Přejít na obsah


Fotka

TOPO Czech 2010 (PRO)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
409 odpovědí na toto téma

#221 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 29 August 2010 - 15:53

Rufuc: aha, takze nejaky DEMO rezim. Ja puvodne myslel, ze si delas legraci.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#222 garfield

garfield

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 29 August 2010 - 16:09

S474N napsal/a:
Rufuc: aha, takze nejaky DEMO rezim. Ja puvodne myslel, ze si delas legraci.


To kouzelné slovíčko je "DEMO" zadané místo odemykacího 25ti místného klíče ;)
  • 0

>>> Všechno jde, jen hadi se plazí <<<


#223 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 29 August 2010 - 16:09

Přesně tak. DEMO;) režim
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#224 HEC Team

HEC Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 29 August 2010 - 21:21

S474N napsal/a:
HEC Team: zalezi co si predstavujes pod pojmem "vyplati se". Urcite ti nikdo nic vyplacet nebude :)

Dekuji za vtipny prispevek, me slo spise o to, jestli doslo k nejake vetsi aktualizaci, oprave mnoha chyb a tak dale, tedy jestli dat necelou tisicovku ma smysl, nebo mam radeji natankovat a zajet si na nejake ty kese ;)
  • 0
Michal, leader of the HEC Team.

#225 Misha kulicka

Misha kulicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 29 August 2010 - 21:31

Co je nového/opraveného je uvedeno v prvním příspěvku. Jestli ti to za to stojí nebo ne se musíš rozhodnout sám.
  • 0

#226 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 29 August 2010 - 23:49

HEC Team napsal/a:

S474N napsal/a:
HEC Team: zalezi co si predstavujes pod pojmem "vyplati se". Urcite ti nikdo nic vyplacet nebude :)

Dekuji za vtipny prispevek, me slo spise o to, jestli doslo k nejake vetsi aktualizaci, oprave mnoha chyb a tak dale, tedy jestli dat necelou tisicovku ma smysl, nebo mam radeji natankovat a zajet si na nejake ty kese ;)


B je správně ;)
  • 0

#227 Dr.Uli

Dr.Uli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 30 August 2010 - 6:10

už nic... :)
  • 0
Dr.Uli & MaChinka Team

#228 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 30 August 2010 - 9:22

HEC Team napsal/a:
... jestli dat necelou tisicovku ma smysl, nebo ....


Tak si ji ztahni, nainstaluj a vyuzij toho co tu ted bylo napsano a sice pouzij DEMO a vyzkousej si ji a porovnej s 3.1 a pak se muzes rozhodnout ;););)
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#229 lopo

lopo

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 30 August 2010 - 17:05

Zdravim tak jsem si zkusil nainstalovat a zadat to slovo DEMO a ted nastal problem a to ten ze kdyz chci poslat mapy ,ale nejen mapy i body,trasy no proste vse do zarizeni i ty co byly odemceny tak to pise OPRAVDU CHCETE PRENASET DATA V REZIMU UKAZKY tak nevim jak to zrusit to slovicko DEMO zkusil jsem i odinstalovat mapsource ale ani to nepomohlo tak jestli nekdo vi tak prosim poradte dik
  • 0

#230 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 30 August 2010 - 17:13

lopo: datovy adresar, potom Garmin\Maps a tam je soubor UnlockCodes.ucx. Z toho si vymaz ten radek s DEMO.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#231 lopo

lopo

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 30 August 2010 - 17:26

nemuzu ho najit mam slozku Program data\garmin\maps\ a tam nic neni jen prazdno zobrazuji to v total komanderu i ty skryte slozky tak nevim asi jsem si pekne zavaril s tim slovickem DEMO :@ tak jsem to nasel ale jeto tady ......\appdata\roaming\garmin\maps treba xse to taky nekomu hodi jinak dik uz jsem myslel ze tobudu muset preinstalovat ato bych teda nerad :D
  • 0

#232 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 30 August 2010 - 17:38

lopo: vsak jsem rikal DATOVY adresar a ne Program Files. Jelikoz si neupresnil, co mas za Windows, tak jsem ti to nemohl napsat presne.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#233 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 30 August 2010 - 19:07

A co proste odebrat jen ten demo klic primo v MapSource: Pomucky - Odemknout mapy - Odemknout regiony - Kliknout na DEMO - Odstranit. ;);)
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#234 capo

capo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 31 August 2010 - 9:24

Porovnávám novou TOPO PRO a CYKLO mapu. Může mi někdo racionálně vysvětlit, proč v nové TOPO PRO je spousta cyklotras neaktuálních, a spousta jich úplně chybí? V té Cyklomapě je cyklotras o dost více a ty co znám jsou aktuální.... Nechápu, proč aktuální pokrytí cyklotras není i v TOPO PRO :(
  • 0

#235 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1823 příspěvků(y)

Publikováno 31 August 2010 - 9:35

Tak se třeba podívej jak vypadá Evropská v Praze ;) Tam je naopak TOPO v pořádku, v Cyklo ta trasa vůbec není... To samé v okolí mého bydliště, v Cyklo je zanesena jedna z posledních vyznačených tras, zato ty starší tam buď nejsou vůbec nebo vedou jinudy. Ty naopak jsou v TOPO dobře... Fakt netuším z jakých podkladů to Garmin.cz splácal dohromady, proč to v obou mapách, když už ne dobře, alespoň není stejné... :|
  • 0

#236 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 31 August 2010 - 9:42

Jo hosi, jsou veci mezi nebem a zemi. Clovek by rekl, ze tu jednu vrstvu aktualizuji a potom placnou do vsech produktu, kde ma byt, ale ono chyba lavky.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#237 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1823 příspěvků(y)

Publikováno 31 August 2010 - 10:00

Je fakt, že Garmin má asi nějaké zvláštní uvažování, protože když pravidelně vydává turistickou mapu už v probíhající turistické sezoně a lidi jsou už dávno v terénu, tak se nad tím člověk prostě pozastaví :D Abych jim ale jenom nekřivdil, letos se konečně trochu polepšili, TOPO 3.1 vyšla mimořádně už na přelomu března a dubna, i když až na druhý správný pokus ;)
  • 0

#238 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 31 August 2010 - 10:14

Ja zase nechapu, proc vydavaji novou mapu ctrnact dni pred otevrenim pomerne velke casti prazskeho dalnicniho okruhu. Za mesic nam budou vydavat novou mapu? :)
  • 0

#239 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2681 příspěvků(y)

Publikováno 31 August 2010 - 10:17

Nechtělo by to vlákno "Ptejme se Picodasu"? Sepsaly by se otázky a předaly na Picodas, aby na ně odpověděli. Přeci jen, kačerstvo tvoří 90% odbyt jejich turistických GPS ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#240 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 31 August 2010 - 10:17

No me to hlavne cele prijde takove "upgrade pro upgrade". A hlavne aby lidi calovali. Jo tak tuhle hru jsem s Garminem uz jednoduse prestal hrat.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama