Přejít na obsah


Fotka

Databáze CWG - co je nového?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
139 odpovědí na toto téma

#61 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 386 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2010 - 15:53

Maxinoha napsal/a:
Aplikace se jmenuje CSWGTool a je určena pro MS Windows Mobile 5.x a 6.x


Psala jsem si s autorem a pry muzeme v nejblizsi dobe cekat novou vezry teto aplikace. Chtela bych se jen optat zda jiz nova verze nahodou neni.
  • 0

#62 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2010 - 16:44

Není náhodou nějaká aplikace taky pro Symbian?
  • 0

#63 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2010 - 18:22

mudlodcera napsal/a:
Psala jsem si s autorem a pry muzeme v nejblizsi dobe cekat novou vezry teto aplikace. Chtela bych se jen optat zda jiz nova verze nahodou neni.


Kez by pripadna nova verze byla i o dost sviznejsi. Zjistil jsem, ze soucasnou verzi nepouzivam vlastne proto, ze pri tech dvou tisicovkach CWGcek je strasne lina...

Cloveka to pak stve, kdyz vidi na tomtez stroji bezet PocketDrake s databazi ctyriceti tisici kesek, a beha to jako blesk. :/
  • 0

#64 dendy83

dendy83

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2010 - 17:16

nová verze ještě není :( Psal jsem si také s autorem, na nové verzi pracuje. Osobně jsem měl nějkaé připomínky a návrhy na nové funkce a počítadla a autorovi se nějaké z nich moc zamlouvaly a psal, že je zapracuje, tak uvidíme, také čekám nedočkavě na novou verzičku :)
  • 0

#65 Aichah

Aichah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2010 - 11:13

nevim jestli je to chyba u mne, nebo chyba nahrani obrazku do "Maxidatabaze", ale nektere obrazky se tvari ze tam jsou, ale nenactou se....objevi se jen ikonka ze tam obrazek je.....jak na webu databaze, tak v profilu z moziga :(
  • 0

#66 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 15:26

Dnes přidáno do databáze 188 ks nových CWG.

Na nafocení již čeká celkem 525 ks nových CWG. :(
  • 0

#67 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 19:36

Maxinoha napsal/a:
Dnes přidáno do databáze 188 ks nových CWG.

Na nafocení již čeká celkem 525 ks nových CWG. :(


Výborná práce, díky.
Nedaří se mi ale stáhnout aktualizaci do CSWGTool. Dělám něco špatně nebo je potřeba vyčkat na nějakou Maxiakci :) ?
  • 0

#68 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 21:09

mtauf napsal/a:
Výborná práce, díky.
Nedaří se mi ale stáhnout aktualizaci do CSWGTool. Dělám něco špatně nebo je potřeba vyčkat na nějakou Maxiakci :) ?


Do CSWGTool by se měl stahovat soubor cwgxml.zip a ten jsem aktualizoval. Pro jistotu jsem jej vygeneroval znovu - prosím zkus to a dej vědět zda je to ok, dík.
  • 0

#69 MZ-CZ

MZ-CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2010 - 0:19

Maxinoha napsal/a:
Dnes přidáno do databáze 188 ks nových CWG.

Na nafocení již čeká celkem 525 ks nových CWG. :(


jednou sem potřeboval "sejmout" dost koleček najenou ... moc pěkně se na to dá použít scanner ... nasázíš je do nějaké šablony a pak to rozsekáš v p-shopu ... dá se tak udělat 30+ jedním tahem, bez šablony by se mohlo teoreticky vejít 48 ... ;)
  • 0
Oregon 300 - Xperia GO (aDrake) - GeoGet | Sbírka CWG | Aktuální seznam CWG na výměnu

#70 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2010 - 6:22

Maxinoha napsal/a:
Do CSWGTool by se měl stahovat soubor cwgxml.zip a ten jsem aktualizoval. Pro jistotu jsem jej vygeneroval znovu - prosím zkus to a dej vědět zda je to ok, dík.


Stáhl jsem, zkontroloval a vypadá to v pořádku. Díky moc.
  • 0

#71 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2010 - 6:26

Maxinoha napsal/a:

Na nafocení již čeká celkem 525 ks nových CWG. :(


Kdybych Ti s tím mohl nějak pomoci, ozvi se. V práci máme velké scanery, mohlo by to jít rychle.
  • 0

#72 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2010 - 8:58

mtauf napsal/a:
Kdybych Ti s tím mohl nějak pomoci, ozvi se. V práci máme velké scanery, mohlo by to jít rychle.


Díky za nabídku, ale problém není jak to nafotit a zpracovat - to už mám zmáknuté (minule jsme fotili více jak 1000 CWG) :D
Problém je najít si volné odpoledne a dojet z Prahy do Plzně za JPAgem ;)
  • 0

#73 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2010 - 9:05

no a nebylo by do budoucna jednodussi aby to vyrobci posilali i naskenovane bud tobe nebo jpageomu? pro nas to neni zadny problem, bud v sablone, nebo po jednom. Skener ma snad kazdy a nehrozi tam, ze to nekdo bude mit presvetlene, nebo focene izometricky a podobne.
  • 0

#74 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2010 - 9:18

Geo Gadget napsal/a:
no a nebylo by do budoucna jednodussi aby to vyrobci posilali i naskenovane bud tobe nebo jpageomu? pro nas to neni zadny problem, bud v sablone, nebo po jednom. Skener ma snad kazdy a nehrozi tam, ze to nekdo bude mit presvetlene, nebo focene izometricky a podobne.


Ještě v dávných dobách kdy na trhu nebyla firma GeoGadget ;) jsem několikrát menší výrobce o fotografie požádal a bohužel u poloviny z nich nebyl z jejich strany zájem. Stavit se u TyTyTy nebo Kavalíra není problém jsou v Praze a nechávaji si od každého CWG jeden kus pro sebe.
Někteří výrobci mi dovolili použít fotku co si dávají na svůj web, jeden výrobce mi nafotil a poslal, ale musel jsem mu psát které konkrétni CWG potřebuji. Ostatní většinou mi jen sdělili že CWG si nefotí a nic si nenechávají takže není ani co fotit.

Závěr je ten že administrativně by mi taková komunikace zabrala spoustu času, takže je časově výhodnější si zajet do Plzně za JPAgem, který má CWG krásně setříděné - takže fotky stačí jen hromadně přejmenovat tak jak jsou za sebou nafocené - nyní mám již i nový přípravek aby byli CWG pokaždé na stejném místě aby se mohl použít i hromadný ořez.

Jediný problém defakto zůstáva najít si stejné volné odpoledne s JPAgem a taky ty cesty nemohu absolvovat často - přece jenom ten benzín něco stojí :(

Kdyby v té Plzni aspoň vyráběli nějaké wherigo keše to by byla jiná, to bych tam byl pečenej vařenej B):D;)
  • 0

#75 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2010 - 9:25

Mám nápad na nový podpis:

Čím více bude v Plzni wherigo keší, tím více bude aktuálnější katalog CWG.


  • 0

#76 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2010 - 16:59

Skoro každý pátek jezdím Praha - Plzeň a v neděli Plzeň - Praha, tak klidně můžu CWG vozit, stačí se domluvit.
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#77 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2010 - 17:22

Přidáno 340 nových CWG včetně obrázků.

Přehled nově přidaných CWG najdete zde: http://cwg.maxinoha.cz/posledni.php
  • 0

#78 RenierX

RenierX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2010 - 17:49

Všiml jsem si, že CWG 2712 až 2714 mají prohozené fotky.
  • 0

#79 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2010 - 21:22

RenierX napsal/a:
Všiml jsem si, že CWG 2712 až 2714 mají prohozené fotky.


Opraveno.
  • 0

#80 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2010 - 10:11

Je fajn, že jsou stále nová kolečka v katalogu, ale pořád tam nevidím eventové "Geoget pro starší a pokročilé", PGME geoskořápky 2010 nebo multievent pražský 10_10_10...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama