Přejít na obsah


Fotka

Co dodat? :-(


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
88 odpovědí na toto téma

#61 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1483 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2009 - 12:15

AnticacheTeam napsal/a:
Je to je už starý. Lepší je nalyt benzyn a zavyčkovany zapálit. Kámoš z Hrace puči od taty tu gpsku a mohli by jsme zase jit na nějakou schovku. Co třeba tuhlehttp://www.geocachin...30-57533420bb6e

Kuci, gdyz sjem mynule rykal, ad' me vemete, tagzte se neozvaly. Tet us me vemte, ta vym, gde je! B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#62 AnticacheTeam

AnticacheTeam

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2009 - 12:45

hplus napsal/a:

AnticacheTeam napsal/a:
Je to je už starý. Lepší je nalyt benzyn a zavyčkovany zapálit. Kámoš z Hrace puči od taty tu gpsku a mohli by jsme zase jit na nějakou schovku. Co třeba tuhlehttp://www.geocachin...30-57533420bb6e

Kuci, gdyz sjem mynule rykal, ad' me vemete, tagzte se neozvaly. Tet us me vemte, ta vym, gde je! B)

Tak Jo dyž vezmeš gpesku.teď už víme jak vyluštit ty mistery cashe tak by jsme mohli jít i na ne. ale pojede se jednym autem na simsona už je kosahttp://www.geocachin...62-cd4f4f62ce69
  • 0

#63 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2841 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2009 - 14:13

hczech napsal/a:
Skoro mam pocit, že jsem tyhle dva "borce" včera viděl na Výtoni (ale to jsem znal xicht jen toho prvního a nebyl si jistej). Být na ně vypsaná nějaká odměna... ;-)


Že by šli vyplenit Styx? Tam už je peněz! :D
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#64 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2009 - 14:21

Hmm, mě tak napadlo, co jim poslat e-mailem nějaký pěkný virus? Dokázal byste to někdo? :) Tedy nic destruktivního, jen omezujícího nějakou podmínkou - to by se muselo domyslet :)

Tak co, je tu nějaký šikovný "programátor" ? :) Já myslím, že jeho primitivnost by nebylo těžké překonat tak, aby si do PC něco zavlekl :)
  • 0

#65 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2009 - 15:30

Poslat vir, dát přes hubu .... V lepším případě by z toho byl jen přestupek, v tom horším i trestný čin. Chce to trochu přemýšlet, nějaký uniformovaný kačer by si spíše měl pohovořit s jeho rodiči o tom, že pyrotechnika, kterou používá nepatří do jeho rukou.
  • 0

#66 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2009 - 15:44

Hamerinski napsal/a:
... nějaký uniformovaný kačer by si spíše měl pohovořit s jeho rodiči o tom, že pyrotechnika, kterou používá nepatří do jeho rukou....


Jistě, ale nějak se asi přesně neví kde bydlí a nějak se né a né se toho někdo ujmout. Resp. už se ví, kdo to určitě je a kde bydlí? Říci to rodičům by si myslím též postačilo, už jsem to snad někde i navrhl, ale kde zjistit kontakt na rodiče? Myslím, že mírumilovná a inteligentní domluva rodičům by stačila.

Tak kde bydlí?

btw co je to "uniformovaný kačer" ? :P - to jako že v uniformě, to je oblečení do lesa, s baterkou na hlavě, batohem plných "blbostí" na zádech a GPSkou v ruce? :P
  • 0

#67 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2009 - 21:06

Tommy-K napsal/a:
Tak ono to bude spíš tím že to jsou kámoši. Jay92 má profil na lidech a jsou tam vyfocení spolu, asi foceno ve stejnou dobu,je to nastejném místě a ten malej Honza jak tam píše jeho jméno má stejné oblečení. No teda v 17letech by mohl mít rozum alespoň on pokud to byli oni a jeli v tom spolu.Ten druhej vypadá že je o dost mladší.Jinak Jay92 Bydliště má Prahu 5 jméno: Jindra Jenšík tak jestli někdo znáte, můžete se ho na to zeptat, na profilu má i Icq. Toho Honyska jsem tu nenašel a ani mezi jeho přáteli. Tak hlavně nepřestřelte,přeci jen nikdo nemá stopro jistotu že to opravdu jsou oni,případně jeden z nich.I když úvodní souřadnice keše jsou taky tuším praha 5 což by to mohlo naznačovat.


co si myslite o tomhle? http://www.zlatestra...enšík Jindřich/
  • 0

#68 Tommy-K

Tommy-K

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2009 - 21:11

Že by jméno po tatínkovi? :) To je i dost možné, tak telefonní seznam asi ani nikoho nenapadl, když jde o děti, ale to jméno by mohlo lecos napovědět ;)
  • 0

#69 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1483 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2009 - 21:46

AnticacheTeam napsal/a:
Tak Jo dyž vezmeš gpesku.teď už víme jak vyluštit ty mistery cashe tak by jsme mohli jít i na ne. ale pojede se jednym autem na simsona už je kosahttp://www.geocachin...62-cd4f4f62ce69

Cece, tu asy nedame - ta vipada na nas moc teska. :( Navyc tam furt chodej lydi. Neco lechciho bi to chtelo. Gde a gdy?
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#70 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2009 - 22:04

Tommy-K napsal/a:
Že by jméno po tatínkovi? :) To je i dost možné, tak telefonní seznam asi ani nikoho nenapadl, když jde o děti, ale to jméno by mohlo lecos napovědět ;)


A adresa je kousek od ty zniceny cache...
  • 0

#71 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 22 October 2009 - 7:05

_eda_ napsal/a:

Tommy-K napsal/a:
Že by jméno po tatínkovi? :) To je i dost možné, tak telefonní seznam asi ani nikoho nenapadl, když jde o děti, ale to jméno by mohlo lecos napovědět ;)


A adresa je kousek od ty zniceny cache...


Hustý, tady se z toho stala úplná detektivní kancelář :)

a nebo si z nás někdo dělá srandu a je to celé v podstatě mystery cache :P

No dobře, a kdo tam tedy na tu adresu zajde a co řekne? :)

asi by se na to mělo jít psychologicky

btw do toho domu bych se skoro bál vstoupit

http://maps.google.c...26.68,,0,-22.89
  • 0

#72 Baloni

Baloni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 22 October 2009 - 7:56

možná by stačilo poslat mu na email fotku tohohle baráku, že o něm víte:) Pokud je to on, mohl by se uklidnit.
  • 0

#73 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 22 October 2009 - 9:37

Mam kousek rodice, tak az tam nekdy pojedu, urcite se tam stavim, zazvonim, a budu pozadovat malyho Jindriska :) uvidime, co mi reknou :)
  • 0

#74 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 22 October 2009 - 11:25

Otázka je, jestli si to vyřizovat přímo s ním nebo s rodiči. Pokud to bude s ním, tak hrozí, že tě pošle někam a tím hrozí, že jednu chytne ;) - sice oprávněně, ale mohla by být z toho polízanice. Pokud na něj budou apelovat rozumní rodiče, snad to bude mít větší účinek.... ale těžko říci....
  • 0

#75 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 22 October 2009 - 13:13

to jednu chytne hned, na nic se ho ptat nehodlam :D
  • 0

#76 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 26 October 2009 - 7:50

Nějak to tu zamrzlo, tak to trošku probudím. Tak jak? Už se to někam hnulo nebo se na to zapomene? :)
  • 0

#77 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 27 October 2009 - 18:08

Cekam, az budu mit cestu kolem ;)
  • 0

#78 LadyVader

LadyVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 27 October 2009 - 18:27

Normalne si na nej pockejte az pujde do skoly a dejte mu deku, to ho odnauci nicict cizi kesky :D:D
  • 0
Peace through superior firepower.

#79 R-A-von-B

R-A-von-B

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 28 October 2009 - 16:19

Trhac napsal/a:
Že by šli vyplenit Styx? Tam už je peněz! :D

Ruce pryč, kdo mi sáhne na Styx, toho nechám zaživa sežrat krysami!
Ale stejně, ve styxce je sice spousta peněz, ale půlka z nich je neplatných a zbylé jsou cizí mince, na které se ti ve směnárně vykašlou...
  • 0

#80 R-A-von-B

R-A-von-B

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 28 October 2009 - 16:24

Možná by stačilo mu jen zavolat. Oni tihle anonymní hrdinové docela změknou, když si uvědomí, jak snadno jsou dohledatelní. Takhle jsem se kdysi naštval na toho spamera, co mne furt otravuje s online iq testy, a zavolal jsem na adresu, která byla psaná jako sídlo firmy a příjmení se shodovalo s jednatelovým. Zvedl to jeho otec, který o synkově podnikání příliš nevěděl, ale po pár ostrých slovech slíbil, že si synka vezme na paškál. A zřejmě vzal, jelikož od té doby jsem už žádný podobný spam nedostal ;)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama