Přejít na obsah


Fotka

TFTC serie- vaše názory na ní?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
69 odpovědí na toto téma

#41 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 31 May 2010 - 11:55

ad bonusova cisla. Nemam 17, 16, 18 - to jsme lovili jako první kese a zapomeli na cisla. No a pak 44 tam jsme po odlovu byli rádi, že jsme rádi.
  • 0

#42 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 31 May 2010 - 12:43

-> Mortticia

Zasílám tři zapomenutá bonusová čísla e-mailem, tyto krabičky jsem odlovil.
  • 0

#43 nereidka

nereidka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 31 May 2010 - 18:22

Ahoj, nejsem moc na kombajny, ale body navíc nezaškodí ;) Měla jsem nápad, že se vypravíme na tuto sérii a o víkendu se tak stalo. Říkala jsem si, že jich odlovíme aspoň 20 a bude to hračka, haha, pěkně jsem se spletla. Velkou část trasy jsme se brodili kopřivami, lezli po kopcích a šli po poli, což dost poznamenalo naše boty a kalhoty..Nečekali jsme nic, ale super jsme se bavii a podívali se na hezká místa! Kešky opravdu nezklamaly!
  • 0

#44 Pupkovi

Pupkovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 31 May 2010 - 19:48

Díky tomuto vláknu jsme se dozvěděli, že se někde u Kolína rozdávají body zadarmo. Samozřejmě, že již při přípravě bylo jasné, že to úplně zadarmo nebude. Minulou neděli jsme obešli-objeli 35 keší. Geovýlet se nám moc líbil, malebná krajina plná rybníků, nezvykle zpustlé sady a lesy s bujným podrostem. Kešky šikovně uložené, někdy s originálním nápadem od opravdu rychlých drive-in až po náročné prodírání houštinama a hopsání v močálech. S odstupem nám již ani nevadí dvě DNF (autorovi trochu déle trvalo disable) a jeden nález falešné krabky. Takže celkový dojem velmi dobrý a děkujeme autorům za tu spoustu práce co měli se zakládáním a co je ještě čeká s údržbou. Určitě přijedeme dorazit zbytek:)
  • 0

#45 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 01 June 2010 - 11:48

takže už jich je 69 uložených, z toho jedna čeká na schválení..serie se trochu roztáhne i do Kostelce a okolí, kde jsem vyrůstal a dobře to tam znám.a většína z nich bude v přírodě, takže pevné boty ssebou :-) s těmi kopřivami- nedávám je tam úmyslně, ale ony tam od uložení tak nějak vyrostly samy, rozhodně je tam nesázím pro vaše potěšení..jsou dvě možnosti, bud si vzít silnější kalhoty nebo nechat odlov na podzim.. jinak finálovka bude asi GC28GGG lepší by byla GC3TFTC ale to bude kdo ví kdy :-) jinak jsem rád, že že se vám serie líbí, i když ne s každou keší se zavděčím všem...a někdy se chybička vloudí :-( ale komu ne? pokud to pujde tak jak to jde, tak do prazdnin bude serie hotova.. ale za den ji urcite nedate,pokud z toho chcete mit neco víc jak honbu za body..
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencachi...munzeer=petr007[url]


#46 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 01 June 2010 - 14:36

a ještě jedna poznámka: to že neodpovídám na emaily, je dáno tím že jsem pracovně mimo ČR a tím i mimo net. kontaktovat mě s dotazy či připomínkami můžete přes ICQ, tam bývám většinou večer, pokud zrovna nepracuji :D ted jedu tak na týden pryč tak se tu mějte hezky a pěkně se mi o krabičky starejte.. mimochodem, posledních 5 ještě čeká na FTF, alespoň podle logů na netu.. a 67 si užijete :D:D:D:D:D
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencachi...munzeer=petr007[url]


#47 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 672 příspěvků(y)

Publikováno 01 June 2010 - 14:41

My jsme navštívili v sobotu asi 10 kešek ze série a většina se nám moc líbila svým originálním nebo trochu adrenalinovým umístěním. Super je "Údolí", tam jsme si to opravdu užili. I místa byla většinou něčím zajímavá a normálně bychom sem nezašli. Protože jsme šli ale pěšky, tak jsme nestihli vše, co jsme chtěli a naplánovali si, protože jsme nestihli lokálku na přiblížení, takže se sem určitě ještě vrátíme. Byli jsme rádi i za ty jednoduché, protože jsme kvůli časové tísni museli pak změnit trasu a pořád bylo co lovit. Takže jen tak dál a díky.
  • 0

#48 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 01 June 2010 - 14:46

Mě se tahle série líbí, nevěděla jsem o ní. Bohužel poslední dobou mám smůlu na samý oblasti, kde najedu na kole hromady km a najdu 2 keše za den - buď nemám vyluštěno nebo někdy i geoslepota. Taky bych mohla mít úspěch :-)
  • 0

#49 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 572 příspěvků(y)

Publikováno 10 June 2010 - 9:25

S precisnim planem od Doktora jsme v nedeli prosli a projeli drtivou vetsinu dosud publikovanych kesi. Nevahal jsem a toto vlakno, ktere jsem na zacatku zbezne procetl jsem si znovu vyhledal, abych mohl pripsat sve dojmy i sem. Nikdy bych necekal, ze tak rychle vytvorena a tak objemna serie bude obsahovat tolik perfektnich kesi. Samosebou je tu spousta drive-in, ale i ty maji dobry napad a pekny listing. Rozhodne vsem tuto serii doporucuji, coz je hlavni duvod meho prispevku sem. :o) Diky za peknou serii a tesim se na dokonceni.
  • 0

#50 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 12 June 2010 - 12:13

tak jsem vám i po návštěvě zubaře-vytržený zub, který tam ale pevně držel- připravil dalších 9 kousků TFTC 70-78, většinou lesní, v okolí kostelce.pokud máte rádi procházky v lese, máte se na co těšit. dá se to objet i na kole, trvalo mi to i s umístěním a zaměřením cca 3,5h. ted jen počkat na publikaci, keškoměrka má tři žluté (já za to ale nemůžu, to měla už předtím :-)
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencachi...munzeer=petr007[url]


#51 vetrnik_cr

vetrnik_cr

    vetrnik_cr

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 12 June 2010 - 19:28

Připojuji se k Sovímu Doupěti, jelo nás dvěma auty osm, a musím říct, že jsme si celou (skoro) serii opravdu užívali. Na první pohled TFTC, ale zadarmo to nebylo. Spousta jiných keší nedosahuje ani náhodou takové úrovně, jako většina z těchto keší. Moc díky za tyhle procházkové pixličky i za drajvky, kde vždy to bylo o něčem. To jsem fakt nečekal. Takže za mě ....ano tato serie má smysl a moc za ni děkuji. Jen přeju pevné nervy s obnovou logbooků, protože když jsem si spočítal, že při sto kusech i kdybych jen jednou za den jel na údržbu jedné krabičky, tak je to cca třikrát za rok. Věřím, že autor bude mít dostatek času anebo kamarádů., kteří se pomohou o keše starat. (takové to pomoc kačer kačerovi).
  • 0

#52 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 14 June 2010 - 16:52

GC2654B TFTC 15 RYBNIK PREBOZY je na svém místě !!!!! **** v obtížnosti mají svůj důvod, tak nebuďte jak ovce...i několikanásobný DNF log nemusí znamenat, že tam keš není....je to i o přízni přírody,ale keš není ničim přikrytá...
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencachi...munzeer=petr007[url]


#53 Roubiii

Roubiii

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 11 July 2010 - 19:33

Můj názor na tuhle sérii je smíšený... Na jednu stranu, proč neudělat nějaké díkyzabodovky s tím, že komu se to nelíbí, ať je neloví... moc si cením i faktu, že autor i přes takové množství očividně zachoval dekórum a dělá ty kešky pěkné... A co, proč si jednou za čas trochu nenahrabat ;) asi si tam taky časem zajedeme trochu stylově zabagrovat... Na téhle sérii mě ale mrzí jedna věc a divím se, že to tu ještě nezaznělo. Je to sice pěkné, realizovat se a udělat monter sérii o sto keších, ale co ostatní kešeři, co by třeba taky chtěli zakládat kešky? Jak jsem na to tak koukala, série TFTC zabírá pomalu celý okres ;) a široko daleko si tak se založením kešky už nejspíš nikdo neškrtne... :( A když si škrtne, tak se jeho keška dokonale ztratí v záplavě TFTC... Trochu mě to děsí, protože autor pomalu ale jistě expanduje i "k nám" na Prahu-východ a já pokorně prosím - zůstaňte si za tím Kostelcem ;) já bych taky ještě někdy chtěla nějakou hezkou kešku založit...
  • 0

#54 bluetracer

bluetracer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 11 July 2010 - 20:25

Roubiii napsal/a:
série TFTC zabírá pomalu celý okres ;) a široko daleko si tak se založením kešky už nejspíš nikdo neškrtne... :( A když si škrtne, tak se jeho keška dokonale ztratí v záplavě TFTC... Trochu mě to děsí, protože autor pomalu ale jistě expanduje i "k nám" na Prahu-východ a já pokorně prosím - zůstaňte si za tím Kostelcem ;) já bych taky ještě někdy chtěla nějakou hezkou kešku založit...


Keš lze umístit každých 161 metrů. Na území ČR lze umístit 3 042 475 keší, na území okresu Praha východ lze umístit 29 123 keší, na katastr obce Mukařov lze umístit 243 keší. Myslím, že ta přeplněnost není nijak akutní a kdo chce, tak si ještě škrtne. :)
  • 0
Vložený obrázek

#55 Roubiii

Roubiii

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 11 July 2010 - 21:34

To byla ale hodně hloupá odpověď... :(
  • 0

#56 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1042 příspěvků(y)

Publikováno 12 July 2010 - 7:00

Tak, teď se konečně mohu přidat se svým názorem, protože jsem na sérii byl, narozdíl od kačerů teoretiků, kteří tu na fóru pomlouvají. Na odlov jsme vyrazili (s geopřítelkyní) impulzivním rozhodnutím, z Prahy jsme vyjížděli v sobotu kolem 22. hodiny. V intervalu 23:02 - 04:25 jsme odlovili 18 keší ze série a další dvě jsme najít nedokázali. Jedna z nich rozhodně nebyla díkyzabodovka. U většiny keší je zajímavý listing, což je fajn. Provedení většiny keší je taky celkem hezké, i když by mohly být propracovanější. V některých případech se jedná jen o skleničku, pohozenou v kopřivách či prasklou krabičku pod betonem. Všechny keše byly na místech něčím zajímavých (což dnes rozhodně není standart!) - most, výhled, památka... Některé jsou drive-in bezproblémovky, některé dají docela zabrat, takže to nebyl takový kombajn, jak jsme čekali. Noc ke všemu přidala ještě 1-2 * za obtížnost a leckdy i 1-2 * za terén. Takže úžasný zážitek. Sérii mohu doporučit, zejména jako celonoční výlet je to docela hardcore, takže hodnotím kladně.
  • 0

#57 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 12 July 2010 - 20:43

Roubiii napsal/a:
sto keších, ale co ostatní kešeři, co by třeba taky chtěli zakládat kešky? Jak jsem na to tak koukala, série TFTC zabírá pomalu celý okres ;) a široko daleko si tak se založením kešky už nejspíš nikdo neškrtne... :( A když si škrtne, tak se jeho keška dokonale ztratí v záplavě TFTC... Trochu mě to děsí, protože autor pomalu ale jistě expanduje i "k nám" na Prahu-východ a já pokorně prosím - zůstaňte si za tím Kostelcem ;) já bych taky ještě někdy chtěla nějakou hezkou kešku založit...


no nebojte se...dál za Kostelec moc nepůjdu, neboť to tam tak dokonale neznám..v Kostelci jsem vyrůstal, znám tam v okolí ještě pár hezkých i zajímavách míst,ale nějak není čas...mám novou práci a tak už tolik volného času není...ale do konce července by měla být hotová, zbývá už jen 22pixel, jen ještě sháním nějakou extra large keš na finálovku, ta co mám má jen 10l..na druhou stranu nechci je dávat jen tak aby někde byly...
jinak zajímavých míst je dost a dost, jen je najít :) líbí se mi výhled v kostelci za zámkem,ale tam už keš je...no jen dva dny pilné práce a bude to hotové...
jinak cizí keš mezi TFTC uvítám, aspoň budu mít co lovit :-D a myslím, že bude mít mnohom větší návštěvnost, než kdyby tu serie nebyla..a pokud bude jiná, jak uložením tak pixlou, tak určitě nesplyne..
jinak jsem rád že se vám serie líbí, i když ted to znepříjemňují kopřivy,ale víte co mi dalo práce je sehnat v OBI a nasázet??? :D:D:D:D:D
serie měla být díkyzabodovka, najdeš keš,popojdeš najdeš další atd,ale to by mě samotného nebavilo, tak se to takhle zvrhlo..a tím i rozlezlo do okolí...ale za Kostelec moc daleko nepůjdu, ani na sever za silnici I/38 kolínská, ani moc pod kutnohorskou...

jinak luštiči, máte se na co těšit, bude serie otazník...samé mysterky, od promitivních až po náročné...zatím vymýšlím šifry, souřadnice budou třeba v několika SPZkách, obrázku a tak :-D
no ještě si se mnou užijete :-D
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencachi...munzeer=petr007[url]


#58 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 22 August 2010 - 16:18

tak na schválení čeká dalších 7 keší, opět v okolí Kostelce.tentokrát jsou ale jednoduché, žádná akrobacie...
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencachi...munzeer=petr007[url]


#59 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 07 November 2010 - 16:08

tak venku jsou další 4 kešky, konec se blíží...
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencachi...munzeer=petr007[url]


#60 Animuk

Animuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 08 November 2010 - 10:40

CZECH.TIR napsal/a:
.., co se vám na ní líbí a co ne?
pro ty co neví o co jde- serie bude 100ks, s Large bonusem.terény i náročnosti jsou od 1 do 4, vše je odlovitelné bez speciálního vybavení. ...


Zatím (až na Sanatoruim) se mě moc líbí. Zaujal mě však druh použitých krabiček. Tohle opravdu někdo z vás jí?
  • 0
Nepropadejte panice!




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama