Přejít na obsah


Fotka

Co dodat? :-(


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
88 odpovědí na toto téma

#41 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 20 October 2009 - 8:30

ondrahu napsal/a:
No teprve včera se (možná) zjistilo kdo to vlastně je, za prvy bych nerad ukřivdil bezúhonnýmu kačerovi, za druhý vymýšlím co dál. Na něj chce jít psychologicky ;)


No tak je jasný, že se můžeme plést, ty by bylo nemilé. Ale psychologicky - tak nemělo by do toho zasáhnout více "vedení" tj. zjistit např. IP adresy apod.? Už to postoupilo takto daleko nebo se to tu vyřídíme "sami"? Resp. by mě zajímalo, na jaké úrovni se to řeší.
Tak nejlépe by bylo, zjistit kde bydlí -sice nevim jak- dojít tam, a slušně mu domluvit.
No a nebo by mu přímo oficiálně z GC měl napsat, že je proti němu vedeno "správní řízení" a ať se k tomu vyjádří. Nejlépe ovšem česky přes českého reviewera.
  • 0

#42 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1458 příspěvků(y)

Publikováno 20 October 2009 - 14:59

ondrahu napsal/a:

tomy.22 napsal/a:
A ještě jedna věc. Pokud se nepletu nebude mít jen dva nicky, ale i nick Jay92 bude patřit jemu.


Ahoj, na to jsi přišel jak?



Tak nějak intuice. Oba dva nicky navštívili stejné keše, oba používají stejný slovosled, oba chodí na stránky ve stejnou dobu.
  • 0

#43 Tommy-K

Tommy-K

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 20 October 2009 - 15:55

Tak ono to bude spíš tím že to jsou kámoši. Jay92 má profil na lidech a jsou tam vyfocení spolu, asi foceno ve stejnou dobu,je to nastejném místě a ten malej Honza jak tam píše jeho jméno má stejné oblečení. No teda v 17letech by mohl mít rozum alespoň on pokud to byli oni a jeli v tom spolu.Ten druhej vypadá že je o dost mladší.Jinak Jay92 Bydliště má Prahu 5 jméno: Jindra Jenšík tak jestli někdo znáte, můžete se ho na to zeptat, na profilu má i Icq. Toho Honyska jsem tu nenašel a ani mezi jeho přáteli. Tak hlavně nepřestřelte,přeci jen nikdo nemá stopro jistotu že to opravdu jsou oni,případně jeden z nich.I když úvodní souřadnice keše jsou taky tuším praha 5 což by to mohlo naznačovat.
  • 0

#44 xificurk

xificurk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 20 October 2009 - 16:22

Tommy-K napsal/a:
Tak ono to bude spíš tím že to jsou kámoši. Jay92 má profil na lidech a jsou tam vyfocení spolu, asi foceno ve stejnou dobu,je to nastejném místě a ten malej Honza jak tam píše jeho jméno má stejné oblečení.


Nejenže foceno ve stejnou dobu - ta fotku v GC profilu Honyska je výřez z fotky jay92 na lide.cz. btw, jsem sám, komu přijdou z té fotky jako sourozenci?
  • 0

#45 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 20 October 2009 - 16:59

...jenom nevím,zdali by byl dotyčný tak hloupý a dával si druhý nick skoro stejný jako ten první ? Jinak "Jindra Boss Jay Jenšík" a "Honza Jenšík"(to ovšem možná není on) jsou na facebooku,můžete se stát přáteli a pokecat ;)
  • 0

#46 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1874 příspěvků(y)

Publikováno 20 October 2009 - 17:38

Ted by mozna stalo za to, aby pro vyvraceni pochybnosti Darklord zjistil ty IP adresy (asi pres GS) a potvrdi-li se ze "oba" honyskove loguji stale ze stejneho kompu, tak treba hodit jeho fotku nakratko do listingu te kese, aby se dozvedel, ze uz o nem vi vsichni a nebo mu napsat, ze se o nem vi.
  • 0

#47 Tommy-K

Tommy-K

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 20 October 2009 - 20:13

Také si myslím že ověření Ip adresy by stálo za to.O tom že by mohli být příbuzní jsem také přemýšlel,bohužel to nejde zjistit nijak jednoduše. Honzu jenšíka mi facebook našel jen jednoho,ale to určitě on není vypadá jinak navíc mu je nějakých 19. Ten druhý je opravdu on,bohužel nesdílí profil pokud nejste přátelé takže mu nejde třeba prohlédnout jeho přátele zda tam ten Honza není. Každopádně ověření by byl na místě,aby jsme tu nepořádali něco na způsob honu na čarodějnice a nakonec to nebyl omyl. I když mnoho indicií,hlavně ta mailová adresa,která téměř odpovídá nicku toho Honzy a vůbec bydliště tomu nasvědčují. Apropo,kde že je, samozřejmě přibližně, ta cash? Ten Jay psal něco o oblíbeném parku na malvazinkách,já bohužel jako nepražák nevím kde to je. Tak to jen ze zvědavosti,předpokládám,že chlapci ty kešky hledali hlavně ve svém okolí psali že bez gps,nečetl jsem všechny logy teda.
  • 0

#48 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 20 October 2009 - 21:29

Tommy-K napsal/a:.... Apropo,kde že je, samozřejmě přibližně, ta cash?...

To mi jen tak připomělo mé GC začátky, když jsem napsal "cash" tak mě málem všichni ukamenovali a udělali ze mě slušně řečeno troubu :). Tak si taky zjisti, jak se to píše :) - ale to len tak na okraj mimo téma :)
  • 0

#49 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1458 příspěvků(y)

Publikováno 20 October 2009 - 21:31

Á tak já na profil na lidech nekoukal. K tomu že Jay92, Honysek a Pozdrav-od-petard je jedna a tatáž osoba, mě vedli jiný indicie. Neměl jsem pravdu, je to podle mě tak jak tady píšou ostatní. Jay92 a Honysek budou už podle fotografie bratři, ta podoba je více než zřejmá a také Pozdrav-od-petard bude nick jednoho z nich.

Honysek má v profilu GC:

Vložený obrázek

Jay92 má v profilu lidé:

Vložený obrázek

Můj názor může bejt samozřejmě špatný, ale ty fotky bydliště, atd. mě vede k tomu že všechny tři nicky mají hodně společného.

A také komentáře lidí v jeho profilu jsou zajímavé...

"Hodíme do toho kanálu petardu..třeba z toho vyletěj ty kapesníčky" xDDD


Ale to s tím nemusí vůbec souviset, může to bejt jen náhoda.
  • 0

#50 Tommy-K

Tommy-K

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 20 October 2009 - 21:40

Mau Loftin napsal/a:

Tommy-K napsal/a:.... Apropo,kde že je, samozřejmě přibližně, ta cash?...

To mi jen tak připomělo mé GC začátky, když jsem napsal "cash" tak mě málem všichni ukamenovali a udělali ze mě slušně řečeno troubu :). Tak si taky zjisti, jak se to píše :) - ale to len tak na okraj mimo téma :)


Ajajaj jak se to píše samozřejmě vím moc dobře , trošičku jsem se upsal,tak se nastotisíckrát omlouvám,příště raději počeštěně,a jednu kopii tobě na schválení, dík za upozornění příště si dám o pivčo míň a AJ mi půjde lépe :-) A je to opravdu mimo téma,tak bych to jedno slovíčko moc neřešil,ať nám tu nezapadnou důležitější věci :-)
  • 0

#51 AnticacheTeam

AnticacheTeam

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2009 - 6:01

Je to je už starý. Lepší je nalyt benzyn a zavyčkovany zapálit. Kámoš z Hrace puči od taty tu gpsku a mohli by jsme zase jit na nějakou schovku. Co třeba tuhlehttp://www.geocachin...30-57533420bb6e
  • 0

#52 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1874 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2009 - 6:24

AnticacheTeam napsal/a:
Je to je už starý. Lepší je nalyt benzyn a zavyčkovany zapálit. Kámoš z Hrace puči od taty tu gpsku a mohli by jsme zase jit na nějakou schovku. Co třeba tuhlehttp://www.geocachin...30-57533420bb6e


Chces nicit dalsi a jeste ses nam ani nepochlubil, kolik si jich znicil minule. :D:D
  • 0

#53 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2009 - 8:52

Az nekdo zjistite kde bydli, dejte vedet... Rad si za nim zajedu a vysvetlim mu par veci... Samozrejme mluvit u toho moc nebudu. (a nechci tu zadnej flame jako ze by nemel dostat pres drzku, ze by se mu melo jen domluvit nebo tak neco. Jen at si zapamatuje, ze tohle se nedela)
  • 0

#54 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2009 - 8:56

_eda_ napsal/a:
Az nekdo zjistite kde bydli, dejte vedet... Rad si za nim zajedu a vysvetlim mu par veci... Samozrejme mluvit u toho moc nebudu. (a nechci tu zadnej flame jako ze by nemel dostat pres drzku, ze by se mu melo jen domluvit nebo tak neco. Jen at si zapamatuje, ze tohle se nedela)


No ale nejdříve by jsi si měl ověřit, že to je opravdu on....
  • 0

#55 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2009 - 9:25

Mau Loftin napsal/a:
No ale nejdříve by jsi si měl ověřit, že to je opravdu on....


I soud se muze splest, natoz pak ja... To je pak smula... Je to malej spratek, zaslouzi si to tak jako tak B)
  • 0

#56 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 676 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2009 - 9:33

_eda_ : máš recht, a taky si pamatuj, že škoda rány, která padne vedle! :) AnticacheTeam: ty pravopisný chyby tam musíš mít naschvál, takhle blbej snad nikdo být nemůže :D
  • 0

#57 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 469 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2009 - 9:35

"Vinej nevinnej, berte to po řadě" Hašek: Osudy dobrého vojáka Švejka :)
  • 0

#58 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3176 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2009 - 9:40

_eda_ napsal/a:
I soud se muze splest, natoz pak ja... To je pak smula... Je to malej spratek, zaslouzi si to tak jako tak B)

Jenom aby sis nakonec nevysloužil oprávněnou "na budku" sám.:D
  • 0

#59 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2009 - 10:34

No prostě hlavně už někdo někoho zbušte, ať už je klid :) Jinak se to nehne z místa :)
  • 0

#60 hczech

hczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2009 - 10:49

Skoro mam pocit, že jsem tyhle dva "borce" včera viděl na Výtoni (ale to jsem znal xicht jen toho prvního a nebyl si jistej). Být na ně vypsaná nějaká odměna... ;-)
  • 0
Hczech




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama