Přejít na obsah


Fotka

Kačeři na koloběžkách


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
577 odpovědí na toto téma

#81 iiann

iiann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2011 - 11:10

zuzkys napsal/a:
Jen přidám zkušenost se zmiňovanou Nipper 12"
...


Díky moc za názor, včera jsem koupil použitou koloběžku Colorado, která je od stejné firmy a vypadá velice podobně. Sice je to čínská výroba, ale mají tady servis a prodávají díly. Vyšla mě na 900,- kč a dneska si ji jdu vyzvednout, tak snad to trochu pojede.
  • 0

#82 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2011 - 14:20

Sice nemám takový krásný stroj jako jsou výše uvedené, ale na Hudoru Big Wheel 205 nedám dopustit. Je to scooter pro dospělé, do města docela šikovná hračka. Když jsem lovil v Budapešti, užil jsem si ji na asfaltu i dlažbě.
http://www.amazon.de...435051&s=sports
  • 0

#83 loupeznici

loupeznici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2011 - 19:51

Tak se take hlasim ke kacerum kolobkarum. Asi pred rokem jsem si poridil skladaci Mibo Master. Kolobku nejvice vyuzivam ke kesovani na vicedennich sluzebnich cestach, protoze neni problem ji jednoduse slozit do sluzebniho auta. Po praci pak vyrazim do okoli a diky kolobce stihnu vice kesi a troufnu si i na vzdalenejsi. Ale POZOR - NEPUJCUJTE KOLOBEZKU OZRALYM KOLEGUM .... To jsem takhle po praci cistil od kesi Melnik a po sesbirani vsech tradicnich kesi jsem uz celkem pozde veceri dojel na kolobezce za kolegy do hospody. Tam jsme jeste nejakou tu hodinku pobyli a po te vyrazili na penzion. Pri ceste zpatky me kolega zadal o pujceni kolobky a vzhledem k tomu ze uz jsem mel taky neco vypito, tak jsem se moc nezdrahal a pucil mu ji. Po asi 100 metrech nejisteho klickovani udelal kolega s kolobezkou kotrmelc a zustal na zemi s rozrazenym nosem, rozbitou hlavou a sedrenou pulkou obliceje. Kolega to prezil, ale vypadal tak ze i jeho vlastni manzelka musela mit problemy ho poznat a nekolik tydnu trvalo nez se mu to zahojilo. Ale pri predstave jak vysvetluje vsem sve zraneni slovy "jel jsem ozralej na kolobezce z hospody" se musim smat. Kolobka to vydrzela bez problemu, jen jsem ji musel ocistit od krve... No zrejme jsem mel jeste vysbirat multiny a hospodu radeji vynechat....

Přiložené miniatury

  • dc1002190072.jpg

  • 0

#84 cztweety

cztweety

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2011 - 21:55

Vyborne kolobezky dela Ceska firma TEKTOSS. Cenove trosku drazssi, ale co se materialu a kvality tyce naprosta spicka.

Jinak na kolobezce se kesuje pekne, hlavne v lese kdyz ma clovek jeste psi pohon a nemusi furt dloubat :D

http://www.tektoss.eu/index2.htm
  • 0
Jára Cimrman - otec GPS aneb „Gde Proboha Sem ?“

GEOPERNIKARI

#85 V.O.S.K.

V.O.S.K.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2011 - 10:27

Tak se hlásím taky do klubu. S Mibo Master skladací, moc kesi jsem sice na ni neodlovil, lovime spolecne cela rodina, ale idealni na ježdění po městě o různých jednání (dokonce na úřadech se na mě koukají lépe, když přijedu na kolobezce, nez jako nejakej nafoukanej panák v SUVecku (který stejne nemam :D)
  • 0
Fallie & Karabuni & Prťka & Kryštůfek = V.O.S.K.

#86 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2011 - 11:25

Tohle tema zpusobuje, ze se mi v hlave ozyva "potrebujes kolobezku, potrebujes kolobezku"... Neprodava nekdo neco levneho na zkousku? :) Od kacera je to takovy "lepsi".
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#87 cztweety

cztweety

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2011 - 14:18

Neco levneho,co si pod tim predstavujes ? Treba podobnou co mam ja (kostra Zenisek),tak nova vyjde cca na 11000kc a vyse,jetou sezenes za cca 4500kc dle stavu a komponent. Taky zalezi, jestli chces do mesta,do prirody ci univerzani ;) ...
  • 0
Jára Cimrman - otec GPS aneb „Gde Proboha Sem ?“

GEOPERNIKARI

#88 svetobeznik

svetobeznik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2011 - 14:20

honny napsal/a:
Tohle tema zpusobuje, ze se mi v hlave ozyva "potrebujes kolobezku, potrebujes kolobezku"...


:D:D:D To jsem ráda, že ty pocity nemám jen já :)
  • 0
I used to have a life.... Now I am a geocacher.

#89 druzicka

druzicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2011 - 19:35

svetobeznik napsal/a:

honny napsal/a:
Tohle tema zpusobuje, ze se mi v hlave ozyva "potrebujes kolobezku, potrebujes kolobezku"...

:D:D:D To jsem ráda, že ty pocity nemám jen já :)


Trefne napsano, tyhle hlasy me take pronasledovaly az jsem tu kolobrndu poridil :D
  • 0

#90 packy_gis

packy_gis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2011 - 20:38

Ahoj, tak to jsem rad, jak se tady opet rozbehla debata o kolobezkach. Pokud by byl nejaky kacer z okoli Chomutova a nemel s kym na kolobce vyjet, tak se ozvete :) Ja jezdim skoro kazdy den ... :) Packy predseda Ceskeho svazu kolobehu ;)
  • 0
Vložený obrázek

#91 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2011 - 7:45

Ted o vikendu jsme byli na brnde na kontrole nasich kesi Everest a K2, ale jeste byl snih, takze to velky zazitek nahore na hrebenu Krusnych Hor jeste nebyl. Ale pocitam ze v tom teple ted uz to bude parada. Jinak brnda KOSTKA 20, a dostupnost v pohode
  • 0

brundi
 


#92 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2011 - 16:59

Merencin napsal/a:
Sice nemám takový krásný stroj jako jsou výše uvedené, ale na Hudoru Big Wheel 205 nedám dopustit. Je to scooter pro dospělé, do města docela šikovná hračka. Když jsem lovil v Budapešti, užil jsem si ji na asfaltu i dlažbě.

Presne neco takoveho si asi poridim. Po zkusenosti z lovu v Drazdanech :) Podminky pro lov na kolobrnde idealni, vzdalenost od kese ke kesi taky...tak kdyby se nekomu valelo doma neco podobneho, tak bych mozna mel i zajem :)
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#93 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 16:16

lukabike.com napsal/a:
Presne neco takoveho si asi poridim. Po zkusenosti z lovu v Drazdanech :) Podminky pro lov na kolobrnde idealni, vzdalenost od kese ke kesi taky...tak kdyby se nekomu valelo doma neco podobneho, tak bych mozna mel i zajem :)


Neválí, jezdí se mnou autem a pak na ní drandím. Lepší slovo mne pro tento způsob pohybu nenapadlo.
  • 0

#94 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 16:40

Už taky mršku musím probudit ze zimního spánku... V předsíni už čeká na protažení. :) Tady fotka z loňského prvního září s bahenním tuningem B)

Přiložené miniatury

  • obraz062.jpg

  • 0
Cogito ergo sun ...

#95 iiann

iiann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2011 - 12:01

Nakonec se mi, ani ne po třech týdnech od koupě brndy Intrea Colorado, podařilo koupit jetou Mibo Gepard a jsem naprosto nadšený. Z nějakého důvodu Mibo jede asi tak 3x lépe, pravděpodobně hraje velkou roli kvalita pláštů, u Colorada se mi pneu pořádně nadaří nahustit a zaroveň se bojím, že mi při jízdě celá exploduje. V sobotu jsme byli poprvé objet pár keší a byli jsme nadšení. Jen teď zoufale čekáme, až přítelkyni dorazí Kbike K7. Ještě dotaz... nemám na Mibu ony "chrániče kotníku", tedy gumy, které jsou na zadní vidlici před matkou kola. Je možné je někde koupit? Také mi doslova upadla gumová protiskluzová podlážka, čím je vhodné ji přilepit? Díky za rady.
  • 0

#96 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2011 - 14:28

mrkni se na stranky miba, byval tam seznam prodejcu, tak by mohli mit treba i nejake drobne dily. nebo objednat rovnou z miba. ale kdyz nad tim tak premyslim, bude lepsi si to nechat poslat, nez obihat prodejce. :)
  • 0

#97 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 13:00

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s koloběžkou Micro Flex Air?
http://www.svetkolob...-air-kolobezka/
Jde mě o to, zda se s ní třeba u dá jet po dlažebních kostkách nebo po zpevněných, ale nevyasfaltovaných cestách.
Moje požadavky: skládací, lehká koloběžka, ale s nafukovacími koly, aby nebyla jen na asfalt.
  • 0

#98 Bombis-27831

Bombis-27831

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 11:34

Sice moc neporadim, ale aspon posunu nahoru. Kolobrndu mam krátce (vepředu 20, vzadu 12 palců) a o víkendu jsem narazil na klasický kočičí hlavy a ještě mírně do kopce. Bylo to takový drkocání, že se vyplatilo slezt a tlačit. Na Mikru s 200 mm kolečkama by to bylo asi ještě horší. Podle mě zámkovka bude v pohodě a zpevněná cesta je dost širokej pojem. Na ježdění po městě a převoz v MHD, ale podle mě naprosto ideální. Na výlet po polích, loukách a lesem bych si s ní asi netroufl.
  • 0

#99 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 553 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 13:52

Tak uz jsem tenhle tyden konecne taky po zime dofouknul kolecka a vyrazil. Uz mi to fakt chybelo :) Ani nevim jestli jsem sem uz nekdy psal, tak pro jistotu cca 3 roky mam 12" kolecka jak vpredu tak vzadu, a zatim nebyl problem na zadnem terenu. Takove ty mikrokolobezky, jak ja s oblibou rikam parodie na kolobezky, bych nechtel videt na cemkoliv jinem jak asfalt. Mel jsem kdysi prilezitost vyzkouset s nimi zamkovku, a jako vibracni kreslo dobry, na vyklepani zubu taky dobry, ale na pozitek z jizdy fakt ne :)
  • 0
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#100 Kniga

Kniga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 20:37

Uz delsi dobu uvazuju nad kolobezkou, jenez porad nemuzu schrastit porebny penize... ted jsem narazila na tenhle model.. ty tri tisce bych snad dala docela brzo... ale co to znamena mirny teren?

http://www.worker.cz...ropy-26-a20-new

Pak jeste zvazuju tuhle, ale tam je cena dvojnasobna a nic moc o ni neni napsano... http://www.woox.cz/k.../kick-scoot-66/

Ostatni co jsme nasla uz se mi zdajimoc drahe na rekreacni jezdeni tu a tam za keskama... Nemate nekdo zkusenost s temahle dvema znackama? diky.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama