Přejít na obsah


Fotka

Hledá se: R 206


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
75 odpovědí na toto téma

#41 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 20:00

A jak mám asi cestovatele vložit, když je gc momentálně mimo provoz? Nevím jak vy, ale já pořád nesedí u počítače, keš byla publikovaná večer, to už nebyl čas, dnes jsem se zastavil až v půl deváté. Ocenil bych, kdyby si hosterb nechal svojí (řekněme netaktní) poznámku: "Ownere, vloz ty trackables do kesky, at je maji nalezci jak vyzvednout!" Mě opravdu nemusíte říkat, že po publikaci listingu se tam musí vložit cestovatelé. Děkuji předem, že mně akceptujete.
  • 0

#42 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 20:02

Btw. to je stejný případ, proč ještě pokud vím nununka nelogovala. P. S. Cestovatele nacházející se v keši mám vypsané, takže prosím, zdržte se pomluv atd. atd.. Díky.
  • 0

#43 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 20:08

* oprava, ne nununka, ale Mirdule22. Žádný e-mail značící jejich "found it" mi nepřišel.
  • 0

#44 Hojší

Hojší

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 269 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 20:32

R 206 napsal/a:
... P. S. Cestovatele nacházející se v keši mám vypsané, takže prosím, zdržte se pomluv ...

Tak to asi trpíš schizofrenií. Nepsal jsi snad:

R 206 napsal/a:
Tak to se pleteš, já tvůj coin nemám, dal jsem ho do nějaké krabky tady v ČB někdy koncem srpna. Nevím do jaké, snad si ho někdo vyzvedne a dá "grab it". Já jsem ten den navštívil (ne odlovil) 11 kešek a opravdu si nepamatuji který GC jsem dal do jaké keše...

...a nebo prostě LŽEŠ. Ani nevím co je horší, ale v každém případě je tvůj postoj odstrašujícím příkladem :@
  • 0

#45 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2010 - 6:34

2 Hojší: To byl jeden GC, tohle jsou cestovatelé v mojí keši, v tom já mám pořádek. Např. jsem zjistil, že mirdule22 "grabuje" TB vložený do keše. Nyní jsou všechny cestovatelé vloženi do keše, tzn. vše je v pořádku.
  • 0

#46 baron12

baron12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2010 - 7:11

:D :D :D

V radiu hlásí:

"Na dálnici D1 jede řidič v protisměru, prosíme řidiče aby ho zbytečně neprovokovali a neznervózňovali."

Rádio poslouchá velice naštvaný řidič a nadává:

"Jeden? Tady jedou v protisměru všichni."

  • 0
Hledejte a najdete!

#47 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2010 - 7:14

A co třeba dvě berušky (travel ingoty) ze Sluníčkové, vyzvednuté v květnu a od té doby bez pohybu? Tahle keška je kvůli tomu neulovitelná, z 10 TI už po jižních Čechách putují jen asi dva a další se toulají daleko, nebo jsou ztracené.
  • 0

#48 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2010 - 16:32

Ty už leží v připravené keši, jen zaměřit.
  • 0

#49 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2010 - 16:50

Pokud se smím vmísit do diskuze...myslím, že v jistém kontextu si tady asi víc kačerů říká "jen zaměřit" :-D Hele, já jsem v tomhle případě řekněme neutrál, protože mi žádné předměty nezadržuješ, ale upřímně ti můžu říct, že když mám JEDEN a mám ho něco přes týden,už začínám být nervozní:D Není radno s nima dělat psí kusy. Nezapomeň, že je to cizí majetek a nakomulován má docela solidní hodnotu. Aby jsi pak neměl zbytečné nepříjemnosti. Být tebou, tak nejlepší by bylo prostě se omluvit a co nerychleji se toho zbavit a na vlastní keše se vykašlat. Moji známí z řad bachařů/policie by ti potvrdili, že u soudů se dělají pořádná haló pro menší blbosti...
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#50 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 572 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2010 - 16:53

R 206 napsal/a:
Ty už leží v připravené keši, jen zaměřit.


Evidentně jsi dosud nepochopil za co Ti tu všichni nadávají co? :D
To, že stopaře vložíš do připravované keše není to samé jako ho vypustit na svobodu... a jestli ji nemáš ještě ani zaměřenou tak to bude ještě pěkně dlouhé zdrženíčko...

Pro majitele: s blbem je nejlépe vést rozhovor s klackem v ruce :o))
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#51 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2010 - 17:33

2 soví doupě: Za a) vím, co chtějí.. a za B) mám listing, kešku ale zaměření ne
  • 0

#52 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2010 - 17:33

* za b
  • 0

#53 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2010 - 18:24

za c) na tebe začínám mít chuť !!! :@
  • 0

#54 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2010 - 18:46

R 206 napsal/a:
2 soví doupě: Za a) vím, co chtějí..
a za B) mám listing, kešku ale zaměření ne

Sorry, ale...jsi jen blbej, nebo to děláš schválně? :o :@
  • 0

#55 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2010 - 19:52

Chlapi, uvědomte si, nebo se podívejte, s kým že to vlastně polemizujete... jestli na něj ještě přitvrdíte, bál bych se, že by moh třeba i hodit patky a vykašlat se jak na vás, tak na tracky a kešing vůbec. Von je takovej mladej, rozevlátej... když si tady u nás na jihu nedá moc říct ani od retrívra, ani vod nás ostatních, a na eventy mezi nás pro věk nemůže, tak na něj tvrdý argumenty tady na fóru asi nijak pozitivně nezapůsoběj. Je to trouba, tak na něj buďte hodný, třeba z toho vyroste ;)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#56 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2010 - 20:27

Obávám se, že někteří si to i uvědomují a hodlají se s páskem v ruce ujmout geovýchovy:-)) Ale jinak máš naprostou pravdu. Mě jde hlavně o to,aby si uvědomil,že si vymyslel kardinální blbost (je mi jasný,že z jeho pohledu to vypadalo jako super nápad) a teď jde jen o to navést na správnou cestu, jak to napravit. Holt se musí naučit se k takovým věcem postavit jako chlap. Jak jsem řekl... co nejrychlejli to natrpat do nějakých keší, u kterých je to relevantní a bylo by! Hlavně další dva měsíce neotálet...
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#57 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2010 - 16:20

Ale milí zlatí kačeři, já si to vědomuji, mě na správnou cestu vodit nemusíte. Ještě jednou se Vám, teď tedy prostřednictvím fóra omlouvám. Na nějaký ten event bych taky šel, ale musel by pro mě být zajímavý, nebo zábavný atd. Jako např. event v "mlíčňáku". Mimochodem dnes jsem odnášel ve volné chvilce nějaké ty cestovatele do keše, ale co to vidím, keš je vykradená, zbyl zde jen logbook. Takže snad v sobotu něco bude ;-)
  • 0

#58 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2010 - 18:29

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
  • 0

#59 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2010 - 19:20

Přiznej se, nepřibyl ti náhodou doma záhadně nový čistý logbook?:D:D
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#60 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2010 - 21:30

Co takhle sebrat kámoše a vyrazit na Kaczyard? :)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama