Přejít na obsah


Fotka

GCFinálky.cz


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
162 odpovědí na toto téma

#21 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2011 - 1:08

Tak jsem vymenil vlastní za mnou uz odlovenou a koukám souradnice jsou správne, ale nejsem si jist, jak moc tomu verit, chtelo by to neco jako zpetnou vazbu, zda-li jsme tam kes skutecne nasli nebo ne... Uvidime jak se to rozjede... btw ono 1 kus za 1 kus mi prijde opravdu férové, otázka je, jak to autor dál povede...
  • 0
Užívej života...

#22 vlkys

vlkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2011 - 1:16

ssva napsal/a:

puczmeloun napsal/a:
Heh :D taktéž... Uvidíme, mě to prijde celkem férové :D

Pokud někdo střelí vlastní kešku, tak ano...ale cizí mě férové nepřipadá.


Vidíš, a mě jo... Stejně jako by mi přišlo fér prodat recept na Coca Colu, pokud bych přišel na to, jak to dělají, nebo to od někoho koupil...
  • 0
~vlkýš
_________________________
Oregon 300 (Topo Czech 3) & Vodafone 845 (c:geo)

#23 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2011 - 2:34

Heh, vy hrdinové, co kupčíte s finálkami a ještě se tím kasáte - zajímalo by mě, zda se taky potom v každém příslušném logu hrdě vyznáte: "Nic jsem neluštil, vyměnil jsem prostě souřadnice za obraz Krajinka v zimním hávu". :@ :@ :@

Myslím, že anonymita provozovatele tohohle "sekndhendu" sama o sobě dostatečně vypovídá o tom, za jak společensky hodnotný svůj výtvor považuje. Navíc podle skladby doposud inzerovaných položek se na rozjíždění té věci očividně podílel někdo z Kladenska, což mě obzvlášť **** - každá třetí keš v okolí teď může mít "sportovně nehodnotné" logy. Děkuju pěkně, kdo takové falešnosti má pak číst...

Doporučuju zakladateli zamknout vlákno a na smetiště dějin s tím - čím méně publicity, tím lépe.
  • 0

#24 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2011 - 8:01

Hi :-) Dostanu přístup i když tam nahraju finální souřadnice tradičky? :-D
  • 0

#25 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2011 - 8:07

Hedgehog_Family napsal/a:
Hi :-) Dostanu přístup i když tam nahraju finální souřadnice tradičky? :-D


Já bych řekl, že server ani provozovatel nekontroluje správnost souřadnic, typu a podle mého by tam šlo nahrát i neexistující keš s nesmyslným GC číslem.
  • 0

Garmin Etrex H + Samsung Galaxy Pocket
Osobní stránky
Rozšíření do prohlížeče Google Chrome a Opera Seek a Cache.


#26 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 581 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2011 - 8:18

Dnes mi také došla pozvánka. Myslím, že je to pěkný podraz. Ale je zase fakt, že je to na každým z nás kdo bude využívat server a kdo ne. Takže by se zase tolik měnit nemělo.....
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#27 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2011 - 8:52

Me spis zarazilo, ze mi pozvanka prisla na email, ktery nedavam bezne k dispozici a pouzivam ho jenom na pracovni a jednaci veci...
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#28 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2011 - 9:16

Hedgehog_Family napsal/a:
Hi :-) Dostanu přístup i když tam nahraju finální souřadnice tradičky? :-D

proč to nezkusit ?;)
  • 0

#29 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2011 - 9:47

By me jen zajimalo, zda se ti, kteri GCfinalky.cz pouzivaji, priznaji k tomu faktu i v logu na takto "vylustene" kesce .... ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#30 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2011 - 9:49

Arne1 napsal/a:

Hedgehog_Family napsal/a:
Hi :-) Dostanu přístup i když tam nahraju finální souřadnice tradičky? :-D

proč to nezkusit ?;)

Kdyz ji označíš na mysterku nebo multinu tak to zadas bez problému do toho systému, otázka je kdo, nebo co je kontrolním systémem a jestli ti to projde...
  • 0
Užívej života...

#31 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2011 - 10:08

puczmeloun napsal/a:

Arne1 napsal/a:

Hedgehog_Family napsal/a:
Hi :-) Dostanu přístup i když tam nahraju finální souřadnice tradičky? :-D

proč to nezkusit ?;)

Kdyz ji označíš na mysterku nebo multinu tak to zadas bez problému do toho systému, otázka je kdo, nebo co je kontrolním systémem a jestli ti to projde...

Typl bych si, že kontrola je není žádná nebo jen pokud je v listingu verifikátor. Poslal jsem jim tam test se špatnýma souřadnicema (svou kešku) kde mám verifikátor. Vrátili mě to s tím že to nesedí.
  • 0

#32 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2011 - 10:33

Toniczech napsal/a:
...
Myslím, že anonymita provozovatele tohohle "sekndhendu" sama o sobě dostatečně vypovídá o tom, za jak společensky hodnotný svůj výtvor považuje. ....

tak si tam zavolejte, těm hrdinům...

Jana Pulisová,
E-mail hpkz@centrum.cz
Telefon +420.723603013


  • 0

#33 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2011 - 10:39

husty doktore!!! :D:p:DB) EDIT: jen mne z nekterych prispevku napadlo: kdyz dostanu souradnice finalky, neni to BF!!!
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#34 ARKTici

ARKTici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2011 - 10:43

Není složité zjistit majitele domény. ;)
http://whois.smartwe...t/gcfinalky.cz/
  • 0

#35 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2011 - 11:22

Ó jé, tak ta si to teď slízne :D No to se dalo čekat, že mnoho ownerů s tím nebude souhlasit. Ono by to bylo jinak, kdyby se třeba každého zeptala (/zeptal - ona může být jen vlastník stránek, spravovat může někdo jiný) na souhlas s uveřejněním. Někdo by souhlasil, jiný ne, ale pak by neměl kdo co namítnout...takhle se zvedne jen vlna nevole.
  • 0
eTrex Vista HCx, Google Nexus S

Pokud znáte problém v OSM mapách (chybí název ulice, celá ulice, jednosměrka apod.) - dejte mi vědět přes SZ, doplním, opravím...

Geocaching je pro nás zábava, pěkný cíl výletu, žádná honička za body...

#36 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2011 - 11:39

Sám za sebe jsem taky proti podobným projektům, jelikož bych neměl radost z nálezu keše bez toho luštění - i když jsou někdy případy, kdy to luštění je fakt sr.čka (ale to je na jiný flame). Na druhou stranu, jaký je rozdíl v tom, že někde na eventu jeden kačer práskne druhému souřadnice nebo postup luštění... Tady je to zautomatizovaný, jedny souřadnice práskneš, druhý získáš. Ještě je otázka, jak je to se správností těch souřadnic...
  • 0

#37 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2011 - 12:28

Neni to nic jinýho než to co normálně kačeři mezi sebou dělají. Klasická výměná mysterku za mysterku. Akorát že tady je na to férovej web. Držim zakladatelce palce ať se to rozjede protože aspoň ownery přejde chuť zakládat nesmyslné mysterky kdy člověk prosedí hodiny u počítače místo toho aby vyrazil do přírody a dělal geocaching geocachingem. Pokud se to někomu nelíbí tak at si nechá adresu webu zablokovat a zapomene heslo :D
  • 0

#38 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2011 - 12:39

WAW napsal/a: Neni to nic jinýho než to co normálně kačeři mezi sebou dělají. Klasická výměná mysterku za mysterku.

No nevim, mozna to tak normalne a klasicky delaji "kaceri" jako jsi ty. ;)
Ja se teda zatim nikdy s nicim podobnym nesetkal.
To, ze to tak delas ty, jeste neznamena, ze to tak delaji vsichni a ze je to koser .... ;)

Edit: Fakt by me zajimalo, kdo z tech, co to povazuji za OK se tim pochlubi i v logu u kesky. :D
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#39 Guitarister

Guitarister

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2011 - 12:43

Tohle se mi opravdu nelíbí, beru např. když už člověk tu mysterku nemůže vyluštit tak si napíše třeba o souřadnice, ale, že se to takhle dělá na webu takhle hromadně. Každej má přeci vždy dobrý pocit když vyluští nějakou mysterku a pak se taky víc těší na odlov finálky. Nejradši bych takovýhle weby hned zrušil.
  • 0
HTC HD mini + Pocket Drake

#40 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2011 - 12:52

Mám podobný názor...já pochopím radu na řešení od ownera či známého kačera...sám, když si nevím rady, poprosím o pomoc. Odlovit chci, když se mi ale šifra nedaří...ale nabídnout hromadně všechny souřadnice všem a ještě pod podmínkou "prásknutí" nějaké další...já nevím, to už podle mého jde nějakým způsobem za hranice běžné komunikace mezi kačery...
  • 0
eTrex Vista HCx, Google Nexus S

Pokud znáte problém v OSM mapách (chybí název ulice, celá ulice, jednosměrka apod.) - dejte mi vědět přes SZ, doplním, opravím...

Geocaching je pro nás zábava, pěkný cíl výletu, žádná honička za body...




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama