Přejít na obsah


Fotka

ČASOPIS (OBČASNÍK) O GEOCOINECH A GEOCACHINGU


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
142 odpovědí na toto téma

#101 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 12:57

Ach jo ... Omlovám se všem, koho se mé jednání dotklo. Pro úplnost dodávám, že tisk je profesionální, dotisk bude též tisknutý profesionálě. Jen ten papír je prostě obyčejný, z důvodu snížení nájkladů. Rozhovory jsou několika stránkové, a když sem dám jednu ze stran, nebude mít náhled smysl ...
  • 0

#102 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 13:18

Náhled úvodní strany
  • 0

#103 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 13:20

Náhled z mnoha recenzovaných geocoinů
  • 0

#104 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 13:21

Náhled jednoho z rozhovorů ... pouze jeho část ...
  • 0

#105 Kocovina

Kocovina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 14:00

Občasník nevypadá zle, ale musím číct, že mi není jasných pár věcí - třeba tu na ně dostanu odpověď. Především mi není jasná distribuce prvního čísla. Jestli jsem to správně pochopil, tak prvních sto čísel bylo rozdáno ve vašem okolí zadarmo. Další dotisk bude distribuován za cenu tisku (40 Kč) + poštovné. Tedy je-li to pravda, opět pro vás žádný zisk. Byl by tedy pro toto číslo takový problém zasílat ho v elektronické podobě zadarmo? Myslím, že tímto způsobem byste dostali první číslo občasníku mezi několikanásobně větší počet lidí, než když ho budete posílat poštou za cenu, za kterou jsou v prodeji hobby časopisy s nesrovnatelně vyšším rozsahem (o kvalitě raději nemluvme) - pro příklad můj oblíbený časopis 21. století. Výše zmíněné mě přivádí na otázku, jaká bude budoucnost časopisu? Vzhledem k energii, kterou tomu, jak se zdá, chcete věnovat, bych očekával, že si chcete vydělat alespoň pár drobných na pivo. Kolik pak bude stát jedno číslo? Bratru 60 korun + poštovné? Přimlouval bych se nezavrhovat elektronickou distribuci. Pár kaček za elektronické vydání dá hodně lidí, několik desítek korun za 10 listů časopisu už asi tolik lidí ne, nehledě na atraktivitu časopisu pro inzerenty, které zajímá hlavně to, kolik lidí si to přečte. Suma sumárum - dát 40+ korun za vytisknuté první číslo, kterým zadotuju pouze tiskárnu a českou poštu, je mi líto. Pokud byste nicméně zasílali první číslo v elektronické podobě, rád se stanu vaším čtenářem.
  • 0

#106 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 14:17

Kocovina napsal/a:
Občasník nevypadá zle, ale musím číct, že mi není jasných pár věcí - třeba tu na ně dostanu odpověď.
Především mi není jasná distribuce prvního čísla. Jestli jsem to správně pochopil, tak prvních sto čísel bylo rozdáno ve vašem okolí zadarmo. Další dotisk bude distribuován za cenu tisku (40 Kč) + poštovné. Tedy je-li to pravda, opět pro vás žádný zisk. Byl by tedy pro toto číslo takový problém zasílat ho v elektronické podobě zadarmo? Myslím, že tímto způsobem byste dostali první číslo občasníku mezi několikanásobně větší počet lidí, než když ho budete posílat poštou za cenu, za kterou jsou v prodeji hobby časopisy s nesrovnatelně vyšším rozsahem (o kvalitě raději nemluvme) - pro příklad můj oblíbený časopis 21. století.
Výše zmíněné mě přivádí na otázku, jaká bude budoucnost časopisu? Vzhledem k energii, kterou tomu, jak se zdá, chcete věnovat, bych očekával, že si chcete vydělat alespoň pár drobných na pivo. Kolik pak bude stát jedno číslo? Bratru 60 korun + poštovné?
Přimlouval bych se nezavrhovat elektronickou distribuci. Pár kaček za elektronické vydání dá hodně lidí, několik desítek korun za 10 listů časopisu už asi tolik lidí ne, nehledě na atraktivitu časopisu pro inzerenty, které zajímá hlavně to, kolik lidí si to přečte.
Suma sumárum - dát 40+ korun za vytisknuté první číslo, kterým zadotuju pouze tiskárnu a českou poštu, je mi líto. Pokud byste nicméně zasílali první číslo v elektronické podobě, rád se stanu vaším čtenářem.



Co na to říct ... prostě od A do Z je to všechno pravda pravdoucí ...
Apropo ... dostal jsem přes SZ jeden kontakt na distribuci E verze. Začínáte mi konečně otevírat oči. Zjišťuju podrobnosti a podmínky.

Děkuji za opravdu zásadní příspěvek.
  • 0

#107 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 14:28

Obyčejný papír nevadí, typografický chyby trochu jo, ale to se vychytá. ;)
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#108 kelisovka

kelisovka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 281 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 20:26

Ahoj, taky bych si rád závazně objednal jedno číslo, e-mail pošlu, ale byla by zde někde něajká cena (se vším všudy - i s poštou)?
  • 0
Jo, a jsem chlap, ne žena, zdání klame.

#109 ran55

ran55

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2010 - 11:52

Také prosím o rezervaci jednoho výtisku. Díky
  • 0

#110 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2010 - 13:05

Rozhodně elektronicky, klidně za poplatek
  • 0

#111 vlkys

vlkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2010 - 19:20

Já bych si s dovolením také vzal.;)
  • 0

#112 vevky

vevky

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2010 - 19:43

Také prosím o rezervaci jednoho výtisku. Díky
  • 0

#113 Krecik

Krecik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2010 - 12:38

Taktéž prosím o rezervaci jednoho výtisku. Děkuji
  • 0

#114 sb_one

sb_one

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2010 - 18:15

Asi nejsem sám kdo hledá na netu vše co má něco společného s GC. Zajímavé články si schovávám a probíráme je s kolegy. Ale že by jich bylo nějak moc tak to tedy určitě ne. Pokud se do toho geo.scorpions pustí jako do coinů tak je tu velká záruka že to bude opravdu príma. Ovšem vzhledem k distribuci a archivaci, bych tedy určitě upřednostnil "e" verzi - třeba jako variantu k papírové verzi.
  • 0

#115 wimpy

wimpy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2010 - 21:02

I já bych se rád stal majitelem jednoho výtisku.
  • 0
Na geocaching.com jsem wimpy183.

#116 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 449 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2010 - 21:47

prosím kolik je cena výtisku a jak se mi dostane do rukoou?
  • 0

#117 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2010 - 11:55

Ahoj, to tu zapadlo, takže jsem se chtěl zeptat jestli se něco hýbe, nebo co se vlastně děje.. taky bych si si to už rád přečetl ;) Dík.
  • 0

#118 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2010 - 12:05

.... a nebylo by pripadne mozne rozeslat v PDF ??
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#119 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2010 - 12:29

...Klidně za nějakej ten peníz... Kapso díky za doplnění :)
  • 0

#120 kelisovka

kelisovka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 281 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2011 - 13:30

Tak jak to vypadá s časopisem? Měl jsem ho slíbený v lednu a dodneška nic? Bude tedy ještě slíbený dotisk zrealizován?
  • 0
Jo, a jsem chlap, ne žena, zdání klame.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama