Přejít na obsah


Fotka

PocketDrake - off-line databáze a mapa pro PDA


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1441 odpovědí na toto téma

#341 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2010 - 12:43

To vypada hezky :) Jen jeste prosim o strucny navod pro lamy - co s tim, kam zkopirovat, jak nejlepe vyuzit ...
  • 0

#342 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2010 - 12:52

upravit v souboru map-config.xml v adresáři kde je nainstalován pocketdrake. více viz http://pocketdrake.i...oku.php?id=mapy
  • 0

#343 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2010 - 16:41

Parkis napsal/a:
trošku jsem si upravil definici map na openstreetmap, sloučil Mapnik a Public transport pod jedno menu a hlavně přidal opentrackmap, kde jsou i turistické trasy. Třeba se to bude někomu hodit:


Díky, s dovolením to zahrnu do příští verze
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#344 lentom

lentom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2010 - 20:14

lentom napsal/a:

Hlásím, že PocketDrake na FS LOOX N500 (WM5) zatím jede úplně v pohodě (až na několik chyb při prvním otevírání poznámek, ale i přesto pak všechno funguje), dneska a zítra ho ještě pořádně vyzkoušíme v terénu.


Chyba u poznámek byla způsobena jednou z několika aplikací, co na PDA momentálně jsou a běžela dole v trayliště. Našel jsem náhradu a PocketDrake běhá na tomto PDA s WM5 nádherně stabilně, rychle a bez jakýchkoliv problémů - prostě paráda...
  • 0

#345 JohoCZ

JohoCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 7:37

Po nainstalování Pocket Drake verze 1 nefunguje export GPX do HG Arcao verze 3.5.3. podepsaná. Hlásí tuto chybu: Sekce: GPX Import Druh: bq:expected: /groundspeak:long_description read: groundspeak:encoded_hints (position: END_TAG </groundspeakj>encoded_hints> @47>73 in java.io. InputStreamReader@b240 b24) Doufám že jsem to opsal zprávně. Z verze PD 0.9 dokáže GPX načíst bez chyby. PDA používám jako databázy kešek a lovím radši s telefonem (Nokia E52) připadá mi že telefon má rychlejší odezvu šipky. Na PockedDrake je super že jsem si mohl poslat kdykoliv a kdekoliv kešky rovnou do telefonu. Jinak je program super, díky.
  • 0

#346 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 8:05

Zřejmě máš vadné GPX. Na exportu se už dlouho nic neměnilo, takže to sotva bude přechodem na novější verzi PD. Zkontroluj vygenerovaný GPX soubor (nebo mi ho někam dej ke stažení), pokud je vadný, zkus ho vyexportovat znova. Pokud je v pořádku, pátral bych na straně HG.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#347 Subi

Subi

    Šubi

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 14:56

Parkis napsal/a:
trošku jsem si upravil definici map na openstreetmap, sloučil Mapnik a Public transport pod jedno menu a hlavně přidal opentrackmap, kde jsou i turistické trasy. Třeba se to bude někomu hodit:

Je možné opentrackmap připravovat pomocí MobileAtlasCreatoru? Doplnil bych to do synchro pluginu, ale nenašel jsem je tam.
  • 0

LG G3 + a:Drake


#348 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 18:44

WitkoAWendy napsal/a:
Umi PD už stahovat keše online z gc.com?


Zatím ne a jen tak to nebude, je to hromada práce. Vzhledem k tomu, že PD hravě zvládne databázi komplet celé republiky, není to tak nutné ;)
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#349 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 19:08

Krom toho by se tim ten program presunul do skupinyprogramu, ktere porusuji TOU Groundspeaku, coz by byla skoda.
  • 0

#350 JohoCZ

JohoCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 20:53

Tady jsou dva GPX soubory, shodné kešky ale jiné verze PD. Odkolek.GPX je z PD 0.8 a jde importovat. Odkolek01.GPX je z verze 1, a nejde importovat. Zkus se na to podívat pokud se ti bude chtít. Díky a ahoj Johan. http://uloz.to/5925750/gpx.rar
  • 0

#351 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 21:09

JohoCZ napsal/a:
Tady jsou dva GPX soubory...


Nojo, máš pravdu. Přece jen jsem drobnou úpravu dělal a zavlekl tam chybu. Bude opraveno v příští verzi. Díky.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#352 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 658 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2010 - 14:36

Instalátor si neporadí se situací, kdy je aplikace nainstalovaná na "Flash disku" - na ASUSU 639 si mohu vybrat instalaci do paměti, na kartu nebo na na Flash disk. Obvykle volím tu poslední možnost, neboť je to část paměti, kterou jinak nevyužiju. Programy se dají běžně instalovat, normálně běhají atd... Upadte PD hlásí, že stará verze bude odebrána - pak ale napíše, že se to nepovedlo a update selhal. Zdá se mi, že nepočítá s tím, že by aplikace mohla být jinde, než v paměti či na kartě...
  • 0

#353 geoborg

geoborg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2010 - 12:04

Zdravím..... Sleduju drakea, a dost se mi líbí. Bude k dispozici i verze pro wm2003?? Nebudu sám, komu by to udělalo radost.
  • 0

#354 mitah

mitah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2010 - 18:14

Ahoj, předem musím moc poděkovat za tenhle báječnej program. Potěšila mě nedávno přidaná podpora WM5. Hned jsem začal PD testovat v ostrém provozu a velmi se osvědčil. Objevil jsem ale drobnou chybu, která se musí hlásit ;) : Pokud v PDA přidám nový waypoint, tak po zapnutí GPS a navigaci na něj mi program čas od času (jednotky minut) beze slova spadne "do windows". Po znovu nastartování a navigaci na tentýž waypoint se situace opakuje. Pokud dám navigovat na jinej waypoint, je vše OK. Waypointů přidaných v Geogetu se to netýká, ty jsou taky OK. HW: Mio P350 (WM5) 128 MB paměti (cca 30 MB volných) a 2GB karta. Díky.
  • 0
-- Mitah Team --

#355 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2010 - 17:41

Také jsem uvítal, že program už chodí i pod WM5.0. Aplikaci jsem nainstaloval a snadno rozchodil. Turistické mapy i ortomapy stažené z geokuku se mi zobrazují, ale pořád se mi nezobrazují základní mapy. Zajímavé je, že turistické stezky se zobrazí, ale mapový podklad ne. Čím to může být?

Už jsem na to přišel. Skvělý, pořád nejsem až tak velkej pojídač koláčů. V konfiguračním souboru je chyba, tady:
<file>base-n</file>
místo pomlčky tam má být podtržítko, takhle:
<file>base_n</file>

  • 0

#356 Subi

Subi

    Šubi

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2010 - 20:36

Máš pravdu, ale jenom upřesním: Pomlčka není špatně, taky to s ní chodí - stahují se mapy z netu, ale GeoKuk je standardně ukládá s podtržítkem a plugin pro synchronizaci tam to podtržítko nechává, čili nechodí pouze mapové kachle přenesené z GeoKuku. Tedy je to spíš nekompatibilita PD s pluginem PDS. Nebo pokud si je tam kopíruješ ručně, tak je to to samé. Domluvíme se kdo to upraví a v příštích verzích už to bude OK.
  • 0

LG G3 + a:Drake


#357 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2010 - 17:24

Upravím PD tak, aby byl s GeoKukem kompatibilní. Díky za upozornění.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#358 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2010 - 18:48

Byla zveřejněna verze 1.1.0, ke stažení jako obvykle

Hlavní novinky:
* zavedeny jazykové mutace
* nové hlavní menu a menu pro třídění seznamu keší
* filtr podle adresy (vyžaduje připojení k internetu)
* ad-hoc waypointy (ukládají se k „falešné“ keši GC0)

  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#359 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2010 - 22:03

paráda, hledání podle adresy mi chybělo. Jen mi dole chybí kus textu, viz obrázek, ale to je celkem nepodstatné.

Přiložené miniatury

  • capture006.png

  • 0

#360 Subi

Subi

    Šubi

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2010 - 22:10

.... přípojení k internetu. :-)
  • 0

LG G3 + a:Drake





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama