Přejít na obsah


Fotka

Geocaching pro iPhone


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
288 odpovědí na toto téma

#201 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2011 - 10:05

S474N napsal/a:
Osobne pouzivam DropBox....

Tak nevím, ale dropbox nějak zlobí. Stále píše hlášku, že ... the request coul not be completed... try again? a je to furt stejný, nic se nestáhne :-( Když otevřu db normálně, vše se stáhne OK. Tak nevím, nevím..
  • 0

#202 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2011 - 11:15

A pise ti to pri jake prilezitosti?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#203 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2011 - 16:03

S474N napsal/a:
A pise ti to pri jake prilezitosti?

když chci stahnout gpx soubor... chova se to stejne když jsem na wifi i 3g.
  • 0

#204 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2011 - 9:51

kulhal napsal/a:
Ne, Geosphere pracuje výhradně s off-line daty, což je výhoda i nevýhoda zároveň.

Snažil jsem se dohledat a nějak vyzkoušet, jak to je s importem dat do geosphere... Jesltli se vždy provádí celý update databáze nebo se jen přidávají nové záznamy atd.

Jinak krmení z PQ, email schránky a přes iTunes funguje zatím dobře ;)
  • 0

#205 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2011 - 10:26

Tak teda nevim, ale vcera jsem si opetovne hazel pres 2000 kesi pres DropBox a naprosto bez problemu. A to ho krmim exportem GPX pro nove Garminy z Geogetu.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#206 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2011 - 14:42

Způsob aktualizace databáze u Geosphere neznám. Vzhledem k tomu, že mám dost široký "akční rádius", a tudíž nechci aby mi databáze zabírala moc místa, tak vždycky databázi smažu a načítǎm celou znovu. Je to natolik rychlé, že mi to nijak nevadí. Data načítám buď rovnou z PQ na gc.com, nebo z PQ z e-mailu (Yahoo), nebo GPX generovaný z GSAKu. Na problém jsem zatím nenarazil.
  • 0

#207 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2011 - 16:30

S tim mazanim bacha - pokud si delas Field notes a smazes databazi a tudiz i body, ktery jsou jen v ty databazi, tak Ti zmizej i FN. Kdyz takhle clovek prijde treba o 20 logu, tak to muze bejt celkem neprijemnost...
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#208 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2011 - 8:26

Tak tu mame dalsi update aplikace pro iPhone. Resi to par problemu. What's new in Version 4.5.2 · Fixed date/time bug which caused some logs to be posted “tomorrow” · Fixed bug with advanced search returning micro caches when small was requested · Fixed bug where User Notes would display both mobile and web created notes instead of the most recent
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#209 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2011 - 9:06

S474N napsal/a:
Tak tu mame dalsi update aplikace pro iPhone. Resi to par problemu.

What's new in Version 4.5.2
· Fixed date/time bug which caused some logs to be posted “tomorrow”

· Fixed bug with advanced search returning micro caches when small was requested

· Fixed bug where User Notes would display both mobile and web created notes instead of the most recent


Nejak jsem s predchozi verzi problemy nemel, ale samo, kazda oprava dobra.
Jen mi kosmeticky stale vadi to velke Č ... snad to brzo zmizi... ;)
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#210 bayern1932

bayern1932

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2011 - 7:57

Je tu v krátké době další update aplikace pro iPhone. Ale z gc.com si příklad podle všeho nevzali, protože tentokrát vedle drobných oprav a vylepšení přináší i dvě novinky, ketré stojí za pozornost: 1. zobrazování Favorite Points u seznamu vyhledaných keší 2. možnost zobrazení více než 5 posledních logů
  • 0

#211 oslavik

oslavik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2011 - 16:55

Nainstaloval jsem si tento update a potřebuji poradit s nastavením PQ. 1. Vytvořím na GC.com dotaz PQ 2. Vidím ho, že je aktivní 3. Přijde mi i na mail. Ale nestahnu ho přez WIFI do iPhonu - hlásí mi že - "Žádné Pocket Queries. PQ dosud nejsou nastaveny. Nastav je ve svém profilu na geocaching.com" Tam ale žádné nastavení neumím najít. Ve verzi 4.2.2. - mi to chodilo normálně Tušíte někdo, kde je zakopaný pes? Díky Ondřej
  • 0
kačer

#212 Bobo2222

Bobo2222

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2011 - 20:46

Zřejmě se to tu probíralo, ale chci na to upozornit jestě jednou. NEPROVÁDĚJTE UPDATE NA NOVOU VERZI PŘES WIFI. Vyhnete se tak mnoha neočekávaným problémům. Téměř vždy se soubor nějak poškodí a pak něco nefunguje tak jak má. A je pak jedno jestli deláte update nebo instalaci na čisto. Ověřeno na několika verzích a několika wifi. Vždy pomohlo jen smazání souboru a opětovné stažení.

Určitě to někomu bude fungovat normálně, ale osobně si myslím, že je lepší problémům předcházet.

Snad to někomu pomůže.
  • 0

Apple iPhone 4, Garmin 450, iGo 8.3


#213 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2011 - 22:09

Zvlastni, updatuji vyhradne pres wifi a zadne problemy jsem nepozoroval.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#214 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2011 - 22:12

S474N napsal/a:
Zvlastni, updatuji vyhradne pres wifi a zadne problemy jsem nepozoroval.

jj aj já. a nejen u této aplikace. Zcela normální postup...
  • 0

#215 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2011 - 7:14

Nova verze 4.5.6 ... changelog: - Premium users can now add/remove Favorite points to caches they have found - Fix for Favorites lists that were not loading successfully - Fixed bug where Trackables were not being dropped - Additional hidden waypoints are now appearing in the additional waypoints list in cache description - Users now have access to Trackables inventory when offline - Hidden and last found dates now appear in cache description for Pocket Queries - Fixed compass markers for non-English devices V minule verzi se mi opet vyskytl problem s odesilanim logu pro TB/GC, snad to ted pujde (vyzkousim behem vikendu). K predchozim prispevkum: aktualizace pres wifi ... a bez problemu...
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#216 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2011 - 20:36

Treba vas to nekoho zaujme a podporite... http://feedback.geoc...2-my-gc-tb-list
  • 0

#217 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2012 - 10:52

Vypadá to, že tu (už pár měsíců) máme novou zajímavou aplikaci, která umí načíst databázi GSAKu (zřejmě podobně jako Androidí GDAK):

http://www.smudgygam.../iGeoKnife.html

Vzhledem k tomu, že jsem zatím spokojenej s funkčností GeoSphere (někam jedu, tak si v GSAKu udělám filtr/polygon, vyexportím GPX do DropBoxu a načtu v GeoSphere, kde se mi při načítání rovnou stáhnou obrázky z listingů, navíc to dělá luxusní Field notes se šablonama a přímým uploadem na gc.com), tak zatím nemám urgentní potřebu to pořizovat.

Ale pokud někdo potřebuje mít celou databázi v iPhonu nebo iPadu, tak by se mu to hodit mohlo.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#218 ondy&janule

ondy&janule

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 10:40

Zdravím, doufám, že jsem trefil téma, ale mám dotaz na Navigon pro iOS (konkrétně pro iPhone). Rád bych viděl v této aplikaci - navigaci - kešky jako POI - tzn. novou kategorii a tu mít možnost vypnout/zapnout. Řešil jste někdo podobný problém? Opravdu nevím, jak na to... Díky moc předem za radu a hezký den všem.
  • 0

#219 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2012 - 16:02

hplus napsal/a:
Vypadá to, že tu (už pár měsíců) máme novou zajímavou aplikaci, která umí načíst databázi GSAKu (zřejmě podobně jako Androidí GDAK):

http://www.smudgygam.../iGeoKnife.html


nevidím tam jestli dokáže i v terénu checknout online co je kolem mně .. pro případ že něco nemám nebo zapomenu nahrát .. nevíte někdo?

u iphonu a macu obecně obvykle skoro nikdy není možnost applikace vyzkoušet :(
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#220 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 14:41

Orxion napsal/a:

hplus napsal/a:
Vypadá to, že tu (už pár měsíců) máme novou zajímavou aplikaci, která umí načíst databázi GSAKu (zřejmě podobně jako Androidí GDAK):

http://www.smudgygam.../iGeoKnife.html


nevidím tam jestli dokáže i v terénu checknout online co je kolem mně .. pro případ že něco nemám nebo zapomenu nahrát .. nevíte někdo?

Vzhledem k tomu, ze v prehledu funkci pisou tohle:
• Open GPX, ZIP and DB3 files from other apps. (e.g. Dropbox, mailclient or Safari)
=> tak velmi kostrbate by melo jit otevrit listing a z nej sosnout GPXko, podobne to umi i GeoSphere. Nebo napriklad natahnout GPXko z mailu (kdyz prijde notifikace z GCM pri publikovani novy kese).
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama