Přejít na obsah


Fotka

Velkokříž Řádu Bílého lva GC


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
290 odpovědí na toto téma

#201 carramba66

carramba66

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 11 March 2011 - 10:01

choze napsal/a:
S geo.scorpions a carramba66 jsem v minulosti jednal skrze PM, jejich počínání zde je na hraně pravidel serveru.
Choze


Seš si jistý, žes jednal se mnou? Já si na jakoukoli naši vzájemnou debatu nevzpomínám, ani na to, že by mě někdo upozorňoval, že tím, co tady zveřejňuju, něco porušuju.

Thread byl založen jako platforma informování komunity o minci a to od začátku až do konce. Kdo jiný to tady předtím dělal? A jak vidno, lidi baví mluvit do toho, jak má mince vypadat, co se na ní má upravit, opravit, změnit. Řekl bych, že to je má služba geocaching.cz, že Vám zvyšuju návštěvnost.

Ano, souhlasím, že se debata zvrhla na obchodní téma, ale to samozřejmě nebylo cílem a pokud je to v rozporu s pravidly, není nic jednoduššího, než smazat poslední dvě stránky tohoto threadu, kde se bavíme o cenách apod. Určitě bych to ale rád předtím probral a opakuju, že mě o něčem takovém nikdy nikdo nekontaktoval.
  • 0

#202 Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 11 March 2011 - 10:45

Co tady někteří členové řeší u toho zůstává rozum stát ani pomalu nechápu kde se to bere ... ? :( asi to bude národní sport vysírání :| ;) Už jsem to musel napsat ! Buchnul jsem jako papíňák :D
  • 0
<a href="http://www.svetgc.cz...ction/all">Moje sbírka CWG</a>

#203 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 14 March 2011 - 6:37

carramba66 napsal/a:
Seš si jistý, žes jednal se mnou? Já si na jakoukoli naši vzájemnou debatu nevzpomínám, ani na to, že by mě někdo upozorňoval, že tím, co tady zveřejňuju, něco porušuju.


Soukromé zprávy se mi průběžně mažou, takže nemám důkaz - proto se omlouvám, pravděpodobně jsme spolu nekomunikovali.

Nicméně Vaše obchodně-provozní záležitosti si prosím nevyřizujte na tomto serveru. Vlákno se odchyluje od tématu a jako jeho autora Vás žádám o nápravu.

Choze
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#204 Geo Reo

Geo Reo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 27 March 2011 - 11:00

Abychom se vrátili od blbostí k tématu. Jsou nějaké nové informace??? Popřípadě kdy budou??? Děkuji.
  • 0

#205 Popokatepetl07

Popokatepetl07

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 02 April 2011 - 23:01

Tak tady máme začátek dubna a jakpak to vypadá s těmi krasavci? :)
  • 0

#206 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 13 April 2011 - 12:09

Už je to více než měsíc od poslední reakce autora nebo výrobce. Jak to vypadá s výrobou a distribucí? O tenhle coin má zájem velká spousta lidí, nebylo by zlé čas od času zase dát vědět, co a jak. Díky.
  • 0

#207 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 14 April 2011 - 6:25

Ještě pořád se vyrábí nové vzorky. Předběžně počítám, že začátek distribuce bude někdy o prázdninách.
  • 0

#208 Geo Reo

Geo Reo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 25 May 2011 - 6:32

Nějaké nové info??? Alespoň nové vzorky??? Dík
  • 0

#209 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 25 May 2011 - 7:06

Nové vzorky jsou již od pátku v ČR. V této chvíli by měly cestovat poštou z Prahy ke mě do Plzně. Jakmile odsouhlasíme požadovanou kvalitu geocoinů, dáme pokyn k zahájení hromadné výroby. Předpokládáme, že geocoiny budou k dispozici v druhé polovině července 2011.
  • 0

#210 Geo Reo

Geo Reo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 25 May 2011 - 8:04

Bude zase nějaké video či foto k nahlednutí??? Či rozdíly jsou minimální???
  • 0

#211 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 25 May 2011 - 8:18

Určitě !!! Foto a snad i video bude. Jakmile dorazí ... Jsem zvědavej, jak se dokázali poprat s našimi nároky na změny. Sice budou změny minimální, ale na základě problémů u první verze řádu velmi zásadní.
  • 0

#212 Geo Reo

Geo Reo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 25 May 2011 - 13:50

OK. Jsem zvědavý. Bude se dát rozeznat z původního videa rozdíl???
  • 0

#213 Geo Reo

Geo Reo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 07 June 2011 - 8:03

Stále nic???
  • 0

#214 formatx

formatx

    FormatX

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 08 June 2011 - 9:41

Ahoj kedy budu asi hotove a budu sa dat kupit ? Dakujem za info.B)
  • 0

:) Garmin OREGON 550T +Samsung Galaxy S3+ Soft: C:geo,Locus Map Pro  :)


#215 Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 08 June 2011 - 10:22

formatx napsal/a:
Ahoj kedy budu asi hotove a budu sa dat kupit ? Dakujem za info.B)

Někdy o prázdninách a samosebou se dá koupit B)
  • 0
<a href="http://www.svetgc.cz...ction/all">Moje sbírka CWG</a>

#216 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 13 June 2011 - 22:33

Předpokládám, že i Česká pošta dokázala od 25. 5. doručit balít s coiny. Takže, jak vypadají a kde jsou ty slibované fotky? Nebylo by na škodu je sem postnout. Je mi jasné, že výroba nového coinu a ještě podle takové předlohy je náročné, ale už se to fakt vleče, vidím to tak na září až říjen, podle současné rychlosti :-(
  • 0

#217 zemekoulani

zemekoulani

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 14 June 2011 - 5:54

Kurník, co se do něj navážíte?? Jo, taky mě štve, že to trvá dlouho, taky se na něj těším, ale tohle rejpání a věčný popichování nic nevyřeší.
  • 0
zeměkoulani zdraví zbytek světa!
---
www.zemekoulan.com
Většina řidičů se dělí na ty, kteří objevili SUBARU a na ty, které to teprve čeká! ;-)

#218 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 14 June 2011 - 6:49

Včera jsme si s Carramba66 odsouhlasili kvalitu nových vzorků a finální množství. Počínaje včerejším dnem byla zahájena hromadná výroba. Bude vyrobeno 7 druhů, z nichž dva budou v 10 kusové sérii (neprodejné - určené do dražby) a další čtyři druhy v limitované 30 kusové sérii. Velkokříž Řádu Bílého Lva v originálních barvách bude nakonec také limitovaná edice, abychom udělali celkově z mince sběratelský unikát a ne ležák, jako to bylo u předchozí verze.
Začátek distribuce je plánována dne 21. 7.2011 formou předprodeje. Každý registrovaný uživatel na eshopu, bude informován o této možnosti pomocí Direct mailingu a pomocí Facebooku. Rezervace mince bude podmíněna provedením platby na účet.
Pokud vše dobře dopadne, mince by měly dorazit do ČR koncem července, maximálně začátkem srpna 2011.


Musím potvrdit, že kvalita nových vzorků je o úroveň výš a přesně podle představ. Pokusím se sem dát fotky, ale změny nejsou na první pohled zřejmé, protože se jednalo o drobné kosmetické změny.
R.
  • 0

#219 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1040 příspěvků(y)

Publikováno 14 June 2011 - 11:00

Nevím jestli to dobře chápu, ale ze sedmi verzí jsou dvě neprodejné určené k dražbě, čtyři limitované po 30 kusech a poslední také limitovaná. To je dobrá matematika. Tak nevím zda vůbec něco bude možné objednat, nebo spíš dražit. :D
  • 0

#220 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 14 June 2011 - 18:41

Díky, super informace, aspoň vím, na co se mám připravit. Čekal jsem, že se to tu objeví třeba dřív, když ne, tak jsem se holt zeptal.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama