Přejít na obsah


Fotka

Ochrana keší před finalky.com


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
220 odpovědí na toto téma

#201 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 20:51

Hobako: vysvetlovat ti vyznam emotikonu asi nema smysl, ze? Navic trosicku proti logice, ze bych si sel odlovit kes, abych vzapeti cekal na jeji finalky. Zkus nekdy pouzivat to, co mas mezi usima, prospeje to nejenom tobe ;)

geostorm:

Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Rozumis tomuto nebo si pockas na preklad? Pripadne mohu doporucit http://translate.google.com

miki6 + Olivin a dalsi: chapu, ze je pro nektere jedince tezke diskutovat k tematu, respektive kdyz nemate co rict, tak neni nic snazsiho, nez si o toho, kdo ma opacny nazor, zacit otirat pusu. Ale kluci, tohle plati mozna na spoluzaky na prvnim stupni ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#202 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 20:56

Hobako napsal/a:
Je pozoruhodé, jak ten chlapík, co se také zřejmě narodil v kině, ...


A já furt, vokaj ho znám! :D:D:D
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#203 Pinokio.CZ

Pinokio.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 21:50

Se tady pořád hádáte, prostě před vstupem na finalky.com přibude varování přibližně následujícícho textu: "Beru na vědomí, že obsah těchto stránek mi může způsobit vážnou duševní újmu, tím, že informace, které bych jinak byl nucen nabýt mnohem složitějším způsobem, může se mi zde podařit najít podstatně snadněji." Myšlenka by se dala pochopitelně dopilovat, já bych se též osobně přikláněl i k tomu, aby se zde třeba publikoval mimo souřadnic i způsob řešení, alespoň stručný nástin postupu, nebo aby bylo možno přidávat komentáře - opravdové komentáře co si lidi o cache či zadání myslí, a proč zavítali právě na tento server... kde se zasekli, atd... Přece se stačí na věci dívat s úsměvem a radovat se z maličkostí :-)
  • 0

#204 KacerLaMer

KacerLaMer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 22:01

Dalo by se postupovat následovně: u složitějších keší, řekněme s obtížností 4* a návštěvností výše a s návštěvností jednou za uherský rok, kde je vyluštění šifry či zdolání multiny výzvou, doplní owner nepovinnou žádost o zaslání postupu luštění, či indicií multiny. No a těm, kteří mu postup pošlou poděkuje v LoggedVisits formou Note za vyřešení mysterky, nebo průchod multinou. Ostatní se holt v logu budou moci přiznat k použití finálky4free, nebo ne, bude to jedno, bude to stejně jasný. Bude to sice oboustrannej vopruz, ale ochrání to zrno od plev. Aspoň do doby, než se zadarmo objeví i postup. To už ale bude pro zloděje souřadnic výrazně pracnější.
  • 0

#205 Cubky

Cubky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 22:23

Mnohem lepsi by bylo u dlouhych/tezkych mysterek udelat nejake kontrolni stanoviste, tzn. nekdy uprostred zavest nutnost kontaktovat ownera s informacemi, ktere clovek behem lusteni ziskal, aby se dostal na dalsi stanoviste, owner by si ho zapsal a kdyz by nekdo nalezl kesku, stacilo by se podivat, jestli byl na kontrolnim stanovisti a pokud ne, tak mu zapis ve fyzickem logbooku neuznat, nejakym zpusobem znicit a tim padem i znemoznit logovani na gc.com. :)
  • 0

#206 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 22:29

KacerLaMer: a neni jednodussi se na to proste vykaslat? At si to kazdej lovi jak chce. Nejlepsi je, ze nekteri jedinci doposud nepochopili, ze se vubec nezastavam Finalek.com, ale sami me evidentne do teto role pasovali - staci si procist par prispevku vyse. Snazim se pouze v tomto pripade pouzit selsky rozum a aplikovat jisty liberalni pristup. To znamena, ze pokud nekdo chce, tak si ty souradnice stejne obstara tak jako tak a ja jakozto owner s tim stejne nic neudelam, ba co vic, me je to UPLNE JEDNO. Nehodlam si v tomto pripade hrat na policajta a nekoho spiclovat, proste bud se nekdo rozhodne to odlovit "striktne koser" nebo nikoliv. Zajimave je ovsem sledovat jiste jedince, kteri zde doslova vyskakuji jak certici z krabicky a vymysli ruzne nesmysly, ktere se spise dotknou tech, kteri vyznavaji "pure" odlov. Neni to tedy spise o problemu, ktery je uhnizden hluboko v hlave par jedincu?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#207 kullch

kullch

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 22:33

Cubky napsal/a:
Mnohem lepsi by bylo u dlouhych/tezkych mysterek udelat nejake kontrolni stanoviste, tzn. nekdy uprostred zavest nutnost kontaktovat ownera s informacemi, ktere clovek behem lusteni ziskal, aby se dostal na dalsi stanoviste, owner by si ho zapsal a kdyz by nekdo nalezl kesku, stacilo by se podivat, jestli byl na kontrolnim stanovisti a pokud ne, tak mu zapis ve fyzickem logbooku neuznat, nejakym zpusobem znicit a tim padem i znemoznit logovani na gc.com. :)

upřímně, ty jsi ochotnej být 24/7 na příjmu,až tě bude někdo kontaktovat? todle asi řešení fakt nebude :)
  • 0

#208 Cubky

Cubky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 22:35

Uprimne, potrebuje kacer odezvu 1s? Nehlede na to, ze neco takoveho by se bez problemu dalo automatizovat. :)
  • 0

#209 kullch

kullch

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 22:35

Cubky napsal/a:
Uprimne, potrebuje kacer odezvu 1s? Nehlede na to, ze neco takoveho by se bez problemu dalo automatizovat. :)

1s ne, ale čekat 3 hodiny pod smrkem v lese taky nebude to pravé ořechové :)
  • 0

#210 Cubky

Cubky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 22:39

Ty by jsi vazne napsal nekomu mail/sms/whatever a cekal 3h pod smrkem? :D Pochybuju, ze by takovy BFU dokazal byt schopny vyresit tezkou mysterku. :)
  • 0

#211 kullch

kullch

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 22:44

Cubky napsal/a:
Ty by jsi vazne napsal nekomu mail/sms/whatever a cekal 3h pod smrkem? :D Pochybuju, ze by takovy BFU dokazal byt schopny vyresit tezkou mysterku. :)

napsal jsem snad něco, že bych tam čekal? :) pochopil jsem to na začátku tak,že jsi myslel že by cacher kontaktoval ownera přímo z terénu.. pokud ale ne, zase by to znamenalo, že by člověk musel jezdit na každou druhou cache dvakrát,což taky asi není nejlepší :)
ale míchat se do toho nebudu,stejně nic nevyřešim, jen mě zaskočil ten nápad s odezvou :)
  • 0

#212 Cubky

Cubky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 22:48

Vsak staci v listingu varovat, ze cache neni mozne odlovit na jednu cestu. Pak uz je to jen na kacerech, jestli do toho pujdou. :) Take nerikam, ze je to idealni reseni.
  • 0

#213 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 22:48

Dámy a pánové, řešíte tu hovadiny... souřadnice některých keší se předávaly a předávat se budou, stejně tak keš odlovil někdo, kdo šel s kamarádem "zrovna kolem" a tak mu byla ukázána. To že budou nějaké finálky4free a podobně, s tím nic neuděláme, všemožnými patřeními proti taky nic, akorát budete zabíjet čas svůj i ostatních kačerů a naštvete akorát ty, kteří si to chtěli odlovilt poctivě. Těm co to chtěli obejít, to prostě obejdou... Jen tak okrajem, mám na finálkách 60% svých mysterek a jsem klidný. Pokud si někdo bude chtít přečíst knížku, aby si vyluštil moji mysterku, tak tak učiní, stejně tak v případě, že se bude chtít dovědět něco nového o jedné městské části... a ti co číst nechtějí, tak si to někde seženou, jedno jestli se podívají, kdo ze známých to má odloveno nebo jestli jsou souřadnice na finálkách. Takže všem dobrou noc a místo plkání běžte vymyslet nějakou pěknou mysterku či multi, u které by byla na první pohled škoda ji obcházet a zjišťovat si souřadnice ;)
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#214 trotakcz

trotakcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 451 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 22:58

Myslim, ze kontaktovani ownera neni spatny napad, ale chce dopilovat. Napr u mysteerk nad 4* by byla nutna fyzicka navsteva ownera. Ten by na oplatku byl povinen kacera pohostit ... Kdo bude v nedeli kolem 12h peci kachnu ? Ze bych se na nejakou mystery 4* vydal ;)
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#215 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 23:00

To pohosteni by ovsem melo mit vic ruznych podob. Treba Vychodoceskemu GeoKombajnu by stacila flaska zeleny (na osobu) B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#216 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 23:18

weri: ale neeee, ale neeee, to prece neni v ramci pravidel, se zbrani v ruce preci musime vsichni owneri stat na strazi a hlidat si, aby nahodou nejaky zaskodnik neproniknul a nahodou se nezalogoval! Zacneme preci vymyslet dalsi kody a pasti, do ktere tyhle neznabohy (nebo neznakese?) zachytneme a pote je budeme verejne pranyrovat zde na foru :D:D pepa.z.picirnic: copak, copak? To je ta o potrefene huse, protoze to s tim inteligentem u tebe plati dvojnasob, ale holt komu neni shury dano, tomu neni pomoci. Docela by me zajimalo, jaka asi zloba a zlucovitost se musi takoveho cloveka doslova zhostit, ze si zalozi jeste dalsi multinick a potom tady doslova dusevne zvraci ve foru. Zjevne se musi jednat o nejakou schizofrenickou poruchu, protoze zakladni body diagnosy tato osoba plni doslova do puntiku. Skoda jen, ze nema tolik odvahy (vim, je to porucha a dotycny to proste nema sanci ovlivnit), aby se prihlasila pod pravym nickem - ale ja tuhle poruchu chapu a je mi jasne, jak musi byt tezke s ni zit. Takze s pozdravem brzke medikace drzim palce a stojim za tebou! ;) trotakcz: dopilovat? Spis okamzite zavrhnout!
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#217 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 23:21

Jsem rad, ze ses tak oznacil sam :D:D:D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#218 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 23:32

S474N napsal/a:
Hobako: vysvetlovat ti vyznam emotikonu asi nema smysl, ze? Navic trosicku proti logice, ze bych si sel odlovit kes, abych vzapeti cekal na jeji finalky. Zkus nekdy pouzivat to, co mas mezi usima, prospeje to nejenom tobe ;)


pro hloupounkého všichni hloupí co?:)

S474N napsal/a:
miki6 + Olivin a dalsi: chapu, ze je pro nektere jedince tezke diskutovat k tematu, respektive kdyz nemate co rict, tak neni nic snazsiho, nez si o toho, kdo ma opacny nazor, zacit otirat pusu. Ale kluci, tohle plati mozna na spoluzaky na prvnim stupni ;)


ok :-)))) dle těchto kritérií pak tedy vítej ve školce...B)
  • 0

#219 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2010 - 1:07

Zamknete uz vsechna vlakna o tech strankach finalky.com!!!
  • 0

#220 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2010 - 4:41

zámek
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama