Přejít na obsah


Fotka

Co dodat? :-(


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
88 odpovědí na toto téma

#81 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2009 - 21:00

Ten malej šmejd má google účet tady:
http://sketchup.goog...15776&scoring=m
To je sice k ... ale je to von ! :D
Zlatý stránky kromě pana Jenšíka Jindřicha, který už tu byl zmiňován o kousek výš našli ještě paní Jenšíkovou Hanu (stejná adresa,jiný telefon .. že by babička ? :) )
Nevím klik těch Jenšíků je, ale na Praze 5 má nějaký pan Milan Jenšík řeznictví. Já bych tam prostě zazvonil ... škoda že je to tak daleko, tohle udělat někdo v Hradci ....
  • 0

#82 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 7:09

_eda_ napsal/a:
Cekam, az budu mit cestu kolem ;)


No a co to otočit: Primárně udělat "návštěvu", a když už budeš mít cestu kolem, tak si vyřídit to, kvůli čemu bys původně měl mít cestu kolem :);)
  • 0

#83 schmar

schmar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 191 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 8:16

Mau Loftin napsal/a:
No a co to otočit: Primárně udělat "návštěvu", a když už budeš mít cestu kolem, tak si vyřídit to, kvůli čemu bys původně měl mít cestu kolem :);)

Koukam, ze tve dychteni po krvi (notabene po krvi nekoho, o kom se pouze DOMNIVAS, ze to MOHL udelat) je docela velke...
Proc se neseberes a nezazvonis tam sam, misto jiz druheho pokusu o oziveni tohoto pseudodetektivniho vlakna?
Uz vidim, jak vysvetlujes ve dverich otci, ze jsi prisel dat jeho synkovi do drzky proto, ze se kamaradi z internetove diskuze domnivaji, ze nekomu ponicil jeho krabicku.
Mozna by se zahy zacala situace trochu obracet:)
  • 0

#84 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 8:50

R-A-von-B napsal/a:
Možná by stačilo mu jen zavolat. Oni tihle anonymní hrdinové docela změknou...

Napsal jsi to naprosto spravne, mam s tim take zkusenost. Kdysi davno, kdyz zacinali ISDN linky, si nekdo delal srandicky a porad mi volal na telefon a kecal do toho blbosti a tak podobne.No a protoze ISDN linka uz tenkrat umoznovala identifikaci volajiciho, tak jsem cislo videl a nebyl problem ho dohledat.Pak uz jsem jen pockal az zavola a rekl jsem mu: "Tak hele RADKU, jestli toho nenechas, tak to reknu tatovi a budes videt ten mazec" Chvily bylo ticho (myslim, ze si mozna trochu striknul do trenek) a pak zavesil.Asi za deset minut opet to cislo volalo a v telefonu se ozvalo: "Tak ja se tedy omlouvam, ale prosim nerikejte to tatovi" Jsou to proste hrdinove :D:D:D
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#85 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 9:31

Witko&Wendy napsal/a:
Zdravim. Jedu večer na lov do Phy. Dejte sem někdo souřadnice toho místa kde ten borec bydlí. Možná bych věděl jak to vyřešit.


V diskuzi najdeš adresu. Ale nezapomeň, že není 100%, že je to on. A možná bys měl uvést, co zamýšlíš, aby jsme ti to případně rozmluvili ;)
  • 0

#86 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 9:37

schmar napsal/a:
Koukam, ze tve dychteni po krvi .....
Proc se neseberes a nezazvonis tam sam.....


Nejde mi o krev, a že to nemusí být on je mi jasné. Dle mě by to vyřešila jen domluva s rodiči a ty by si měli sami posoudit, zda to udělal on nebo ne a zeptat se ho na to.

A nejdu tam já ze dvou důvodů - nechce se mi tam cestovat a nemám na to odvahu. - ale možná ten telefon bych zvládl. A někdo se tu odvážně nabídl, že se tam staví.

A jen mě zajímá, zda se to nějak vyřešilo či se to tak nechalo a pachatel může škodit dále.
  • 0

#87 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 11:16

Witko&Wendy napsal/a:
V klidu tam zajdu. Dejte mi někdo souřadnice toho kluka.....



pravděpodobně:


http://maps.google.c...26.68,,0,-22.89

tedy: Loc: 50°3'56.454"N, 14°23'22.374"E

převedeno: N 50° 3.941 E 014° 23.373

Ale jak už bylo řečeno, nevíme zda je to opravdu on, takže opatrně, žádné nadávky apod., spíše rozumná lehká domluva s tím, že se možná pleteme - ale zase nedat najevo, že se možná pleteme, aby zase moc nezapíral :)

asi otec: Jenšík Jindřich
  • 0

#88 Wickey & Tesix

Wickey & Tesix

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 21:53

Tuhle diskuzi sleduji od začátku a jsem zvědavá, jestli Witkova domluva nějak zabere. Trošku mám obavy, aby to nemělo opačný efekt.. Znáte to, tahle dnešní mládež... Každopádně touhle dobou už je asi po rozhovoru, pokud dotyčného hříšníka zastihl a je-li to vůbec on.. Uvidíme, přeji, ať to má kladný efekt!
  • 0

#89 NDroo

NDroo

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2010 - 19:42

Zdravim, jelikoz mi nedavno cmajzli krabicku, tak sem si tu prochazel fora o podobnych zkusenostech a procetl jsem si i toho. Ten Pozdrav-od-petard je taky povedenej dementek, tak sem mrknul na toho Honyska, ktery vskutku vypada, ze to byl on.

Pri vyhledavani nicku jsem ovsem narazil na nick honysek.cz: http://www.geocachin...14-5797b991bc71 ...je to ocividne nova inkarnace toho debilka, asi mu pod starym nickem zacala horet puda pod nohama, tak presel na novy nick...kdyz se mrknete na tyto jeho logy, tak jasne, ze min. on a ten Pozdrav-od-petard jsou jedna a tataz osoba!:
http://www.geocachin...3d-2abb72bd2fd9
http://www.geocachin...6d-bb524ecd5ffa
To by fakt chtelo nejakej IP ban, ci co...:-/
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama