Přejít na obsah


Fotka

Databáze CWG - co je nového?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
139 odpovědí na toto téma

#41 Janinka.L

Janinka.L

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2010 - 13:24

Jen bych se chtěla zeptat. Snažila jsem se najít jaký je rozdíl mezi osobním CWG a extra osobním CWG. Prozradí mi to někdo ze zkušenějších? :o
  • 0

#42 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2010 - 13:27

To je rozdil jako treba u starych Skodovek 120 S, LS a GLS, proste Super Luxus Super Grand Luxus Super :D:D:D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#43 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2010 - 13:30

Janinka.L napsal/a:
Jen bych se chtěla zeptat. Snažila jsem se najít jaký je rozdíl mezi osobním CWG a extra osobním CWG. Prozradí mi to někdo ze zkušenějších? :o


Extra osobní mají nějaké drobný prohřešek oproti podmínkám pro zařazení do oficiálního katalogu.
A v XLS souboru je uvedeno jaký mají prohřešek. Nejčastěji je to, že jméno není nick.
  • 0

#44 Janinka.L

Janinka.L

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2010 - 13:42

Maxinoha napsal/a:

Janinka.L napsal/a:
Jen bych se chtěla zeptat. Snažila jsem se najít jaký je rozdíl mezi osobním CWG a extra osobním CWG. Prozradí mi to někdo ze zkušenějších? :o


Extra osobní mají nějaké drobný prohřešek oproti podmínkám pro zařazení do oficiálního katalogu.
A v XLS souboru je uvedeno jaký mají prohřešek. Nejčastěji je to, že jméno není nick.


děkuji ;) ... já si myslela, že když je to extra, že je to něco lepšího ;)
  • 0

#45 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2010 - 13:43

Tomu nerozumim - nejdrive tu rikas, ze kdyz CWG ma nejaky prohresek, tak v zadnem pripade nemuze byt zarazene do katalogu. A ted tu rikas, ze tam jsou zarazene tyhle 'extra' CWGcka s prohresky, a jak se tak koukam, misty i docela zavaznymi. Tak jak to je?
  • 0

#46 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2010 - 13:53

HaLuMa napsal/a:
Tomu nerozumim - nejdrive tu rikas, ze kdyz CWG ma nejaky prohresek, tak v zadnem pripade nemuze byt zarazene do katalogu. A ted tu rikas, ze tam jsou zarazene tyhle 'extra' CWGcka s prohresky, a jak se tak koukam, misty i docela zavaznymi.
Tak jak to je?


Na úvod bych chtěl uvést to, že jaké CWG bude či nebude zařazené do oficiálního katalogu nemohu ovlivnit. V současné době o tom rozhodují autoři oficiálního katalogu (Poník a JPAgeo).

To, že CWG obsahuje jiný text než nick se dá považovat za menší prohřešek oproti prohřeškům jako jsou jiné fonty, úplně jiná zadní strana, jina metoda výroby než pálení laserem atd...
Pokud vím JPAgeo každé CWG posuzuje samostatně a někdy opravdu s těžkým srdce některé úplně vyřazuje a jak říkal někdy se k těm vyřazeným znovu vrací aby se na ně znovu podíval.

Osobně si myslím že dotyční si za to mohou sami, když nedokáží dodržet jednoduché pokyny a když mají k dispozici i šablonu kde stčí jen přepsat text na nick a vložit doprostřed svůj obrázek.
A pokud to zmrvil výrobce, tak bych mu ty dřevěné kolečka poslal nazpět s tím že jsem si objednal CWG a to co mi poslal, že není cwg :D
  • 0

#47 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2010 - 13:57

HaLuMa napsal/a:
Tomu nerozumim - nejdrive tu rikas, ze kdyz CWG ma nejaky prohresek, tak v zadnem pripade nemuze byt zarazene do katalogu. A ted tu rikas, ze tam jsou zarazene tyhle 'extra' CWGcka s prohresky, a jak se tak koukam, misty i docela zavaznymi.

Tak jak to je?


ja bych rekl ze je to tak, ze do katalogu se dostane CWG i kdyz proste nesplnuje podminku jako font pisma, jiny nick.

Hlavne kdyz bude mít presne rozmery, bude vyrobeno ze suku a bude mít zadní stranu s logem GS jako vsechny ostatní CWG.

A hlavne se musi dva kusy dostat k autorum CWG jinak je do katalogu nedaji, ani kdyz budou bez chybne...
  • 0

#48 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 550 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2010 - 14:06

Mortticia napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
Tomu nerozumim - nejdrive tu rikas, ze kdyz CWG ma nejaky prohresek, tak v zadnem pripade nemuze byt zarazene do katalogu. A ted tu rikas, ze tam jsou zarazene tyhle 'extra' CWGcka s prohresky, a jak se tak koukam, misty i docela zavaznymi.

Tak jak to je?


ja bych rekl ze je to tak, ze do katalogu se dostane CWG i kdyz proste nesplnuje podminku jako font pisma, jiny nick.

Hlavne kdyz bude mít presne rozmery, bude vyrobeno ze suku a bude mít zadní stranu s logem GS jako vsechny ostatní CWG.

A hlavne se musi dva kusy dostat k autorum CWG jinak je do katalogu nedaji, ani kdyz budou bez chybne...


Nedostane, to již vím :(
I když je mi divné, že nějaká další kolečka s daleko větší chybou jsou alespoň v extra CWG, ale už to dál neřeším. Dostal jsem jednoznačnou odpověď a tak si nechávám vyrobit nové CWG s opravenou chybou, aby už konečně v katalogu bylo.
  • 0

#49 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2010 - 14:38

A neděláte z toho pánové zcela zbytečně moc velkou show? Zrovna typ fontu na přední uživatelské straně mi připadá jako zbytečný opruz... to Haluma: nevíš proč CWG z tvého eventu v katalogu není?
  • 0

#50 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2010 - 15:23

To fakt nevim, ale ja ho ani nevyrabel. Chystam se na nej sam podivat, protoze si u nej na zadnou extravaganci nevzpominam. To skutecne oficialni Geogeti CWGcko (venovane programu, ne tomu eventu...) v oficialnim katalogu urcite nebude, protoze jsem odmitl zrovna na takovem CWGcku mit logo Groundspeaku. B) Dobre, nebudu tomu rikat CWGcko, budu tomu rikat "neCWG".
  • 0

#51 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2010 - 8:58

Koukal jsem se na to Geogeti eventove CWG. Nasel jsem snad jedinou vec, ktera by teoreticky mohla byt vytknuta, a to ze napis kolem CWG neni presne totozny s nazvem eventu.

Ze tohle vadi u osobnich CWGcek, dokazu pochopit, i kdyz spousta takovych je v katalogu v te extra kategorii. Ale ze by to vadilo zrovna u nazvu eventu, to mi fakt hlava nebere.

Pro ty, kteri nevi, jak to CWG vypada - jde o to, ze samotne logo obsahuje jasny a zretelny napis Geoget, takze byla blbost ten nazev opakovat do textu, ktere je kolem loga. On by se tam, pri predepsanem fontu, stejne ani nevesel...

Jestli nekdo zna nejaky jiny duvod nezarazeni, sem s nim. B)

  • 0

#52 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 9:33

Geo Gadget napsal/a:
Ahoj, dotaz, nejaka kolecka nami vyrobena uz v katalogu jsou, ale jako vyrobce tam nejsme takze podle nas nelze ani hledat. Cim to? Diky


Musím buď upravit stránku nebo se dohodnout s JPAgeo na změně označení "Liška" nějak mám problém s tím š ;)
  • 0

#53 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2010 - 14:44

Nejsem schopen na http://cwg.maxinoha.cz dohledat CWG kat. č. 474 po zadání nicku 'dítka'. Po zadání 'tka' se CWG najde.
  • 0

#54 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2010 - 15:15

Taky nemůžu dohledat kat. č. 1236-2 Maxinoha & LennyCharlie; že by kovářova kobyla chodila bosa ;)?
  • 0

#55 dendy83

dendy83

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2010 - 19:05

chci se zeptat zda tento program a jak stahuje aktuální databázi? Nebo je třeba neustále přeinstalovávat, když se do databáze přidají nová cwg? Díky a teď to jdu zkusit nainstalovat :) EDIT: tak program je super, už jsem psal autorovi s nějakými nápady, že by třeba v 3. listu mohl být seznam cwg, který ještě není v databázi, aby člověk věděl, co si tam pak má dodat, jo a ještě mě teď napadlo, že tam chybí počet nalezených cwg třeba :) Neběží zde někde nějaká diskuze na toto téma tohoto programu? Nic jsem nenašel, tak kdyžtak hoďtě odkaz, dík
  • 0

#56 NufNufTeam

NufNufTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2010 - 20:31

Zkusím zopakovat svůj dotaz z minula - nevíte někdo o podobném programu pro Symbian nebo jednoduše v Javě?
  • 0

#57 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2010 - 10:29

Jenom skromný dotaz, jak to vypadá s aktualizací? Poslední doplnění je z 2.6. Předem díky za info a práci na katalogu.
  • 0

#58 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2010 - 10:42

Mám prázdniny :)

Mrknu na to - nějak jsem byl unaven po organizaci MegaEventu a organizaci CWGiady 2010 a značně rozladěn, když mi někdo v pátek na MegaEventu úplně vykradl CWG směnárnu (více jak 100ks CWG).
  • 0

#59 M.e.d.i.k

M.e.d.i.k

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 12:47

Měl bych jeden dotaz. Bude dostupné i makro pro práci s katologem v GSAK? Jinak super práce. Díky moc. ;)
  • 0

#60 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2010 - 15:03

Začinám řešit prázdnivové resty, dnes přidáno 337 osobních CWG (zatím bez obrázků).

http://cwg.maxinoha.cz/posledni.php
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama