Přejít na obsah


Fotka

Nikdy bych...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
613 odpovědí na toto téma

#101 jackcomputer

jackcomputer

    Petr

  • Members
  • PipPipPip
  • 217 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 17:51

Nikdy bych nešel tunelem dlouhým 1,5 km poté co jím projela parní lokomotiva. Nikdy bych nelezl na strom odkud jsem pak nemohl hned slézt protože pod ním začala jedna dvojice souložit. Nikdy bych nepoznal tolik přátel jako na svých cestách za keškami. Nikdy bych za deště nejel lovit smajlíka. Nikdy bych dobrovolně nelezl do kanálu. Nikdy bych neviděl spoře oděná děvčata co se opalovali na pasece když jsem čekal na to až odejdou a já budu moci odlovit keš. Nikdy bych neplaval na ostrůvek plný kopřiv abych vzal plastovou krabičku. Nikdy bych se nebrodil ledovou vodou. Nikdy bych v noci nechodil po lese z baterkou.
  • 0

#102 GK

GK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 17:56

...nevylezla ve 2 ráno v Maďarsku na billboard
  • 0

#103 LacertaCZ

LacertaCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 19:31

... po pětikilometrovém sprintu nelezla na desetimetrový sloup za šíleného řevu supící tělocvikářky ... se nasnažila mojí katastrofální francouzštinou zapříst rozhovor s dvaceti jeptiškami na náměstí v Avignonu, abych mohla vytáhnout keš u zdi, kde stály ... se nehrabala dvoumetrovou vrstvou sněhu za vichřice konkurující uragánu v minus dvaceti bez rukavic ... se nenechala pozvat na zmrzlinu od čtyř třímetrových goril, které hráli rugby přesně ve středu pravého anglického parku, kam ukazovala šipka ... nepůsobila mezi průměrnou populací stejně starých slečen jako exot při odpovědi na otázku: "Co jsi dělala o víkendu?"
  • 1

#104 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 19:52

- nikdy bych se nesnažil v mimojdoucí veřejnosti okatým dopínáním kalhot vyvolat dojem, že jsem v tom křoví byl za nutnou potřebou.
  • 0

#105 GK

GK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 19:55

Toniczech mi připomněl, že bez geocachingu bych nikdy nepředstírala, že čůrám u krajnice a tudíž i že jsem chlap :-D (byla tma a kolem jezdili jen Maďaři, takže pohoda..)
  • 0

#106 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 20:01

...nikdy bych nevlezla do místnosti plný cizích lidí (1/2 z nich by mi mohla dělat tátu) a neřvala AHOOOOJ. ...nikdy bych si nedávala schůzku s úplně cizím chlápkem u nás před barákem, natož v noci v lese . ...nikdy by mě nenapadlo strkat do plastových krabiček něco jiného, než potraviny
  • 1
mishiczka1

#107 Mirdule22

Mirdule22

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 20:20

... nikdy bych nepřemlouvala cizího chataře v cizím kraji u cizího rybníka, aby mi půjčil loďku (i za peníze), že bych se hrozně chtěla podívat na ten ostrůvek:) ....bohužel nepůjčil:|
  • 1

#108 Jahn Brown

Jahn Brown

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 20:30

Nikdy bych nenapsal tolik básniček, nikdy bych neušpinil tolik triček. Nikdy bych nezkoumal kanál ze spodu, nikdy bych nevyléval ze svých bot vodu. Nikdy bych neřek že těšit se budu, až se zas převkléknu jak za pobudu, Nikdy bych v tesilkách na nohou polobotky, nelezl přes pole i když času mám jen půl hodky. Nikdy bych nestrčil svou ruku do nory, nikdy bych nepoznal jak krásné jsou hory. Nikdy bych nepočítal světla v parku, nikdy bych neřek co svět skrývá dárků...
  • 2
Není důležité zůčastnit se, ale zvítězit. J.B.

#109 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 20:42

Jahn Brown napsal/a:
Nikdy bych nenapsal tolik básniček,
nikdy bych neušpinil tolik triček.
.....
....
.

Nikdy bych před tímhle nemohl smeknout! Ostatně jako před všemi Tvými logy, vážně klobouk dolů chlape!

Vím že už jsem skoro OT, třeba si mě kamenujte ale já prostě musel!
  • 0

#110 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 20:48

...nikdy bych si nekoupil GPS (druhou, třetí), vždyť se přece stačí zeptat. ...nikdy bych nevlezl do zasypané štoly s čelovkou a v rybářských botách s bandou stejných šílenců. ...nikdy bych nešel do německého lesa se žebříkem v 7:00 ráno abych měl FTF ...nikdy bych nenajel přes 1200 km jen proto, abych mohl dávat razítka do haldy notýsků. ...nikdy bych nečekal, že budu někdy rozvažovat, zda zorganizovat sraz spolužáků, anebo raději event ;) ...že budu přehrabovat cajky v Globusu, Tescu, Obi, Tiňg-Ťongů (nehodící se škrtněte) s tím, jestli by se něco nehodilo na schovku. Myslím, že toho je tolik. Dneska se mě ptali na anglině, co dělám za sport. Řekl jsem, že geocaching-tam je obsažený úplně všechno :D
  • 1

#111 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 20:52

.. nikdy bych nelezl do kanalu .. nikdy bych nelital v noci po lese, terenem pro horske kozy .. nikdy bych nestravil tolik casu u PC googlenim, nebo tupym ziranim na obrazek a premysleje co tim chtel owner rict .. nikdy bych nejezdil v aute s celovkou na hlave (byt zhaslou) .. nikdy by me nenapadlo zpozornet u podivne proslapane stezky v lese, kde zarucene zadna turisticka atrakce neni .. nikdy bych se nevracel z ruznych vyletu jak prase .. nikdy bych netusil jak funguje Enigma v praxi (a jine hlavolamy) asi je toho vic, ale hlavne bych nikdy nepoznal spousty zajimavych lidicek B)
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#112 Chodimpozde

Chodimpozde

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 22:29

- nikdy bych nelezl dobrovolne a zadarmo ve svem volnem case o sobotni noci do kanalu - nikdy bych nepokracoval v chuzi kanalem po zjisteni ze mam kratke gumaky a venku jsou 4 stupne nadnulou - nikdy by si v autoservisu nekepali na celo pri pohledu na podvozek meho vozu, urceneho prevazne do mesta kdyz pres bahno nemuzou najit palivovy filtr - nikdy bych nespolknul tolik komaru aniz bych se nad tim pozastavil... prece to bylo v listingu ze se to muze stat! - nikdy bych nelezl po peti pivech na vysilac a nehulakal z tama na brachu ze je to jako v pohode ze se jen potrebuju zbavit strachu z vysek abych si konecne mohl odlovit nedaledkou kesku - nikdy bych nelozil ve meste po vsech ctyreh po zemi a neosahaval zabradli a parapety - nikdy bych nevylezl na strom na dopuruceni holky kterou jsem pod nim potkal a nikdy pred tim nevidel abych pak zjistil ze jsem to uz 10let nedelal a nevim jak dolu - nikdy bych neslysel od sve pritelkyne hlasku ,,jedna keska dneska staci milacku" - nikdy bych neveril ze muze byt na svete tolik magoru a jeste se zdruzovat na jednom webu :-) - nikdy bych netusil jaka je ve meste kde to neznam 300metru streka a kolik je na ni zdi a plotu - Nikdy bych nechodil po lese tema uplne vubec nejblbjejsima moznyma cestama s ocima zabodnutyma do cervene sipecky na displeji - malem bych zapomel. Nikdy bych nepoznal tolik zajimavych, krasnych i skaredych mist at uz daleko ci za rohem! ... super tema!
  • 0

#113 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 0:52

Nikdy bych netahal tchána, tchýni, tři děti a ženu do džungle, když jsme se přeci jeli koupat moři. (http://coord.info/GC14JR4 - trošku přeháním, jeli jsme i do hor, ale na TOHLE místo bych rozhodně nešel. Že z toho stejně bylo DNF ani nevadí.)

A v reakci na

Jahn Brown
Nikdy bych nenapsal tolik básniček,

bych nikdy nedoporučoval jinému kačerovi svou vlastní kešku, aby to nevypadalo jako vytahování. (http://coord.info/GC26VZ2)
  • 0

#114 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 2:58

- nekoukal na fórum tak pozdě - brzy ráno...
- neodcházel za světla a přicházel domů za tmy
- se nevracel domů jako pr**e
- neslaňoval a neprusíkoval na laně
- nikdy bych si nekoupil čelovku
- se netěšil tak na pátek a víkend
- nevyráběl statistiky
- neschovával krabičky od sody a žrádla pro ryby
- nezaložil keš
- nekoukal po kačerech a nalezených keších (jak fyzicky, tak virtuálně)
- nechodil na tůry bez kola
- bych nenosil pohorky ("teréňáky" - původně zimní boty od Baťi)
- a nikde bych se nenaučil motat micro logbook jako na powertrailu

- nezažil tolik zábavy a dobrodružství jako při kešingu
:)

PS: doufám, že Jahn brzy zaloguje někde i u mě B)
  • 0
Cogito ergo sun ...

#115 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 9:07

jo a taky bych si pořád nehrál s tím telefonem, kdykoli se dostanu na nějaké místo, kam se obvykle nedostanu.
  • 0

#116 Erectic

Erectic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 9:42

P.S.: Jo a nikdy bych samotnému Satanovi nemohl poděkovat za vylepšení profilu a návod, jak na to. Satane díky a Bůh s Tebou! ;o)
  • 0
Podpis: Už umím! Díkeš a nálepka???

#117 ReeR

ReeR

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 13:19

Kdyby geocachingu nebylo tak bych nikdy: Nikdy bych nezjistila, co všechno vydržím. Nikdy bych nepřišla na to, co všechno jsem ochotna obětovat. Nikdy bych tak nevyzkoušela své síly a schopnosti. Nikdy bych nepoznala svou umíněnost a tvrdohlavost Nikdy bych nevlezla k cizímu člověku do auta Nikdy bych se nedozvěděla tolik zajímavých věcí. Zároveň bych se nikdy nedozvěděla takové množství neužitečných informací. Nikdy bych s nadšením nepromluvila v temném lese na člověka v odrbaném a špinavém oblečení. Nikdy bych nezjistila, že když už nemůžu, zvládnu ujet, uběhnout, uplavat nebo jinak překonat dvojnásobek vzdálenosti chybějící ke keši. Nikdy bych s jásotem nelítala po všech menších i větších kopcích v okolí Nikdy bych se dobrovolně s nadšením a vervou nevrhala do počítání matematických a fyzikálních úloh a podobných záludností Nikdy bych nespatřila tolik nádherných zákoutí Nikdy bych neriskovala zdraví pobíháním v metrových závějích, v prudkém lijáku, vše spalujícím vedru Nikdy bych nenasbírala tolik rozdílných zážitků Nikdy bych nezjistila, jak je úžasně povznášející brodit se ledovou vodou v útrobách kanálu Nikdy bych nepřišla na to, kolik štěstí mi ta hra přinese A rozhodně ničeho z toho nelituju  Díky Kdybych nepsala Nikdy bych..... tak bych nevěděla o co všechno jsem mohla přijít.:)
  • 0

#118 React67

React67

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 17:00

Nikdy bych nekoukal na každý pařez Nikdy bych nepřekonával rozvodněnou řeku při lovu kešky Nikdy bych nezkoušel co vše dotykáč s navigací vydrží (crashtest) Nikdy bych nelezl na kdejaký strom pro plastovou krabičku Nikdy bych si tolik nehrál s navigací Nikdy bych nepoznal ROT13 Nikdy bych nepsal HTML o nějakém místu na zemi Nikdy bych nikam nedal ani nepřemístil žádný předmět se psí známkou ani žádnou minci Nikdy bych nekoukal po trakovatelných autech Nikdy bych nemusel mít každý víkend nabitou GPS a nikdy bych se nehnal za kdo ví kam ukazující šipkou:)
  • 0

HTC Touch2 windows mobile 6.5 Profesional + Cachebox! + Opera mini + wherigo player


#119 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 17:07

Nikdy bych se nemusel nervovat s nefungujicim Geojarrym!
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#120 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 17:31

Nikdy bych necetl tohle vlakno :D
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama