Přejít na obsah


Fotka

pohotovost


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1266 odpovědí na toto téma

#1201 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 420 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2014 - 14:42

Já včera posílala ke schválení CITO a v odpovědi mi přišlo, že jsem se trefila do špičky :P


  • 0

#1202 thomass.mb

thomass.mb

    thomass.mb

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2014 - 19:36

Já včera posílala ke schválení CITO a v odpovědi mi přišlo, že jsem se trefila do špičky :P

Já se takhle "trefil" už minulý týden v úterý... A stále čekám B)  O víkendu, když spadla keškoměrka do žluté, tak jsem se zaradoval... Ale dnešní informace o těch čtyř stovkách ve frontě můj optimismus zmírnila... No, říká se, že trpělivost růže přináší - tak jsem zvědavý, co za pugét dostanu :D :D :D


  • 0

#1203 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2014 - 19:43

Kde vidíte problém? Je to lehce ve žlutým a keše pípají ještě ten den, co byl odeslán listing. A v Polsku to je řádově v hodinách. Testováno na 3 kusech.


  • 1

#1204 thomass.mb

thomass.mb

    thomass.mb

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2014 - 19:52

Tak to se ty moje asi někde zatoulaly... Ale jako problém to nevidím ;) Vzhledem k tomu, že nikam nepospíchám, tak je mi jedno jestli budou schváleny dnes, nebo za pár dní - alespoň se otestuje, jestli na tom místě vydrží :D


  • 0

#1205 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2014 - 20:30

Tak to se ty moje asi někde zatoulaly... Ale jako problém to nevidím ;) Vzhledem k tomu, že nikam nepospíchám, tak je mi jedno jestli budou schváleny dnes, nebo za pár dní - alespoň se otestuje, jestli na tom místě vydrží :D

Doufám, že bude založena v MB :)


  • 0

Samsung Galaxy Core LTE + Garmin Etrex 30


#1206 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2014 - 20:50

Sopdete, nešlo by tu ve speciálním vláknu některé perličky zvěřejňovat? Samozřejmě bez nicků autorů - i když u některých tuším. Vlákno by se mohlo jmenovat třeba Humor pro RW  aneb  Čím se také musíme prokousávat. :)

Mno, alespoň se trochu pobavíte - už jen neskutečně vysoký výskyt hrubic u některých jedinců musí dávat zabrat - jako kdyby si někteří experti alespoň nemohli zapnout kontrolu, když mateřský jazyk je pro ně jazyk téměř cizí :wacko: .

Dostávám téměř záchvaty při čtení logů, ale i listingů a záchvaty smíchu to tedy nejsou. Skutečnost, že naše mládež se bez chyb téměř ani neumí podepsat je velice smutná, ale sebevědomí a arogance má na rozdávání! ...a to nejsem kantorka. :D


  • 6
1.

#1207 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2014 - 21:16

Ani já nejsem učitelka a právě proto jsem možná formulovala nejednoznačně. Myšleno to bylo tak, že se nad perličkami RW alespoň zasmějí, když musí trpět takové množství hrubic. Mě často při logování tahá za oči, co vidím před sebou. A znám i pár kačerů, kteří jsou fakt experti - je jich několik v poměrně blízkém místě a když vidím něco od nich, už se mi to skoro nechce ani číst. Proto revírníky lituji, že se musí v tomhle hrabat. Obsahové perličky to snad alespoň trochu vyrovnají.


  • 0

#1208 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2014 - 11:03

Tak ono i u meho psaneho projevu obcas neco utece, ikdyz se snazim :D Takze je fakt ze sem tam nejakou hrubku neresim, pravda, je-li to na 5 parkrat podtrzenou doporucim i ja at mu to nekdo precte ikdyz jak uz se zminovalo ve vlakne s betatesty, kazdej novacek je nadrzenej na to uz ji mit venku a cokoliv ho pribrzdi, tak ignoruje :D

 

Mozna by stalo za to obcas neco "vyhodit ven" z tech perlicek :D zkusim to nejak vymyslet :D


  • 1
Galaxy SII + search dogs Phalko a Ela :)

#1209 Sopdet Reviewer

Sopdet Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2014 - 15:08

OK, mame tu novinku :) Kdo chce vyrazit a tuto kes?
 

Short Description

Long Description

Hints
No Hints Available

  • 2
Sopdet Reviewer
Reviewer pro ČR, zejména Jihočeský, Plzeňský a Karlovarský kraj

#1210 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 327 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2014 - 15:23

A nejni to náhodou nějaká D5 mysterka? Takové mívají takovýto listing.


  • 0

#1211 thomass.mb

thomass.mb

    thomass.mb

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2014 - 15:26


OK, mame tu novinku :) Kdo chce vyrazit a tuto kes?

Short Description

Long Description

Hints
No Hints Available

Že by keš, kterou svět neviděl? :D
  • 1

#1212 thomass.mb

thomass.mb

    thomass.mb

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2014 - 19:46

Doufám, že bude založena v MB :)

Městská nebude :)


  • 0

#1213 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2014 - 10:24

Ne nee, je to klasicka tradicka :D

 

A nejni to náhodou nějaká D5 mysterka? Takové mívají takovýto listing.


  • 0
Galaxy SII + search dogs Phalko a Ela :)

#1214 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2014 - 10:57

Tak to bude lepší než pověstná Troškova lavička ! :D

Ale když už se tu bavíme, zeptám se, jaký je názor RW na keš umístěnou 27m od krmelce a krmení pod stříškou pro zvěř a 32 m od lizu?  V malém lesíku, který je uprostřed polí mi to přijde bezohledné. Co tak vím od lesáků v rodině ( ne myslivců, neplést prosím ), tak v zimě třeba vyplašená srnka, co utíká zbytečně pár set metrů a pak zalehne kdovíkde, často končí zápalem plic a úhynem. Je to v regionu Sopdeta - původně jsem přemýšlela, jestli mám nejdřív psát ownerovi a vyvětlovat, ale ráda bych než se do toho pustím znala názor RW. Owner je dost mladý kluk, možná nedomyslel souvislosti.


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 26 březen 2014 - 10:59

  • 1

#1215 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2014 - 12:06

Váížení, nevím jak vám, ale mně úplně zmizela keškoměrka :o


  • 0

#1216 La Elefant

La Elefant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2014 - 12:08

 Nejak jim tady blbne/vypadla kontrola ip adres - http://www.geocachin.../kesstatmal.gif tady to po vyplneni captcha pujde ;)


  • 0

#1217 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2014 - 12:50

Sem s ni ...

Tak to bude lepší než pověstná Troškova lavička ! :D

Ale když už se tu bavíme, zeptám se, jaký je názor RW na keš umístěnou 27m od krmelce a krmení pod stříškou pro zvěř a 32 m od lizu?


  • 0
Galaxy SII + search dogs Phalko a Ela :)

#1218 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 420 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2014 - 13:03

Váížení, nevím jak vám, ale mně úplně zmizela keškoměrka :o

překalibrovali to a vybouchla :D


  • 0

#1219 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2014 - 13:06

No, nikde jsem neviděl zprávu od někoho, kdo keškoměrku spravuje, že ji opravdu "překalibrovali". Zatím to beru pouze jako zprávu "jedna paní povídala" (že v domě straší...) :-).


  • 0

#1220 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2014 - 13:22

Něco by to s tou keškoměrkou asi udělat chtělo. A teď nemám na mysli jen spravit její zobrazování tady na gc.cz.

Jak víme, momentálně jedno zabarvené políčko znamená 1-20 keší zaslaných k publikaci, které zatím nezačal žádný reviewer řešit. Při všech devíti obarvených políčkách to tedy může znamenat i pouze 161 keší na celou republiku, což je 2,1 keše na okres včetně Prahy. Jinak tomu asi bylo v roce 2008, kdy keškoměrka vznikla.

Pak není divu že keškoměrka neukazuje správná data ale jen barvu kterou revieweři nastaví, jelikož pokud by stále měla ukazovat aktuální stav dle systému nastaveného v roce 2008, byla by pravděpodobně neustále v červené - což by znamenalo neustálé příspěvky typu "kde ten powertrail pípně tentokrát" a on by nakonec ani žádný nebyl. 


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka