Přejít na obsah


Fotka

Geocaching pro iPhone


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
288 odpovědí na toto téma

#241 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2013 - 22:09

Tak to zopakuji jeste i tady - je to obecna chyba v Geocaching Live, dela to vsem aplikacim, stiznosti smerovat Groundspeaku.
  • 0

#242 Petr1904

Petr1904

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2013 - 11:51

Dík za info, napsal jsem tam, tak jsem zvědav :-)
  • 0

#243 wefsafca

wefsafca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2013 - 1:43

kampa si psal
  • 0

#244 wefsafca

wefsafca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2013 - 14:01

S474N napsal/a:
Vylistujes si kes a potom zvolis Navigovat ke kesi, prepne se ti to na mapu a nahore druha ikonka zprava (vlajecka). Na ni kliknes a vytvoris si novy waypoint, ktery dole muzes nastavit zaroven jako stage/cil kese.


Stupidni ovsem je, ze pri kazdem novem zapnuti Navigovat ke kesi musim vybrat znovu ten waypoint :-( nezapamatuje si posledni cil.
A skoda ze se ty souradnice nezapisou na geocaching com (podobne jako se propisuje poznamka).
  • 0

#245 wefsafca

wefsafca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2013 - 20:12

Koukam ze nove https://itunes.apple...d329541503?mt=8 vyzaduje ios6 Jsem zvedav, zda i placena aplikace pri pristim updatu bude mit tento pozadavek
  • 0

#246 wefsafca

wefsafca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2013 - 20:37

wefsafca napsal/a:
Koukam ze nove
https://itunes.apple...d329541503?mt=8 vyzaduje ios6 a jde z toho i logovat a je nutny ucet (takze placena app uz neni nezbytna zda se)

Jsem zvedav, zda i placena aplikace pri pristim updatu bude mit tento pozadavek


  • 0

#247 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2013 - 12:44

Jasný, placená aplikace není potřeba - akorát ta free má super "fíčuru":

Features:
・ App picks three of the best nearby geocaches for beginners


A ano, placená aplikace od GroundSpeaku není potřeba - zvlášť když jseš PM a koupíš si GeoSphere.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#248 VeronikaEva

VeronikaEva

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2013 - 10:02

Zdravím, tak já má problém s iphonem4 a oficiální app geocaching. Zatím se mi ani jednou nepodařilo s tel najít jedinou keš. Ikdyž stojím přímo u keše, tel mi pořád ukazuje třeba 100m, prý chytrý telefon... to jo... prosím, někdo nějakou radu? Známí s androidem v pohodě :-(
  • 0

#249 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2013 - 11:49

VeronikaEva napsal/a:
Zdravím, tak já má problém s iphonem4 a oficiální app geocaching. Zatím se mi ani jednou nepodařilo s tel najít jedinou keš. Ikdyž stojím přímo u keše, tel mi pořád ukazuje třeba 100m, prý chytrý telefon... to jo... prosím, někdo nějakou radu? Známí s androidem v pohodě :-(

No ono nemusí jít o chytrost telefonu, ale o chytrost mezi zemí a klávesnicí telefonu. ;)
Nejde tam někde nastavit souřadnicový systém? Nemáš tam něco jiného?
  • 0

#250 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2013 - 12:14

A v aplikaci geocaching ti sviti dole vlevo zelene online? Jeste me napada jestli nemas pro tuhle aplikaci vypnute polohove sluzby Nastaveni - Soukromi -Polohove sluzby - Geocaching
  • 0

http://www.munzee.com/m/Skleba/    Garmin Oregon 650 + iPhone 6



#251 VeronikaEva

VeronikaEva

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2013 - 19:47

Sice jsem blondata, ale troufam si rict, ze hloupa nejsem :-))) polohovy sluzby mam zapnute, online taky, myslim, ze vsechno mam nastavene spravne... tak mi poradte, vam to vsem funguje dobre? My kdyz jdeme s pritelem na kesky, tak on s androidem v poho a ja at delam co delam, ke kesi me to proste nedovede :-( Take pouzivame treba na kolo app runtastic k mereni vzdalenosti a me se proste neustale ztraci signal a pak mam najeto o x km mene, nez ve skutecnosti.
  • 0

#252 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2013 - 20:59

Me funguje geocaching, nike+ dobre. Myslim i runtastic, ktery pouzivam na inlajny.
  • 0

http://www.munzee.com/m/Skleba/    Garmin Oregon 650 + iPhone 6



#253 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2013 - 21:06

VeronikaEva napsal/a:
Sice jsem blondata, ale troufam si rict, ze hloupa nejsem :-))) .

Ale až zase tak jsem to nemyslel. ;)
Vzpoměl jsem si na mé začátky s PDA. Koupil jsem PDA + SW, ale nastavil jsem špatný souřadnicový systém a běhal jsem přes 100 od keší. ;)
  • 0

#254 perchCZ

perchCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2013 - 7:19

gerdik napsal/a:

VeronikaEva napsal/a:
Zdravím, tak já má problém s iphonem4 a oficiální app geocaching. Zatím se mi ani jednou nepodařilo s tel najít jedinou keš. Ikdyž stojím přímo u keše, tel mi pořád ukazuje třeba 100m, prý chytrý telefon... to jo... prosím, někdo nějakou radu? Známí s androidem v pohodě :-(

No ono nemusí jít o chytrost telefonu, ale o chytrost mezi zemí a klávesnicí telefonu. ;)
Nejde tam někde nastavit souřadnicový systém? Nemáš tam něco jiného?


Takhle mi zlobila 3 po pádu na zem. Prostě se to hodně zadrhávalo a byl problém zaměření. Protože u 4 není čisté GPS. To má až 4S spolu s GLONASEM. Předchozí verze měli kombinaci GPS a GSM. Stačilo, aby zmizel tel. signál nebo byl slabý a byl konec. Bohužel jsem to musel řešit novým iPhone.
  • 0
Všechny cesty vedou ke kešce...

#255 VeronikaEva

VeronikaEva

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2013 - 9:05

Ja mam 4S a jinak jsem s nim spokojena, ale gps proste nefunguje jak by mela a nebim co s tim a novy se mi fakt kupovat nechce. Taky mi treba nejde behem hovoru jit na internet. Asi bude neco spatne...
  • 0

#256 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2013 - 18:18

Používám iPhone 4 s několika různými geo aplikacemi a vše funguje jak má, s přesností očekávanou u telefonu (tedy +/- 10 m). Z toho, co píšeš, se nedá poznat proč ti navigace nefunguje. Zkoušela jsi jiné aplikace? Pokud si pustíš obyčejnou Google mapu, ukazuje ti to správnou polohu? Při dostatečném přiblížení by tebou popisovaná odchylka 100 metrů musela být znát.
  • 0

#257 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 9:45

Přesně tak - zkus polohu v jiných aplikacích. Já mám iP4 (bez S) a už tři roky funguje a naviguje dobře. Dovolím si říct, že polohu najde rychlejc, než u kolegů s Androidem.  B)

 

Jo a že Ti nefunguje datové spojení během hovoru - to si stěžuj u operátora a v podstatě hlavně na specifikaci GSM služeb. Kdybys byla na wifině, tak Ti pojede (tzn. není to telefonem, je to sítí).


  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#258 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)
  • LocationMělník

Publikováno 29 květen 2014 - 7:35

Info pro ty, kteri uvazuji o koupi ofiko aplikace pro iPhone. Dneska je na ni sleva. Sice jen 2€, ale prece....

 

https://itunes.apple...app/id292242503


  • 0

:ph34r: Garmin Oregon 600 - Sony Xperia Z3 - GeoGet - a:Drake  :ph34r:


#259 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2015 - 8:11

Ahoj!

 

Nejspíš to bude několikrát duplicitní téma. Hledal jsem už na internetu a několikrát tady na fóru a nikdy jsem se nesetkal s ničím pořádným, proto zakládám vlákno.

 

Nechce se mi věřit, že by tu nikdo aktivně nehledal s iPhonem. Můžete mi doporučit nějakou normální aplikaci, se kterou se dá hledat? Mám staženou Geocaching (intro) a ta je podle mě úplně k ničemu. Zatím jsem nepřišel moc na to, jak ji použít.

 

Na wiki jsou tři možnosti free, z toho jedna zmíněná intro, jedna na wherigovku (ta mi frčí skvěle) a nějaká další, která má mrtvý link (?). Na internetu jsem našel i nějakou geobucket (nebo tak nějak), která se mi taky vůbec neosvědčila. 

 

Za jakýkoliv použitelný tip díky!


  • 0

#260 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2015 - 8:24

Ahoj!

 

Nejspíš to bude několikrát duplicitní téma. Hledal jsem už na internetu a několikrát tady na fóru a nikdy jsem se nesetkal s ničím pořádným, proto zakládám vlákno.

 

Nechce se mi věřit, že by tu nikdo aktivně nehledal s iPhonem. Můžete mi doporučit nějakou normální aplikaci, se kterou se dá hledat? Mám staženou Geocaching (intro) a ta je podle mě úplně k ničemu. Zatím jsem nepřišel moc na to, jak ji použít.

 

Na wiki jsou tři možnosti free, z toho jedna zmíněná intro, jedna na wherigovku (ta mi frčí skvěle) a nějaká další, která má mrtvý link (?). Na internetu jsem našel i nějakou geobucket (nebo tak nějak), která se mi taky vůbec neosvědčila. 

 

Za jakýkoliv použitelný tip díky!

Nu, na iphone se dá hledat velmi dobře. 

 

Poměrně dobrá je i aplikace Geocaching (oficiální, placená), jen neumí úplně snadno používat offline uložený keše (ale umí to, jen tak nějak divně). 

 

Výborná aplikace je Looking4Cache, jak free verze, tak (hlavně) verze placená. Pro mě je výhodou placené verze to, že umí PQ a také krásně pracuje s offline mapama. 


  • 1
:)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama