Přejít na obsah


Fotka

Nikdy bych...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
613 odpovědí na toto téma

#81 myjed

myjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 22:37

Nikdy bych se neplazil pod elektrickým ohradníkem doufaje, že to černé na druhém konci pastviny jsou jenom krávy. Nikdy bych nevěřil, že vydržím lézt tři hodiny po kolenou v lese. Nikdy bych nebyl na exkurzi na vysílači. Nikdy bych se nesvezl na lokomotivě. Nikdy bych nepotkal tolik fajn lidí.
  • 0

#82 koyamas family

koyamas family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 22:50

Nikdy bych v centru hlavního města nepředstíral telefonování přístrojem, který k tomu není ani trochu přizpůsobený.
  • 0
Vložený obrázek

#83 Trnec

Trnec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 22:58

Taura napsal/a:
díky za nádherné téma


zemekoulani napsal/a:
Ježiš to je fantastický vlákno!!! Prodloužil jsem si život o mnoho hodin! Díky!!!


Rvete mi srdce lidicky! Opravdu jsem necekal, ze se to takhle "zvrhne" :)

Az toho bude 10 stran bez spamu a mych prispevku, budu se snazit udelat rekapitulaci tech nej prispevku, ktere tady padly. U nekterych jsem opravdu nejen ja brecel smichy ci pokorou ;)
  • 0
Garmin eTrex H, HP Pavilion dm3, Geoget, Locus, WhereIGo ... Vek? To je ta doba, po kterou sbiram ty plastove krabicky na potraviny...

#84 L.a.u

L.a.u

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)
  • LocationKolín

Publikováno 04 květen 2011 - 0:09

- můj syn by nebral své sestřence zelený mobil (v domnění, že to je moje Geko) a neoblézal by úplně každý pařez a kamennou zídku v okolí se slovy "hledám poklad"
- moje dvouletá dcera by se při procházce částí naší vesnice nedožadovala "na poklad, na poklad"
- nepřebalovala bych posranou dceru uprostřed památníku prvního rozhlasového vysílače Vložený obrázek

- na sraz spolužáků bych nepřišla úplně promočená a ještě se zpožděním
- nesundavala bych ze semaforu krabičku s namalovaným oranžovým bleskem
- nelezla bych po zablácené stráni pod most a pak se botama od bláta nesnažila přejít po vlhké kládě na druhou stranu potoka
- nešla doprostřed pole kvůli nějaké trubce, ve které je krabička od filmu a v ní cár papíru
- nenabízela bych se při dovolené na horách, že dojdu pěšky na nákup
- nefotila bych nejrůznější nápisy a tabulky a doma na nich nesčítala letopočty a nepočítala počet písmenek
- nenaučila bych se konečně, že je správně severní šířka a ne severní délka
- nepokoušela bych se oprášit polozapomenuté znalosti Pascalu, abych si upravila nějaký script
- nezkoumala, jestli ti cizí lidi a cyklisti, co se potulují / projíždějí naší vesnicí, nemají na krku / kole GPS
- neudělala bych si při parkování díru do boku auta, které mělo týden novou plechařinu

- nepodnikla bych s rodinou tolik cyklovýletů
- nevšimla bych si spousty zajímavých míst v okolí, které jsem dosud jen míjela
- nezjistila bych, jaká je to nádhera vyšlápnout na kopec zasněženým lesem

- no a hlavně bych si nikdy nekoupila navigaci, protože je to zbytečnost :)
  • 0

#85 Erectic

Erectic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 1:21

...nepřemýšlel, jak by vypadal neteřin slabikář v ROT13. ...nenacestoval 11402.58 km od kusu plastu k tomu dalšímu. (Poznámka: mimo keší bez polohy.) ...nevyvrhnul svého oblíbeného medvídka z dětství jen proto, abych k jedné hororové keši mohl dát do logu autentickou fotku. ...nespal oblečený. ...nepoznal, jak se mají ti, kteří chodí kanálama. ...si nespletl suchou větev se suchým hovnem. ...neprožil indikaci Borelióza a její neléčená forma s následky na vlastí kůži. ...si neobjednal dříví do krbu v podobě malých kulatých suků s nickem. ...neobjevil, že v každém pražském křoví žije smrdutý houmík. ...nevěřil, jak poutavé čtivo jsou okapové motáky. ...nezáviděl šnekům, že nemají pevné základy nemovitostí. ...nezažil, jak jsou trnité keře přítulné a jak moc chutnám komárům. ...neměl co 14dní nové kalhoty za ty roztrhané. ...nezjistil, jak rychlý je příliv, zatímco jsem zaklíněn v jeskyni pod úrovní hladiny moře. ...si nepřečetl na tomto fóru, kolik nesvárů ten plastik způsobuje. ...se nefotil nahý v noci v rybníku za dohledu hromady rybářů na břehu. ...si neosvojil klingonštinu plynně jazykem i hieroglyficky. ...si nepředstavil, že to vyluštím/brutnu/breaknu/vyšplhám/24/7 ...si neuvědomil sílu stisku vlastních svěračů. ...si ani nepomyslel, že je mnohdy lepší jít v noci se šipkou za plastem, než souložit!!! ...nic takového prostě neprožil... Dík za téma a GS za tu možnost ;o)
  • 1
Podpis: Už umím! Díkeš a nálepka???

#86 marekd

marekd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 7:45

- před každou cestou, výletem netrávil spoustu času nad mapou s kešema - si nenalepil na auto jesterku - bych se nedíval po turistech a okolních lidech, jestli nejdou s gpskou v ruce - se netěšil na konec zimy, aby už se zase dalo vyrazit na keše - nešel se synem slaňovat do lomu - se nebrodil blátem a vodou starou podzemní chodbou na hradě - bych neměl tolik skvělých cílů pro své výlety - nenavštívil spoustu zajímavých míst - nepoznal nové lidi
  • 0

#87 vlcevl

vlcevl

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 8:00

- nikdy bych nevěděl, co je cnerm - výraz (A+3)(B-1)(A-1) bych mylně považoval za součin - nikdy bych na první pohled neviděl, že ve výše uvedeném výrazu je A maximálně 6 - nikdy bych v Troji nezvedal svoji důchodkyni na ramenou do výšky - nikdy bych nevěděl, že mnohem důležitější, než prohlídka nějaké Sixtinské kaple, je najít aspoň small pro GC
  • 0

#88 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 8:03

- nestavil vánoční lodičku s takovou radostí a se šťastným pocitem, že si budu v mrazu moci vystát frontu abych jí mohl pustit na vodu

- nepotkal v lese v noci dvě krásné dívky s baterkou

- nezažil ten divný svíraví pocit, kdo to na mě v noci v lese píská a pak si uvědomil, že to jen mi někdo volá a mám nastavené takové hloupé vyzvánění

- nesnažil se trapně upoutat s rodinou na sebe pozornost pubertálních výrostků jen proto, aby za jejich zády někdo mohl nenápadně šmátrat v díře ve zdi

- nezeptal se úplně cizího divného člověka "nehledáš něco" a pak hledal s ním

- nelezl po kolenou do mrňavé jeskyňky a pak vylezl se slovy "to není ona" a zase lezl do jiné, kde s klaustrofobním záchvatem na konci křičel "mám" a bylo mi jedno, že se neotočím a už nikdy nevylezu

- neměl v lese upatlanou ruku od rozteklé propisky

- nenašel rakvičku s mrtvým papouškem

- o sobě dobrovolně neřekl, že jsem kačer
  • 1

#89 romantic29

romantic29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 8:59

Nikdy bych neohrabal tolik okapů, parapetů, zábradlí, dopravních značek a jiných kovových konstrukcí. Nikdy bych nevěděl, že existuje tolik různých druhů plotů. Nikdy bych nesundával čepičky ze sloupků plotu. Nikdy bych marně neučil psa hledat v lese plastové krabičky. Nikdy bych nenašel v lese tolik plastových odpadků a nikdy bych je nevracel zpátky tam, kde jsem je našel. Nikdy bych o svých kamarádech a známých neříkal, že to jsou mudlové. Nikdy (alespoň doufám) by si o mě mé okolí nemyslelo, že nejsem normální.
  • 1

#90 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 9:02

Nikdy bych dobrovolne nejel 1200km v kuse misto 800km, jen abych vyzobal par zaprdenejch filmovek.
  • 0

#91 chochocz

chochocz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 10:56

- se nesápal na stromy a jine vysoke veci jen kvuli plastove krabicce z mokrym kusem papiru... -nesapal se do kopce s kolem na zadech s prevysenim 2OO metru na 400 metrech - nesel v lyzakach od horni stanice lanovky v -19 stupnich na vrchol kde jsme tu onou plastovou skatulu pod snehem stejne nenasly... -no a taky bych mel vic casu na pritelkyni ktera me bohuzel nechala :( -neabsolvoval nocni 40-ti kilometrove pruchody Vidni nebo Bratislavou... -a hlavne nezazil tolik zazitku a nepoznal tolik super mist a informaci o nich..
  • 0

#92 D@liking

D@liking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 12:11

Nikdy bych nenutil kamaráda bavit se v Saigonu s vietnamskou prostitutkou, aby odlákal její pozornost a abych já mohl zašátrat pod nedalekou rozvodnou skříň stojící v rohu, do kterého se před minutou vymočil jiný Vietnamec...
  • 0

#93 Obludka

Obludka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 12:27

nikdy bych neseděla na ramenou tolika lidí nikdy by mě tolik lidí nezvedalo do výšky (jakožto pravidelně nejmenšího/nejlehčího člena výpravy) nikdy bych v šatech a lodičkách nepřesvědčovala arabského trafikanta, že jem jen běžný český elektrikář nikdy bych nepřesvědčovala své blízké, že vylézt TAM je přeci naprosto bezpečné... nikdy bych nepřesvědčovala sebe, že vylézt TAM přeci nemůže být tak nebezpečné.....
  • 0

#94 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 12:49

Jak to tak čtu, asi jsem exot ještě větší, protože i bez GC bych pravděpodobně po těch stromech/mostech lez, na tom kole jezdil a tahal ho po všech čertech. Taky bych coural v noci po lese a lozil po horách a spoustu dalších věcí které by "normální" lidi asi nenapadly. Asi bych ale na tom kole nikdy nejel po hlavním tahu na Jaroměř v ranní špičce když se všichni rozhodli jet do práce a nebyl bych vlastně RÁD když kolem mě profičel kamion, protože každý normální auto co mě předjelo mě mohlo moje první FTF vyfouknout. Jel bych sto kilometrů na kole, ale nikdy bych za den nenašlapal 120 km jen kvůli JEDNÝ jediný keši v sousedním státě (toho času už archivovaný, ale já ji prostě chtěl! a povedlo se :)) Takže bych možná ani nestrávil 4 hodiny v Náchodě hledáním náhradní duše (v neděli v poledne :D) a nevytáhnul bych M@xe skoro od oběda aby mě musel hodit do obchoďáku (dvakrát, protože jsem poprvé nechal peněženku u něj) Hlavně bych ale nikdy nepotkal toho koho jsem potkal, čehož si vážím mnohem víc než šaškování na kole nebo někde jinde! Určitě si ještě na něco vzpomenu :D Zase jednou po delší době vlákno co opravdu stojí za to! ;) Díky za něj!
  • 0

#95 Obludkovi

Obludkovi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 13:02

- nešahala do děr kde může být všelijaká havět - nevzala do ruky nějakou ušmudlanou igelitku co kouká z dutiny stromu (protože kdovíco za prase to tam mohlo dát) - nešla tak blízko včelího úlu, abych se dostala k nějaké plastové krabičce opodál - neobjevila spoustu krásných míst v okolí, o kterých jsem neměla ani tušení ...
  • 0

#96 Baloni

Baloni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 16:15

a ted me napadlo: -nikdy bych si v kancelari na nastenku nenalepila jesterku a necekala, jestli se nekdo chyti.. (pracuju s lidma :-) - nikdy bysme s Balonem kdyz mame zarizene hlidani deti nelezli dovnitr Stranske skaly a vylezli zas..ani jak jetel, nebo do staryho plesnivyho bunkru, misto toho, abysme delali to,co obvykle rodice bez deti normalne delajiB) fakt dobry vlakno:)
  • 0

#97 Hunda

Hunda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 16:41

Nikdy bych neměl v autě tolik věcí - to máte: lano, holinky, rukavice, pláštěnku, krabičky, izolepu, provázek, tužky, náplasti, samolepky, stahovací pásky, reflexní pásky, nůžky, baterky, nabíječky různého druhu, drátky, logbooky, sešitky, staré listingy, víčka od pet lahví, špunty od vína a mnoho dalších užitečných věcí Nikdy bych nestrávil půl hodiny koukáním na jedno místo, abych pak našel mokrý papírek schovaný v krabičce od tik-tak a měl z toho neskutečnou radost Nikdy bych nenadával na člověka, který vezme kus shnilého dřeva a odnese ho z místa A do místa B, přičemž místo A je od místa B vzdáleno cca 10m Nikdy bych nezjistil, kolik dopravních značek a sloupků plotu na sobě nemá cache
  • 0

#98 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 17:00

Nikdy bych nenasel nadherna mista, jako je treba toto :

Přiložené miniatury

  • wwwwww.jpg

  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#99 Coyote.cz

Coyote.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 17:39

Nikdy bych v pracovní době 150 km od domova nevyjel na kopec ke kostelu totálně zdemolovanou a rozježděnou polňačkou služebním off-roadem a nesnažil se přesvědčit kolegu, že tam je právě to nejlepší místo na svačinu:D. A nikdy bych nevěděl jak to dnes při nákupu locklocku myslela paní prodavačka s tím schováním pokladu.
  • 0

#100 Pidalky

Pidalky

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 17:50

…nikdy bych si nenechala dobrovolně vytrhnout zub, aby mě přestal bolet a já mohla vyrazit na geočundr. …nikdy bych se netěšila na to, až dostanu k Vánocům teplé ponožky do terénu. …nikdy bych neslavila VŘSR a nedostala tolik květin k MDŽ. …nikdy bych neroztrhala za jedu sezonu troje kalhoty. …nikdy bych nelezla na věž s úzkým kamenným schodištěm v lodičkách a minisukni. …nikdy bych neběhala po světě umazaná od bláta od hlavy až k patě a s blaženým úsměvem (i když, kdo ví? :D). Je toho jistě ještě hodně, ale hlavně, nikdy bych nepoznala svou nejdražší polovinu a mnoho ze svých kamarádů! ;)
  • 0

Vložený obrázek





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama