Přejít na obsah


Fotka

SMAJLIK v2


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
59 odpovědí na toto téma

#21 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 16:58

MedoMys: co je ti nejasneho na vete, ze to chapu? A onanym na #1 opravdu nejsem, ja se za sve nazory opravdu nestydim ;) DarkLord Reviewer: ano, narazim na konkretni veci, ale to si hosi musite vyjasnit mezi sebou. Ze jednomu neco povolite, druhymu to samy zatrhnete a pod. Jasne, ohanite se precedenc neexistuje, ale alespon se vzpamatujte v nekterych rozhodnutich a kdyz uz, tak merte vsem stejnym metrem. Co se navrhovani tyce, nemusis se zbytecne obtezovat, ja se realizuji jinym zpusobem. Qnik: dekuji za pozvani, ale uz jsem tam byl, mam odloveno i zalogovano. Mas-li nejaky problem, tak bys ho mel zjevne konzultovat se svym psychologem - protoze minimalne z meho pohledu to vypada, ze zamedikovani by bylo vice nez na miste. dr.vota: no to radeji tady nerikej nahlas, protoze jak vidno, uz se tu formuji opetovne dalsi inkvizice. :D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#22 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 17:07

S474N napsal/a:

Co je tezkyho pochopit na tom, ze kdyz zas*ras forum furt dokola a dokola nesmyslnyma, zato casto opakovanyma kecama, tak proste lezes spouste lidi krkem. Ja se k tomu klidne taky prihlasim.

Jinak od trolla zpet k tematu - smajlik v2 vypada minimalne stejne narocne, ale spis narocnejc nez v1, takze pro lovce levnych bodu paradne stravenej den. Takze diky za praci autoru, zvolna zarazujeme na kombajni to-do list. ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#23 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 17:13

hplus: ale to je ovsem tvuj problem, nikoliv muj. Navic se obavam, ze vetsina mych prispevku je urcite hodnotnejsich, nez tvoje kecy vuci me osobe. Mas-li nejake dalsi problemy s mou osobou, mas moznost me kontaktovat na emailu/ICQ a neobtezovat ostatni svymi dusevnimi prujmy.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#24 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 17:23

Tak PS dovětek je smazán. Sice nevím, čemu jste tím prospěli - bude větší návštěvnost, dřív to někomu z místních začne vadit a dřív série půjde do kytek ... ale máte, co jste chtěli.
  • 0

#25 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 17:28

MedoMys: v realu stejne nebude zadnej rozdil, protoze pokud nekdo sel na Smajlika v1, tak jsem si jist, ze pujde i na v2 i presto, ze mel tuhle "moznost" zalogovat.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#26 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 17:33

hplus napsal/a:smajlik v2 vypada minimalne stejne narocne, ale spis narocnejc nez v1, takze pro lovce levnych bodu paradne stravenej den. Takze diky za praci autoru, zvolna zarazujeme na kombajni to-do list. ;)

Přesně tak, těšíme se. :) Dobrá práce.
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#27 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 18:05

V kolika lidech to děláte, MedoMysi? To muselo bejt kus práce... máš odhad, jak dlouho jste to připravovali/dělali?
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#28 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 18:07

S474N napsal/a:
hplus: ... a neobtezovat ostatni svymi dusevnimi prujmy.


hplus: 1 příspěvek ve vlákně, S474N: 6 příspěvků, z toho 4 zcela a pouze konfrontační.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#29 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 18:11

fremen.cz napsal/a:
chudák přítulka... místo sexuálního výkendu bude čekat až se vrátíš z krabiček a pak ti bude mazat nohy Fenistilem po komárech :D

Nee to určitě ne, jezdíme tam vždycky když tam jsou skorotchán a skorotchýně a hlavně naše geokáče, tak se aspoň nebudu vynuďovat bo rejpat v záhonech mě nebaví, jiná práce tam kromě štípaní dřeva není (to mám hotový tak za hoďku na několik víkendů dopředu) a ležet u vody mě taky nebere...

hplus napsal/a:
Jinak od trolla zpet k tematu - smajlik v2 vypada minimalne stejne narocne, ale spis narocnejc nez v1, takze pro lovce levnych bodu paradne stravenej den. Takze diky za praci autoru, zvolna zarazujeme na kombajni to-do list. ;)

Prostředí znám a jedničku jsem prošel, v.2 je určitě v náročnějším terénu.
  • 0

#30 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 18:24

Citecka: ano 1 prispevek, ve kterym rovnou sije do me. Nicmene pro tebe plati to same co pro nej, mas-li problem, napis mi soukrome a neplevel laskave tohle tema.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#31 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 18:36

Citecka napsal/a:
V kolika lidech to děláte, MedoMysi? To muselo bejt kus práce... máš odhad, jak dlouho jste to připravovali/dělali?

Připravovali jsme to 2 a umístění krabek nám zabralo kolem 5 odpolední.
Docela mě zajímá, jak rychle to jde zvládnout v kuse - ale podle mě by to mohlo být velice příjemné pojmout na pohodové 2 dny s bivakem u řeky. Teno kraj je velice oblíbený trampy ...
  • 0

#32 baron12

baron12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 19:41

Gratulace k obnovení nové série smajlíka od nás z jihu. Přejeme, ať dlouho vydrží. Muselo to dát moc práce.
  • 0
Hledejte a najdete!

#33 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 20:18

MedoMys napsal/a:
Tak PS dovětek je smazán. Sice nevím, čemu jste tím prospěli - bude větší návštěvnost, dřív to někomu z místních začne vadit a dřív série půjde do kytek ... ale máte, co jste chtěli.

Za tu sérii a tvůj čas mnohé díky, taky se tam časem strašně rád mihnu. Ale přiznávám, že to PS vůbec nechápu. Určitě je dost lidí co chodí rovnou na finálky multin, či někde schrastí souřadnice otazníku, ale i těm jde o to, se na to místo osobně dostat a prostě se lognout. Snad jen, jestli se najde v ČR někdo, kdo se rozdělí a lípne tam samolepky do polovičky a kolega do druhé či podobně, ale v to taky moc nevěřím.
  • 0
VSA

#34 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 20:48

S474N napsal/a:
Citecka: ano 1 prispevek, ve kterym rovnou sije do me. Nicmene pro tebe plati to same co pro nej, mas-li problem, napis mi soukrome a neplevel laskave tohle tema.


Ty nemáš moc kamarádů, co? B)

Sorry, MedoMys, už ti zaplevelovat téma nebudu :D Howgh
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#35 2pirko

2pirko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 20:57

Parada!!! Jednicku jsem mel odlovenou jen zcasti, byli jsme tam jednou s georobotkama. Vic jsem nestihl. Takze uz se tesim na dvojku!! Nechapu, co ostatni v tomhle threadu resej za kraviny. Kdo chce lovit muze, kdo chce fixlovat, zpusob si najde.
  • 0

#36 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 21:14

Citecka: za 1) kdyz uz, tak toto tema jsem zalozil ja a ne MedoMys 2) pocet mych kamaradu je ma soukroma vec a bud si jist, ze nez nejaky radoby exoty, ktery jsem videl jednou v zivote nekde v hospode radeji preferuji pratele, na ktere se mohu opravdu spolehnout.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#37 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 21:45

Přes Litavu často jezdím - hrozná rovinka, kde by si měli dávat pozor na rychlost. Poldové, tu mohou být. Nový smajlík je hezky umístěn, přeji mnoho života do dalších let..
  • 0
Cogito ergo sun ...

#38 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 22:36

MedoMys napsal/a:
Tak PS dovětek je smazán. Sice nevím, čemu jste tím prospěli - bude větší návštěvnost, dřív to někomu z místních začne vadit a dřív série půjde do kytek ... ale máte, co jste chtěli.


Můžu mít takový hloupý dotaz, proč se to teda zakládalo s novými WP a nepřesunuly se tam ty staré ? Myslím že poté by to šli lovit jen opravdoví fajnšmekři, a né bodosběrači s rádobymorálkou a silnými řečmi..., a přesně by to ošetřilo Váš požadavek na ne tak masovou návštěvnost...
  • 0

#39 LuLuk

LuLuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 22:53

Prave jsem se vratil z hradu ;-) Odlovili jsme pouze levy spodni usmev a mam toho az za usima. Nadhera. Klobouk dolu pred autory a drzim pesti, at mate hlavne energii na premnoho rejpalu, idiotu a satanu. DIKY za vasi praci pro nasi zabavu !!!
  • 0
GARMIN OREGON 300 (HTC HD2)
nejen GeoAlbum http://lukasludvik.rajce.net

#40 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 376 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 23:30

S474N napsal/a:

2) pocet mych kamaradu je ma soukroma vec a bud si jist, ze nez nejaky radoby exoty, ktery jsem videl jednou v zivote nekde v hospode radeji preferuji pratele, na ktere se mohu opravdu spolehnout.


Tak to jsme zpět u narážky na tvoji osobu, protože, já jsem si přes geocaching získal, další přátele, na které se můžu spolehnout k těm co už jsem měl předtím. A to jsme se přitom potkali někde v hospodě. Asi jsem kompatibilnější s běžnou společností. :D

Jsem rád za to co děláš třeba ohledně balíčku na tvorbu statistik, ale tvá potřeba se ke všemu vyjadřovat na fóru je opravdu hrozná...
  • 0
HUAWEI Ascend G300 + c:geo + OSM




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama