Přejít na obsah


Fotka

GCFinálky.cz


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
162 odpovědí na toto téma

#61 WinD3

WinD3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2011 - 14:12

jamesh napsal/a:
... a ještě malý dodatek - ano, největší zážitek mám mám z nalezení krabičky, viz moje statistiky, mysterky tvoří 5% nálezů (stejně jako multiny). Nebaví mě googlení, přemýšlení nad myšlenkovými procesy autora "šifry" apod.

přesně :)
  • 0

#62 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2011 - 14:38

jamesh: Jak potěšující, že se občas objeví názor, se kterým se nelze než ztotožnit.
  • 0

#63 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2011 - 14:56

Ano. to je názor převážně Pražáků, Brňáků a lidí z jiných velkých měst. Kdybyste byli na menším městě a nejezdili autem, tak byste lovili všechno. Vím, že i tak se dá vybírat, ale člověku to nedá, když se pořád motá kolem otazníčku, a kolem má všechno vylovené. A můžu prozradit, že často je luštění a následná reakce (jak je možný, že jsem to nepoznal hned) lepší než následná krabička. Co jsem rád neměl, byly multiny, protože ještě donedavna jsem hledal bez navigace. A teď jsem rád za všechno, co má nápad a je na pěkném místě, nebo má pěkné téma.Mám asi štěstí, že krabiček bez nápadu, jen kvůli souřadnicím, tu moc není.
  • 0

#64 vandrovnik

vandrovnik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2011 - 18:00

Bylo by fér, kdyby pak kačeři-obchodníci do logů alespoň poctivě psali, že krabičku našli jen proto, že souřadnice vyměnili. Jinak k té "chybě skriptu" - tipuju, že jim data smáznul někdo, kdo využil nějaké zranitelnosti jejich php kódu, a trochu škodolibě jim to i přeju :-) Ostatně, třeba stránky provozuje nějaký vyčůránek jen proto, aby se sám dostal ke všem souřadnicím, protože on samozřejmě měnit nemusí, když má přístup k celé (nebo aspoň třetinové ;-p ) databázi.
  • 0

#65 WinD3

WinD3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2011 - 18:06

vandrovnik napsal/a:
Bylo by fér, kdyby pak kačeři-obchodníci do logů alespoň poctivě psali, že krabičku našli jen proto, že souřadnice vyměnili. Jinak k té "chybě skriptu" - tipuju, že jim data smáznul někdo, kdo využil nějaké zranitelnosti jejich php kódu, a trochu škodolibě jim to i přeju :-) Ostatně, třeba stránky provozuje nějaký vyčůránek jen proto, aby se sám dostal ke všem souřadnicím, protože on samozřejmě měnit nemusí, když má přístup k celé (nebo aspoň třetinové ;-p ) databázi.


zisti heslo serveru a máš taky přístup ke všem:):D
  • 0

#66 vandrovnik

vandrovnik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2011 - 18:12

Já o ně nestojím, otazníky na mapě mě neiritují, zato radost, když mám čas, chuť a nějakou zdolám vlastními silami, je veliká :)
  • 0

#67 Obludka

Obludka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 9:58

Už zas fungují....
  • 0

#68 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 13:20

Vážení přátelé,
ocenil bych, když už tam přidáváte finálky, abyste je přidávali na svůj e-mail. Opravdu se mi nelíbí, když přidáváte do databáze finální souřadnice s mým e-mailem.
Tuším-li správně, jde vám o to abyste tam naházeli špatné souřadnice a pak když admin koukne, uvidí tam můj e-mail a bude si myslet, že jsem je tam dal já.
Takže prosím, když už si chcete hrát na svině, alespoň tam přidávejte ty falešné souřadnice pod svým e-mailem, ne pod mým.
Díky

  • 0

#69 geostorm

geostorm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 13:41

:D
  • 0

#70 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 13:46

Tiskar94 napsal/a:
...
Takže prosím, když už si chcete hrát na svině, alespoň tam přidávejte ty falešné souřadnice pod svým e-mailem, ne pod mým.
Díky

jen drobná připomínka: pokud je někdo svině, tak ten anonymní hrdina, co tímhle "obchodem" s finálkami kazí hru.
Nikdo nikoho nenutí lovit mysterky a multiny podvodem, máte všichni určitě ještě dostatek neodlovených tradiček...
  • 0

#71 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 13:57

Tiskar94 napsal/a:
Vážení přátelé,
Takže prosím, když už si chcete hrát na svině, alespoň tam přidávejte ty falešné souřadnice pod svým e-mailem, ne pod mým.
Díky

No a když si nechcete hrát na svině, nedávejte tam souřadnice žádný.
  • 0

#72 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 14:07

dr.vota napsal/a: jen drobná připomínka: pokud je někdo svině, tak ten anonymní hrdina, co tímhle "obchodem" s finálkami kazí hru.
Nikdo nikoho nenutí lovit mysterky a multiny podvodem, máte všichni určitě ještě dostatek neodlovených tradiček...

Tak pod tohle se podepisuji !
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#73 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 14:10

dr.vota: no pokud to vezmem z hlediska ferovosti, tak mi tento zpusob prijde nejlepsi, proste pekne 1:1. Na druhou stranu chapu tve rozhorceni, nicmene pokud se na tim zamyslime, tak jedine co se u kesi posuzuje je to, zdali jsi ci nejsi zalogovany v logbooku. Podvod by byl, kdybys tam nebyl zalogovanej a zalogoval se na netu. A podle me opravdu neni rozdil v tom, jestli mi souradnice rekne kamarad nebo jdu s nekym, kdo ma vylusteno nebo si tady vymenim ty souradnice. Ty v tom rozdil vidis?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#74 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 14:17

S474N napsal/a:
...Ty v tom rozdil vidis?

Ano. A už se mi nechce pořád opakovat všechny argumenty u dalších serverů každého vychcánka, co hodlá anonymně snadno a rychle přijít k databázi finálek.
  • 0

#75 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 14:44

kapsa napsal/a:

dr.vota napsal/a: jen drobná připomínka: pokud je někdo svině, tak ten anonymní hrdina, co tímhle "obchodem" s finálkami kazí hru.
Nikdo nikoho nenutí lovit mysterky a multiny podvodem, máte všichni určitě ještě dostatek neodlovených tradiček...

Tak pod tohle se podepisuji !


A na druhou stranu, kde není poptávka nemá smyslu nabídka. Nikdo nikoho přece nenutí tyto servery využívat. Klidně si mohu spokojeně luštit a mít radost když se povede. :D
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#76 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 15:06

Nemela by se v pripade uverejneni nahodou zmenit obtiznost nabizenych mysterek na 1? Vzdyt tam neni co resit. Me se jejich zverejnovani nelibi, ale prekousl bych, pokud by si vyzadali souhlas ke kazde kesi od autora a ten jim ho udelil. Osobne bych v pozici autora rozhodne nesouhlasil, protoze by to deklasovalo logy vsech resitelu, kteri k tomu venovali cas... Jedine k cemu tohle casem povede je, ze se objevi mysterky maskovane za wherigo s nahodne generovanym prvkem a tim to kazdy bude nucen resit...
  • 0

#77 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 15:22

dr.vota: a neni to nahodou o tom, ze ten vychcanek musi taky sam neco predvest, nez neco vubec dostane? BTW jake je prosim oznaceni toho, co jde s kamaradem na cache, kterou lustil prave onen zmineny kamarad? To je taky vychcanek?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#78 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 15:27

S474N napsal/a:
dr.vota: a neni to nahodou o tom, ze ten vychcanek musi taky sam neco predvest, nez neco vubec dostane?

On tím vychcánkem tady bude spíš myšlen zakladatel serveru než jeho uživatel.
  • 0

#79 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 15:33

alkes: cti co psal vyse. V kazdem pripade osobne nevidim rozdil v tom, jestli se ke me dostane nejakou tichou postou nebo takto. Navic tady je to vic podchyceny v tom, ze pekne 1:1.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#80 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 15:33

alkes napsal/a:

S474N napsal/a:
dr.vota: a neni to nahodou o tom, ze ten vychcanek musi taky sam neco predvest, nez neco vubec dostane?

On tím vychcánkem tady bude spíš myšlen zakladatel serveru než jeho uživatel.

alkes má pravdu, vykládáš si to blbě, satanáši
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama