Přejít na obsah


Fotka

Velkokříž Řádu Bílého lva GC


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
290 odpovědí na toto téma

#241 HaRaKa

HaRaKa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2011 - 8:35

Kdo nic nedělá, nic nezkazí. To je nuda, co? Hele, von něco dělá. Jé kucííí pojďte se podívat! No divej a dělá to samozřejmě blbě. No to JÁ bych mu mohl poradit! No co, ale prvně musí mít povolení, pak mu zvednem daně, přidáme DPH, jo a CLO se taky hodí, ale hlavně, hlavně ho budeme prudit. Neboj, vono ho to přestane bavit a nebo nám uteče, ale hlavně nevybočovat! ... a co kdyby na tom ještě vydělal! To by nás teprv naštvalo! ----------------------- Drž se scorpione!
  • 0
-------------------
Hanka a Radek
HaRaKa team

GeoVysočina

#242 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 572 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2011 - 8:48

Ja se omlouvam za rozpoutani flame, to nebylo mym umyslem. Napsal jsem to blbe a praci na coinu vam rozhodne neupiram. Byla to moje okamzita reakce na prispevek predtim o poctu a variantach. Berte to prosim jako reakci nateseneho cloveka, ktereho tu pul roku masirujete reklamou, ktery najednou zjisti, ze se mu ta jeho vysnena mince ztraci za obzorem aukcniho besnenii :o) Rozhodne nikym neopovrhuji, natoz abych zkousel radit co udelat lepe (protoze se v tomto oboru vubec nevyznam )
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#243 carramba66

carramba66

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2011 - 9:00

Přátelé, kamarádi,

jak já, tak geo.scorpions jsme slušní lidé a celý projekt myslíme dobře. První mince, replika Řádu Bílého lva Za vítězství, byla úspěšná a byla krásná. Jak by mohli potvrdit mnozí zde diskutující, vždy jsem vycházel vstříc každému, kdo mě v souvislosti s touto mincí o cokoli požádal. O výměnu mince za jiný typ, nebo třeba o zaslání speciální, zelené mince, která nebyla v oběhu.

Ty mince jsem půjčoval nebo dával na výstavy a sběratelům a většinou jsem za ně nechtěl ani korunu. Jak už jsem psal, bylo to proto, že jsme je dělali s láskou k tomu, co představují, s hrdostí na ty, kteří tyhle mince nosili a nosí.

Replika Velkokříže Řádu Bílého lva není snadný projekt. Nakoupili jsme kvůli němu na faleristických aukcích za obrovské peníze skutečné řády, pečlivě jsme vybírali výrobce. Psal jsem tady už dříve, že tyhle mince mají být začátkem velké série k české a československé historii.

Já osobně mám informace o tom, že někteří známí kšeftaři uvnitř komunity chystali nakupovat celé velké série nových mincí a za nějaký čas, až se po nich zapráší (protože jich bude málo) je prodávat dvakrát, třikrát dráž a to zejména do Německa, Kanady a USA, samozřejmě vše přes eBay.

I proto jsme se rozhodli ty mince distribuovat tak nějak rozumněji, aby k něčemu podobnému nemohlo dojít a pokud ano, tak to těmhle kšeftařům maximálně znepříjemnit.

Je mi strašně líto, že jsme se tady za to setkali od některých s nadávkami.

Protože nemáme zapotřebí nechat si tady nadávat, zamykám toto fórum a omlouvám se všem slušným cacherům.

Distribuce začne během prázdnin a zvu k ní všechny, kdo mají zájem o českou historii.
  • 0

#244 carramba66

carramba66

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2011 - 16:00

Tak, a je to tu, přátelé. S radostí Vás informuji, že termín zahájení distribuce je 21. července formou předprodeje. Čili už cca za týden budou mince dostupné v eshopu.
  • 0

#245 carramba66

carramba66

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2011 - 21:27

Protože Vám v těchto dnech začnou chodit mince, otevírám fórum znovu a jsem zvědavý na reakce. ;)
  • 0

#246 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 683 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2011 - 21:46

Tak už jsem si taky jednu zaplatil, rozhodně nejsu překupník a nikdy ju nedám z ruky. :-) Těšim se na ňu jak malej a určitě se, Carambo, možeš těšit na nějakou SZ ode mě, jen co ju budu mět.
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#247 irillee

irillee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2011 - 22:13

Tomuhle jsem taky neodolala a tenhle coin je vůbec první který jsem objednala :-)
  • 0
Když už něco hledám, tak z toho chci mít radost - aneb hezkých krabic je žalostně málo

#248 Vitásek-10379

Vitásek-10379

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2011 - 10:03

Právě mi dorazily a jsou nádherný ! Díky !



carramba66 napsal/a:
Protože Vám v těchto dnech začnou chodit mince, otevírám fórum znovu a jsem zvědavý na reakce. ;)


  • 0
VitáSek Oregon 550 , Oregon 300 , Nuvi 760 , GPSMAP 278 C
...jedině geocaching , yachting , čtyřkolky a motorky :-)...

#249 nununka

nununka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 6:55

Tak pošta nelenila a já už mám coiníky u sebe... opravdu KRASAVCI!!! povedlo se to :) díky
  • 0

#250 Agent.

Agent.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 7:38

Huráááá B) tak mi konečně došel tento nádherný coin, super prácička :) Jen po aktivaci na gc.com nemá slibovanou unikátní ikonku... jen takovou zlatou minci s přeškrtlym C - Vložený obrázek :(:|
  • 0
Mazel: Garmin Oregon 300
Mapset: TOPO Czech 2011 PRO a další
SW: GSAK 8.x.x.x. + Garmin MapSource 6.1x.x.

#251 LukeUp

LukeUp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 8:25

Tak teď mi mince dorazila a je vážně krásná! Výborná práce, děkuju moc za tenhle skvost, který můžu teď mít ve sbírce. edit: Ale přiznám se, že ta ikonka mě taky trošku zklamala... :( edit2: Tak teď už to je dokonalé, ikonka je tam. :)
  • 0

#252 nununka

nununka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 8:32

S tou ikonkou je to celkem škoda... taková mince by si zasloužila vlastní... ale třeba je to jen zásek na straně groundspeaku :| EDIT: tak ikonka už naskočila :) stejná jako u předchozího řádu. Díky těm, kteří to napravili
  • 0

#253 Agent.

Agent.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 9:27

nununka napsal/a:
S tou ikonkou je to celkem škoda... taková mince by si zasloužila vlastní... ale třeba je to jen zásek na straně groundspeaku :|

EDIT: tak ikonka už naskočila :) stejná jako u předchozího řádu. Díky těm, kteří to napravili



Mno super, jinak sorry ale čekal bych trochu jinou ikonku když se jedná o jinou minci :o:|
  • 0
Mazel: Garmin Oregon 300
Mapset: TOPO Czech 2011 PRO a další
SW: GSAK 8.x.x.x. + Garmin MapSource 6.1x.x.

#254 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 9:29

nununka napsal/a:
S tou ikonkou je to celkem škoda... taková mince by si zasloužila vlastní... ale třeba je to jen zásek na straně groundspeaku :|


Ahoj všichni,

Je to opravdu zásek Groundspeaku, ikona samozřejmě dle slov autora mince bude (nejspíše stejná jako u první verze) , jen to bohužel trvá o něco déle. Zjistil jsem, že se zobrazuje zatím jen někomu.

Nicméně všechny zaplacené objednávky byly včera ráno odeslány, tudíž byste je všichni měli dostat během dnešního dne, maximálně během zítřka.

Link pro získání aktivačních kódů naleznete všichni na samolepce na ochranném obalu každé mince.
  • 0

#255 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 9:46

Tak mi taky před chvílí došla. Moc pěkná mince, akorát jsem si k ní měl pořídit nějakou krabičku, jinak se zničí. Je fakt úžasná. Ikonka na gc.com naběhla okamžitě, vše bez problémů. Jen jsem čekal, že se vyprodají ty extra kousky ihned během pár dní, zřejmě jich nakonec bude víc, než bylo plánováno. ;)
  • 0

#256 Fridolini

Fridolini

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 10:38

Je doma, úplně jsem se zapoměl těšit :) KRÁSA, moc se mi líbí. Asi si objednám ještě modrej.....
  • 0

#257 elduno

elduno

    El Důňo

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 10:54

Cekal jsem, ze dorazi pozdeji, o to vetsi bylo to prijemne prekvapeni. Moc hezky vyvedeny coin, dekuji.
  • 0

#258 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 11:30

Tak už mám taky tuhle parádu doma, začínám litovat, že jsem si neobjednala i modrou verzi. Díky za skvělé provedení a bezva distribuci, jsem maximálně spokojená. ;)
  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#259 carramba66

carramba66

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 11:42

Jak psal geo.scorpions - ikonka bude, měla by se Vám snad změnit automatisch... Akorát na to v groundspeaku zapomněli, bude to tahle:
http://www.cacherov....to/ikonaRBL.gif
  • 0

#260 Popokatepetl07

Popokatepetl07

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 13:54

Paráda, dnes dorazil a je nááádherný. Jsem absolutně spokojen jak s distribucí tak s tím krasavcem který mi dnes dorazil domů. :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama