Přejít na obsah


Fotka

c:geo


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1308 odpovědí na toto téma

#1161 Doldal

Doldal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2014 - 8:56

Proč mi C:geo zobrazuje nalezené kešule v mapě, i když tam mám zaškrtnuté, že je nechci vidět ??? (nejsou ani uložené) 

Dělá to ještě někomu ? 

100% to funguje pouze u keší uložených v mobilu. Prostě při stahování dat se hned nestáhne do mobilu informace, že ji máš nalezenou - filtruje to c:geo. Když si keš otevřeš a cgeo zjistí, že ji máš nalezenou vymaže ji z mapy.


  • 0

#1162 Doldal

Doldal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2014 - 8:57

Ahoj. Nevíte někdo jak přenastavit c:geo? Už pár dní mi tam po otevření aktivní mapy naskočí vždy Svitavy, kde jsem před týdnem byl... A i když si v mapě najedu jinam a otevřu nějakou keš, tak se mi tam ty vzdálenosti ke keši pořád počítají z těch Svitav... Předtím mi to fungovalo tak, že když jsem to otevřel, vždy se mi ukázala mapa místa, kde jsem právě byl. V tom nastavení jsem nenašel nic, jak to dát zase do pořádku...

vylez před barák, zapni c:geo a nech naběhnout satelity, aby c: geo vědělo, že už nejsi ve Svitavách.


  • 1

#1163 Stepan_M

Stepan_M

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2014 - 11:05

Proč mi C:geo zobrazuje nalezené kešule v mapě, i když tam mám zaškrtnuté, že je nechci vidět ??? (nejsou ani uložené) 

Dělá to ještě někomu ? 

 

V aktivní mapě jde nastavit úrověň, jaké informace se ke keši stahují - volba Strategie (základní až detailní). Pokud je nastaven rychlý režim, tak se stahují jen základní info a c:geo tím pádem nepozná, že jsi ji už našel. Pokud nastavíš detailní režim, tak to sice c:geo hned pozná, ale bude to delší dobu načítat (v závislosti na rychlosti připojení a také se tahá větší množství dat). Tato vlastnost je normální a je to daň za to, že si c:geo obstarává data "nelegálně".


  • 1

#1164 iq18

iq18

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2014 - 22:18

Tohle mi dělá občas, když nemám aktuální pozici GPS. 


  • 0

#1165 pupajz

pupajz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2014 - 20:05

Mám ve svém HTC Desire nainstalované c:geo a mapy z osm.paws.cz a vše funguje naprosto OK. Manžel si koupil nový mobil (JiaYu), nainstaloval c:geo (funguje) + stejné mapy jako já a nefungují mu. Když chce keš zobrazit na mapě, tak ta jen problikne a vyhodí ho to zpátky na úvodní stranu c:gea. Zkoušel i jiné mapy, ale ty nejsou offline, ale zase fungují. Zkoušel všelijaká nastavení, přenastavení, ale stále marné, ty offline mapy mu nejdou zprovoznit. Neměl by někdo radu? (Samozřejmě kromě toho, aby ten mobil hodil do popelnice  ;) ).

Mám podobný problém.Na starým tlf vše ok.Teď na novém DooGee DG310,cgeo nainstalováno,ale offline mapy nefungují.Poradíte prosím co s tím,jak zprovoznit?Děkuji


  • 0

#1166 Amadys33

Amadys33

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2014 - 16:39

vylez před barák, zapni c:geo a nech naběhnout satelity, aby c: geo vědělo, že už nejsi ve Svitavách.

Hmm. Byl jsem celý den v Olomouci a pořád tam byly ty Svitavy, jinak bych to sem nepsal... Ale už to pár dní zase funguje jak má. :-)


  • 0

#1167 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2014 - 18:55

Hmm. Byl jsem celý den v Olomouci a pořád tam byly ty Svitavy, jinak bych to sem nepsal... Ale už to pár dní zase funguje jak má. :-)

Kdyby se ti to zase stalo tak zkus dát aktivní mapu..mělo by tě to načíst. A jestli ne tak bych zkusil restartovat mobil..a kdyby ani to nepomohlo tak přeinstalovat c:geo.


  • 0

#1168 mirecek7

mirecek7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2014 - 21:47

misto Svitav si tam dej fotku Jihlavy.
c:geo jede dopohody
  • 0

#1169 mogi2003

mogi2003

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2014 - 11:36

Ahoj.Chci se zeptat jestli c.geo umožňuje nějak si nastavit zvukový signál při přiblížení na určitou vzdálenost od keše,jako to má a:Drake.

Díky


  • 0

#1170 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2014 - 13:55

Ahoj.Chci se zeptat jestli c.geo umožňuje nějak si nastavit zvukový signál při přiblížení na určitou vzdálenost od keše,jako to má a:Drake.

Díky

myslím že ne, zatím jsem takovou funkci nenašel teda...


  • 0

#1171 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2014 - 14:19

Jestli se správně dívám, žádné nastavení zvukového signálu není možné. Aplikace c:geo umí mluvit (keš -> navigovat -> kompas -> možnosti -> začít mluvit/přestat mluvit), nicméně na žádnou možnost "pípnutí" jsem v nastavení nikdy nenarazil.


  • 0

#1172 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2014 - 14:58

Jestli se správně dívám, žádné nastavení zvukového signálu není možné. Aplikace c:geo umí mluvit (keš -> navigovat -> kompas -> možnosti -> začít mluvit/přestat mluvit), nicméně na žádnou možnost "pípnutí" jsem v nastavení nikdy nenarazil.

no vidíš to, to jsem ani nikdy nezkoušel to mluvení...viděl jsem to tam ale nějak jsem tomu nevěnoval pozornost.


  • 0

#1173 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2014 - 15:10

no vidíš to, to jsem ani nikdy nezkoušel to mluvení...viděl jsem to tam ale nějak jsem tomu nevěnoval pozornost.

Já to párkrát měl snahu vyzkoušet, ale s češtinou si to dvakrát nerozumělo (mluvilo to na mě jak tatar).


  • 0

#1174 mogi2003

mogi2003

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2014 - 16:16

Díky.Myslel jsem si že tam nic nebude.Ta signalizace je dobrá třeba na bežkách,že  to zazvoní v kapse a člověk se nemusí každou chvíli vracet,protože keš přeběhl. :)


  • 1

#1175 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2014 - 18:29

V tomhle ohledu by to asi použitelné bylo, to uznávám. :)


  • 0

#1176 valdinci

valdinci

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2015 - 7:03

Ahoj po delší době jsem použil c-geo v položce cil jsem zadal souřadnice ke kterým chci navigovat ,vybral jsem radar,ale ten mě ukazuje míle.Nejdou někde nastavit metry ? Děkuji Radek


  • 0

#1177 Stranger42

Stranger42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2015 - 7:19

Nastavení / Vzhled / Použít imperiální jednotky - odškrtnout.
  • 0

#1178 valdinci

valdinci

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2015 - 7:25

Stále to ukazuje míle


  • 0

#1179 Stranger42

Stranger42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2015 - 7:31

Tak to jsem v koncích. Má ten telefon češtinu? Je pro náš trh? Asi bys nic nezkazil preinstalací.
  • 0

#1180 valdinci

valdinci

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2015 - 7:45

Ano je pro český  trh a má češtinu.Telefon je to samsung galaxy grand neo duos.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama