Přejít na obsah


Fotka

SMAJLIK v2


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
59 odpovědí na toto téma

#41 Sinuhet

Sinuhet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 1:10

kamilek napsal/a:
já bych si dovolil posunout diskuzi trošičku jiným směrem - neviděl jste někdo Sinuheta? Má smysl pokoušet se o FTF? ;-)
Ale spíš si to zkusím vychutnat během nadcházejících svátků... ;-)


Ja nic ja muzikant, ja si te serie skoro ani nevsiml ;-)
  • 0

#42 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 2:01

Gratuluji Sinuhetovi k 27 FTF na Smajlikovi a ke 400. FTF celkem!
  • 0

#43 Hojší

Hojší

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 269 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 2:41

Autacek napsal/a:

MedoMys napsal/a:
Tak PS dovětek je smazán. Sice nevím, čemu jste tím prospěli - bude větší návštěvnost, dřív to někomu z místních začne vadit a dřív série půjde do kytek ... ale máte, co jste chtěli.


Můžu mít takový hloupý dotaz, proč se to teda zakládalo s novými WP a nepřesunuly se tam ty staré ? Myslím že poté by to šli lovit jen opravdoví fajnšmekři, a né bodosběrači s rádobymorálkou a silnými řečmi..., a přesně by to ošetřilo Váš požadavek na ne tak masovou návštěvnost...

Dobrý dotaz... taky by mě to zajímalo ;)
Snad se dočkáme vysvětlení :)
  • 0

#44 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 581 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 6:17

Werki napsal/a:

S474N napsal/a:

2) pocet mych kamaradu je ma soukroma vec a bud si jist, ze nez nejaky radoby exoty, ktery jsem videl jednou v zivote nekde v hospode radeji preferuji pratele, na ktere se mohu opravdu spolehnout.


Tak to jsme zpět u narážky na tvoji osobu, protože, já jsem si přes geocaching získal, další přátele, na které se můžu spolehnout k těm co už jsem měl předtím. A to jsme se přitom potkali někde v hospodě. Asi jsem kompatibilnější s běžnou společností. :D

Jsem rád za to co děláš třeba ohledně balíčku na tvorbu statistik, ale tvá potřeba se ke všemu vyjadřovat na fóru je opravdu hrozná...


Od toho je diskuze ne? S4T4N pouze vyjádřil svůj názor, na což má určitě právo jako každý jiný a jen proto, že se někomu nelíbí jeho názor neznamená přece, že je jeho potřeba vyjadřovat se ke všemu hrozná, ne?
Navíc si taky myslím, že je to nesmysl - krabky jsou na jiném místě, jsou pod jiným GC kódem.....Ukamenujete mě? ;)


Jinak doufám, že tato 2. verze vydrží...A už se těším jak bude trochu času na odlovení této série.....
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#45 rodinka veverek

rodinka veverek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 7:24

Skvělá práce! První smajlík jsme propásli. Buď byli nemocní georobotci nebo naplánovaná práce kolem baráu nebo jsme nebyli připraveni a nakonec disable a archiv. tento máme ještě blíž od HC, mobil včera zuřivě pípal. Snad tento smejlík vydrží, vůbec totiž nechápu, proč někomu může vadit, že lidé chodí po lese. Odlovíme si ho na podzim, teď tom horku se to nedá. Díky za něj. Ta teď konečně ktématu: Patříme do tábora těch, kterým se logování neodlovené keše nelíbí a neděláme to. Ale pokud by toto opatření pomohlo zvýšit životnost smejlíka před náporem sběračů bodů, tak proč ne. Ten ksichtík na mapě říká: "Tam jsem byl!" a ne "Odtud mám bod." Navrhované přemísťování původních waypointů tak daleko na jiná místa je také dost kontroverzní. Také jsme jednu keš přemístili hodně daleko, ale tam šlo o schránku a nikoli místo. Tady jde spíš o to místo, kde smejlík je.
  • 0

#46 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 8:32

LuLuk: mozna by ses mel hochu taky poradne vzpamatovat. Byl jsem to ja, kdo zde na tu serii upozornil a rozhodne proti ni nic nemam. Pouze jsem napsal, ze to PS mi neprijde koser, takze priste si ty idioty nech treba pro ucitele ve skole, urcite to i vic oceni. Werki: vsak je to tvuj zivot a tvuj boj. Bojuj sam tak, jak ti to vyhovuje, me zase nech muj pristroj. Nebo chces byt mym kamaradem za kazdou cenu a stve te, ze ja nechci? Holt smula, mi pratele se zjevne etabluji z jinych cilovych skupin :D:D:D:D vin-lin: ale ty to nechapes, nekteri jedinci maji sve problemy (zjevne v dusevni rovine) a je uplne jedno, co zde napisu. Jde o to, ze jsem si to dovolil napsat preci ja! A jeste horsi je, kdyz mam opacny nazor, nez tahle radoby inkvizice. Nicmene se ridim heslem, ze mne muze urazit pouze inteligent a nejake dusevni vylevy lecjakeho pubertalniho vyrostka mne opravdu nechavaji naprosto chladnym.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#47 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 8:35

Vždyť jsem psal, že to vytvoří problém jen potenciálně, ve chvíli, kdy se někdo zaloguje bez lovu, nahlásí to a jinýmu se to nebude líbit - a FLAME hurááá! Koukněte, jak se tu flejmuje i BEZ toho :D :D MedoMys to určitě nějak zvážil a odendal, stejně jako to tam zase může dát zpátky, pokud si to rozmyslí - VŽDYŤ JE TO JEHO KEŠ!

vin-lin napsal/a:
Od toho je diskuze ne? S4T4N pouze vyjádřil svůj názor, na což má určitě právo jako každý jiný a jen proto, že se někomu nelíbí jeho názor neznamená přece, že je jeho potřeba vyjadřovat se ke všemu hrozná, ne?

Je v pořádku, že má vlastní názor k věci, to jistě; navíc tyto názory mívá promyšlené a vyargumentované. Ovšem pak pravidelně následuje kantorování, hodnocení OSOBNOSTI oponentů, diskuzní šťouchance pod pás a urážky obchvatem (prohlášením, že on nehledá laciný kamarády po hospodách naznačuje, že já ano), podsouvání myšlenek, které vůbec od oponenta nezazněly, na nichž ho potom dehonestuje, a tak dále... docela slušná sbírka diskuzních faux-pass. TOHLE ostatní irituje.
Samosebou že tady každý prezentuje své idealizované internetové alter-ego. Hmm... by mě zajímalo, Z ČEHO že se to šejtán idealizuje B):D:D
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#48 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 8:38

Ech, zapomněl jsem na satanovo cílené přímé urážky... B)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#49 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 9:17

Citecka: dekuji za obsahlou analyzu. Nejlepsi a nejzajimavejsi je na ni ovsem uplne jina vec a to ta, kdyz misto meho nicku dosadis svuj. Ano, byl jsi to prave ty, kdo tu zacal prvni s temi kamarady, byl si to prave ty, kdo tu zacal s temi stouchanci a ranami pod pas vuci me osobe. Zakladam tu snad ja nejake temata, kde kohokoliv urazim? Naopak, zalozim zde normalni tema a hned se sebehne par jedincu, ktere zrejme irituje to, ze oni nemaji cas zde prispivat (a dle toho, co pisi je to evidentni i jak moc by chteli) a me zacnou vytykat pocty mych prispevku (coz jasne prokazuje predchozi psane) misto toho, aby reagovali vecne a k tematu. Takze hosi, nejprve zacnete u sebe, protoze ja pouze reaguji a jak znamo kazde reakci predchazi akce ;) Jinak co se me tyce, tak si bud jist, ze me nazory jsou naprosto stejne i v realite a opravdu nemam zadny problem to rici protistrane i do oci. Kdo me zna, ten moc dobre vi, ze si servitky rozhodne nedelam. A pokud tu mluvis o nejake idealizaci - psychologie toto zna pod pojmem projekce ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#50 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 9:25

Co kdybyste si své soukromé s geocachingem nesouvisející dohady vyřešili někde soukromě?
  • 0

#51 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 9:26

Hojší napsal/a:

Autacek napsal/a:

MedoMys napsal/a:
Tak PS dovětek je smazán. Sice nevím, čemu jste tím prospěli - bude větší návštěvnost, dřív to někomu z místních začne vadit a dřív série půjde do kytek ... ale máte, co jste chtěli.


Můžu mít takový hloupý dotaz, proč se to teda zakládalo s novými WP a nepřesunuly se tam ty staré ? Myslím že poté by to šli lovit jen opravdoví fajnšmekři, a né bodosběrači s rádobymorálkou a silnými řečmi..., a přesně by to ošetřilo Váš požadavek na ne tak masovou návštěvnost...

Dobrý dotaz... taky by mě to zajímalo ;)
Snad se dočkáme vysvětlení :)


Nemám chuť se tu zapojovat do "diskuze", ale na toto ještě odpovím. Původně jsme skutečně chtěli provést pouze přesun krabek a tak jsme se dohodli i s reviewerem. Když ale bylo místo vybráno a krabky umístěny, musel jsem i já uznat, že se jedná o něco úplně jiného a že nejde provést pouhý přepis souřadnic v listingu. Původní smajlík byla taková příjemná procházka lesem - naopak tady to je docela drsná průstup divokou přírodou, a jde zde spíš o nádherný kus kraje, prožitek a sáhnutí si hodně hluboko ;)
Navíc by se ozvalo výrazně víc nesouhlasných hlasů, než je tomu teď, že jsme provedli jen posun, když to je něco úplně odlišného a jinde.
Zkrátka - chtěli jsme pouze omezit návštěvnost naprosto nikomu neubližujícím způsobem. Někteří z vás s tím ale mají obrovský problém a nedá jim to spát, i když se jich to vůbec netýká.
Takže tedy máte, co jste si vydupali. Ale nechoďte sem pak naříkat, až se krabky ztratí, třeba pár dní po logu typu : "my jsme si naprosto legálně dojeli autem až do lesa ke krabce, i když na nás domorodci cosi pokřikovali ... " Právě kvůli takovému přístupu (i když to jsou výjimky) jsme chtěli umožnit logovat jiným způsobem, aby se takoví lidé na místo vůbec nemuseli obtěžovat a neohrozili celou sérii.
  • 0

#52 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 9:37

Jéžiš, MedoMyš, myslim, že nikdo tě tu nechtěl otrávit, jestli to tak vypadalo, tak to mě mrzí, to se omlouvám... podle mě maj kačeři z těch krabek radost a hned i starost, tak se zapojujou. Ale nemyslím si, že bys nějakou douškou nebo navrhovaným postupem jakkoli zabránil tomu, co popisuješ příkladem s autem... to se, bohužel, stane určitě tak jako tak :( jediný, co by se stalo navíc, by byla sáhodlouhá diskuze, jestli oprávněně nebo ne a blablabla...
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#53 LuLuk

LuLuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 9:39

S474N napsal/a:
LuLuk: mozna by ses mel hochu taky poradne vzpamatovat. Byl jsem to ja, kdo zde na tu serii upozornil a rozhodne proti ni nic nemam. Pouze jsem napsal, ze to PS mi neprijde koser, takze priste si ty idioty nech treba pro ucitele ve skole, urcite to i vic oceni.


Pokud si mezi satana a idiota davas rovnitko, fandim ti :-) Vsiml sis, ze kam zacnes psat, najednou kolem sebe vidis mnoho hlupaku, psychicky nemocnych a mnoha chybama postizenych tupcu. Ostatnim vetsinou staci videt jen jednoho ;) Musis mit se sebou docela smutnej zivot.
Ted s chuti do me a pekne me rozeber. Ale necekej odpoved. Uz i tohle me mrzi, ze ti pisu, ale nejak jsem neodolal...
  • 0
GARMIN OREGON 300 (HTC HD2)
nejen GeoAlbum http://lukasludvik.rajce.net

#54 Benjo5

Benjo5

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 10:06

Taky gratulace Sinovi k dennímu rekordu i FTF 400. B)
  • 0

#55 tomeek

tomeek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2010 - 6:45

No... Tak ja se k tomu vyjadrim taky, ac jsem to puvodne nemel v umyslu. SATAN: pokud ti vadi mistni exoti, proc sem chodis a pises? Tomudle se priznam nerozumim. Nikdo te k tomu nenuti, stejne jako te nikdo nenuti chodit na smajlika. Osobne ale budu rad, kdyz tam pujdes a projdes jej v duchu pravidel i nasich prani a reknes, ze se ti libilo. Add unknownn: muselo to dat dost prace, abys kvuli jednomi archive logu, ktery je offtopic, zridil novy ucet, abys zustal v anonymite. Pokud to ctes, tak ver, ze mne tento pristup dost mrzi a nechapu ho. Ostatni: Jak jiz Petr (Medomysak) nekolikrat rekl, to PS, melo svuj duvod, ale protoze vetsina z Vas neumi cist ani write notes pod logama, ktere tam napise autor, tak mne nebavilo to neustale omylat, tak jako tady uz po desate to udelal Petr, a to P.S. zrusil. Presun krabek by bylo logictejsi, ale bohuzel jak napsal Medomysak, je to naprosto neco jineho. Nebojte se, ze jsme nad tim, zda presunout, a nebo nove GC + P.S. dlouho nepremysleli a nekonzultovali s reviewery. Abyste meli zase o cem plkat a flamesit, tak jako poznamku pod carou uvadim, ze porad mam seznam tech kteri byli na smajlikovi 1, takze naprosto presne poznam kdo tam byl nebo nebyl. Tedy porad, jak jiz bylo receno, mam pravo uznat log i tem, kteri byli na jednicce ale nesli z jakychkoliv duvodu dvojku. Treba proto, ze sami citi, ze jejich pritomnost v lese v tak masovem meritku nicemu neprospeje. Ti kteri s tim maji problem, prosim, parkovaci waypointy jsou u smajlika #1 uvedene. A mohou vyrazit. toto pravo jim tim P.S. v zadnem pripade neberu. ZDURAZNUJI: parkujte, kde je napsano!!! Jinak tim opravdu, ale opravdu dost vyprudite dve rodiny z tech 4 ktere v okoli bydli. Sami jsme s nima meli konflikt hned na zacatku. Nejsou zvykli na to, ze jim tam bude nekdo jezdit autem, natoz pak jezdit desitky aut. Jakmile prijdu na to, ze to nekdo z Vas porusil, ne jenom ze smazu logy ale navic toho smajlika nekompromisne zavru. Ja budu mit o starost a praci min a nekteri z Vas tu nebudou muset travit hodiny zbytecnym kecanim a politikarenim :-) Tak snad ted po mem prispevku ustane diskuze na tema Smajlik v.2 :-) Diky za pochopeni. S pozdravem TomEeK
  • 0

#56 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2010 - 7:27

tomeek: exoti jsou vsude, ve vsech cinnostech lidskeho konani se s nimi clovek muze setkat. Proc bych se mel kvuli nejake mensi ci vetsi skupince lidi jakkoliv omezovat? Take nechapu, proc zrovna me pises o Smajlikovi, protoze si bud jisty, ze si ho projdu - stejne jako jsem si prosel celou Sipku, Marticku u Teplic a stejne jako jsem si alespon castecne prosel "stareho" Smajlika. Tudiz je logicke, ze si urcite projdu nejenom noveho Smajlika, ale chystam se napriklad i na jihoceskeho Kaprika. Obavam se, ze prave to, ze jste to "PS" dlouho konzultovali s reviewery bohuzel dokazuje uplne jinou vec - a to, ze se kazdemu meri evidentne jinym metrem. Po jednom se vyzaduje naproste splneni pravidel do kazdeho puntiku a jinemu se "pusti" takovy nesmysl, ktery je v souvislostech zjevne proti pravidlum. Pokud nekdo citi, ze jeho pritomnost v lese je nadbytecna, at tam proste nejezdi. Pokud odlovil Smajlika v1, tak body ma nacteny a nechapu, proc by si mel logovat dalsi - uz jenom z hlediska toho, ze jsou to naprosto jine GC kody, naprosto jine koordinaty, proste a jednoduse naprosto jine kese. Ehm, hlasky o vymazu logu nekoho, kdo je fyzicky zapsan v kesi jsou taky opravdu velmi "silacke" a taky proti pravidlum. Samozrejme chapu a respektuji WPT parkingu, ale ten vymaz je opravdu nesmyslny a primo proti pravidlum.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#57 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2010 - 14:11

Kdo si ulovil ostrovní keš na Seči, může si zalogovat i nějakou keš na Islandu nebo na Kypru, aniž by tam jezdil. Obojí je přeci na ostrově.

Zdá se vám tahle úvaha idiotská? Někomu možná ne.

tomeek napsal/a:
Tedy porad, jak jiz bylo receno, mam pravo uznat log i tem, kteri byli na jednicce ale nesli z jakychkoliv duvodu dvojku. Treba proto, ze sami citi, ze jejich pritomnost v lese v tak masovem meritku nicemu neprospeje.

Z kterého bodu pravidel konkrétně se odvozuje toto právo?
  • 0

#58 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2010 - 14:24

Kluci vycházej z toho, že OBNOVILI smajlíka -- jen jinde. Z téhle logiky věci postupují správně. JENŽE na GC jsou to prostě jiné keše, tudíž pravidla hovoří jinak, a tak vznikne spousta dohadování - NA TO jsem poukazoval. Že se rozbouřej sklenice s vodou. A že za to to nestojí.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#59 black777jack

black777jack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2010 - 15:02

Celá diskuze je tu jen proto, že by ti, kteří Smajlíka v.1 nemají, závistivě sledovali, jak by někomu zadarmo spadly body do klína. Aaaa vo tom to je...
  • 0

#60 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2010 - 15:20

black777jack: jasne, presne o tom to je. Ted si to rozsekl! :D:D:D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama