Přejít na obsah


Fotka

"CWG" chybejici v katalogu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
236 odpovědí na toto téma

#221 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2011 - 23:56

Demkes3 napsal/a:
CWG TAMATAMA má rok výroby 2009 (taky ho mám).

EDIT: aspoň link: http://www.geocachin...ts/dscf7771.jpg


Mám obavu, že suk který od roku 2009 nedoputoval o katalogu už se tam asi sotva dostane z vlastní iniciativy jeho majitele takže pokud ho máte někdo navíc piště na SZ.

Faktem je, že už se nám letos podařilo pro katalog sehnat i několik o rok starších CWG ;)
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#222 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2011 - 0:04

Valicek1 napsal/a:
Mám teoretický dotaz: Když jsem si tento týden objednal CWG od GeoGadgetu, oni je napálili a poslali je, tak když je posílají jednou týdně do oficiálního katalogu, budou v oficiálním katalogu ještě před nebílovským ME?


Teoreticky je to možné, ale prakticky je to jistě tak na 50%. Každý došlý suk (potenciální CWG / SWG) je nutné před jeho katalogizací jednotlivě posoudit a výrobců je samozřejmě víc takže to JPAgeo nedělá okamžitě jak dorazí jedna zásilka od jednoho výrobce, ale cca 1x až 2x za měsíc.

Nicméně před výstavou v Nebílovech je snaha katalog doplnit v maximální možné míře a také se ještě před eventem počítá s jedním focením CWG / SWG pro katalog.

Shánění dosud nekatalogizovaných suků bude samozřejmě pokračovat i po Nebílovech.
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#223 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2011 - 15:46

Valicek1 napsal/a:
Mám teoretický dotaz: Když jsem si tento týden objednal CWG od GeoGadgetu, oni je napálili a poslali je, tak když je posílají jednou týdně do oficiálního katalogu, budou v oficiálním katalogu ještě před nebílovským ME?


Vase CWG posleme do katalogu koncem příštího týdne s polu s dalšími. Tak šance je.
  • 0

#224 Hroch team

Hroch team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 19:37

Tak jsme se doma probírali CWG co máme a narazili jsme na dvě co nejsou v katalogu jsou z roku 2010Vložený obrázek
Denisa60 a DUTCH TEAM

Nemá je někdo ve sbírce také, nebo nevíte proč nejsou v katalogu?
  • 0
hardware: LG Optimus Black, LG Optimus One, Vodafone 845
software: locus + geocaching addon, c.geo open source, Geocaching - official GS app, Whereyougo
geovozidlo: Peugeot 206 2.0 HDi

#225 elduno

elduno

    El Důňo

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 19:44

Hroch team napsal/a:
Tak jsme se doma probírali CWG co máme a narazili jsme na dvě co nejsou v katalogu jsou z roku 2010Vložený obrázek
Denisa60 a DUTCH TEAM

Nemá je někdo ve sbírce také, nebo nevíte proč nejsou v katalogu?


Proc tam neni DUTCH TEAM bych si docela tipnul :-)
  • 0

#226 Hroch team

Hroch team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 19:46

Že by DUTCH TEAM nestandardní písmo ?
  • 0
hardware: LG Optimus Black, LG Optimus One, Vodafone 845
software: locus + geocaching addon, c.geo open source, Geocaching - official GS app, Whereyougo
geovozidlo: Peugeot 206 2.0 HDi

#227 Verusik

Verusik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2011 - 14:57

Dnes jsem si dělala pořádek ve své sbírce a v katalogu nemohu najít CWG Hannka. Rok výroby je sice 2011, ale mám ho již od ledna.
  • 0

#228 rytir_fik

rytir_fik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2011 - 21:56

Hroch team napsal/a:
Tak jsme se doma probírali CWG co máme a narazili jsme na dvě co nejsou v katalogu jsou z roku 2010Vložený obrázek
Denisa60 a DUTCH TEAM

Nemá je někdo ve sbírce také, nebo nevíte proč nejsou v katalogu?


Ja mam Denisa60 z 2010 a DUTCH TEAM z 2011, ale taky nevim kam s nimi. Kdyby nekdo vedel, poradil jak jsou v katalogu zarazeny bylo by to fajn.
Diky.
  • 0

#229 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2011 - 22:10

Denisa60 - tento suk nebyl nikdy výrobcem zaslán ke katalogizaci.


S majitelkou jsem již nějaký pátek domluvený na tom, že katalogizaci dodatečně vyřešíme.

--------------------------------------------------------------------------------
DUTCH TEAM - suk je vypálený (pravděpodobně celá várka) obráceně což by ještě až tak nevadilo, ale vzhledem k další odchylce od vzoru pro CWG - jinému fontu písma - tento kousek, i kdyby byl ke katalogizaci zaslán (a ani to se zatím nejspíš nestalo) nemá moc šancí projít ani do chybové sekce "Extra personal"
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#230 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2011 - 9:00

Pouzivam Ferkiho program CSWGTool na katalogizaci. Tam se stahuje Maxinohova databaze CWG. Mam problem napr. se znamym CWG "Vlecka na Orlik". V Maxinohove seznamu mi to ukazuje id 5843 a obrazek se mi nestahne. Na SvetGC.cz to ukazuje id 612. Tak jak to vlastne je? Diky.
  • 0

HW: Samsung Galaxy S3 Neo _ Garmin eTrex Legend HCx  _ Nokia N95 8GB _ PDA Mio P560 _ QStarz BT-Q818

SW: c:geo _ Locus Map Free _ WhereYouGo _ GCDroid _ GDAK


#231 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 22:18

ubuster napsal/a:
Pouzivam Ferkiho program CSWGTool na katalogizaci. Tam se stahuje Maxinohova databaze CWG. Mam problem napr. se znamym CWG "Vlecka na Orlik". V Maxinohove seznamu mi to ukazuje id 5843 a obrazek se mi nestahne. Na SvetGC.cz to ukazuje id 612. Tak jak to vlastne je? Diky.


... UŽ JSEM NA TENTO DOTAZ REAGOVAL NA STRÁNKÁCH SVĚTaGC A TAK TEDY JEŠTĚ JEDNOU (PRO JISTOTU) I ZDE UVÁDÍM, ŽE:

V oficiálním katalogu CWG/SWG je ID přidělováno obrázkům podle toho do jaké kategorie je daný suk zařazený. Vzhledem k tomu, že SvětGC přebírá fotky z oficiálního katalogu tak je tam správně pro Vlečku požité ID 612 - Vlečka na Orlík je totiž zařazeno jako No.612 CWG Limitované edice !

Jak to má Maxinoha nevím a je to zcela jeho věc ;)
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#232 bender-king

bender-king

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 233 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2011 - 20:25

ubuster napsal/a:
Pouzivam Ferkiho program CSWGTool na katalogizaci. Tam se stahuje Maxinohova databaze CWG. Mam problem napr. se znamym CWG "Vlecka na Orlik". V Maxinohove seznamu mi to ukazuje id 5843 a obrazek se mi nestahne. Na SvetGC.cz to ukazuje id 612. Tak jak to vlastne je? Diky.

V obou databazich ten IMG odkaz vede na spravny nazev cle00612.jpg, problem ale je, ze na Maxinohove serveru tento soubor, tedy http://cwg.maxinoha....mg/cle00612.jpg vubec neni ulozeny.
EDIT:
Ted jsem koukal na svetgc.cz - tam take ten obrazek zatim neni....
  • 0

#233 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2012 - 10:30

PRESEKA TEAM napsal/a:
ZdendaV - nikdy nebylo zasláno do katalogu bohužel jméno není shodné s žádným nickem na GC.com a tudíž není známý majitel

Už mám to CWG taky doma, dokonce jsem objevil i profil na gc.com (a dokonce naprosto shodný;)). Pokud by to správci katalogu nějak pořešili a jeho CWG zařadili, byl bych rád :).
  • 0

#234 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2012 - 9:46

...po měsíci posouvám nahoru...
  • 0

#235 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2012 - 10:36

Pokud CWG ZdendaV nekdo posle alespon jeden ks k zarazení, tak není probém ho do katalogu dostat.
  • 0

#236 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2012 - 10:43

Z starších stále nemohu v katalogu najít CWG "Mealtiner". A z novějších "TOP KAČER" !? Kromě toho, "Předvánoční přežírání" má dvě ročníkové verze, ale jak se odkážu na tu správnou ?
  • 0

#237 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2012 - 14:05

Arne1 napsal/a:
Z starších stále nemohu v katalogu najít CWG "Mealtiner".
A z novějších "TOP KAČER" !?

Kromě toho, "Předvánoční přežírání" má dvě ročníkové verze, ale jak se odkážu na tu správnou ?


Mealtiner: http://geogadget.cz/...iner-c5102.html
Top Kacer asi nebyl poslán do katalogu.
Prežírání má v katalogu dvě verze - použít hledat viz: http://geogadget.cz/cz/katalog.html
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama