Přejít na obsah


Fotka

Hodnocení keší na gc.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
122 odpovědí na toto téma

#81 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 632 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 21:03

Takjsem si to taky prošel a ohodnotil, ještě tak 2éhlasů bych potřeboval. jdu to probrat a vyházet odpadlíky :)
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#82 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 21:13

Arogant napsal/a:
Takjsem si to taky prošel a ohodnotil, ještě tak 2éhlasů bych potřeboval. jdu to probrat a vyházet odpadlíky :)

Kolik dáš za hlas? Mám jich pár navíc :)
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#83 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 632 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 21:36

zlicinaci napsal/a:
Kolik dáš za hlas? Mám jich pár navíc :)


Už nic, vyškrtal jsem "hraniční" keše a dal si je na bookmark, ze kterého budu přesunovat až budu mít zase hlasy.
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#84 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2010 - 15:50

ssva napsal/a:
Nejsem programátor, tak sorry jestli plácnu úplnou blbost...nešlo by to řešit nějakým skriptem kterej by ten poměr body/found_it spočítal ?


Skryptík existuje (jako instalace pro Greasemonkey pro Firefox), dnes jsem ho začal používat. A jako bonus skryje i odkaz "What's this?".

Užívejte zde http://www.lildevil....ites-percentage
  • 0
Užívej života...

#85 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2010 - 16:07

Nema nekdo zkusenost s temito skripty a Operou? A pokud by to nejak fungovalo i jejich seznam kde se daji stahnout pokupe?
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#86 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2010 - 16:55

puczmeloun napsal/a:
Skryptík existuje (jako instalace pro Greasemonkey pro Firefox), dnes jsem ho začal používat. A jako bonus skryje i odkaz "What's this?".

Užívejte zde http://www.lildevil....ites-percentage

Pěkné, díky.- Jen mám dojem, že ta % jsou zkreslená vzhledem k tomu, že mohou hlasovat jen PM. Tedy to procento by mělo být počítáno z Found It jen od PM hráčů a ne ze všech..
  • 0

#87 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2010 - 17:43

sobikovi napsal/a:

puczmeloun napsal/a:
Skryptík existuje (jako instalace pro Greasemonkey pro Firefox), dnes jsem ho začal používat. A jako bonus skryje i odkaz "What's this?".

Užívejte zde http://www.lildevil....ites-percentage

Pěkné, díky.- Jen mám dojem, že ta % jsou zkreslená vzhledem k tomu, že mohou hlasovat jen PM. Tedy to procento by mělo být počítáno z Found It jen od PM hráčů a ne ze všech..


To by byl ovsem luxus.

Otazka je, co se stane s hlasy, kdyz si nekdo PM neprodlouzi. Predpokladam, ze zustanou, snad bude i moznost je "zrusit", ale uz ne pridelit jinam. Z toho ale plyne, ze aktualni pohled na pocet PM lovcu nemusi odpovidat poctu tech co hodnotili, i kdyz je fakt, ze rozdil asi az tak velky nebude, ovsem kdo vi, v dlouhodobem meritku ... :)

Asi to muze zachranit jenom Zememluv (a tezko rict, jestli se mu chce) vytvarenim promenne, ktera bude narustat s kazdym zalogovanym PM.
  • 0

#88 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2010 - 17:52

polerok napsal/a:
Nema nekdo zkusenost s temito skripty a Operou? A pokud by to nejak fungovalo i jejich seznam kde se daji stahnout pokupe?


http://my.opera.com/...monkey-in-opera
  • 0

#89 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2010 - 17:59

puczmeloun napsal/a:

ssva napsal/a:
Nejsem programátor, tak sorry jestli plácnu úplnou blbost...nešlo by to řešit nějakým skriptem kterej by ten poměr body/found_it spočítal ?


Skryptík existuje (jako instalace pro Greasemonkey pro Firefox), dnes jsem ho začal používat. A jako bonus skryje i odkaz "What's this?".

Užívejte zde http://www.lildevil....ites-percentage

Procházel jsem si pár keší s použitím tohoto skriptíku, a toto už je něco jiného - co můžu posoudit ze zkušenosti, opravdu toto procentuelní hodnocení docela odpovídá :)
Dokázal by někdo vytvořit žebříček ČR takto přepočtený ? Možná by to mohlo jít v GeoGetu nebo podobném nástroji ... takový žebříček by už ( přinejmenším pro mě ) byl docela použitelný, mohl bych si vybrat oblíbené kousky i v neznámých koutech země a vydat se za nimi.
  • 0

#90 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2010 - 18:15

marram napsal/a:

polerok napsal/a:
Nema nekdo zkusenost s temito skripty a Operou? A pokud by to nejak fungovalo i jejich seznam kde se daji stahnout pokupe?


http://my.opera.com/...monkey-in-opera


O tomhle vim, ale stejne to nefacha....
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#91 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2010 - 18:17

puczmeloun napsal/a:

ssva napsal/a:
Nejsem programátor, tak sorry jestli plácnu úplnou blbost...nešlo by to řešit nějakým skriptem kterej by ten poměr body/found_it spočítal ?


Skryptík existuje (jako instalace pro Greasemonkey pro Firefox), dnes jsem ho začal používat. A jako bonus skryje i odkaz "What's this?".

Užívejte zde http://www.lildevil....ites-percentage


Diky za upozorneni na perfektni skriptik! Funguje aj pro chrome, takze maximalni spokojenost...

--------------
poznamka pod carou: na jedne sve krabce mam 60%- to je docela dost ne? :D
  • 0

#92 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 449 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2010 - 21:24

prosím jak vložit skript do firefoxu?
  • 0

#93 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2010 - 21:39

TerZdeK napsal/a:
prosím jak vložit skript do firefoxu?

Napřed musíš nainstalovat doplněk Greasemonkey (správce skriptů): https://addons.mozil...efox/addon/748/
...pak jednotlivé skripty přes ty odkazy co jsou výše...
  • 0

#94 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2010 - 8:27

Tak tomu říkám smůla! Jak už jsem před pár dny avizoval, vyřídil jsem si přes svátky PM a už se těšil, jak podle připraveného seznamu budu nadělovat body. Jenže ouha - jaké bylo moje překvapení, když i po zapnutí PM mám na své uživatelské stránce toliko krásnou malou modrou nulu, přestože mám zpětně nárok na nejméně 166 Favorite Points. Zkusil jsem to "rozhýbat" zalogováním nějaké další keše (k pár týdnů starému datu, ovšem - čerstvý nález z doby po zapnutí PM zatím nemám), odhlásit/přihlásit, den počkat - nic platno. Přitom připomínátko (ještě 9, ještě 8... ) funguje jaksepatří, PQ chodí a vůbec stará nastavení jsem našel ve stavu, v jakém jsem je před časem při přechodu na BM zanechal... Prohledám fóra a hleďme, jsme na tom božím světě nejméně čtyři (nkroy, Irazu, Mama Muh), co to potrefilo. Podle feedbacku to GS už řeší jako bug, ovšem otázkou je, kdo teď přes další svátky opravdu na něčem bude dělat a kdy se tedy své věci opravdu dočkáme. Vzhledem k tomu, že jsem si PM pořizoval právě kvůli téhle funkci, je to opravdu k vzteku. :@
  • 0

#95 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2011 - 20:21

No jak jsem koukal, tak to nevypada spatne. Myslim, ze podobne hodnoceni mestske cache nedostanou.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#96 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2011 - 19:54

Tak GS se rozhodl vyslyset hlas lidu a hodnoceni bude i procentualni. ;);)
  • 0

#97 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2011 - 20:33

k-lord napsal/a:
Tak GS se rozhodl vyslyset hlas lidu a hodnoceni bude i procentualni. ;);)

...a jak tedy? Favorites/all nebo Favorites/PM ?
  • 0

#98 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2011 - 20:54

ssva napsal/a:

k-lord napsal/a:
Tak GS se rozhodl vyslyset hlas lidu a hodnoceni bude i procentualni. ;);)

...a jak tedy? Favorites/all nebo Favorites/PM ?


No zatim jsem konkretnejsi vyjadreni nezaznamenal, takze tezko rict. Je to nicmene pro vlakno, kde chtel dotycny zahrnout nalezy ode vsech. Uvidime.
  • 0

#99 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2011 - 22:42

k-lord napsal/a:

ssva napsal/a:
Tady myslím průměrové hodnocení - hvězdy GC vote...


aha, rozumim. ;)

jinak, kdo chce zmenu hodnoceni, reps. upravu hodnoceni, muze hlasovat tady.

http://feedback.geoc...rited?ref=title


Wow...STARTED :) Viz. odkaz
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#100 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2011 - 13:55

Toniczech napsal/a:
... i po zapnutí PM mám na své uživatelské stránce toliko krásnou malou modrou nulu, přestože mám zpětně nárok na nejméně 166 Favorite Points...



Melduju, že v mé záležitosti GS zjednal hned po Novém roce nápravu a novotní PM se tak svých zašantročených Favorite Points dočkali. I já tedy už mám skoro všechny body rozdělené. Alespoň bylo přes svátky dost času projít pečlivě celou historii, abych snad nešidil starší keše na úkor recentních. Při metru, který jsem nasadil, mi poměr favorizovaných keší vychází na 12 %, prakticky to tedy znamená, že na nějakých třicet kousků se zatím nedostalo a budou si muset počkat, dokud (nedejbože) nezdědí svůj bod po nějaké jiné či dokud nezarobím nad plán nějaké laciné body na powertrailu. :)

Jinak, protože vidím, že spousta PM naopak ještě nějaké přebytečné body má (nebo dokonce ještě ani nepoužila), využívám příležitosti a u případných způsobilých kolegům se přimlouvám za několik keší, které podle mého mínění nemají zatím tolik FP, kolik by slušelo jejich hodnotě či turistickému významu pro dané místo:

Gelobtbach / Klopot GCW8Q6
Prochazka Kladnem/Kladno Walk GC1QBXP
Kafkuv hrob / Kafka's grave GC19HCD
Schindleruv seznam GC1K7ZZ
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama