Přejít na obsah


Fotka

Hledá se: R 206


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
75 odpovědí na toto téma

#61 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2010 - 6:11

Jaký logbook? A jestli myslíte tu keš, tak tam jako jediný logbook zůstal. 2 Citecka: Ani nevíš jak rád, ale rodiče tam se mnou jet nechtějí a ani kamarády do teamu nemám - nikdo nechce a Elina.cok už je s Cernatama.
  • 0

#62 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2010 - 17:51

To s tim logbookem byl jen for;)
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#63 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2011 - 19:31

kulhal napsal/a:
Díky všem za reakce a za podporu. Trochu jsem doufal, že tu najdu odpověď od R 206 obsahující záblesk pochopení, ale asi jsem moc velký optimista. Nechci ho dál pranýřovat a tímhle to pro mě končí. Můj GC stejně už asi leží na dně jezírka na sídlišti Šumava (viz GC2519V).

Před minutou jsem dostal dva maily, které mě přiměly oprášit tohle staré vlákno. Možná si někteří vzpomenou, hledal jsem pomoc při pátrání po mém [tb]TB22ETN[/tb], který geokolega R 206 někam zašantročil. Geocoin jsem odepsal s tím, že jej R 206 zřejmě mrsknul do jezírka u něj na sídlišti. No a dnes mě pobavilo, že teď tam můj GC odpočívá už i virtuálně. Budiž mu voda lehká!

Mail 1
From: Geocaching <noreply@geocaching.com>
Sent: Wed, February 23, 2011 6:50:48 PM
Subject: [LOG] Owner: R 206 placed Come Together 3. K. (Come Together - Yin - Geocoin 2006) in JEZIRKO NA SIDLISTI SUMAVA

Mail 2
From: Geocaching <noreply@geocaching.com>
Sent: Wed, February 23, 2011 6:51:00 PM
Subject: [LOG] Owner: R 206 marked Come Together 3. K. (Come Together - Yin - Geocoin 2006) as missing


  • 0

#64 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2011 - 2:47

:-D To mi připomíná tu hororovou studnu z Majora Zemana
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#65 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 469 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2011 - 9:28

Je trapnej a zbabělej se vyrovnat s tím, že minci ztratil. Bohužel, i takoví jedinci jsou mezi námi.
  • 0

#66 nunca007

nunca007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2011 - 10:58

Crocky napsal/a:
Je trapnej a zbabělej se vyrovnat s tím, že minci ztratil. Bohužel, i takoví jedinci jsou mezi námi.


To je spatny vtip od R206. Za tohle bych mu asi utrh kou...
Me se stalo to same, ztratil se mi na slovensku celkem dnes nesehnatelny coin http://www.geocachin...aspx?id=1453011 ,
ale Davis1999 se mi slusne omluvil a navrhoval financni vyrovnani. To je fer.
Tohle je hra a stat se to muze, ale odsad - potad.
  • 0

#67 golici

golici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2011 - 17:42

a jak to teda dopadlo s těmi dalšímí XX TB a GC. Kolik jich má ten šmejd ted u sebe nebo ve svých nepublikovaných keších...???
  • 0

#68 netata

netata

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 21:06

golici napsal/a:
a jak to teda dopadlo s těmi dalšímí XX TB a GC.

Kdyby se někdo z vás nudil, může si přečíst, jak jsme předevčírem kešovali. Prosím pouze o zdržení se výhrůžek, vulgarit apod., jeden z aktérů našeho příběhu je nezletilý:
V neděli jsme si udělali výlet, navštívili keš, ve které bylo 17:o trackables. To zní jako pohádka, ne?:)

A my jsme udělali tu "sviňárnu", že jsme 15 z nich odvezli.
Třináct z nich měl u sebe owner po dobu mezi čtyřmi a dvanácti měsíci:
[tb]TBHFY6[/tb], [tb]TB2PRVK[/tb], [tb]TB2PRTJ[/tb], [tb]TB11H0W[/tb], [tb]TB382W2[/tb], [tb]TB2RY9W[/tb], [tb]TB2JNZD[/tb], [tb]TBHZVF[/tb], [tb]TB2TRQB[/tb], [tb]TB30DPW[/tb], [tb]TB1CN0A[/tb], [tb]TB2QAC5[/tb], [tb]TB2WRBT[/tb]

Kromě toho ještě dva další, ale to už není tak zajímavé. Jeden proto, že chce cestovat po keších s T5, a tohle byla T3, druhý proto, že to bylo autíčko, Mercedes, a Mercedesy se našemu prckovi moc líbí (nejvíc tenhleB)[tb]TB2B3M4[/tb])

Tak co, byli jsme moc zlí?:D:D:D
  • 0

#69 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 21:16

Hezký příběh. Připomíná mi rčení NIKDY NEDÁVEJ VŠECHNA VEJCE DO JEDNOHO KOŠÍKU. A ten Rychlík 206 to holt dělá. A opakovaně.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#70 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 21:17

netata: Chybu jste udělali! Měli jste vyzvednout všech 17, ne jen 15! ;) I tak díky: Majitelé TBs budou moc rádi, že se jejich cestovatelé vrací do života. Škoda, že tohle štěstí nepotkalo ten můj GC...
  • 0

#71 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 21:19

http://hungama.rated...bor-Čápův-Dvůr.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#72 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 21:35

Ještě vyzdvihnu některé okolnosti: [tb]TB2PRVK[/tb] a [tb]TB2PRTJ[/tb] slouží k odlovu jedné keše, takže R206 blokoval tuto možnost ostatním spoluhráčům v obou případech cca 10 měsíců, [tb]TB2TRQB[/tb] vyzvedl z té samé keše, kam ho přesně po deseti měsících dal. Tato keš GC22FXD byla původně normální mysterkou, až nyní, co tam nasypal dlouho zadržované coiny, z ní udělal TB hotel. Ponechme stranou obecnou smyslnost TB hotelů (já osobně nestojím o pobyt svých TB v takových zařízeních ani na letištích apod. a často jsou zakládány při absenci jiného nápadu), ale tento TB hotel není na žádné křižovatce dálkových směrů, z dálnice se musí sjet, ale sjezd není v místě, nýbrž na obě strany 4km. Takže si troufám tvrdit, že úplný nesmysl. Navíc v listingu owner žádá výměnu TB/TB, což samozřejmě nemá oporu v pravidlech a je hlavně v rozporu se zájmem majitelů TB.
  • 0

#73 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 21:43

Nechte ho, kluka... dyk je mu nějakejch čtrnáct. Snažil se, leč halt blbě. Navíc je dost závislej na tom, kdy a kam dojede s rodičema. Dost na tom, že si dal říct a konečně je vysypal.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#74 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 21:43

zmijovkar: Asi tak. Dobře žes to vybral a rozstrkal jinam.
  • 0

#75 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 22:02

Citecka napsal/a:
Nechte ho, kluka... dyk je mu nějakejch čtrnáct. Snažil se, leč halt blbě. Navíc je dost závislej na tom, kdy a kam dojede s rodičema.
Dost na tom, že si dal říct a konečně je vysypal.


Dá se souhlasit, jen ne s tím, že by mu závislost na rodičovské dopravě nějak bránila se o ty coiny řádně postarat. Po Budějkách lítá určitě bez rodičů a i jinak kešuje docela čile. Dávno mohl TB vrátit do oběhu mnoha způsoby... Spíš mu nedochází, jak se chová k cizímu majetku - a ne tak malému, jednu dobu měl snad asi 50 TB a coinů, což je i dost velká materiální hodnota - měl jsem je všechny na watchlistu a ještě teď jich má u sebe psáno devět z té staré várky, tj. měsíce (co má u sebe novějšího, to jsem nezkoumal). Tak si myslím, že je na místě, aby mu okolí dávalo najevo, že dělá něco blbě a jak to dělá blbě.

rocky napsal/a:
zmijovkar: Dobře žes to vybral a rozstrkal jinam.


Já ne (ale souhlasím s tím, cestovatelé mají cestovat, jsou něčím majetkem a jejich majitelé si to přejí).
  • 0

#76 netata

netata

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 22:16

Citecka napsal/a:
Nechte ho, kluka...

Pete, vždycky (v životě obecně) hledám formulace co nejjemnější a chyby hledám napřed u sebe, pak zas u sebe, a až pak u těch druhých. Nezlobím se na něj. Prosil jsem na začátku svého příspěvku o shovívavost. Vím, že mu v šuplíku leží ještě další cestovatelé a že by ideální bylo, kdyby zjistil, že se to dá dělat i jinak, než jak to dělá doteď.
Nezlobím se na něj ani za to, že naši návštěvu jeho keše nazval vykradením...
I my jsme jako děti dělali takové kraviny, že by nás dospěláci zmlátili, kdyby nás u toho chytili;)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama