Přejít na obsah


Fotka

2.číslo časopisu IN and OUT


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
57 odpovědí na toto téma

#41 Mimi a Filibert

Mimi a Filibert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 16:16

ja05 napsal/a:
ahoj, poradíte mi pls kde stáhnout první číslo?? dvojku jsem nasel, ale jednotku bohuzel ne :-( diky


Vypadá to, že ho z webu stáhli. Škoda. Bylo tam možné vidět alespoň ten malý pokrok tohoto druhého čísla. Já jsem ho četl, ale uložené ho už asi nemám. Třeba by někdo, kdo ho má, mohl hodit nějaký link což? :-)
  • 0

#42 rosnicka70

rosnicka70

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 12:23

Kde stáhnu ten soubor ? Nenašla jsem nikde odkaz ? Díky
  • 0

#43 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 12:33

rosnicka70 napsal/a:
Kde stáhnu ten soubor ? Nenašla jsem nikde odkaz ? Díky


www.in-and-out.cz
  • 0

#44 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 12:35

Mimi a Filibert napsal/a:
Vypadá to, že ho z webu stáhli. Škoda. Bylo tam možné vidět alespoň ten malý pokrok tohoto druhého čísla. Já jsem ho četl, ale uložené ho už asi nemám. Třeba by někdo, kdo ho má, mohl hodit nějaký link což? :-)


to by byl ideal, tak treba nekdo doma objevi a nahodi :-)
  • 0

#45 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 13:07

Ale jo, dobrý. A komu se to nelíbí, číst to memusí. Obzvláště mě pobavily špinavý prsa :) A dokonce jsem si s chutí přečetl rozhovor s mým "oblíbencem" B)
  • 0

Garmin GPSMAP 60CSx, THL W100, c:geo, WhereYouGo


#46 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 14:29

Mně se ten časopis celkem líbil. Aspoň jsem se dozvěděl nějaké novinky co se chystají na Groundspeaku. Na ten gc. live jsem zvědavý jak to bude fungovat, to bude muset asi každý mít v tu chvíli zapnutou navigaci a vysílat svou polohu. A to písmo se opravdu špatně čte, je nějaké rozostřené a špatný kontrast, jako kdyby to bylo uložené jako obrázek v malém formátu.
  • 0

#47 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 14:54

ja05 napsal/a:

Mimi a Filibert napsal/a:
Vypadá to, že ho z webu stáhli. Škoda. Bylo tam možné vidět alespoň ten malý pokrok tohoto druhého čísla. Já jsem ho četl, ale uložené ho už asi nemám. Třeba by někdo, kdo ho má, mohl hodit nějaký link což? :-)


to by byl ideal, tak treba nekdo doma objevi a nahodi :-)

1.číslo - my vesnický čerti máme všechno ... ;) [33MB]! (o půlnoci to sundám, jo?)
  • 0

#48 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 15:23

DUsoft napsal/a:
1.číslo - my vesnický čerti máme všechno ... ;) [33MB]! (o půlnoci to sundám, jo?)


diky moc certe :-)
  • 0

#49 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 550 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 15:25

Jsem teprve na nějaký straně 18, ale právě jsem se móóóc pobavil :D:D:D. Dík za druhé číslo, jsem zvědavej, co bude dál.
  • 0

#50 Mimi a Filibert

Mimi a Filibert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 16:58

Je na tom ale vidět markatní pokrok. Když to tak půjde dál, tak třetí či čtvrté číslo může být super.
  • 0

#51 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 550 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 18:57

O 4 příspěvky výš.
  • 0

#52 Gastowski

Gastowski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 19:31

Celé číslo jsem si poctivě přečetl a libilo se mi to.Čtyřkolky nemusím, ale články o GC jsou dobré.U Eskaver vím, že nikdy nepíše krátké logy u keší, takže jsem překvapený nebyl.A tady mi to jen potvrdila, že psát umí. U mně dobrý.
  • 0

#53 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2011 - 8:09

Or_Mi napsal/a:
... Aspoň jsem se dozvěděl nějaké novinky co se chystají na Groundspeaku. Na ten gc. live jsem zvědavý jak to bude fungovat, to bude muset asi každý mít v tu chvíli zapnutou navigaci a vysílat svou polohu...

Novinka? Řekl bych, že to funguje už tak dva roky, případně mě někdo opravte :-)
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#54 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2011 - 9:21

Fíha, musím říci, že po zběžném prohlédnutí se to jaksi s prvním číslem nedá vůbec srovnat. První už jsem od prvního pohledu ani číst nechtěl, co věta to hrubka slohově mimo, grafika tak divná.

Tohle je něco, od čeho se asi dá odrazit, na první pohled to má i příjemnější grafiku a všechno.

Takže držím palce! Dostat takovou kritiku u prvního čísla a přesto se nevzdat, to obdivuji!

Jednou si to možná i přečtu celé :) - i když prostě obecně tohle já nějak moc nečtu - což není kritika, jen obecně můj vztah k tomuto.
  • 0

#55 Cavalier Team

Cavalier Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2011 - 9:57

Ono je to v nasich koncinach dobrym zvykem - kritizovat, kritizovat a kritizovat. To u nas umi kazdy .... A nejvic vetsinou kritizuji ti, co sami nejsou cokoliv ochotni udelat ... Ja osobne citim velky rozdil mezi "oblibenou kritikou" a pripominkami, ktere jsou objektivni a navic nabidnou eventuelne napravu, pomoc ci reseni. Ale tech je bohuzel malo. Namisto toho, aby ten, kdo obetoval spoustu casu pro neco, co muze byt po odstraneni drobnych nedostatku velice zajimave, sklidil podekovani s tim "pekne, ale jeste bych mozna doporucoval to a ono ... ", dostane jen hromadu vytek a nekonstruktivni kritiky .... To asi neni zrovna to prave !!! Je jasne, ze kazdy ma na casopis svuj nazor - nekomu se libi a precte si ho se zajmem, nekomu se nelibi a cist ho nebude. Ale je to duvod k tomu, uplne ho strhat ? A vzit autorum chut do jakekoliv dalsi cinnosti pro ostatni ? Za sebe mohu rict, ze i kdyz jsem ce trosicku spolu s mnoha ostatnimi, podilel na vzniku tohoto cisla (dostavali jsme nastrely stranek a davali k nim sve pripominky, ktere autori povetsinou akceptovali), tak i ja mam drobne poznamky k nekterym vecem. Ale ty jsem sdelil autorum formou navrhu na vylepseni v SZ. Nevidim jediny rozumny duvod, proc to rozmazavat na foru .... !!!!
  • 0

#56 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2011 - 10:02

Tak ja tedy nevim, ale pokud jsem tu pozorne cetl, tak mi prislo, ze tu byla pomerne konstruktivni kritika. Ale je to asi veci nazoru.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#57 Chmelda

Chmelda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2011 - 10:40

Kvalita písma je opravdu tragická. Nešla by vygenerovat nějakou ostřejší verzi?
  • 0

#58 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2011 - 10:59

Cavalier Team napsal/a:
Ono je to v nasich koncinach dobrym zvykem - kritizovat, kritizovat a kritizovat....
...Ale ty jsem sdelil autorum formou navrhu na vylepseni v SZ. Nevidim jediny rozumny duvod, proc to rozmazavat na foru .... !!!!

Že by proto, aby se z chyb poučili i další, než se do něčeho takového pustí?
A o kritiku (nebo "připomínky") si autoři sami výslovně na začátku řekli.
Už jsem napsal, že 2. číslo je podstatně lepší než první, tak to asi k něčemu bylo :)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama