Přejít na obsah


Fotka

ČASOPIS (OBČASNÍK) O GEOCOINECH A GEOCACHINGU


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
142 odpovědí na toto téma

#81 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 1:27

Kurna nikdo ani nevi jak to vypada a takove masivni obednavky? Nemuze autor hodit na ukazku dve stranky? At vime? A nemuze nekdo na ukazku donest na dnesni event v Brne? To ale asi zadny brnak nema ze?
  • 0
Užívej života...

#82 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 2:04

No urcite bych si rad pocetl, ale nejspis jen v e-verzi. Postovne pres ocean by tu cenu casopisu minimalne ztrojnasobio.
  • 0

#83 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 7:36

stanny_Tigo napsal/a:

(btw, přesně takhle by dopadla vaše slavná elektronická verze. Jeden prodej, X černých kopií :) )


asi tak uplne stejne, jako si to od sebe pujci nebo naskenuji. :D rekl bych, ze prinos by byl vetsi nez ubytek "cernych" precteni.
  • 0

#84 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 7:41

Problém je stanny_Tigo, že jsi nezcela pochopil můj záměr příspěvku. Nicméně..pravda, bylo to tak napsaný úmyslně:-D
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#85 Mimi a Filibert

Mimi a Filibert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 8:11

puczmeloun napsal/a:
Kurna nikdo ani nevi jak to vypada a takove masivni obednavky? Nemuze autor hodit na ukazku dve stranky? At vime?

A nemuze nekdo na ukazku donest na dnesni event v Brne? To ale asi zadny brnak nema ze?


Přesně tak. Nikdo neříká že by se mělo dát celé první číslo na web, ale alespoň jednu či dvě stránky, aby měl člověk alespoň nějakou představu. Takhle nevím, zda to dělá někdo kdo o tom něco ví, nebo nějaká děcka ze základky na koleně...
  • 0

#86 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 8:12

Ahoj, Děkuji všem za Vaše názory ... Dain a Olik má v něčem pravdu ... nicméně stanny_Tigo také. Já se nebráním žádné inovaci ale tak nějak e-verze kazí další plány, protože jsme chtěli ke každému dalšímu číslu přikládat do obálky nějaký dárek, jako třeba jedno CWG, nebo samolepku s motivem geocachingu, časem podle zájmu třeba i travelbug, geocoin, nebo nano kešku ... Vím že tato informace ještě nezazněla, za což se omlouvám ... Samozřejmě že by se cena časopisu adekvátně zvedla nicméně jsem schopen tyto předměty koupit za opravdu zajímavé ceny, které budou určitě zároveň zajímavé i pro Vás. U E-verze tohle prostě k časopisu nedostanete. Očekávám Vaše názory ;) Díky R. P.S. Mohu uklidnit ty, kteří se tu rozčilují, že by rádi viděli alespoň "jak to vypadá". Představte si deset listů A4, které jsou oboustranně barevně potištěné, uprostřed přehnuté a sešité sešívačkou ;) Tak to vypadá ... A teď vážně ... Grafika mě baví, vždyď kreslím už téměř rok geocoiny. Do této doby bylo zrealizováno 27 mých artworků. Myslím, že jsem si dal opravdu záležet. Bylo už rozdáno téměř 100 výtisků, kdyby se občasník nelíbil, tak už se to tady dávno rozebírá. Že ?
  • 0

#87 Ponik

Ponik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 8:16

geo.scorpions napsal/a:

Pokud bude o první číslo ještě zájem, dotiskneme pár desítek výtisků, ale budeme je už distribuovat za náklady, které stojí časopis vytisknout což činní 40 Kč + poštovné které ale nebude nikterak vysoké.


Já bych se s dovolením taky o to první číslo přihlásil... sice jsem tak nějak doufal, že mě za ten čas, co jsem vám věnoval při sepisování těch svejch "mouder" :D bude vámi to číslo nabídnuto, nebo i dokonce věnováno jako odměna ;), ale asi bych se nedočkal. Kolem ho maj už všichni, ale půjčit mi ho nikdo nechtěl :D:D. Tak prosím prosím, smutně koukám, abych si mohl už taky konečně přečíst, co jsem to vlastně psal ;)
  • 0

#88 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 8:22

Mě snad trefí šlak :):):) Poníku přijmi mou omluvu, Měl jsem za to, že jsem jedno číslo posílal po JPAgeo a jak si to tak uvědomuju, tak jedenáctka Pardál, kterou jsem chlemtal od rána při přípravách Geo Rautu dostála svých procent. Asi budu muset přestat chlastat :):):):) Jako omluvenku za toto nedorozumění nabízím výtisky dva ... do každé ruky jedno a k tomu jeden neaktivovaný geocoin. Měj se pěkně Radek ;)
  • 0

#89 Ponik

Ponik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 8:33

geo.scorpions napsal/a:
Ahoj,

Děkuji všem za Vaše názory ...
Dain a Olik má v něčem pravdu ... nicméně stanny_Tigo také. Já se nebráním žádné inovaci ale tak nějak e-verze kazí další plány, protože jsme chtěli ke každému dalšímu číslu přikládat do obálky nějaký dárek, jako třeba jedno CWG, nebo samolepku s motivem geocachingu, časem podle zájmu třeba i travelbug, geocoin, nebo nano kešku ... Vím že tato informace ještě nezazněla, za což se omlouvám ...
Samozřejmě že by se cena časopisu adekvátně zvedla nicméně jsem schopen tyto předměty koupit za opravdu zajímavé ceny, které budou určitě zároveň zajímavé i pro Vás.

U E-verze tohle prostě k časopisu nedostanete.


Pokud by ovšem byla e- verze přiměřeně levnější myslím, že by spousta lidí ty bonusy navíc oželela. Pár zájmovejch časopisů u kterých jsem byl, nakonec právě díky nákladům na tisk a distribuci do e-podoby přešlo. Frflalo se, spousty lidí říkalo, že to nemaj jak prohlížet či tisknout a nakonec se to vstřebalo.

Můj názor je, že sedět na záchodě a listovat papírovým časopisem má své kouzlo... to je fakt a pokud by časopis byl opravdu kvalitní, tak bych šel do papírové verze. Pokud bych ale zjistil, že se při čtení jednoho... maximálně dvou zajímavejch článků ani nestačím vy*** :D:D a zbytek je o ničem, preferoval bych e-verzi :D:D.
  • 0

#90 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 9:00

Ponik: tistena verze ma tu vyhodu, ze kdyz se ti nebude libit, tak po vykonani tve potreby se do ni muzes i utrit :D:D To ti elektronicka nenabidne ;):D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#91 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 9:17

Qnik napsal/a:
Problém je stanny_Tigo, že jsi nezcela pochopil můj záměr příspěvku. Nicméně..pravda, bylo to tak napsaný úmyslně:-D


Já si myslím že pochopil, ale prostě na takovouhle nahrávku nezareagovat a nerejpnout si... to nešlo. ;)
  • 0

#92 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 9:54

Ja bych za sebe jen rad napsal, ze nemam zajem ani o tistenou ani o elektronickou verzi - to jen aby to nevypadalo, ze o to ma zajem KAZDEJ hejhula. ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#93 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 823 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 10:04

>geo.scorpions: ...to že papírová verze má něco navíc o proti elektronické není žádný problém. Kupující to ví předem a sám si vybere jakou verzi má rači. Když to funguje u jiných časopisů, tak proč by to nešlo zde. Sám mám předplatné elektronické verze časopisu a o proti tištěné jsem ochuzen o DVD, což mě vůbec nevadí. V každém PDF toho časopisu je na každé stránce moje jméno s zákaznickým číslem, takže veř tomu že nějak nazdílet to PDF mě ani nenapadne :)
  • 0

#94 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 10:07

Sally&eL: tak ono odmazat to zakaznicke cislo neni zadny problem. Stejne ovsem, jako naskenovat vytistenou verzi. :D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#95 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 823 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 10:13

...já v tom odmazání taky nevidím problém, ale přesto jim to funguje :) ...a to jméno není jedí způsob jak identifikovat narušitele :D
  • 0

#96 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 10:31

Sally&eL: tim jsem chtel pouze naznazit, se jakekoliv ochrany jsou pomerne zbytecne. Stejne tak nekdo muze oskenovat papirovou verzi a hodit na nejaky webzdarma.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#97 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 10:37

Všechny tady ty moderní obavy o to, že se časopis, hudba, film objeví někde "veřejně k dispozici" a lidi to nebudou kupovat, jsou takové nějaké... divné. Vemte si knihy - léta letoucí funguje zavedená praxe, že všechny knihy jsou veřejně k dispozici a člověk nemusí zaplatit nic, než průkazku do knihovny, když si chce některou přečíst. A má to nějaký negativní následek na prodej či živobytí autorů?
  • 0

#98 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 10:47

Chryseis napsal/a:
Všechny tady ty...A má to nějaký negativní následek na prodej či živobytí autorů?

Nevím, já mám podobnou zkušenost v zeměplošské komunitě, kde ebooky knih kolují sílene a kazdý má doma plný slozky. Ale stejne si vsichni nakonec ty knihy koupili. Everze je príma pro ctení v mobilu a pro úpravy ulození. A ta plná, knihou vonící pak slouzí pro chvíle pohody.

Uplne stejne mam predplacen respekt prez internet i v plne verzi. Ze stejnych duvodu...

A porad nechapu autora ze nam par stranek neukaze...co proboha ma znamenat ze krasne kresli? To mu sice verim, ale casopis je neco jineho nez krásný coin a príma obrázek, co bych si povesil na zed...jde o ctivost, upravu a vubec jestli ma clovek chut to cist (coz vychazi z koncepce) o to jestli to ma smysl...a obednavat si na blind casopis s postovným tak za 60 me prijde trochu mimo, to uz si koupim NG...zvlast, kdyz je to tisk neprofesionalni, ale muzu se mýlit a az nekde uvidim oficialni verzi, mozna si necham posilat druhej díl :D
  • 0
Užívej života...

#99 Mimi a Filibert

Mimi a Filibert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 11:32

P.S. Mohu uklidnit ty, kteří se tu rozčilují, že by rádi viděli alespoň "jak to vypadá". Představte si deset listů A4, které jsou oboustranně barevně potištěné, uprostřed přehnuté a sešité sešívačkou ;) Tak to vypadá ...
A teď vážně ...

Grafika mě baví, vždyď kreslím už téměř rok geocoiny. Do této doby bylo zrealizováno 27 mých artworků. Myslím, že jsem si dal opravdu záležet. Bylo už rozdáno téměř 100 výtisků, kdyby se občasník nelíbil, tak už se to tady dávno rozebírá. Že ?


Budu to psát už asi po třetí, ale neva.

To ze za ten časopis jako stydíš, nebo PROČ je prostě takový problém sem dát dva blbé screeny dvou různých stránek, aby většina alespoň viděla o co jde? Nebo se snad bojíš že ti někdo ty dvě stránky vykouká do aleluja?
  • 0

#100 geoquino

geoquino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 11:48

Třeba to jsou jen dvě stránky a pak už by to nikdo nechtěl. ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama