Přejít na obsah


Fotka

TOPO Czech 2010 (PRO)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
409 odpovědí na toto téma

#241 Caster

Caster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2010 - 10:23

Vypada to ze z garmin.cz shopu zmizela topo 3, tak to asi brzo bude 2010. Ale taky sem na vazkach, jestli do toho jit...
  • 0
Garmin Oregon 300 + Topo CZ 3 Pro; Nokia 5800, SmartcomGPS, SmartGPX, Nokia Maps, Google Maps; Gentoo Linux + Wine + GeoGet

#242 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2010 - 10:25

Caster napsal/a:
Ale taky sem na vazkach, jestli do toho jit...


mužeš zkusit ten DEMO mode... za to nic nedáš (linky na mapy jsou v prvním postu)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#243 osobne

osobne

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2010 - 10:57

Nějak nechápu, jak to mám nastavit, aby se v TOPO mapě zobrazovaly názvy měst a obcí. Já vidím sice názvy ulic, názvy potoků, ..., ale zaboha nemůžu přijít na to, jak zobrazit názvy obcí a měst. Mám HTC Touch HD na něm nainstalováno Garmin Mobile XT a mapu TOPO Czech 2010 PRO. Ale nešlo mě to ani v předchozích verzích mapy, nepomáhá ani zvětšení nebo zmenšení mapy. Je na to snad potřeba nějaký fígl? V nastavení Garminu Mobile XT mám nastaveno v nastavení zobrazení mapových prvků: Popis ulice : Malý popisek Velké město: Velký popis Střední město: Střední popis Malé město: Malý popisek Malé město: Malý popisek Nechápu, proč to název ulice zobrazuje a názvy měst ne a proč je v tom nastavení položka "Malé město" dvakrát. :( :( :(
  • 0

#244 solsais

solsais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2010 - 13:19

HaLuMa napsal/a:
Ja zase nechapu, proc vydavaji novou mapu ctrnact dni pred otevrenim pomerne velke casti prazskeho dalnicniho okruhu. Za mesic nam budou vydavat novou mapu? :)


Ne, ten okruh už je tam samozřejmě zakreslenej ;)
  • 0

#245 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2010 - 13:37

... ale jaksi neotevreny - tedy ne jako dalnice.
  • 0

#246 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2010 - 14:01

Poslední Garminí automapa datovaná 2011 nás o víkendu vytrvale naváděla ze Zbraslavi na okruh.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#247 Caster

Caster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2010 - 21:31

http://www.gpscentru...detail&item=186

ceny upgrade jako vzdycky (pro-pro je tady)
  • 0
Garmin Oregon 300 + Topo CZ 3 Pro; Nokia 5800, SmartcomGPS, SmartGPX, Nokia Maps, Google Maps; Gentoo Linux + Wine + GeoGet

#248 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2010 - 22:09

To je cena za upgrade patrně "z čehokoliv TOPO CZ..." nepletu se? Čtu vás tady a nevím zda do toho investovat. To že upgradují silniční síť mi nic neřeší. Tam jsou cedule. Fakt je ve 2010PRO víc i pěšin?
  • 0

#249 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 02 září 2010 - 7:18

Upgrade z 3.1 na 2010 - 690 Kč Upgrade z 3.1 PRO na 2010 PRO - 690 Kč Upgrade z 3.1 na 2010 PRO - 1990 Kč
  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#250 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2010 - 17:41

Mohl by někdo prosím ověřit zda je pravda, že v TOPO Czech 2010 zmizely oproti verzi 3.1 terénní stupně. Nechápu proč když Picodas vydá aktualizaci mapy, tak vždy něco chybí oproti staré verzi. Selský rozum velí, že aktualizace má být to, že se vezme stávající mapa a něco se přidá / upraví / změní. :o
  • 0

#251 Misha kulicka

Misha kulicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2010 - 19:29

Jsou tam.
  • 0

#252 sefmilota

sefmilota

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2010 - 19:48

Zdravím všechny.Mám problém. Řeka Morava se mi v části Olomouce zobrazuje jako malý potůček. Vlastně je to i na jiných místech mapy.Co je blbě ?
  • 0

#253 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2010 - 20:32

XiXi_team napsal/a:
Upgrade z 3.1 na 2010 - 690 Kč
Upgrade z 3.1 PRO na 2010 PRO - 690 Kč
Upgrade z 3.1 na 2010 PRO - 1990 Kč


Děkuji. Za 690,- do toho jdu. Když navíc víc routuje po polňačkách ... (prý) zkoušel to někdo?
A ... stejně do toho jdu. Zkusím potom sám :D
  • 0

#254 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 02 září 2010 - 20:34

hrasek napsal/a:
Mohl by někdo prosím ověřit zda je pravda, že v TOPO Czech 2010 zmizely oproti verzi 3.1 terénní stupně. Nechápu proč když Picodas vydá aktualizaci mapy, tak vždy něco chybí oproti staré verzi. Selský rozum velí, že aktualizace má být to, že se vezme stávající mapa a něco se přidá / upraví / změní. :o


Máš na mysli toto?
  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#255 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2010 - 20:45

Jo přesně to. Tak to byl falešný poplachj. Díky
  • 0

#256 mikeser

mikeser

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2010 - 21:37

No v Táboře a okolí jsem také zaznamenal zmizení terénních stupňů. Jinde normálně jsou, ale na Táborsku zmizeli :-(
  • 0

#257 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 6:31

sefmilota napsal/a:
Řeka Morava se mi v části Olomouce zobrazuje jako malý potůček. Vlastně je to i na jiných místech mapy.Co je blbě ?

Mapa. Vypadla jim při kompilaci vrstva. Námět pro verzi 2010.1 ;)
  • 0

#258 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 8:17

dandra: abych rekl pravdu, tak u Picodasu uz me neprekvapuje vubec nic. Takovy amaterismus aby clovek opravdu pohledal uz od zacatku "upgrade" na TOPO 2010.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#259 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 11:14

Koukam na tu Moravu a kroutim hlavou. Pak jsem se koukl na nové ulice v mém okolí, co už i "nepodrobný" rok starý city navigator má a nic. Po přečtení, že byly ostraněny duplicitní kostely a u každého mám pořád kostel a věžovitou přístavbu na budově no nic... Jediná změna co vidím, je označení škol a úředních budov a pár nových ikonek... No nevím, asi zůstanu při staré 3.1
  • 0
Užívej života...

#260 GARMIN OC Letňany

GARMIN OC Letňany

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 13:39

Já koukám na fórum a kroutím hlavou taky. Nechápu jak může někdo tvrdit že jde o amatérismus ze strany picodasu. Viděli jste třeba TOPO slovenska? Problém české mapy je v její rozsáhlosti a v tom, že jí převodník garminu už nedokáže pobrat. Co já vím tak se to počítalo asi 4x, protože to pořád padalo. Pokud jste tak moc nespokojení tak vytvořte vlastní mapu - garmin Vám dává dokonce program na tvorbu na 30ti denní zkušební dobu zdarma! Já osobně jsem přesvědčený, že polovina přispívajících v tomto fóru má cracknutou mapu a huláká tu zcela zbytečně. Je pravda, že při vytváření mapy se nějaká data nepřevedla a v mapě chybí - pokud narazíte na nějakou vážnější chybu a nebo nedostatek tak prosím použijte email: mapy@garmin.cz
  • 0
Značková prodejna GARMIN

facebook




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama