Přejít na obsah


Fotka

"CWG" chybejici v katalogu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
236 odpovědí na toto téma

#181 cz.mikes

cz.mikes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2011 - 19:09

PRESEKA TEAM napsal/a:

MaLuPeS napsal/a:
nenasel jsem : Berry CZ, Zlatov@laska, Karlosici, Tomas Batoh - Batůžkovi, luger9cz, "Byl pozdní večer .."



... takhle bez roku výroby mohu jen těžko soudit proč nejsou v katalogu. Ale předpokládám, že jsou to novinky z roku 2011 a teprve na zařazení do katalogu čekají.

Berry cz je v katalogu v sekci Extra personal geocoin pod č. 53 . Karlosici jsou páleni v r . 2010
Já v katalogu marně hledám:
ZdendaV/2009
Anitka + Carlozz83/2011
mysakmorce/2009
JEDLOŠI/2010
Jumbo81&Sloník/2008
vekamavseznam.cz/2010
Rennyana/2011
  • 0

#182 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2011 - 20:42

LRLR napsal/a:
Dnes jsem našel CWG od 45-69-VESI-73-99 ale v katalogu jsem ho nenašel, rok výroby 2011 ... tak nevím jestli tam není nebo jsem jen špatně hledal.


tohle CWG jsme vyrabeli cca pred 10ti dny, takze do katalogu teprve pujde.
  • 0

#183 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2011 - 20:55

cz.mikes napsal/a:

ZdendaV/2009
Anitka + Carlozz83/2011
mysakmorce/2009
JEDLOŠI/2010
Jumbo81&Sloník/2008
vekamavseznam.cz/2010
Rennyana/2011


... pěkná nálož jen co je pravda. Z těch suků s datem výroby starším roku 2011 jsou nám již známé tyto:

ZdendaV - nikdy nebylo zasláno do katalogu bohužel jméno není shodné s žádným nickem na GC.com a tudíž není známý majitel

mysakmorce - nikdy nebylo zasláno do katalogu a žádná reakce od majitelů

U ostatních postupně prověříme jak to s nima je. V každém případě
opět platí, že ať už je majitel následující suků shodný s jejich nicky tak ani od jednoho nebyl poslán vzorek do katalogu:
JEDLOŠI/2010
Jumbo81&Sloník/2008
vekamavseznam.cz/2010
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#184 dygestor

dygestor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2011 - 23:31

Chybí tam i můj - Dygestor. V 2. půlce června bych ho mohl poslat do katalogu. Teď mám bohůžel horší povinnosti, než kešing. :-(
  • 0

#185 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2011 - 8:49

geolife.cz jsem vymyslel a zadaval do vyroby ja, ale majitel firmy ktera to vse zastresuje a naklady platila je jiri.fabian
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#186 WinD3

WinD3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2011 - 16:39

V katalogu taky nejsou CWG Tiskar94
  • 0

#187 3 plus 1

3 plus 1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2011 - 17:17

Já jsem teď v keši našel CWG "mysakmorce", které dle PRESEKA TEAMu není v katalogu, ale já jsem ho teda v katalogu od JPA našel pod katalogovým číslem 3628, tak jak to teda je? Na svetgc.cz teda nejsou a nejdou zadat....
  • 0

#188 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2011 - 11:29

3 plus 1 napsal/a:
Já jsem teď v keši našel CWG "mysakmorce", které dle PRESEKA TEAMu není v katalogu, ale já jsem ho teda v katalogu od JPA našel pod katalogovým číslem 3628, tak jak to teda je?

Na svetgc.cz teda nejsou a nejdou zadat....



... není to žádná záhada. V době psaní prvního příspěvku CWG ještě v katalogu nebyla, ale při jeho poslední aktualizaci (17. 6. 2011) už je tam CWG s nickem - mysakmorce - oficiálně zařazeno. Pokud jde o stránky Svět GC, tak tyto teprve musí jejich autor (není to nikdo ze správců prvotního katalogu/seznamu v .xls) zaktualizovat. Do té doby tam samozřejmě nic co bylo naposledy přidáno najít nemůžete.
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#189 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2011 - 11:47

jé to je náhoda :-) tak k tomu asi tolik: naše CWG jsme si nechali dělat u Kavalíra v prosinci 2009...spolu s Potkys (byla to jedna objednávka)... Potkyse dali do katalogu a na nás zapomněli :-) nějak jsme to neřešili a až teď na jaře jsme se připomněli a poslali jsme svá CWG k zanesení do katalogu :-) takže naše CWG už kolují po světě cca rok a půl, ale v katalogu jsou sotva týden:D
  • 0

#190 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2011 - 11:57

cz.mikes napsal/a:

mysakmorce - nikdy nebylo zasláno do katalogu a žádná reakce od majitelů


ps: kontaktoval jsem JPAgeo 28.3.2011, jen mi pak chvilku trvalo, než jsem CWG poslal...
  • 0

#191 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 9:47

Nevím jestli to sem patří, ale proč je CWG werg zařazen do kategorie Extra personal CWG?Přestože je i v kategorii Personal CWG?
  • 0
Můj život jsou čtyřlístky a cwg...a geocaching je pro tohle všechno rájem,jestli něco z toho máte pište

#192 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 13:27

Hanďa napsal/a:
Nevím jestli to sem patří, ale proč je CWG werg zařazen do kategorie Extra personal CWG?Přestože je i v kategorii Personal CWG?



... protože jedna z jeho verzí na 100% neodpovídá vzoru, který vymyslel JPAgeo + Poník - správci katalogu, pro prohlášení hezky vypáleného dřevěného suku za Personal CWG.

Ten konkrétní důvod proč je jedno z wergových CWG v kategorii Extra Personal je, že nemá vycentrovaný text nicku nad obrázkem.

To označení Extra v tomto případě neznamená nějaké super speciální dřevo, lepší než jsou ta ostatní, ale právě naopak něco s ještě přijatelnou chybou oproti CWG standardu. Suk, který pro svoji nepřesnost při výrobě, ať už nechtěnou nebo záměrnou - to zejména v případě použití jiného nicku než jaký používá majitel CWG na stránkách Zeměmluva, nepatří do základní řady Personal CWG)

A na závěr ještě poznámka - pokud dřevěný suk jeho majitel nebo výrobce zašle (v počtu min 2 ks) pro jeho katalogizaci tak potom teprve dojde k jeho porovnání s již zmíněným vzorem pro výrobu CWG a k případnému následnému zařazení do oficiálního katalogu. Jediní kdo posuzují do které kategorie CWG (a zda vůbec) bude takový dřevěný suk zařazen jsou právě a jenom autoři nápadu na výrobu CWG.

Drtivá většina důvodů proč CWG do katalogu neprošla je velikost a druh použitého písma nebo záměna či absence nějakého nápisu (např. záměna GEOCACHING.CZ /SK za .COM nebo nějakou jinou národní mutaci).

Poměrně významným důvodem proč nějaký suk, i když zcela odpovídá vzoru pro CWG, v katalogu není je fakt, že ho jeho majitel z nějakého důvodu neposlal potřebné vzorky pro posouzení a katalogizaci. Jen pro zajímavost je takových nám známých dosud vůbec nezařazených suků nebo různých verzí již existujících CWG cca 80.


Více se o důvodech vyřazení suku nebo důvodu jeho zařazení do kategorie Extra Personal se dozvíš v poznámkách katalogu .xls na stránkách JPAgea. Odkaz najdeš i zde vlevo pod CWG.
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#193 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 17:50

Chválím team, CWG jsou postupně doplňována do katalogu, takže se neptám, kdy přibudou další, co mám u sebe a jsou čerstvá. Spíš by mě zajímalo jedno z roku 2009 a to ToxyCZ. Už jsme to řešili přes SZ, prý nevhodný font. Bude toto CWG prohlášenou za ofiko nebo bohužel ne?
  • 0
mishiczka1

#194 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 18:53

PRESEKA TEAM napsal/a:

... protože jedna z jeho verzí na 100% neodpovídá vzoru, který vymyslel JPAgeo + Poník - správci katalogu, pro prohlášení hezky vypáleného dřevěného suku za Personal CWG.

Ten konkrétní důvod proč je jedno z wergových CWG v kategorii Extra Personal je, že nemá vycentrovaný text nicku nad obrázkem.

To označení Extra v tomto případě neznamená nějaké super speciální dřevo, lepší než jsou ta ostatní, ale právě naopak něco s ještě přijatelnou chybou oproti CWG standardu. Suk, který pro svoji nepřesnost při výrobě, ať už nechtěnou nebo záměrnou - to zejména v případě použití jiného nicku než jaký používá majitel CWG na stránkách Zeměmluva, nepatří do základní řady Personal CWG)

A na závěr ještě poznámka - pokud dřevěný suk jeho majitel nebo výrobce zašle (v počtu min 2 ks) pro jeho katalogizaci tak potom teprve dojde k jeho porovnání s již zmíněným vzorem pro výrobu CWG a k případnému následnému zařazení do oficiálního katalogu. Jediní kdo posuzují do které kategorie CWG (a zda vůbec) bude takový dřevěný suk zařazen jsou právě a jenom autoři nápadu na výrobu CWG.

Drtivá většina důvodů proč CWG do katalogu neprošla je velikost a druh použitého písma nebo záměna či absence nějakého nápisu (např. záměna GEOCACHING.CZ /SK za .COM nebo nějakou jinou národní mutaci).

Poměrně významným důvodem proč nějaký suk, i když zcela odpovídá vzoru pro CWG, v katalogu není je fakt, že ho jeho majitel z nějakého důvodu neposlal potřebné vzorky pro posouzení a katalogizaci. Jen pro zajímavost je takových nám známých dosud vůbec nezařazených suků nebo různých verzí již existujících CWG cca 80.


Více se o důvodech vyřazení suku nebo důvodu jeho zařazení do kategorie Extra Personal se dozvíš v poznámkách katalogu .xls na stránkách JPAgea. Odkaz najdeš i zde vlevo pod CWG.


Díky za vysvětlení situace, to je naprosto logické.
  • 0
Můj život jsou čtyřlístky a cwg...a geocaching je pro tohle všechno rájem,jestli něco z toho máte pište

#195 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 23:01

mishiczka1 napsal/a:
Chválím team, CWG jsou postupně doplňována do katalogu, takže se neptám, kdy přibudou další, co mám u sebe a jsou čerstvá.
Spíš by mě zajímalo jedno z roku 2009 a to ToxyCZ. Už jsme to řešili přes SZ, prý nevhodný font. Bude toto CWG prohlášenou za ofiko nebo bohužel ne?


Rozhodnutí (v tomto konkrétním případě) padne cca do 14-ti dnů.
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#196 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2011 - 16:04

!!! POZOR !!! Databáze CWG přesunuta na nový server
+ nové železo
+ levnější hosting
+ novější verze OS, PHP, MySQL

Doplněny data ze 17.6.2011 + import cca 1000 nových obrázků.

Upozornění pro odběratele XML souboru:
Prosím zkontrolujte si zda je XML vpořádku - generováno novějším phpMyAdminem.
  • 0

#197 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 04 červenec 2011 - 18:08

Nerad bych dělal zmatky, nevím úplně přesně jakou tomu dáváte jaksi štábní kulturu: Oustecké čajování je jeden event a má dva různé puky... jde o Special limited edition 389 a 533. Tož tak.
  • 0

#198 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2011 - 12:06

ivanbok napsal/a:
Nerad bych dělal zmatky, nevím úplně přesně jakou tomu dáváte jaksi štábní kulturu: Oustecké čajování je jeden event a má dva různé puky... jde o Special limited edition 389 a 533.
Tož tak.


Napiš JPAgeovi a pošli mu tento odkaz: http://cwg.maxinoha....php?nick=Oustec
  • 0

#199 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2011 - 17:13

ivanbok napsal/a:
Nerad bych dělal zmatky, nevím úplně přesně jakou tomu dáváte jaksi štábní kulturu: Oustecké čajování je jeden event a má dva různé puky... jde o Special limited edition 389 a 533.
Tož tak.


... a v čem spatřuješ problém ? Že nejsou čísla za sebou ? Podobně je na tom například i jiný event jehož první CWG http://www.svetgc.cz...icky-geobowling bylo o katalogu zařazeno již v roce 2010 (protože pouze jeho vzorky poslal výrobce ke katalogizaci) a druhá verze CWG http://www.svetgc.cz...ky-geobowling-0 pro stejný event byla zaslaná do katalogu až dodatečně (téměř po roce) a tím pádem má pořadové číslo o několik stovek vyšší. Přečíslovávat kvůli podobným jednotlivostem celý soubor Limitované edice je dost nepraktické a jinak je číslovat nelze z prostého důvodu - tato řada (stejně tak jako Extra personal) nemá druhé a další verze téhož.

Při vzniku katalogu (a vlastně až do roku 2010, kdy výrobci začali nabízet speciální slevy na eventová CWG) nikdo nepředpokládal, že by se na jednu akci nechaly vypalovat různé suky a také to do té doby žádného pořadatele eventu nenapadlo ;)
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#200 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 06 červenec 2011 - 17:25

PRESEKA TEAM napsal/a:
... tato řada (stejně tak jako Extra personal) nemá druhé a další verze téhož.


Však jsem psal že nevím přesně jakou to má štábní kulturu :)
Díky za doplnění informací!

Kdyby na eventové puky nebyla sleva, asi bych žádný nenechal dělat... a ani bych si nevymýšlel s druhým pukem pro jeden event B)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama