Přejít na obsah


Fotka

TFTC serie- vaše názory na ní?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
69 odpovědí na toto téma

#21 bidlis

bidlis

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 16 May 2010 - 21:47

Na mape me zaujal obrazec "Slza" a ted v sobotu jsem jej pesky prosel, musim rict, ze to bylo docela narocne - nejde se po cestach, vysoke koprivy, brodeni potoka (kdyz nevidite most :-) a pod... ale stoji to za to. Jak jsem vyrozumel, tak nevznikl cilene, ale nahodne podle terenich linií. Kazda kes je smysluplna a s peknym listingem. Doporucuji i ostanín non drive kacerum. Nejsem z Kolinska a velice prijemne mne prekvapila krajina (mel jsem zafixovano, ze to je jen rovina). Tesim se na projiti a projeti na kole dalsich techto kesi, Klobouk dolu pred ownerem pri udrzovani takoveho kvanta mikrokesi.
  • 0

#22 Viking-074

Viking-074

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 16 May 2010 - 22:13

Takže jestli mohu mluvit za sebe a mého parťáka Šulíka, tak mi se na tuhle sérii móc těšíme. Chtěli bychom jí zvládnout komplet za dva dny. Snad to nebude moc velký sousto. Jsme zvyklí chodit cestou necestou, takže to snad zvládneme.
  • 0

#23 Novaci_KH

Novaci_KH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 17 May 2010 - 12:53

Copak malá návštěvnost ? Dobrá reklama.
  • 0

#24 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1838 příspěvků(y)

Publikováno 17 May 2010 - 13:17

Byl jsem k tomu celkem skeptický, ale když jsme při jednom cyklovýletě zabloudili do okolí, tak jsme si řekli že nějakou omrkneme. Nakonec jsme jich našli asi 10 a musím říct že jim vesměs nemám moc co vytknout. Až teda na #2, za tu bych vraždil ;)
  • 0

#25 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 17 May 2010 - 15:55

Parkis napsal/a:... Až teda na #2, za tu bych vraždil ;)


dvojka je v pohodě, jen se člověk nesmí upnout na obvyklá místa :D ale i o tom GC je, stát, koukat a nevidět :-) musím přiznat že mě baví vymýšlet úkryty.někdy aspoň v rámci možností
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencachi...munzeer=petr007[url]


#26 Pitris

Pitris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 18 May 2010 - 13:30

Ahoj, obecně jsem proti tomu, aby owner měl založených tolik pixel. Teď je to zábava a i když tě jistě zakládání baví více než hledání, tak toto nadšení pomine a pak tě bude tolik kešek štvát a budou tě obtěžovat. Pak nastane disebled a pak násilná archivace. Proto si myslím, že by owner měl mít tak 1% založených co má nalezených. Ale na druhou stranu se docela těším na jejich odlov a projížďku na kole. To je asi vše a ahojky.
  • 0
Ahoj Pitris

#27 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3704 příspěvků(y)

Publikováno 18 May 2010 - 14:15

Pitris napsal/a:
Proto si myslím, že by owner měl mít tak 10% založených co má nalezených.


no ja nevim, nevim.. nepretapls to s tema 10%? ja myslim, ze mne by teda z udrzby 250 kesi hrablo. :)
  • 0

#28 Pitris

Pitris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 18 May 2010 - 15:44

Jsem to kus vola, myslel jsem samosebou procento jedno. Muj novy pocitac mi tam hazi nuly a to i v ucetnictvi. Sorry.
  • 0
Ahoj Pitris

#29 T.M.S. family

T.M.S. family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 18 May 2010 - 17:07

Pitris napsal/a:
Ahoj,
obecně jsem proti tomu, aby owner měl založených tolik pixel.


S Pitrisem naprosto souhlasím. První, co mě napadlo, když jsem si všiml téhle série, že bych tam nechtěl měnit logbooky :D
Dnes jsem si jen tak namátkově dal 5 kousků z této série (a taky 2 DNF). Po pravdě, byl jsem zvědavý, jestli je možné udělat "na pětníku" tolik alespoň trochu zajímavých keší. Některé mi přišly docela dobré, některé průměrné. Ale z celé série budou mít asi největší radost ti, kteří uvítají tolik bodů na jednom místě. ;)
  • 0

#30 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 18 May 2010 - 20:02

no logbooky mam cca na 120 logu, nekdy i vic, podle toho jake mate razitka. vzhledem k tomu, ze je poustim postupne, tak i postupne bude obnova..obcas se nejaka rozbije/ztrati,ale nei to nic kritickeho..navic mam vsechny do 10od baraku, takze v pripade problemu se da sednout na kolo a dojet... jen mam problemy s ti, ze kaceri nevraci kes na svoje misto, bud z pohodlnosti nebo lenosti..takze obcas hledam i svoje vlastni kese... jinak dnes jsem ulozil kes č.60-62.. jinak ne všechny keše jsou snadno k nalezeni např 2, 15 a další, takže když ji nenajdete,neznamena že tam neni..ale zase to neni serie pod šutrama u cesty,ale snažím se to v rámci možností dávat na neobvyklá místa...61 se vám bude líbit..
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencachi...munzeer=petr007[url]


#31 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 19 May 2010 - 18:18

No na GC je hezke, ze si kazdy muze najit to svoje, co ho oslovi, ale pripada mi to nejak prehnane. Me by to pripadalo jako prace - pece a tak. Ovsem, kdo honi body, treba bude rad.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#32 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 24 May 2010 - 18:31

1gato1 napsal/a:
Ovsem, kdo honi body, treba bude rad.

ono to ale není jen o bodech...dej si jich 20, 30 a uvidíš....jsou tam drajvky ale i o tereny a narocnosti 4..
sbirat body někde podel cesty jen tak že mám bod by mě nebavilo tak jsem to tak ani nedělat,ale proto je to takova roztahane,..
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencachi...munzeer=petr007[url]


#33 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 24 May 2010 - 20:26

Pred týdnem jsme dali cca 40 kesi z teto serie zacli jsme v 9h, posledni kolem 19h. Nejsou to jen body. Byli jsme zvedaví jak to bude vypadat a na par drivek jsme sli terenem. Koprivami po pas, skakali prez vodu atd. To nemluvim o nekterych skrýších nebo zpusobu odlovu! Proste se mi tahle serie libila, nebylo to jen o honu bodu, ale rozmanitost zpusobu kesi je tu ruzna. Jednine co se mi moc nelibilo tak TFTC 1 a hint pod kamenem :-D Jinak serii hodnotim kladne a az bude zase nekdy volný den a chut jedem znovu.
  • 0

#34 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 24 May 2010 - 23:19

Mortticia napsal/a:
. Jednine co se mi moc nelibilo tak TFTC 1 a hint pod kamenem :-D

no tak to asi zmenim...byla to moje DRUHA KES.ted je sisablovaná bud ji nekdo tak dukladne ukryl nebo ukradl---.prvni byla HUMUS CACHE..ale zase je na druhou stranu vidět s čím se člověk setká u jiných keší...jedničku asi přesunu,ale musím opatrně, na kopci je nějak překešováno :D momentálně šest kousků..
jsem rád že se serie líbí i když je mi zcela jasné , že se nedá u všch keší zavděčit všem,,ty co chtějí drajvky asi zklamu,sice jich pár mám,ale většinou jsou mimo cesty těšte se na TFTC #62, uz do utery ceka na schvaleni... :-( tam bod nebude zadarmo...
jinka jsem objevil super schranku na premiovou kes, cca 100l barel s utaviratelnym vikem,ale spanel mi jinechtel dat..poptam se někde u nas...
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencachi...munzeer=petr007[url]


#35 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 25 May 2010 - 6:25

Humus cache je velice originalni keska, ktera svou schránkou a ulozenim prekonava ten pocit z toho bordelu kolem!
  • 0

#36 alicek

alicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 25 May 2010 - 6:38

Musím se přiznat, že jsem tam zajel z Hradce po dálnici abych získal nějaký ten bod. Moc jsem nečekal. Byl jsem velmi příjemně překvapen. Začal jsem slzou a moc jsme si to s jezevčicí užili. Dokonce jsem se týden na to vypravil na další porci. Některé krabičky jsou opravdu dobře schované (tři jsem nenašel, z toho jedna tam bezpečně je) a nikdy by mě nenapadlo, že tam může být tak krásně. Prostě díky.
  • 0

#37 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1262 příspěvků(y)

Publikováno 25 May 2010 - 6:43

Nečetl jsem předchozí diskusi, protže se mi nechce a tak jen vyjádřím názor. Osobně od TFTC serie nečekám nic a odrazuje mě to. Je to způsobeno už tím názvem samotným. Nebudu tu serii tady hanit, jiste může jít o zajímavá místa, jak píšeš. To jsem se vlastně přesvědčil u serie "Keše pro lenochy". Bohužel mě ten název odrazoval natolik, že jsem si ani nepřečetl listing a k těm pixlám se mi nechtělo. Nakonec jsem byl hodně mile překvapen, že jde o keše na pěkných a zajímavých místech. Dál mě se ve mě troška příčí ten obrovskej počet - to ve člověku taky nevyvolává pocit kvality. Je to vlastně jen první dojem z názvu a počtu - bohužel. Nicméně...každej bod dobrej, že?:-D
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#38 maxus_aurelius

maxus_aurelius

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 25 May 2010 - 7:13

z teto serie jich mam odloveno 36ks. Oblast kde jsou kesky ulozeny, znam z detstvi a vedel jsem ze je tu krasne a to me sem i nalakalo (nejen bodiky) Nektere schovky jsou opravdu dobre a s napadem. Bohuzel v tom mnozstvi je vetsina tech, ktere me zpusobem ulozeni nenadchla. Asi nejvice mi vadi material vetsiny "krabicek" a jejich oznaceni cervenou izolackou. Na nekterych poslednich uz jsou pouzity i nevyfoukle petky nebo nejake plast.krabicky, tak alespon mala zmena. Dalsi kapitolkou je zpusob a "drzost" ulozeni nekterych kesek - sanci na delsi preziti bych jim nedaval, ale jak je videt, tak zatim si vedou dobre. Celkove mi takovyto napad prijde jako dobry a rad se na dalsi kousky ze serie vydam.
  • 0

#39 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 26 May 2010 - 23:53

Qnik napsal/a:
..... Je to vlastně jen první dojem z názvu a počtu - bohužel. Nicméně...každej bod dobrej, že?:-D


no původně to měly být jen díkyzabodovky, prostě si jen obejít kruh a získat body, jako je v Anglii.četl jsem o tom tady na foru a zaujalo mě to, udělat něco takového u nás.proto ten název..jenže...mě by to až na ty body nebavilo..tak jsem to udělal jak to je...jsem rád že se vám to líbí, i když asi ne všechny...musím přiznat že začínám mít problém s místama, dávat keš jen tak někam se mi nechce...a vzhledem k jejich "ochraně" jsem udělal i pár multin, i když se zde chybička vloudila, naštěstí snad odhalitelná...ale zase, všechny keše, které se publikují, jsou na svém místě :-) bodu dostanete za den hodně, ale ne zadarmo, sebrat pixu a jít dál..některé takové jsou , drive in,jiné vám zatopí a donutí vás protáhnout tělo,jiné by bylo lepší odložit na období vegetačního klidu - kopřivy - ale když jsem je tam dával,tak tam nebyly..
a k množství- jsem měkkej,podívejte se na uživatele VELS ..a měkkej zůstanu..jen serie a pak už jen nějaké vypečené, případně náhrady za některé keše ze serie..

jinak díky hledačům za pěkné logy (většinou),při čtení některých z nich umírám smíchy.. prá jsem vás i poznal osobně, neb na eventy senedostanu, protože bud jsem na druhem konci evropy nebo prostě chci být s rodinou.... i když kačei jsou druhá velká rodina...jsem rád že jsem GC objevil, i cesty někam mají další smysl - je tam někde keš?-a krátí mi čekání v neznámých zemích....

a co se týče krabiček na keše: jsou jaké jsou, měl jsem jich k dispozici větší množství a zdály se mi lepší než filmovky...umístění někdy je drzejší, 9 už zmizela, ale to se stava i ukrytym...osobně nemám rád keše zahrabané někde v hlíně a podobně, tak je ani tak nedělám.. některé jdou špatně najít 2,28,..ale tam vás zase nikdo nebude rušit...
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencachi...munzeer=petr007[url]


#40 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 481 příspěvků(y)

Publikováno 31 May 2010 - 9:35

První dojem před odlovy: Chce být lepší zakladatel než Petr1866 Druhý dojem před odlovy: Budou body... První dojem po odlovu asi 30 kusů: Paráda! Každé místo bylo něčím zajímavé, byli jsem v těch místech poprvé a moc se nám tam líbilo (teda až na jeden psí exkrement na botě, ale za to si můžu sám, že nekoukám, kam šlapu). Určitě se tam zase někdy podíváme. Jen mám trochu obavu o trvanlivost a údržbu celé série. Jo a zakládám "Spolek nálezců TFTC za účelem výměny zapomenutých bonusových čísel..."
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama