Přejít na obsah


Fotka

Krádeže CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
210 odpovědí na toto téma

#141 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 10:25

shaman3 napsal/a:
Já za geocaching zásadně nic neplatím. B) Asi je to tím, že se vyhýbám komerčním přílepkům téhle aktivity. ;)


Když jsem začal hrát geocaching, tak jsem manželce neustále vykládal, jaká je to parádní zábava zadarmo :-D Jenže pak to šlo: lepší navigace, nejlepší navigace, CWGčka, razítka, geocoiny, kešky, ještě lepší kešky, benzín, kačerské dovolené.... :-D
  • 0

#142 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 10:28

Jezdi na kole jako já a budeš mít jen tak mimochodem i geocaching zadarmo.
  • 0

#143 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 10:29

shaman3 napsal/a:
Já za geocaching zásadně nic neplatím. B) Asi je to tím, že se vyhýbám komerčním přílepkům téhle aktivity. ;)


- GPS (můžeš lovit podle map;))
- kolo (můžeš lovit pěšky:))
- propiska (kterou se loguješ do keší a nenávratně tím plýtváš její náplní:P)
- oblečení (no to je jasné, k čemu oblečení, stejně je po kešování pak špinavý:D)
Když se nad tím zamyslíš, tak vlastně platíš, aniž by sis to uvědomoval ;).
  • 0

#144 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 10:31

shaman3 napsal/a:
Jezdi na kole jako já a budeš mít jen tak mimochodem i geocaching zadarmo.


Když já už mám okolí, kam by se dalo dojet rozumně na kole, vybrané. Navíc bych si ho musel koupit a doma bych dostal vyčiněno, že je to další investice do geocachingu :D A na víkendové lovy v cizině není kolo moc vhodné
  • 0

#145 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 10:32

To je děs, nezobrazují se mi smajlíky. Pak si někdo bude myslet, že tu diskuzi beru hrozně vážně.
  • 0

#146 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 10:33

Tiskar94 napsal/a:
- GPS (můžeš lovit podle map;))
- kolo (můžeš lovit pěšky:))
- propiska (kterou se loguješ do keší a nenávratně tím plýtváš její náplní:P)
- oblečení (no to je jasné, k čemu oblečení, stejně je po kešování pak špinavý:D)
Když se nad tím zamyslíš, tak vlastně platíš, aniž by sis to uvědomoval ;).

- GPS mám v mobilu, ten mobil beych měl i bez geocachingu.
- Na kole jsem jezdil dávno před geocachingem, geocaching mám jen proto, abych jezdil na kole za nějakým cílem.
- Propisku vozím, ale jsem si ji určitě stejně vzal v nějaké keši. Až ji vypíšu, tak ji poctivě vyměním.
- Oblečení bych na sobě měl i bez geocachingu. Takže když se nad tím zamyslím, tak já za geocaching nic neplatím. ;)
  • 0

#147 cufik_team

cufik_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 10:33

s3 - nemáš pravdu. I tebe GC něco stojí. Byť to můžeme nazvat třeba "nepřímé náklady". Ale stojí. Tak se s tím smiř, že vlastně také podporuješ někoho, komu tu komerci nepřeješ.
  • 0

#148 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 10:34

shaman3 napsal/a:
- GPS mám v mobilu, ten mobil beych měl i bez geocachingu.
- Na kole jsem jezdil dávno před geocachingem, geocaching mám jen proto, abych jezdil na kole za nějakým cílem.
- Propisku vozím, ale jsem si ji určitě stejně vzal v nějaké keši. Až ji vypíšu, tak ji poctivě vyměním.
- Oblečení bych na sobě měl i bez geocachingu. Takže když se nad tím zamyslím, tak já za geocaching nic neplatím. ;)


A nové galusky? A elektriku na nabíjení mobilu? :D
  • 0

#149 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 10:34

Ne ne, já jsem do toho nevrazil ještě ani korunu. B) To všechno bych měl i bez geocachingu. Na tom kole bych jezdil stejně, akorát třeba bezcílně.
  • 0

#150 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 10:40

shaman3 napsal/a: - Propisku vozím, ale jsem si ji určitě stejně vzal v nějaké keši. Až ji vypíšu, tak ji poctivě vyměním.


:D

každopádně každá sranda něco stojí, ale tahle převyšuje klady nad zápory
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#151 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 10:47

Jsem čekal, kdo se toho chytne a jak. A ono skoro nic. :D
  • 0

#152 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 11:11

je mi to jasný:D
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#153 _cermik_

_cermik_

    cermik

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 11:13

shaman3 napsal/a:
Jsem čekal, kdo se toho chytne a jak. A ono skoro nic. :D


To víš, i tady se jednou naučí nekrmit trolly ;)
  • 0
Jakub

#154 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 11:18

Smrk napsal/a:

shaman3 napsal/a:
- GPS mám v mobilu, ten mobil beych měl i bez geocachingu.
- Na kole jsem jezdil dávno před geocachingem, geocaching mám jen proto, abych jezdil na kole za nějakým cílem.
- Propisku vozím, ale jsem si ji určitě stejně vzal v nějaké keši. Až ji vypíšu, tak ji poctivě vyměním.
- Oblečení bych na sobě měl i bez geocachingu. Takže když se nad tím zamyslím, tak já za geocaching nic neplatím. ;)


A nové galusky? A elektriku na nabíjení mobilu? :D


Když dojezdí galusky, ukradne si nové kolo. A mobil nabíjí v práci. A aby ušetřil, tak si domů nosí v tašce i světlo a teplou vodu na čaj :-D
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#155 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 11:49

Všechny tyhle věci jako galusky, mobil, světlo, vodu, čaj, bych měl i bez geocachingu. Mám takový dojem, že někteří z vás jsou snad mylně přesvědčeni, že bez geocachingu by snad ani nedýchali a kdyby jim to jejich bůh Groundspeak nařídil, tak by i za to dýchání víceméně spokojeně platili. ;)
  • 0

#156 cufik_team

cufik_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 11:56

shaman3 napsal/a:
Ne ne, já jsem do toho nevrazil ještě ani korunu. B) To všechno bych měl i bez geocachingu. Na tom kole bych jezdil stejně, akorát třeba bezcílně.


Já se obávám, že stále nechápeš. To, že jsi neinvestoval přímo do GC ještě neznamená, že tě to nic nestojí. Přinejmenším ten čas, který tomu věnuješ, jistě by se dal vyjádřit těmi nenáviděnými penězi.

Možná bych se mohl zeptat, co vlastně přináší GC tobě? Že by někteří z ostatních kačerů konečně procitli a mohli se po tvém vzoru obrátit správným směrem.
  • 0

#157 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 12:15

Už jsem to tu několikrát psal, jezdím na kole, sportuji, přitom abych nejezdil jen tak bezcílně, tak jezdím za cílem - keškami. Takže ten geocaching dělám jen tak mimochodem při sportování - jízdě na kole. Já nejedu proto, abych ulovil kešku, já jedu proto, abych jel a přitom jen tak mimochodem ulovím i kešku.
  • 0

#158 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 12:29

shaman3 napsal/a:
Už jsem to tu několikrát psal, jezdím na kole, sportuji, přitom abych nejezdil jen tak bezcílně, tak jezdím za cílem - keškami. Takže ten geocaching dělám jen tak mimochodem při sportování - jízdě na kole. Já nejedu proto, abych ulovil kešku, já jedu proto, abych jel a přitom jen tak mimochodem ulovím i kešku.


Já to mám opačně. Lovím kešky a u toho jen tak mimochodem nachodím spoustu kilometrů, občas někam vylezu, občas něco přeplavu.
  • 0

#159 cufik_team

cufik_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 13:12

S3 - to dělají "mimochodem" přinejmenším stovky jiných kačerů. Já jsem se ale ptal na konkrétní věc, co ti to přináší. Sám píšeš "jezdím za cílem - keškami", tak to neděláš "jen tak mimochodem" ale vlastně se na to "mimochodem" těšíš, jako spousta ostatních. Potom hned píšeš "Já nejedu proto, abych ulovil kešku". I mimochodem ulovit kešku znamená se tomu věnovat, strávit tím nějaký a čas. A ž jsme u toho, ten přeci jen něco stojí. Byť je to čas strávený "mimochodem". Tady asi něco není v pořádku, zřejmě se nevyznáš sám v sobě, když máš cíl a najednou ho hned ob jednu větu v jedné odpovědi popřeš. No nic, abys jen tak mimochodem nestrávil celý svůj život, chce to trošku aktivity, good luck B)
  • 0

#160 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 13:18

shaman3 napsal/a:
Už jsem to tu několikrát psal, jezdím na kole, sportuji, přitom abych nejezdil jen tak bezcílně, tak jezdím za cílem - keškami. Takže ten geocaching dělám jen tak mimochodem při sportování - jízdě na kole. Já nejedu proto, abych ulovil kešku, já jedu proto, abych jel a přitom jen tak mimochodem ulovím i kešku.


Jediné, co doopravdy děláš, je soustavné tlachání na fórech :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama