Přejít na obsah


Fotka

GCFinálky.cz


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
162 odpovědí na toto téma

#81 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 15:42

A nedá si pokoj parchant.
Tak se aspoň přiznej co seš za kreténa, že tam dáváš falešný souřadnice a ještě k tomu přes můj e-mail. Mě to už opravdu nebaví, každou chvíli "Tvůj kód pro zobrazení finálových souřadnic na http://gcfinalky.cz je:"; "Je nam lito, ale zadal jsi nesmyslne udaje". . .
  • 0

#82 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 15:42

dr.vota: no tak vychcanek dostane finalky za to, ze takovej system naprogramoval, zprovoznil a zpristupnil jinym. To je jediny problem?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#83 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 15:43

Tiskar94: tak napis provozovateli toho webu, at ti posle IP adresu, ze ktere to tam zadava.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#84 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 15:58

dr.vota napsal/a:

Tiskar94 napsal/a:
...
Takže prosím, když už si chcete hrát na svině, alespoň tam přidávejte ty falešné souřadnice pod svým e-mailem, ne pod mým.
Díky

jen drobná připomínka: pokud je někdo svině, tak ten anonymní hrdina, co tímhle "obchodem" s finálkami kazí hru.
Nikdo nikoho nenutí lovit mysterky a multiny podvodem, máte všichni určitě ještě dostatek neodlovených tradiček...

Stejně tak nikdo nikoho nenutí tu mysterku luštit a za uplně stejnou sviňárňu pokud použiju stejný kritéria považuju to když jeden kačer co "vyluštil" odvede k finálce dalších čtyřicet kačerů z nedalekého eventu
  • 0

#85 slvs

slvs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 15:59

Už od pradávna si lidé hráli a ti, kterým osud nenadělil dost dovednosti či schopnosti podváděli, protože nechtěli prohrávat. Není to tak dávno, co jsem patřil mezi ty, kteří nechápali, jak někdo dospělý může někde lézt po kolenou, brodit se vodou, šplhat se nevím kam, jen aby se zapsal do nějakého bločku, který asi stejně nikdo nečte. Dnes už to chápu a vidím dost těch, kteří hrají hru způsobem, kdy fixlují při lízaném mariáši při hře sám proti sobě. Trochu ubohé radovat se, jak jsem si to natřel! Ale budiž. Provozování diskutovaného webu mi připadá asi tak na stejné úrovni jako jsou zápisy stovek keší za den, stažení coinů atd. Odlovení keší za pomoci spřáteleného kačera je něco jiného, než když se z toho stává byznys. Byť výměnný. Něco jako čtení detektivky od konce nebo přečtení jen toho konce.
  • 0

#86 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 16:07

Ono se pravda ani nemá cenu takovým šmé zabývat... Co je ale zajímavý, jsou právě ty diskuze a argumenty okolo. Etická hladina, z které část diskutujících bere své úvahy, mne skoro až děsí. Zvlášť v kombinaci s bohorovností jistých věkových kategorií anebo s velmi známými nicky. "Jsem hajzlík, ale je to v poho, protože to mám vyargumentovaný." :(
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#87 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 16:31

Citecka: zajimave napsane, ale jeste zajimavejsi je to videt v kontrastu s tim, co psal honny:

honny napsal/a:
A proto je lepší šifry vymýšlet pro šifrovací hry, a ne hru hledání plastových krabiček.


  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#88 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 16:46

S474N napsal/a:
Citecka: zajimave napsane, ale jeste zajimavejsi je to videt v kontrastu s tim, co psal honny:

honny napsal/a:
A proto je lepší šifry vymýšlet pro šifrovací hry, a ne hru hledání plastových krabiček.

Brano podle honnyho jsou teda vlastne jakekoli jine kese nez tradicky vlastne kravina .... :D
Cokoli navic prece "obtezuje" a nesouvisi s hledanim .... :D
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#89 Viburnus

Viburnus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 16:59

Kdo víc udá, ten víc mele? ... takhle by žádná hra určitě vypadat neměla. Já si hraju, vy mi do toho nekecejte? Že jsi atky autor? No a? A to jako máš na mé zábavě snad nějaký podíl? Že bys za to chtěl fér log? Cha! Ono se to tak projevuje čím dál tím víc ve všech oblastech. Myslím tím morálka vs. zákon. Co není ošetřeno zákonem, je povoleno! :( Následuje výčet citací s dvojí, trojí možností výkladu kvůli nejasnému užití spojky... Prostě když něco není etické, je to špatné i když je to podle zákona. Při použití absurdního příměru: když zákon nově vznikajícího státu opomene napsat, že krást je nezákonné, vydáte se do ulic okrádat důchodce, protože je povolené a je to snadnější, než pracovat? Když pan XY najde mezírku v zákonech, na nichž se sám podílel a přivlastní si "dle zákona" peníze tisíců lidí i státu, je to košer? Když někdo vyhandluje souřadnice multiny za mysterku, aniž by hnul šedou buňkou, je to vůči luštícím/bruteforcujícím a především autorovi fér? Hlavní by mělo být svědomí - prkotinami jako je Člověče, nezob se! nebo geocaching počínaje (proto jsem se k téhle hře před lety přidal - hra nemá pořádné dozorce ani prostředky trestu, ale ve chvíli, kdy se přestane hrát fér, celá zábava končí - je tu významný důraz na herní etiku) a chováním vůči státu a společnosti celkově konče. Všechno je to o vztahu člověk - člověk. Nevím, proč by kdo měl ít vylovenou celou oblast a za tím účelem používat jakékoli prostředky. Autor ti dává vodítka, podle nichž máš luštit - když mě nezajímá železnice, holt si celou minarjovu sérii s dědečkem nechám ujít. A co? To se mám někoho ptát, kde to je? Jenže pak přijdou programátorský keše a budu se zas muset ptát, protože na to nemám. Tak vymyslím automat, protože to nikde není výslovně zakázaný! Trapný, nezáživný, nefér vůči autorovi, spoluhráčům, smyslu hry.
  • 0

#90 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 17:04

Viburnus napsal/a:
... Trapný, nezáživný, nefér vůči autorovi, spoluhráčům, smyslu hry.

dobře napsáno, celé
  • 0

#91 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 17:21

Viburnus: tak si tu pekne napsal, jak se k teto hre chovas ty a co si z ni beres. Jini se k ni chovaji kuprikladu jinak a dava jim taky uplne neco jineho. Me ti prijde, ze vetsina tech "mravokarcu" dela, jako by se snad body menily na penize a oni tim o neco prichazeli. EDIT: a opravdu bych chtel videt vsechny ty, co maji "tisicovkove" nalezy, jestli jsou si 100% jisti, ze vsechny vylustili sami a nikdo z jejich kamaradu jim v tom nepomohl (at uz v lusteni nebo pouze v tom, ze se prifarili k odlovu).
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#92 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 18:11

a opravdu bych chtel videt vsechny ty, co maji "tisicovkove" nalezy, jestli jsou si 100% jisti, ze vsechny vylustili sami a nikdo z jejich kamaradu jim v tom nepomohl (at uz v lusteni nebo pouze v tom, ze se prifarili k odlovu).


Plně souhlasím. Teď jsem zrovna koukal na jednu těžší (***) mysterku a snad v každém logu je obdoba následujícího:
"... po telefonické konzultaci ..."
A jak má tyhle mysterky typu "na co autor myslel" lovit smrtelník?
  • 0

#93 Jurasa 100

Jurasa 100

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 18:45

Příznávám, podíval jsem se na udávanou stránku, hledal jsem, zda bych si nemohl ulehčit práci, ale až na zmiňované internetové stránce jsem se utvrdil v tom, že moje myšlení tento způsob hry neuznává.
  • 0
Kdo chce psa bíti, ten si hůl vždycky najde!

#94 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 19:13

Hedgehog_Family napsal/a:

a opravdu bych chtel videt vsechny ty, co maji "tisicovkove" nalezy, jestli jsou si 100% jisti, ze vsechny vylustili sami a nikdo z jejich kamaradu jim v tom nepomohl (at uz v lusteni nebo pouze v tom, ze se prifarili k odlovu).

Plně souhlasím. Teď jsem zrovna koukal na jednu těžší (***) mysterku a snad v každém logu je obdoba následujícího: "... po telefonické konzultaci ..." A jak má tyhle mysterky typu "na co autor myslel" lovit smrtelník?

A já s tím zase nesouhlasím. Mysterky nemám rád. Šifry typu "hádej na co jsem myslel když jsem to psal" nesnáším. Proto je nechávám být. Nesnížil bych se k tomu, abych souřadnice někde vyškemral, vyměnil či koupil. Považuji to za neslušnost vůči autorovi. To, že švindlují jiní, mi nedává morální právo dělat to taky.

Ano, každý hrajeme tuhle hru podle svého. Nikomu nebudu upírat log na mých cyklistických multinách i když zjistím, že si z auta pohodlně dojdou rovnou pro finálku. Jen si o takových lovcích myslím svoje.

Není velký rozdíl jestli souřadnice dostanu za pivo na eventu nebo přes některý z podobných webových projektů. Jen je tady ta vyčůranost dovedena na vyšší úroveň. Autora toho webu je mi líto. Tiše doufám, že to není někdo z okruhu mých známých - vzhledem k vysokému zastoupení keší z mého okolí.
  • 0

#95 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 19:52

kulhal: ale vzdyt te nikdo nenuti, tvymi slovy, svindlovat. Klidne pohrdej temi, kdo to dela. Ja se ovsem pouze smeju, protoze pokud jsou lidi, co opravdu tohle "resi", tak je mi jich lito. Jsou to prave takovi, pro ktere to ma evidentne vyssi cenu, nez pro ty, kteri si odlovi rovnou finalku.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#96 100Dteam

100Dteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 20:28

jsem zvědav, za jak dlouho bude na finálkách tohle:
http://www.geocachin...thread_id=17969

edit: oprava odkazu
  • 0

#97 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 20:38

100Dteam napsal/a:
jsem zvědav, za jak dlouho bude na finálkách tohle:
http://www.geocachin...thread_id=17969

No než se to domluví, založí a někdo první odloví - viděl bych to tak na začátek května :D
  • 0

#98 100Dteam

100Dteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 20:46

Tiskar94 napsal/a:
No než se to domluví, založí a někdo první odloví - viděl bych to tak na začátek května :D

jinými slovy to mělo znamenat: nedělejte to, stejnak kvůli tomu nikdo republiku objíždět nebude. Dokážu si představit, jak v každé části republiky odloví každý něco a navzájem si čísla vymění.

Z tohoto tématu je jasně vidět, že o to nikdo nemá zájem. Udělej raději hezkou tradičku v přírodě...
  • 0

#99 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 20:51

Fascinuje mě jak to některé vytáčí. Jak si kdo hraje je mi fakt pumpička.
  • 0

#100 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 20:51

100Dteam napsal/a:
jinými slovy to mělo znamenat: nedělejte to, stejnak kvůli tomu nikdo republiku objíždět nebude. Dokážu si představit, jak v každé části republiky odloví každý něco a navzájem si čísla vymění.

Z tohoto tématu je jasně vidět, že o to nikdo nemá zájem. Udělej raději hezkou tradičku v přírodě...


Z minulého tématu bylo znát něco jiného a z e-mailu je také znát něco jiného. Jenže jak už bývá tradicí, vždy se ozvou jen ti, kterým se něco nelíbí. A když si někdo bonusy(nikoliv čísla) vymění, co je na tom špatného? Jejich věc ;) Krom toho původní návrh takový i byl, docílit toho aby spolu kačeři komunikovali.
A jak je tam psané, nejedná se o to dělat mikro před radnicí krajského města, ale o kešku v přírodě, například na vyhlídce na ono město ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama