Přejít na obsah


Fotka

Nikdy bych...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
613 odpovědí na toto téma

#61 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 19:29

montezuma2 napsal/a:
- nikdy bych nebyl v parku na periferii Prahy v noci, kde se to hemží podezřelejma osobama


A to jako myslíš ty podezřelý osoby, co maj' na hlavě čelovku a v ruce škatulku se šipkou, nebo ty podezřelý osoby, co nosej' na hlavě punčochu a v hrsti pádnej argument? :D
  • 0

#62 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 450 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 19:52

Nikdy bych se tolik nenasmála, jako při čtení tohohle vlákna, se zbytkem bych se opakovala :-)
  • 0

#63 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 20:08

- nekoukal bych snekum do domecku, jesli tam nemaj notysek - nesnazil bych se zavodit s kazdym kdo me predjede, protoze by mi to FTF mohl vyfouknout - netusil bych ze pokud je na rozvodny skrini cedulka s bleskem, mam se na zadni stranu podepsat - nesel bych v zime na horach 4 kilaky tam a 4 zpatky prehrabavat (marne) snih na hrbitove pod zaminkou ze jdu do kramu nakoupit jidlo - nepremlouval bych deti at jsou na prochazku, ze prsi jen malo - nemusel bych zene do telefonu na dotaz kde jsem ze nejsem doma, kdyz pred chvili jsem tam jeste byl vysvetlovat ze vlastne presne nevim kdyz je takova tma a prsi, ale ze bezim abych tam byl prvni, tak at me nezdrzuje nemistnejma dotazama - necekal bych skodolibe u parezu, abych si vychutnal toho, kdo k nemu pribehne pozdejc nez ja - nebyl bych ted nervozni ze je keskomerka cela cervena, kdyz mam v sobe flasku sampusu
  • 2

#64 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 20:13

- nevěřil, že se dá dát trojboj najednou. Jednotlivé disciplíny jsou: utonutí mobilu, utonutí foťáku, utonutí kačera. Výsledková listina: mobil ještě rok s občasnými výpadky funguje, foťák je úspěšné vydražen (coby Plaváček) na nejmenovaném eventu, kačer je nakonec úspěšně resuscitován a dodnes s mírnou retardací funguje...:D:D:D
  • 0
Vložený obrázek

#65 Rozarka

Rozarka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 20:27

nikdy bych ... málem neskočila divokému praseti do obýváku, když GPS ukazovala už jen 29m ke keši :D
  • 0

#66 Coyote.cz

Coyote.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 20:34

Nikdy bych: - nelezl do jeskyně ledovým sešupem v počtu 4 lidí a 2 čelovek - v neděli po obědě neběžel do kopce - nezačal běžkařský výlet o půlnoci - neopékal párky ve 4 ráno na sněhu
  • 0

#67 rajmici MB

rajmici MB

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 20:42

-nastál bych 15 minut na rohu ulic než přejdou lidi abych pak mohl vyskočit na dopravní značku -neotvíral poklopy kanálů na náměstí okresního města -nelezl po mostě po čtyrech s hlavou skloněnou pod zábradlím nad říčkou protékající středem obce -nazaparkoval za značkou zákaz vjezdu -nestrkal 4-letého prcka za zadek na desetimetrovou skálu. -nejezdil novým autem po poli -neseděl po pěti minutách postupně na 4 lavičkách vedle sebe a přitom nešmátral rukou pod nohama jako pacient -nelezl špinavým keřem kolem bezdomovce po špičkách, abych ho neprobudil a neprozradil úkryt -nevyčistil auto abych tam večer naskládal děti s pětikilovými boty od bláta -nehledal bych houby s očima na stromech -nejel dát razítko do rozmočeného kusu papíru 50 km - nevlezl večer do opuštěného trním zarostleho sklepení -nešel v metrových kopřivách hrabat ve ztrouchnivělé vrbě -nestrávil hodiny a hodiny při obyčejném plánování trasy na dovolenou -nešel do sousední vesnice 10-ti kilometrovou oklikou -neodhrnul klacíkem mrtvého hada abych mohl vlézt do toho kanálu pod silnicí já -nejel k rodičům na oběd v maskáčích s batohem a svačinou na celé odpoledne -nestrávil u počítače večer sepisováním nesmyslů, které bych normálně neudělal - nebýt GC Ale taky bychom neviděli tolik a tolik krásných míst a úžasné přírody a nepoznali ty užasné lidičky, kteří jsou stejně postižení. díky gc
  • 1

#68 GK

GK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 20:45

souhlasím tu v podstatě se vším a přidávám pár svých :-D - nikdy bych nevylezla zběsile na strom a teprve PAK si vzpomněla, že mám závratě ve výškách (tou výškou myslím 2 metry) - nikdy bych nevěřila, že strčím ruku do čehokoli, kde není jasné, co je vevnitř - nikdy bych jen tak nekoukala do mapy ČR - nikdy bych nekontrolovala ceny nízkonákladových letenek a nehodnotila cílové destinace podle množství krabiček - nikdy bych nekoukala po cizích divných lidech, jestli třeba nebudou lovit kešku, kterou už my máme - nikdy bych cestou z a do domu nekontrolovala, jestli je krabička na místě - nikdy bych neprolezla rourou pod silnicí, když mám strach z malých temných prostor - nikdy bych nenachodila v Norsku v dešti v noci 40km - nikdy bych nevydržela nespat 2 dny a pořád jen vyskakovat z auta nebo se celou dobu plahočit Norskem - nikdy bych nevěřila, že ty hrozný matematický věci taky někdy využiju - nikdy bych nevěřila, že o sobě budu prohlašovat, že jsem kačerka :-D a hlavně - nikdy bych nevěřila, že i když jsem napsala toto všechno, tak jsem pořád ještě docela trapná :-D G.
  • 0

#69 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 20:50

- nepokoušel se ukrást žebřík z posedu poté co jsem zjistil, že k stagi bez horolezeckého vercajku nevylezu...
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#70 Trnec

Trnec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 20:58

GK napsal/a:
nikdy bych nevěřila, že i když jsem napsala toto všechno, tak jsem pořád ještě docela trapná :-D
G.


Ja jsem myslel: "na zivu" :D Diky moc za prispevek!
  • 0
Garmin eTrex H, HP Pavilion dm3, Geoget, Locus, WhereIGo ... Vek? To je ta doba, po kterou sbiram ty plastove krabicky na potraviny...

#71 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 20:58

- nikdy bych nemel uz treti navigaci - nikdy bych nenajezdil tolik kilometru sluzebakem - nikdy bych tak rad nejezdil na sluzebni cesty - nikdy bych neporizoval lezecky cajky a pak zjistil, ze jeste potrebuju ZEBRIK - nikdy bych netravil tolik casu matikou - nikdy bych neplanoval sluzebni cesty podle krabicek v okoli ... - nikdy bych nepoznal tolik fajn lidi... ... ... ;)
  • 0

#72 rajmici MB

rajmici MB

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 20:59

si nemyslel že desítky lidí, kteří mne neznají nesepíší můj vlastní životopis :D
  • 1
Zdraví je vždy na prvním místě - pokud se nejde za keší

#73 Obludka

Obludka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 21:06

nikdy bych se nesnažila najít sedm trpaslíků, kteří mi mají pomoct zachránit Sněhurku... nikdy bych neobjímala strom v půlce rozbahněného svahu a nemyslela na to, co se stane, až ho pustím... nikdy bych nebyla tak špinavá, jako když jsem ten strom pustila... nikdy bych nevysvětlovala své matce, že mému příteli opravdu nevadí, že lítám po nocích po lese "s cizím klukem" s cílem najít plastovou krabičku... nikdy bych nevysvětlovala příteli, že s tím "cizím klukem" po nocích opravdu jen lítám po lese s cílem najít plastovou krabičku... nikdy bych po nocích nelítala s "cizím klukem" po lese s cílem najít plastovou krabičku... ale taky bych nikdy nepotkala toho "cizího kluka", za kterého je dneska můj dobrý kamarád, nepoznala spoustu dalších přátelských a zajímavých lidí a nikdy bych se nedostala na tu spoustu nádherných míst, která jsem díky GC měla to štěstí navštívit... a pro pobavení: log, který jsem nedávno objevila v jedné kešce: ... Uz vim co to je "sjet po zadku holou skalu"....
  • 1

#74 GK

GK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 21:17

- nebyla nařčena, že chci ukrást něco na hřbitově, případně jinde něco podobně lukrativního.. - nevěřila, že ten pán v obleku, co mě načapal jak visím na stromě, je owner a tu keš mi podá, aby na to už nemusel koukat :-D - nevěřila, že když bude GPSka v reklamaci, tak se z toho budu hroutit
  • 0

#75 Taura

Taura

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 21:19

- nikdy bych si jako první lezeckou zkušenost nezvolila patnáctimetrový buk na základě motivace slovy "to dáš" a prázdné plastové krabičky nahoře nikdy bych si neprožila okamžik naprostého geniálního osvícení, když jsem zjistila Kde je? - nikdy bych nezdravila cizí lidi v lese slovy "á, vidím oregona" - nikdy bych se neporvala se spoustou krásných šifer a nezažila ten královský pocit, když je zlomíte - nikdy bych nepoznala neznámá nádherná místa v blízkém okolí a furt měla pocit, že mě tu už nic nemůže překvapit - nikdy bych nepotkala tolik báječně trhlých lidí, co jsou naladění na stejnou vlnu - nikdy bych si nedala rande s absolutně cizím chlapem potmě v lese - nikdy bych neprochodila několik kilometrů pěšky po Bruselu bez mapy jen kvůli malinkému obrázku strašidýlka - nikdy bych vášnivě neobjímala svého muže na ulici jednou rukou, abych nepozorovaně tou druhou mohla vrátit keš na místo (páč dvě těla těsně vedle sebe kryjou líp než jedno :D ) a furt bych měla zatrpklý pocit, že fair play už není a nikdy nebude v módě díky za nádherné téma
  • 1

#76 zemekoulani

zemekoulani

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 21:43

Ježiš to je fantastický vlákno!!! Prodloužil jsem si život o mnoho hodin! Díky!!! A jdu též se svou troškou do mlýna, která dosud nebyla zmíněna: Nikdy bych za šílené bouřky neběžel pod nejvyšší dub široko daleko abych měl FTF (a pak jel nahatej domů, protože jinak by se dala sedačka řidiče ždímat)
  • 0
zeměkoulani zdraví zbytek světa!
---
www.zemekoulan.com
Většina řidičů se dělí na ty, kteří objevili SUBARU a na ty, které to teprve čeká! ;-)

#77 D@liking

D@liking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 21:58

Nikdy bych nejel do Olomouce prvním ranním vlakem ve 4:17, i když na domluvený sraz stačilo vyjet o 4 hodiny později, a to přestože jsem spal asi dvě hodiny, protože jsem si do noci připravoval krabičky v Olomouci, které jsem si nemohl připravovat dříve, protože jsem se vrátil o půlnoci z keškování:-) Nikdy bych na tento sraz nepřišel pozdě, i když jsem vyjel o 4 hodiny dříve.
  • 1

#78 romantic29

romantic29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 22:14

Nikdy bych si v Bruselu nešel sednou na lavičku uvnitř uzavřeného dětského hřiště, kde na mě v jednom okamžiku najednou podezíravě koukalo 20 očí starostlivých maminek čtyřletých dětí jako na největšího pedofila...
  • 0

#79 Zoffka

Zoffka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 22:29

engys napsal/a:
-nikdy bych si neumyl auto jen proto, abych na něj nalepil nějakou samolepku


Nikdy bych si nelepila na auto nějakou samolepku.
A nikdy bych nepovažovala čelovku za běžnou výbavu dámské kabelky.
  • 0
Gde Proboha Sem ???
Jdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta...

#80 engys

engys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 22:33

Nikdy bych si nemyslel, že na hodinkách musím mít i datum
  • 0
Garmin GPSMAP 62s + nokia E51




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama