Přejít na obsah


Fotka

Velkokříž Řádu Bílého lva GC


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
290 odpovědí na toto téma

#221 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 572 příspěvků(y)

Publikováno 15 June 2011 - 9:55

Za sebe musím poznamenat, že mě dost zklamalo, že velkoříž v originálních barvách bude limitovaná edice. Rozhodně nemám chuť o coin bojovat se stovkou (jistě rychlejších) dražitelů a kříž v jiných barvách než originálních pro mě nemá tu váhu... No tak nic, alespoň už tohle vlákno nemusím pročítat a ušetřím pár stovek :o))
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#222 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 15 June 2011 - 10:06

Ano, koukám na to stejně znechuceně. Chmm ani ted nevím čemu se říká originální barvy atd .... o sběratelské raritky bojovat nehodlám - zaručeně ne penězi a číhat u PC, kdy zaplatit rychleji také rozhodně NE. Které budou a nebudou limitované mi není zcela jasné a ač je to jistě moc pěkný Coin. K mé smůle právě mnou preferovaná barevná kombinace bude fuč, než se dostanu k netu a budu zklamaná (více než te´d) ..prchám odsud.
  • 0

#223 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1874 příspěvků(y)

Publikováno 15 June 2011 - 10:22

Skorpione diky, prave jsi mi usetril par stovek za coin v originalnich barvach. O limitovane serie jsem nikdy nestal a nebudu ani v tomto pripade.
  • 0

#224 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1185 příspěvků(y)

Publikováno 15 June 2011 - 10:37

Taky jsem si delal zalusk na originalni variantu a taky jsem zklamany z "limited edition". No coz, alespon usetrim. A jeste pro poradek, kolik kusu si mame predstavit pod pojmem limitovana edice?
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#225 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 15 June 2011 - 11:04

Přestaňte se tady durdit. Původní množství jsme stáhli jenom z toho důvodu, že první verzi nekupujete !!! Tak co vlastně chcete ???

Je mi jasné, že je vám všem šumák jestli nám nějaké coiny zbydou třeba rok skladem. Ale to nemá cenu vysvětlovat ... prostě se smiřte s tím, že jsme zvolili tuto variantu - nenechat minci stát se tuctovkou, kterou má každý, ale udělat tímto krokem z mince opravdový unikát, což si zaslouží.
  • 0

#226 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 15 June 2011 - 11:12

Ještě něco ... originálních variant jsme nechali udělat samozřejmě takové množství, aby se dostalo na co nejvíc z vás. Cenu jsme udrželi ve srovnání s cenou prvního řádu na stejných 390 Kč, což je také pozitivum. Tudíž za "málo" peněz dostanete geocoin, jehož cena po jeho zakoupení bude jenom stoupat a bude případně velmi dobře prodejný.
  • 0

#227 Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 15 June 2011 - 11:39

Je to tak že pár kačerů má radost, budou vlastnit krásnej coin a ostatní budou zaslouženě smutní a někteří dokonce začnou vysírat ! Těm doporučuji udělat vlastní coin, nechat si udělat stovky a pak v teple domova na ně koukat .... Jeden příklad za všechny - Řádu Bílého lva "Za vítězství" :|
  • 0
<a href="http://www.svetgc.cz...ction/all">Moje sbírka CWG</a>

#228 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1185 příspěvků(y)

Publikováno 15 June 2011 - 11:59

Jasne, vase duvody chapu. Zkuste napsat kolik priblizne bude od ktereho druhu vyrobeno kusu a bude po dohadech. Limitovana edice je dost siroky pojem :-) Doma mam vasi prvni minci i s etui, rad bych mel i tuto, tak se samozrejme budu snazit ji ziskat.
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#229 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 15 June 2011 - 12:36

Spočítal jsem všechny nicky, kteří nějakým způsobem projevili zájem formou příspěvku v této diskuzi. Dostal jsem se cca na 70. Nemůže ale nikdo předpokládat, že si každý z těchto nicků objedná, nicméně to jsem pominul. Vy byste jich v této chvíli objednali 500 ks jako tomu bylo u minulé verze ? Ještě s pocitem že v této chvíli leží nevím kolik kusů geocoinů ve ČTYŘECH variantách z předchozí série prodejcům skladem ? To by udělal jenom blázen, což já nejsem. Možná bychom časem uvažovali nad částečným navýšením všech LE, pokud by opravdu poptávka výrazně převyšovala nabídku. Ale zatím nad tím neuvažujeme.

Těm, kdož se cítí dotčeni touto limitní variantou se omlouváme, ale opravdu to v této době jinak nejde. Díky Hoblíkovi, GC-plzen.net , mirotirovi, juraf963, carramba66 a olomouckým geocacherům se tady v ČR konečně začíná jakž takž rozhoupávat trh s geocoiny, který byl díky obrovskému přílivu zahraničních mincí do této chvíle na bodu mrazu. Prosím respektujte tuto zvolenou variantu. Všechno se dá vyřešit v klidu a ne tady hned vyvolávat davovou psychózu.
Zkuste si o geocoin "zdravě" zasoutěžit a ne ho dostat jen tak. Pak si můžete říct s dobrým pocitem "MÁM TO"
Více se zde rozepisovat nebudu, nemám na to sílu a čas se tady s někým hádat. Dne 20. července sem napíšu upozornění že začne předprodej.

Díky za pochopení.
  • 0

#230 altair18

altair18

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 16 June 2011 - 14:16

geo.scorpions napsal/a:
Včera jsme si s Carramba66 odsouhlasili kvalitu nových vzorků a finální množství. Počínaje včerejším dnem byla zahájena hromadná výroba. Bude vyrobeno 7 druhů, z nichž dva budou v 10 kusové sérii (neprodejné - určené do dražby) a další čtyři druhy v limitované 30 kusové sérii. Velkokříž Řádu Bílého Lva v originálních barvách bude nakonec také limitovaná edice, abychom udělali celkově z mince sběratelský unikát a ne ležák, jako to bylo u předchozí verze.
Začátek distribuce je plánována dne 17. 7.2011 formou předprodeje. Každý registrovaný uživatel na eshopu, bude informován o této možnosti pomocí Direct mailingu a pomocí Facebooku. Rezervace mince bude podmíněna provedením platby na účet.
Pokud vše dobře dopadne, mince by měly dorazit do ČR koncem července, maximálně začátkem srpna 2011.


Musím potvrdit, že kvalita nových vzorků je o úroveň výš a přesně podle představ. Pokusím se sem dát fotky, ale změny nejsou na první pohled zřejmé, protože se jednalo o drobné kosmetické změny.
R.


aha, takže jestli to dobře chápu... Na poslední (né zrovna povedené - mírně řečeno) minci jste prodělali a na novém kousku se snažíte vyrýžovat co se dá. sice je nádherná, ale pomalu začínám ztrácet zájem :|
  • 0

#231 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 16 June 2011 - 14:50

aha, takže jestli to dobře chápu... Na poslední (né zrovna povedené - mírně řečeno) minci jste prodělali a na novém kousku se snažíte vyrýžovat co se dá. sice je nádherná, ale pomalu začínám ztrácet zájem :|


Jasně, rozumbrado. A všichni ostatní to dělají kvůli tvým krásným očím.
  • 0

#232 altair18

altair18

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 16 June 2011 - 15:17

stanny_Tigo napsal/a:

aha, takže jestli to dobře chápu... Na poslední (né zrovna povedené - mírně řečeno) minci jste prodělali a na novém kousku se snažíte vyrýžovat co se dá. sice je nádherná, ale pomalu začínám ztrácet zájem :|


Jasně, rozumbrado. A všichni ostatní to dělají kvůli tvým krásným očím.


jen říkám, že zachraňovat propadákovou sérií předražením jiné (když výrobce cítí zájem) nepovažuji zrovna za šťastné. a handrkovat se o geocoiny na Aukru (za cenu šplhající se závratně vysoko) se mi opravdu nechce. jen aby si někdo zaplatil sérii co nemůže prodat přece nepředraží tu další. takhle se kšefty opravdu nedělají!! (když už se bavíme o tomhle)
  • 0

#233 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 16 June 2011 - 15:48

Mozna by nebylo od veci, kdyby jsi si zkusil nejakou minci pripravit, vydat a prodat. Pak hned uvidis, jaka je to sranda stahnout z rodinneho rozpoctu 100k a doufat, ze se vsechny mince prodaji...
  • 0

#234 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1185 příspěvků(y)

Publikováno 16 June 2011 - 15:59

I pres moje mozna rejpave poznamky par radku nahore maji kluci muj respekt. Kdysi jsem nechaval vyrabet cyklo dresy a i kdyz to bylo jen pro kamarady, tak ty nervy bych nikomu nepral. Takze drzim palce at to dobre dopadne a mince je brzo na svete.
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#235 Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 16 June 2011 - 16:14

altair18 napsal/a:

stanny_Tigo napsal/a:

aha, takže jestli to dobře chápu... Na poslední (né zrovna povedené - mírně řečeno) minci jste prodělali a na novém kousku se snažíte vyrýžovat co se dá. sice je nádherná, ale pomalu začínám ztrácet zájem :|


Jasně, rozumbrado. A všichni ostatní to dělají kvůli tvým krásným očím.


jen říkám, že zachraňovat propadákovou sérií předražením jiné (když výrobce cítí zájem) nepovažuji zrovna za šťastné. a handrkovat se o geocoiny na Aukru (za cenu šplhající se závratně vysoko) se mi opravdu nechce. jen aby si někdo zaplatil sérii co nemůže prodat přece nepředraží tu další. takhle se kšefty opravdu nedělají!! (když už se bavíme o tomhle)


Tak jen říkáš, tak já se jen ptám, jak se kšefty dělají !?
Zdá se ti coin drahý ... ? Nikdo tě nenutí se handrkovat !
  • 0
<a href="http://www.svetgc.cz...ction/all">Moje sbírka CWG</a>

#236 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 16 June 2011 - 16:25

altair18 napsal/a:

stanny_Tigo napsal/a:

aha, takže jestli to dobře chápu... Na poslední (né zrovna povedené - mírně řečeno) minci jste prodělali a na novém kousku se snažíte vyrýžovat co se dá. sice je nádherná, ale pomalu začínám ztrácet zájem :|


Jasně, rozumbrado. A všichni ostatní to dělají kvůli tvým krásným očím.


jen říkám, že zachraňovat propadákovou sérií předražením jiné (když výrobce cítí zájem) nepovažuji zrovna za šťastné. a handrkovat se o geocoiny na Aukru (za cenu šplhající se závratně vysoko) se mi opravdu nechce. jen aby si někdo zaplatil sérii co nemůže prodat přece nepředraží tu další. takhle se kšefty opravdu nedělají!! (když už se bavíme o tomhle)



.... mno, člověk navrhne minci, nechá vyrobit stovky kusů, prodá je a rázem je z něj milionář :D:D:D, tak tohle si tu myslí kde kdo ...
  • 0

#237 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 16 June 2011 - 17:16

jen říkám, že zachraňovat propadákovou sérií předražením jiné (když výrobce cítí zájem) nepovažuji zrovna za šťastné. a handrkovat se o geocoiny na Aukru (za cenu šplhající se závratně vysoko) se mi opravdu nechce. jen aby si někdo zaplatil sérii co nemůže prodat přece nepředraží tu další. takhle se kšefty opravdu nedělají!! (když už se bavíme o tomhle)


Hm, předražením? Co to plácáš? Já tu všude četl že cena bude stejná jako u minulé mince. Jediné o co se snaží je to, aby jim nezůstalo na skladě spousta neprodaných kusů. Na tom není nic špatného.
  • 0

#238 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 16 June 2011 - 22:55

Právě jsem se vrátil domů z Prahy, kde jsem byl zařizovat důležité věci ohledně ME. Dneska se povedlo spousty důležitých věcí, ze kterých jsem měl radost a teď tohle ... Bohužel zjišťuju, že sem přispívá svými bláboly nějaká anonymní lama (Altair18) , ktererá nejenom že nemá existující nick na geocaching.com, ale vyloženě se tu snaží rozpoutat na tomto vlákně opět nesmyslnou a zbytečnou hádku, což se mu povedlo. Vystupování a názory tohoto jedince jsou k pláči. Ach jo ...
  • 0

#239 Geo Reo

Geo Reo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 17 June 2011 - 6:19

No myslím že když to tvůrci takhle vymysleli tak to má asi své důvody. Nikdo z nás by nechtěl aby mů ivestice nemalých peňez zůstala ležet na stole.
  • 0

#240 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 17 June 2011 - 8:05

altair18 napsal/a:

stanny_Tigo napsal/a:

aha, takže jestli to dobře chápu... Na poslední (né zrovna povedené - mírně řečeno) minci jste prodělali a na novém kousku se snažíte vyrýžovat co se dá. sice je nádherná, ale pomalu začínám ztrácet zájem :|


Jasně, rozumbrado. A všichni ostatní to dělají kvůli tvým krásným očím.


jen říkám, že zachraňovat propadákovou sérií předražením jiné (když výrobce cítí zájem) nepovažuji zrovna za šťastné. a handrkovat se o geocoiny na Aukru (za cenu šplhající se závratně vysoko) se mi opravdu nechce. jen aby si někdo zaplatil sérii co nemůže prodat přece nepředraží tu další. takhle se kšefty opravdu nedělají!! (když už se bavíme o tomhle)


Vyšplhá-li se cena na Aukru do závratných výšek, je to znamení, že pro vydražitele takovou hodnotu má.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama