Přejít na obsah


Fotka

geoquack - offline klient pro android s využitím databáze GeoGetu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
281 odpovědí na toto téma

#101 naceste

naceste

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2011 - 23:01

Nová verze 0.32
http://horas.savana....id/geoquack.apk

- V detailu kešky jsem přesunul záložky dolů a zmenšil jsem je. Vypadá to divně, ale na displeji je víc místa a přepínat se to dá. Kdyby byl nějaký problém, tak dejte vědět. Pracuju na přepínání záložek pomocí gest, ale ještě mi to nějak blbne, takže jsem to do týhle verze nedal.
- Trochu jsem zkompresoval popisky pod kompasem.
- Opravil jsem chybu, kdy se načítaly listingy jen o 10 000 znacích.
- U displejů, který mají rozlišení 4:3 jsem trošku zvětšil kompas.
- Nyní se defaultně nezobrazuje nápověda udetailu, zobrazit ji je možno přes menu. Aby se zobrazovala vždy, je možno zapnout checkbox v nastavení.
- V seznamu nejbližších keší se objevilo menu, kterým je možno načíst dalších padesát keší a dalších padesát keší... atd...
- Logy u keše jsem srovnal podle datumu, je možný, že dřív se nezobrazovaly chronologicky.
  • 0

#102 naceste

naceste

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2011 - 23:13

Modry.medved napsal/a:


Odpovím na jednotlivý body:
1: Tohle rád slýchávám od šéfový, když mně dává výplatu :)
2: Opraveno
3: Určitě plánuju v pozdější době. Zároveň i to, že se mapa bude moct poohybovat podle pohybu aktuální pozice a markery na mapě se budou zobrazovat automaticky, ale není to pro mě priorita.
4: Přidám
5: Upraveno, já sám nejsem až tak hardcore, do hintu se koukám už sto metrů před keší :D
6: V plánu je nějaký složitější filtr, zatím musí posloužit mapa.
7: Nevím, načítám všechny logy, co v databázi jsou. Myslím, že GeoGet, respektive GeoJarry udržuje v databázi jen posledních pět logů, protože i já mám v databázi ČR převážně přesně pět logů.
8: Na market to přijde snad už brzo. Jak jsem psal dříve, je to ještě dost neusazený projekt.
9: Angličtina u mě není problém a mám tři kamarády se státnicema z AJ, a ti mi překlad opraví :)

Dobrou noc a hodně dobrých kešek.
  • 0

#103 Modry.medved

Modry.medved

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 21 June 2011 - 18:53

Pokud program obsahuje alespon jednu funkci, je velka pravdepodobnost, ze bude obsahovat alespon jednu chybu. Opravou teto chyby se vytvori nejmene dve vice zavazne. Murphy. Takze to tak neres ;) Nesel by alespon nejaky trivialni refresh, protoze nedochazi k serazovani seznamu nejblizsi. Stacilo by do nastaveni pridat "refresh po..." Umim jen zaklady programovani, proto nevim, jaky je to problem pro android. Diky
  • 0

#104 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 21 June 2011 - 20:02

Mohu se zeptat na geoquack nepodporuje Android 1.6 a G1?
  • 0
Vložený obrázek

#105 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1397 příspěvků(y)

Publikováno 21 June 2011 - 20:41

Rootni to a nahraj tam neco novejsiho... Novou neoficialni rom s vyssim androidem.
  • 0

#106 naceste

naceste

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 21 June 2011 - 21:40

Na netu je další verze 0.33
http://horas.savana....id/geoquack.apk
Jelikož jsem se dneska půlku večera pral s nefunkční instalací javy, tak jen dvě úpravy:

- Seznam nejbližších kešek je možný nastavit na pravidelný obnovování (zapne se z menu). Obnovování se pak vypne dotekem prstu.
- Zkusmo jsem snížil nejnižší podporovanou verzi systému na 1.6. V emulátoru mi to běží, ale kdo ví, jestli to bude běžet na reálným zařízení.


Rogosak napsal/a:
Mohu se zeptat na geoquack nepodporuje Android 1.6 a G1?


Vyzkoušej to, ale jestli to nebude na androidu 1.6 fungovat, tak si spíš nahraj novější verzi androidu. Mezi těmi verzemi se toho tolik změnilo, že se nevyplatí podporovat 1.6.
  • 0

#107 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 21 June 2011 - 22:02

No jo, seznámím vás trochu s mojí situací: Na počátku byla G1 byla originální software též. Pak do ní začal rogosak rýpat, o cyanogenu se dozvěděl ještě tentýž den. Rootoval asi týden až se to podařilo s programem Androot. Root na cyanogen, kvůli pomalosti a nedostatkům na Jalinski? či nějaké polské jméno. Vypadá to jako 2.2. No ale zjistil, že ani jeden nefunguje jak by chtěl, jeden je pomalý odezvy i 20s zapnutí programu a druhý nemůže jít na mobilní sítě ani EDGE ani gprs ani 3G ani GSM. Tak rogosak vrátil telefon podle návodu unroot z androitforum.cz zpět, ale teď má zařízení pouze anglicky. Root mobilu nefunguje a clockwork taky ne. Teď se ještě rozbil Locus- zapnu ho a objeví se tlačítko force close. kliknu a zase to samé. Jsem donucen restartovat zařízení. Co by jste dělali vy na mém místě?
  • 0
Vložený obrázek

#108 naceste

naceste

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 29 June 2011 - 9:09

Na netu je další verze 0.34
http://horas.savana....id/geoquack.apk

- Opraveno automatické načítání keší v seznamu, doteď to kvůli mý blbosti nefungovalo, čehož jsem si všimnul až když jsem to chtěl zkusit v autě.
- Do filtru přidána možnost "Všechny typy", což zapíná nebo vypíná nastavení typů keší
- Přeloženo do angličtiny, přičemž AJ je nastavená jako defaultní jazyk (na přístrojích s jiným jazykem než CZ se bude zobrazovat angličtina). Tady bych potřeboval pomoct při překladu, ten můj je vinou mý angličtiny získaný z filmů takovej křováckej. Kdyžtak mi pošlete, kde je co špatně napsaný. Kdyby někdo chtěl XML soubory s texty, tak je můžu taky vystavit. A kdyby někdo chtěl přeložit do jinýho jazyka, tak není problém, těch textů tam je zatím jen kolem padesátky.

Jinak teď dělám na importech GPX a dávám dohromady webovou stránku, abych to moh konečně vystavit na marketu. Kdyby někdo věděl o nějakém html systému, kterej umí správu bugů a úprav, tak sem s tím, hledám něco jako wiki, kterou má pocketdrake http://pocketdrake.c...ku.php?id=popis, ale musí to umět správu jednotlivých chyb, todo a problémů jako má třeba osmdroid http://code.google.c...oid/issues/list.

Mimochodem, jak je to s tou veřejnou API groundspeaku? Má být zveřejněna v září a bude i pro nepremium uživatele?
  • 0

#109 BurMa

BurMa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 29 June 2011 - 9:17

naceste napsal/a:
Na netu je další verze 0.34
http://horas.savana....id/geoquack.apk

- Opraveno automatické načítání keší v seznamu, doteď to kvůli mý blbosti nefungovalo, čehož jsem si všimnul až když jsem to chtěl zkusit v autě.
- Do filtru přidána možnost "Všechny typy", což zapíná nebo vypíná nastavení typů keší
- Přeloženo do angličtiny, přičemž AJ je nastavená jako defaultní jazyk (na přístrojích s jiným jazykem než CZ se bude zobrazovat angličtina). Tady bych potřeboval pomoct při překladu, ten můj je vinou mý angličtiny získaný z filmů takovej křováckej. Kdyžtak mi pošlete, kde je co špatně napsaný. Kdyby někdo chtěl XML soubory s texty, tak je můžu taky vystavit. A kdyby někdo chtěl přeložit do jinýho jazyka, tak není problém, těch textů tam je zatím jen kolem padesátky.

Jinak teď dělám na importech GPX a dávám dohromady webovou stránku, abych to moh konečně vystavit na marketu. Kdyby někdo věděl o nějakém html systému, kterej umí správu bugů a úprav, tak sem s tím, hledám něco jako wiki, kterou má pocketdrake http://pocketdrake.c...ku.php?id=popis, ale musí to umět správu jednotlivých chyb, todo a problémů jako má třeba osmdroid http://code.google.c...oid/issues/list.

Mimochodem, jak je to s tou veřejnou API groundspeaku? Má být zveřejněna v září a bude i pro nepremium uživatele?



Ahoj,
po stažení a pokusu o nainstalování mi HTC Desire Z hlásí, že aplikace není nainstalována. V žádníé z předchozích verzí se mi to nestalo, má někdo podobnmý problém?
  • 0

#110 naceste

naceste

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 29 June 2011 - 9:29

BurMa napsal/a:
Ahoj,
po stažení a pokusu o nainstalování mi HTC Desire Z hlásí, že aplikace není nainstalována. V žádníé z předchozích verzí se mi to nestalo, má někdo podobnmý problém?


Zkus odinstalovat existující geoquack. a spustit znovu instalaci.
Stalo se mi to taky, problém bude někde v tom, že jsem přešel na novej notebook a eclipse mi to nějak jinak zkompilovalo.
  • 0

#111 kmochy

kmochy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 29 June 2011 - 9:29

Po pokusu o instalaci stejný problém. Skončí to hláškou: "Aplikace nebyla nainstalována". HTC Desire HD
  • 0

#112 kmochy

kmochy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 29 June 2011 - 9:34

Takže odinstalace a následná instalace pomohla :) Díky
  • 0

#113 BurMa

BurMa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 29 June 2011 - 9:37

naceste napsal/a:

BurMa napsal/a:
Ahoj,
po stažení a pokusu o nainstalování mi HTC Desire Z hlásí, že aplikace není nainstalována. V žádníé z předchozích verzí se mi to nestalo, má někdo podobnmý problém?


Zkus odinstalovat existující geoquack. a spustit znovu instalaci.
Stalo se mi to taky, problém bude někde v tom, že jsem přešel na novej notebook a eclipse mi to nějak jinak zkompilovalo.


:-)...pomohlo to díky za info.
  • 0

#114 naceste

naceste

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 29 June 2011 - 9:43

Tak to se omlouvám. Vůbec nevím, v čem je problém, možná, že jsem to přeložil s novějším SDK. Nicméně další notebook v práci dostanu až za rok a půl, takže se tahle chyba znovu neukáže :) Pravděpodobně se vám zrušilo nastavení a databáze teď ukazuje na sdcard/geoquack/
  • 0

#115 naceste

naceste

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 30 June 2011 - 18:29

Vytvořil jsem bugtracker pro sledování chyb a úprav.
http://horas.savana....uack/bugtracker

Zaregistrujte se a budete moct vkládat reporty chyb a návrhy na další funkčnost.

Na adrese http://horas.savana....oquack/doku.php vytvářím wiki stránku programu s popisem a nápovědou.
  • 0

#116 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 13 July 2011 - 9:45

Na G1 už funguje, alespoň pro mne. Mám teď Android 2.2 Froyo :D Cyan.
  • 0
Vložený obrázek

#117 naceste

naceste

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 14 July 2011 - 22:43

Na netu je další verze 0.35
http://horas.savana....id/geoquack.apk

- Opravena chyba, kdy se seznam keší načítal při odemknutí zařízení
- Obrazovka filtru se dá zobrazovat i z mapy a ze seznamu nejbližších keší
- Obrazovka filtru byla rozdělena a přidal jsem tam filtr na typy waypointů na mapě
- V seznamech keší se zobrazuje počet zobrazených keší
- Snad opraveno zobrazování textových preferencí u malých displejů
  • 0

#118 naceste

naceste

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 14 July 2011 - 23:34

Tak jsem udělal ještě verzi 0.36
http://horas.savana....id/geoquack.apk

- Po odejití z nastavení se do /sdcard/geoquack uloží ini soubor pro synchronizační plugin do geogetu. Pokud se z nějakýho důvodu ten soubor nepodaří vytvořit, tak o tom aplikace pomlčí.
  • 0

#119 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 581 příspěvků(y)

Publikováno 15 July 2011 - 4:50

Ahoj, předem chci poděkovat za výbornou aplikaci. Je opravdu skvělá. Mám jednu otázečku, respektive dvě: 1. Lze se navigovat na danou keš přímo v mapě (jako je to třeba u navigací garmin - defakto se vytvoří spojnice mezi danou keší a mou polohou přímo v mapě a tak vlastně mohu jít dle mapy)? 2. Jak si v aplikaci stáhnu mapy tak, aby bylo možné je poté používat offline? Nebo to musím udělat pomocí nějakého jiného programu? Předem děkuji za odpověď
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#120 naceste

naceste

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 15 July 2011 - 9:18

Ahoj,
1: Bude to jako v pocketdrake, spojnice k vybranýmu WP a nahoře v pruhu bude napsaná vzdálenost.
2: Teď se s mapama peru a offline mód jaksi nefunguje. Nebo funguje, ale jak kdy. Tiles je možný stahovat programem http://code.google.c...ileAtlasCreator, v geoquacku žádný hromadný stahování dat nebude, vlastníci map to nemají rádi.

vin-lin napsal/a:
Ahoj,
předem chci poděkovat za výbornou aplikaci. Je opravdu skvělá.

Mám jednu otázečku, respektive dvě:

1. Lze se navigovat na danou keš přímo v mapě (jako je to třeba u navigací garmin - defakto se vytvoří spojnice mezi danou keší a mou polohou přímo v mapě a tak vlastně mohu jít dle mapy)?

2. Jak si v aplikaci stáhnu mapy tak, aby bylo možné je poté používat offline? Nebo to musím udělat pomocí nějakého jiného programu?

Předem děkuji za odpověď


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama