Přejít na obsah


Fotka

Krádeže CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
210 odpovědí na toto téma

#101 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 17:30

Koudy.S: touto logikou bys mohl vsechno oznacit za odpad. Vzdyt spousta veci se vyrabi z recyklovanych veci. Nehlede na fakt, ze cenu CWG dela nejenom cena drevenych suku, ale i prace, apod. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#102 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 18:07

dovolim si jen upresnit, CWG se v zadnem pripade nedela z odpadu ani recyklovaneho materialu. Vetvove suky standardne pouzivaji truhlari, prave jako vyspravku jineho dreva, kdy¨puvodni suk nahradi prave vetvovym sukem. Je to proto, ze puvodni suk se rychle seschne a vypadne, proto se misto nej dava to kolecko.
  • 0

#103 rasg

rasg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 18:19

Hynous napsal/a:
To že někteří kačeří nemění a jen berou je běžná věc, nebo někdy dávají v lese do keše šišky a ve městě lístky na tramvaj.


Tak ted jsem se fakt smal, az jsem se za bricho popadal!:D:D:D
Jo, kdyby to delali obracene, tak to asi tak smesny nebude.:P:D:p
  • 0

#104 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 5:23

Tak ten týpek Švidrnoch mi napsal, že výměna v keši je jen doporučení, ne pravidlo. Takže když si vezme CWG a nic tam nedá. Nic neporušuje. Obsah keše je prý jen bonus pro nálezce od ownera. Jestli to takhle bere hodně lidí, máme se na co těšit.
  • 0

#105 fireman.cz

fireman.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 7:47

Smrk napsal/a:
Tak ten týpek Švidrnoch mi napsal, že výměna v keši je jen doporučení, ne pravidlo. Takže když si vezme CWG a nic tam nedá. Nic neporušuje. Obsah keše je prý jen bonus pro nálezce od ownera. Jestli to takhle bere hodně lidí, máme se na co těšit.

Někdo má holt zkreslené představy. Pak jsou keše vybrané a je v nich jen bordel.
  • 0

#106 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 13:35

Švidrnoh se mi znova ozval s tím, že CWG má hodnotu jen deset korun a coin 299,-, tak neví, proč se to nemůže vyměnit.
  • 0

#107 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 13:50

Smrk napsal/a:
Tak ten týpek Švidrnoch mi napsal, že výměna v keši je jen doporučení, ne pravidlo. Takže když si vezme CWG a nic tam nedá. Nic neporušuje. Obsah keše je prý jen bonus pro nálezce od ownera. Jestli to takhle bere hodně lidí, máme se na co těšit.


Tak to dopadá, když se někam místo "musí" napíše "měl by":|
Někomu pak nedojde, že "měl by" vyjadřuje něco, co prostě je slušné a tudíž je pravidlem.

Švidrnoha mi ale gc.com nenachází (ani bez diakritiky), takže mu ani nemůžu poslat odkaz na doporučenou (nebo spíš povinnou) četbu, jejíž kapitolu finding geocaches zjevně odfláknul.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#108 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 13:50

Ze by jsme prisli na jednoho ze zlodeji co kradou GC? :o
  • 0

#109 edheldil

edheldil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 14:48

Smrk napsal/a:
Mě výměna za kinderbordel nevadí. Kindervajíčko stojí kolem dvaceti korun. Navíc spousta kačerů chodí s dětmi a ti mají z hraček radost. Alespoň se pak dá spojit kačeřina a výlet s dětmi :-)


Presne tak - ja jsem pri lovu s Anezkou dal uz parkrat do kese CWG za kinderfigurky, protoze se ji libily a ja nic jineho nemel.

Na vymene obracene, CWG za peknou kinderhracku taky nevidim nic spatneho. Trackovatelny predmet to neni, a pokud je dodrzeno trade up or equal, tak je IMO vse v poradku. A to i kdyz dosud vlastni CWG nemam :-P .

Uz se tesim, jak to schytam za spatnou vymenu zleva i zprava - je hodnotnejsi figurka, nebo CWG? :-D
  • 0

#110 Bombis-27831

Bombis-27831

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 15:47

Krádež GWG z keše? Hloupost. Z kapsy, batohu nebo šuplíku, ano, to je krádež. Ale když už ten puk šoupnu do krabičky, ať si ho vezme kdo chce a za co chce. Kolečka dávam většinou do keší, které dají při odlovu trochu práce nebo jsou alespon kousek dál od silnic, čili kačer který takovou keš navštíví si ten popálenej suk zaslouží.
  • 0

#111 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 16:39

PaWcz napsal/a:

Smrk napsal/a:
Tak ten týpek Švidrnoch mi napsal, že výměna v keši je jen doporučení, ne pravidlo. Takže když si vezme CWG a nic tam nedá. Nic neporušuje. Obsah keše je prý jen bonus pro nálezce od ownera. Jestli to takhle bere hodně lidí, máme se na co těšit.


Tak to dopadá, když se někam místo "musí" napíše "měl by":|
Někomu pak nedojde, že "měl by" vyjadřuje něco, co prostě je slušné a tudíž je pravidlem.

Švidrnoha mi ale gc.com nenachází (ani bez diakritiky), takže mu ani nemůžu poslat odkaz na doporučenou (nebo spíš povinnou) četbu, jejíž kapitolu finding geocaches zjevně odfláknul.


Tady na něj máš odkaz:


http://www.geocachin...93-de181796c670
  • 0

#112 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2011 - 8:50

Nejsmutnější na tom je, že důsledkem tohoto je vyměňování CWG převážně na eventech a ukazování coinů tamtéž. A keše jsou vymydlené.
  • 0

#113 TeaPeter

TeaPeter

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2011 - 9:30

Když najdu nějakou keš, která se mi líbí tak do ní CWG dám a neřeším, jestli jsem si tam vzal nějaký jiný CWG. Když jdu na keše s dětmi, a dětem se něco v keši líbí a já nemám nic na výměnu, tak dávám jeden dva CWG jako protihodnotu. Zavádění pravidla "vyměň CWG za CWG" mi přijde jako hodně ulítlá snaha poblázněných sběratelů. A na eventech jsem jich viděl... Pokud někdo nechce do keší CWG dávat, tak ať je tam nedává. Pro všechny ostatní je to dobrý a hodnotný trade item.
  • 0

#114 Mirdule22

Mirdule22

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2011 - 10:50

Smrk napsal/a:
Nejsmutnější na tom je, že důsledkem tohoto je vyměňování CWG převážně na eventech a ukazování coinů tamtéž. A keše jsou vymydlené.


My jsme největší radost měli z výměny CWG v keši.To máme stále, ale to že někdo vybrakuje kolečka v našich keších už nijak neřešíme. Každou jednou o tři kusy doplníme a dost.
Taky je důležité do jaké se vydáte oblasti a kdo tam kešoval před vámi.
Do sbírky získáváme i na eventech, kde poznáváme i nové kolegy.
Když se nám některá keš obzvlášť líbí, tak do ní dáme CWG taky. A neřešíme, že skončí v rukou někoho kdo vlastní sbírku nemá, ale o to více se ohání pravidly.;)
  • 0

#115 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2011 - 18:12

Mirdule22 napsal/a:

Smrk napsal/a:
Nejsmutnější na tom je, že důsledkem tohoto je vyměňování CWG převážně na eventech a ukazování coinů tamtéž. A keše jsou vymydlené.


My jsme největší radost měli z výměny CWG v keši.To máme stále, ale to že někdo vybrakuje kolečka v našich keších už nijak neřešíme. Každou jednou o tři kusy doplníme a dost.
Taky je důležité do jaké se vydáte oblasti a kdo tam kešoval před vámi.
Do sbírky získáváme i na eventech, kde poznáváme i nové kolegy.
Když se nám některá keš obzvlášť líbí, tak do ní dáme CWG taky. A neřešíme, že skončí v rukou někoho kdo vlastní sbírku nemá, ale o to více se ohání pravidly.;)


Já sbírám CWG taky jen z keší. A svoji pravidelně doplňuji o nová CWG, i když jsem tam nikdy žádné jiné nenašel. Ale ať se s tím kolečkem stane cokoli, vždycky bude ve sbírce.
  • 0

#116 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2011 - 13:35

Tak jsem si po přečtení tohohle vlákna taky pořídil ta dřevěná kolečka. Objednal jsem je včera v 9:38 a dnes ve 14:00 je už držím v ruce. Úžasná rychlost. <reklama>objednal jsem je u www.geogadget.cz</reklama>
  • 0

#117 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2011 - 13:53

Tak GG nás také velmi překvapili. Dcera měla kolečka na poště ob jeden den :-). (akorát je smutná, že v obrázkovém katalogu budou za moooooooooc dlouho. Má tam nejsou sedmý měsíc a to už jsem skoro rozdala druhou várku.)
  • 0

#118 MorceZaVolantem

MorceZaVolantem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2011 - 15:27

Vsara: To je divné, po 3 měsících v katalogu CWG byla a taky od geogadgetu (nick Smetanka lékařská, morče se k CWG ještě nedopracovalo...)
  • 0

#119 DULÍK & VOJTÍK

DULÍK & VOJTÍK

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 20:22

Na Tachovsku nám běhemn měsíce zmizela 1 CWG směnárna a 1 byla 3x vykradená! Nějaký ubožák si ulevuje nad nepochopením smyslu CWG, tak je likviduje a ještě se tím chlubí ponecháním zprávy v keši. Prostě Magor!!!:@ !!!Dále pro ty co vykrádají CWG z keší!!! Prosím toho kdo vykrádá keše o tyto krásné kolečka ať mě kontaktuje nechám mu vyrobit kolik koleček chce. Myslím si že dnes už při ceně 3,90 - 5,-Kč za CWG, by si tuto zálibu může Chňapák odpustit!!! Ale má nabídka trvá, ať se ozve!:o
  • 0

#120 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 20:25

DULÍK & VOJTÍK napsal/a:
Na Tachovsku nám běhemn měsíce zmizela 1 CWG směnárna a 1 byla 3x vykradená! Nějaký ubožák si ulevuje nad nepochopením smyslu CWG, tak je likviduje a ještě se tím chlubí ponecháním zprávy v keši. Prostě Magor!!!:@
!!!Dále pro ty co vykrádají CWG z keší!!!
Prosím toho kdo vykrádá keše o tyto krásné kolečka ať mě kontaktuje nechám mu vyrobit kolik koleček chce. Myslím si že dnes už při ceně 3,90 - 5,-Kč za CWG, by si tuto zálibu může Chňapák odpustit!!! Ale má nabídka trvá, ať se ozve!:o

Bohužel si někdo myslí že zvítězí když sebere z kešky CWG. Ale v dnešní době se nenií čemu divit. Je to smutná realita, zrovna dneska jsme se o tom bavili s Kohouťákem. Lepší zajít na event a povyměňovat CWG. ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama