Přejít na obsah


Fotka

Garmin Oregon 3.15 Beta


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
49 odpovědí na toto téma

#41 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2009 - 13:08

ten problem s ustrelovanim mam taky. jeli sme na dovolenou na sumavu(asi 210km) a dycky mi to ustrelilo k nejakymu parkovisti co bylo blizko startu. delalo to jak pri navigaci bod-bod, tak pri navigovani po predem pripraveny trase se trema bodama(snad me chapete:D).jediny co pomohlo bylo smazat waypointy, jinak si to vzdycky vybralo nejakej jinej a z 200km bylo razem 500....zajimavy je ze to navigovalo jenom vzdusnou carou a parkrat se mi stalo ze z jednoho bodu mi jich vystrelovalo vic(treba 3), na to pomohlo zmenit priblizeni mapy a bylo to ok...
  • 0

#42 household

household

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2009 - 20:24

Len pre upresnenie. To ustrelovanie mne robí tiež. Vytvoril som si body po trase. 1,2,3,4,5 Vypočítalo to trasu takto: od 1 k 2 a k 3 po trase. Potom úlet na 5 priamo, potom návrat na trasu priamo medzi body 3 a 4 s cca 2 km dierou bez routingu, no a potom pokračovalo to pekne na 4,5. No a z 790 km trasy to vypočítalo 1750 km. Robí to pri trasách nad 250km.
  • 0

#43 PinkyCZ

PinkyCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2009 - 21:43

Jeste jedenpoznatek jsme udelal za posledni tyden uzivani verze 3.15 v terenu. Vse se mi zda vicemen vporadku, ale pokud mam v profilu nastavenou komunikaci Garmin spanner a dam ze chci aby nabehl jak ext. disk, uklada trasy do gpx a nasledne totalne vymrzne pristroj... (proste zhasne, s takovym tim klasickym dosvitem nekterych krystalu jeste polovysvicenych...jinak KO). POkud dam seriove rozhrani nabehne bez problemu. POkud po Spannerem dam volbu bez emulace nabehne pristroj taky dobre... Trsoku komplikace neb jsme mel nastaveny Spannner a v aute vybiral ze chci aby fungoval jako pristroj (napajeny z adapteru) a jako ext.disk jen pokud jsem nacital visits nebo ukladal kese v novem .gpx. Dosud to tu nebylo zmineno, dela vam to take nekomu? Ze zacatku jsme podezrival ze mam moc dlouhou stopu (prece jen cesta do Chorvatska a zpet, ale pamet byla jen 87%, chova se tak dal i po smazani stopy takz eten zamrz zda se nema souvislos s nejak nekonzistentnimi daty pro zaznam stopy.... :|
  • 0

#44 Blackp

Blackp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 8:40

Mně Oregon celkem dobře fungoval se všema betama. Najednou se ale začal vypínat. Tak jsem smazal všechny soubory gpx a gpi s waypointy a POI na kartě i v paměti přístroje. Pak začal normálně fungovat a funguje i po opětovném nahrání waypointů i POI. Používám připojení Garmin Spanner i napáječ v autě.
  • 0

#45 PinkyCZ

PinkyCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2009 - 9:28

Tak bohuzel i po promazani WP, stop a vseho krome zatim resetu do tovarniho nastaveni se Spanner chova divne... resp zlepsilo se to v tom, ze pokud je gos zapnuta a picnu ji na usb tak se spravne zepta a najede... pokud ale je vypnuta, nabehne, zobrazi se ve spodni casti jen hlaska Oregon 300 anasledne vytuh a rozpadly displej.. a i z vypnutrho stavu po napichnuti normalne nabihala, spanner se zeptal a slo to.... Fakt nevim jestli to souvisi s 3.15, muzete nekdo prosim odzkouset?? Diky predem!
  • 0

#46 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 823 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2009 - 9:54

>PinkyCZ: ...bez karty ti to taky blbne?
  • 0

#47 PinkyCZ

PinkyCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2009 - 12:42

Dekuji za postrceni spravnym smerem..! Bez karty nabiha dobre... zkusil jsem smaznout soubory map na karte a porad problem... Format karty a nasledne nahrani a voila... nabiha bez problemu. Je to zvlastni, kartu bych nepodezrival protoze po zapnuti nabihal normlane a mapy z karty videl i zobrazoval spravne. Prsto dik a zda se ze tohle opravdu nema souvislost s verzi ;-) ** EDIT ** Tak mi to nejak kiksuje stale... ale evidentne se mu neco nelibi v tom co ma na karte... Vyse uvedeny uspech se dostavil pokud jsem dohral jen jednu drive z Mapsource exportovanou mapu... kdyz jsem si tam ted dal 3 zakladni ktere uzivam, opet zamrzy...Formatuju to uz po 10te, zkousim ruzne kombinace a v nejlepsim pripade pokud mapy nacita po zapnuti a sravne pak reaguje i spanner na zasunuti USB, z vypnuteho stavu to stale zlobi... :(
  • 0

#48 cyklista55

cyklista55

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2009 - 15:17

Již je nová verze pro Garmin Oregon 3.20
  • 0

#49 PinkyCZ

PinkyCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2009 - 16:17

Uz tam mam 3.20, pokud je Spanner, gpska vypnuta, zasunu USB a dam najet jako disk tak zamrz. Chova se to stejne.. :|
  • 0

#50 PinkyCZ

PinkyCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2009 - 9:42

Tak nakonec jsem odpoved nasel tady na foru v jinem prispevku... tohle chovani se deje nekdy od verze 3.01, pokud mate v profilu nastavene jine pozadi nez deafult. Zapnuty Spanner Vypnuty pristroj ..po zasunuti USB zamrz... pri vytazene SD karte to beha normalne
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama