Přejít na obsah


Fotka

Nikdy bych...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
613 odpovědí na toto téma

#161 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 21:15

Kdyby nebylo geocachingu, nedotkl bych se míst která se teď dotékám.
  • 0
Vložený obrázek

#162 Pavelina

Pavelina

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 21:21

Nebýt geocachingu: - nikdy bych v lijáku neukazovala policajtům OP, protože jenom narušenec může stát v průtrži uprostřed náměstí, osahávaje u toho odpadkový koš. (První krabička) - nikdy bych na magistrále neprohmatávala podezřelý předmět na semaforu - co kdyby náhodou... - nikdy bych nejela do práce odvě hodiny dřív, abych mohla ve vylidněném městě něco odlovit - nikdy bych nenaháněla po internetu různé fyzikální a chemické jevy - nikdy bych nekontrolovala každou dopravní značku, okap, zábradlí, budku - co kdyby náhodou... - se nedověděla tolik zajímavých věcí na jednou místě - bych se tak dobře dlouhodobě a soustavně nebavila...
  • 1

#163 baron12

baron12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 21:30

Nikdy bych nenosila v kabelce baterku, která byla tak potřebná na jednom eventu v Třeboni, kdy najednou vypadli pojistky a polovina lidi v hospodě vytáhla tu svou baterku ze svých tašek taky. Číšníci v tu chvilku fakt nechápali, proč to maji všichni u sebe.
  • 1
Hledejte a najdete!

#164 lambrusco

lambrusco

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 21:34

Nikdy bych si nepomyslela, že budu chtít ke kulatinám místo styku Styx.. B)
  • 0

#165 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2011 - 5:30

nikdy bych si nemyslela, že budu ráno u snídaně nedočkavě prohlížet "nějaké vlákno na netu" abych se zase od plic zasmála :) tímto posouvám nahoru, ať může další píšící pošimrat naše bránice :)
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#166 Pindenko

Pindenko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2011 - 7:14

Nikdy bych nešel ve druhé třetině čtvrfinálového zápasu naší hokejové reprezentace odlovit finále mysterky, protože teď tam určitě nebude zamudlíno, jako vždycky.
  • 1

#167 Musky

Musky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2011 - 10:04

Nikdy bych se neprodíral trním na kopečku ke kešce, protože cesty tam nejsou, jenom od nás a od zvěře Nikdy bych nečetl toto forum a nezasmál bych se nad některými příspěvky Nikdy bych nepoznal tolik zajímavých míst Znova bych asi nezačal jezdit na kole Nikdy bych nenajel 10km zbytečně navíc při cyklovýletu za keškama Asi bych neměl důvod lézt na stromy nebo kdejaké skály či skalky Nikdy bych občas při jízdě autem nepřemýšlel kam by se dala schovat keška Nikdy bych nešel 2km lesem s šikovným polenem, které jsem po cestě našel, které se dobře hodilo, kvůli tomu abych vylezl na strom Netlačil zbytečně kolo do kopce až na horu a pak zjistil že keška je v půlce kopce Nikdy bych nešel přímo do kopce přímo za šipkou, ale šel bych po cestičce, snažší cestou Nikdy bych nekoukal na lidi jestli nemají gps a nehledají kešky. Kolegy jsem zatím nepotkal, vždy to byly zatím mudlové Nikdy bych v tašce (ledvině) nenosil náhradní papíry, dvě tužky, poznámkový sešit Mám jich teprve 68.
  • 0

#168 siku

siku

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2011 - 13:52

-Nikdy bychom neměli šanci volat hasiče k hořícímu lesu v 8 hod ráno, a to hned kousek od Trosek v Českém ráji -nikdy bych si tak skvěle nezahrála na flétnu s Minjou a spol na Medlově -nikdy bych neměla tolik motivace chodit znovu a znovu do lesa nad barákem a kontrolovat založené kešky
  • 0

#169 TimesNewYourk

TimesNewYourk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2011 - 14:36

nepsal do podobných vláken
  • 0

#170 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2011 - 15:13

- nikdy bych úplně zbytečne netrajdal po brně skr krabičku od tic-tac - nikdy by mě při trajdání neokradli cikáni - nikdy bych nepřemýšlel nad motorkou - nikdy bych nezblbnul dalších pět spolužáků na geocaching - nikdy bych se neodlepil od pc
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#171 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2011 - 15:23

bych nechtěl žít krutý život na vesnici....
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..

#172 swotty

swotty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2011 - 17:16

-Nikdy bych nelezl do kopce plnýho kopřiv v kraťasech a pak zase lezl z jinýho kopce kterej měl spád skoro 90 stupňu, abych nakonec zjistil, že keška byla na druhý straně propasti -Nikdy bych nejel na kole 60 km -Nikdy bych nic neorganizoval -Nikdy bych nekoukal pořád na jednu stránku, jestli nepřibyla nějaké keška, protože nemám PM -Nikdy bych se nedostal na místa, kam bych normálně nešel -Nikdy bych neměl radost z toho, že najdu nějakou plastovou krabičku -Nikdy bych se pořád neohlížel a nepřemýšlel, jestli tam neleží krabička -Nikdy bych se nepotkal s takovýma prima lidičkama -Nikdy by mě nenapadlo, že se kradou i takové věci jako krabička od tic-tacu -Nikdy bych zřejmě nikomu neříkal mudla - .... Jistě je toho mnohem víc, ale momentálně si na nic nevzpomenu
  • 0

#173 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2011 - 5:57

- nikdy bych nesel dobrovolne do Narodniho na balet
  • 0

#174 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2011 - 6:24

jak napsal jeden lovec po FTF na nasi nove kesi : nikdy bych se neprodiral v desti lesem s destnikem :D
  • 0

brundi
 


#175 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2011 - 12:50

- si asi neuvědomil, že historie může být i zábavná a že čtení historických událostí z vytištěného listingu přímo na místě události může být zábavné a poučné i pro menší děti a že si z toho můžou odnést více, než z nudné hodiny dějepisu se šprtáním se nazpaměť nějakých dat
  • 0

#176 Frbul

Frbul

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2011 - 15:33

nikdy bych si nešla sednout jen tak do města, k nějaké keši, kterou už mám odlovenou a nesledovala se zájmem po tajnu kačery, jak loví :D
  • 0

#177 chochocz

chochocz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2011 - 19:18

Frbul napsal/a:
nikdy bych si nešla sednout jen tak do města, k nějaké keši, kterou už mám odlovenou a nesledovala se zájmem po tajnu kačery, jak loví :D

to je dobry taky sem se u toho parkrat pristihl :)
  • 0

#178 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2011 - 19:31

nikdy bych se neptal spolužačky kam jedeme na školní výlet nidy bych si nebral NBK a net na školní výlet nikdy bych nechodil místo tajně do hospody na školním výletu tajně na kešky
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#179 marekd

marekd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2011 - 17:34

Dnes na geocyklovýletě jsem si uvědomil další nikdy bych: - nevěděl jak vypadá nevyfouklá pet lahev - netušil, kolik je zaniklých vesnic
  • 0

#180 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2011 - 17:53

- nikdy bych po DNF neujizdela na kole pred zurivym psem, kterej na me nejdriv stekal zpoza plotu, odkud nasledne vybehnul vratama a pronasledoval me asi 50m...tak rychle jsem na kole do kopce jeste nikdy nejela!
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama