Přejít na obsah


Fotka

SMAJLIK v2


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
59 odpovědí na toto téma

#1 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 13:07

Tak uz tu mame dalsi verzi:

http://www.geocachin...87&lng=16.28327

Jenom mi tam nejak nesedi to PS, protoze mi to prijde jako nesmysl.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#2 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 13:17

S474N napsal/a:
Tak uz tu mame dalsi verzi:



Jenom mi tam nejak nesedi to PS, protoze mi to prijde jako nesmysl.


co je to PS ?
  • 0

#3 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 13:18

P.S. ti z Vás, kterí šli smajlíka v.1 nemusí již na v.2 a mohou v pohode logovat všechny krabky tohoto smajlíka bez nutnoti jít do terénu. Pouze prosíme, aby jste pockali, až si zalogují ti, co tam opravdu byli, jako první.


  • 0

#4 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 13:20

Aha, tak to mi také moc smyslu nedává
  • 0

#5 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 13:21

Pro zajemce pridavam rovnou vyzobnute GPX a taky zakladni nahled na cely teren a priblizene zbytky:

Celkovy smajlik:
Vložený obrázek

Detail oci + cast nosu:
Vložený obrázek

Leva strana usmevu + cast nosu:
Vložený obrázek

Prava strana usmevu + cast nosu:
Vložený obrázek
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#6 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 13:24

> P.S. ti z Vás, kterí šli smajlíka v.1 nemusí již na v.2 a mohou v pohode logovat všechny krabky tohoto smajlíka bez nutnoti jít do terénu. Pouze prosíme, aby jste pockali, až si zalogují ti, co tam opravdu byli, jako první. A když odlovím V.2, můžu zalogovat i všechny archivovaný V.1 keše? Jako že bych byl ještě víc adidas (ano, na série se přece chodí pro body..)
  • 0

#7 Novinha

Novinha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 13:26

To PS chápu tak, že ti, co odlovili jedničku, si dvojku mají zapsat až po FTF, STF a TTF lovcích.
  • 0

#8 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 13:26

To PS je z toho důvodu, abychom trochu omezili pohyb lidí v terénu (a prodloužili tím životnost celé série), protože tyto série bývají masovou záležitostí a z tudíž více náchylné k zániku. Takže nenutíme ty, kterým jde pouze o zalogování většího počtu krabek, aby se do terénu vydali (jejich logy mazat nebudeme), ušetří to spoustu problémů. Stejně si ale myslím, že této možnosti nevyužije téměř nikdo ;)
  • 0

#9 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 13:34

MedoMys: ja to chapu, nicmene to urcite neni koser. Je to fungl nova serie, nove GC kody a hlavne uplne nekde jinde. Dle meho nazoru proti pravidlum. A vzhledem k tomu, co jisti revieweri "predvadi" v jinych pripadech, tak je mi trochu nevolno.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#10 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 13:52

Poslyš, nám je to úplně, ale fakt úplně fuk ! Nemáme nejmenší problém tento dovětek smazat. Je to POUZE pro vaše dobro, abychom snížili masovost a krabičky vám vydržely co nejdýl. Ale na každém dobrém úmyslu si každý dokáže najít něco špatného (a v tomto případě dokonce ani nevidím, co je tu špatného ...). Teď je nevolno zase mně. Měl jsem radost, že se nám sérii podařilo obnovit, ale teď jsem z toho fakt otrávený. Raději pro kačery nic nedělat, ach jo. Díky Satane (alias Anonyme z logu u #1 ?)
  • 0

#11 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 13:59

já to považuju za dobrý nápad, tím by se pohyb mohl alespoň částečně omezit. Logovat to teda nebudu i když se nejspíš na tuhle druhou verzi jen tak nedostanu, ale třeba jednou... :) Každopádně obdivuji že jste si s tím dali znovu tu práci, doufám že tentokrát krabičky vydrží.
  • 0

#12 Novinha

Novinha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 13:59

Já se na smajlíka moc těším. Bylo nám líto první série, na druhou si určitě nějaký víkend vyšetříme, vezmeme psa (psy) a uděláme si výlet. Takže za mě díky za tu práci s obnovou. PS: jak říká můj přítel, anonymy patří do koše ;)
  • 0

#13 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 14:15

On je ten dovětek opravdu kontroverzní... Kdybys chtěl omezit pohyb v terénu, tak bys tam neměl dělat kešky... tohle je Hospoda na mýtince. Všechno má prostě svý pro a proti, to bys nemoh dělat nic. Jenže tohle PS má silnej FLAME potenciální náboj - a nechci vidět ty tuny diskuzí a žalování u KešPána, až se někdo fakt zaloguje a práskne to na sebe. Bez toho PS (tuplem, jestli sami hlásáte, že to využije minimum lidí) ubude problémů. Sami víte, jak rádi se tu Száby s Myšma perou :) Ale jsou to vaše keše.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#14 FilemoniCZ

FilemoniCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 14:19

Medomys a tomeek - nenech se odradit - smekam klobouk dolu - dokazu si predstavit kolik to dalo prace a vasi prace si vazim - ty tluc-huby ignoruj a nenech se odradit - verze 1 byla super a nam se to moc libilo ! drzim palec at to tentokrat zije dele a tech problemovych kaceru je mene a mene !
  • 0

#15 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 14:20

A vzhledem k tomu, co jisti revieweri "predvadi" v jinych pripadech, tak je mi trochu nevolno.


Narážíte snad na něco konkrétního, pane kolego?
Pravidla říkají, že bod na internetu si může zapsat každý, kdo je zapsán v papírovém logbooku a dále tvrdí, že autor má mazat takové logy, u nichž zjistí, že daný cacher v logbooku zapsán není.
Nicméně toto je zcela na odpovědnosti ownerů, zda budou toto kontrolovat či ne, a následně mazat či nikoliv. Takže pokud umožní logování těm, kteří na sérii fyzicky nebyli, je to čistě jejich problém a jako reviewer nevidím důvod, proč bych měl trvat na odstranění této možnosti.
Ale děkuji vám, pane kolego, že tak hlídáte, zda revieweři dělají svou práci správně, samozřejmě můžete dostat možnost přidat se do našich řad, sám vás navrhnu jako kandidáta, abyste nám všem mohl jít přikladem. Ostatně - jak jsem slyšel již z několika zdrojů, byl byste pro svou čestnost, smysl pro fair play a nekonfliktnost skutečně skvělým reviewerem.
  • 0

#16 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 14:26

S4T4Ne...ty už jdi taky ...třeba někam k teplicím. Jestli ti je nevolno, zavři se na hajzl a nepruď tady pořád. Status teoretika už máš, tak se přesměruj na nějaký jiný fórum, kde tě ještě neznaj... sory za OT, ale prostě to někdy nejde...
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#17 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 14:32

Mně se to "PS" z principu nelíbí taky, protože navádí k jednání v rozporu s pravidly. Když nejsem v logbooku, logovat bych neměl.
  • 0

#18 kamilek

kamilek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 14:48

já bych si dovolil posunout diskuzi trošičku jiným směrem - neviděl jste někdo Sinuheta? Má smysl pokoušet se o FTF? ;-) Ale spíš si to zkusím vychutnat během nadcházejících svátků... ;-)
  • 0

#19 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 15:16

Jupíí konečně se nebudu na chatě u rodičů přítulkyně nudit, donedávna tam byly jen 2 krabky a teď tohle. Sice mám jedničku odlovenou, ale tohle si nemůžu nechat ujít...
  • 0

#20 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 15:41

REVIZ napsal/a:
Jupíí konečně se nebudu na chatě u rodičů přítulkyně nudit, donedávna tam byly jen 2 krabky a teď tohle. Sice mám jedničku odlovenou, ale tohle si nemůžu nechat ujít...


chudák přítulka... místo sexuálního výkendu bude čekat až se vrátíš z krabiček a pak ti bude mazat nohy Fenistilem po komárech :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama