Přejít na obsah


Fotka

Nikdy bych...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
613 odpovědí na toto téma

#121 VendulaCZ

VendulaCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 18:15

Nikdy bych se nezačala těšit na výlety s rodinou a nikdy bych je sama neorganizovala. Nikdy bych nevěděla, kolikátého dneska je. Nikdy bych nepopisovala místo podle toho, u které je keše. Nikdy by mi nepřipadalo divné dávat si do lock&lock krabičky svačinu. Nikdy bych u keše neodhalila veletajné spolukačery podle pípnutí jejich schovaného garmina. Nikdy bych nezačala čas trávit na gc fóru místo na Facebooku :) Nikdy bych nešla v noci do hlubokého lesa s bandou deseti prakticky neznámých chlapů. Nikdy bych v batohu permanentně nenosila dřevěné suky. Nikdy bych si tolikrát a tak pečlivě nezavazovala tkaničky... jednou rukou. Nikdy bych příteli neřekla: "Obejmi mě, já budu mezitím osahávat ten okap." :)
  • 1

#122 Obludka

Obludka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 22:38

nikdy bych nezdravila policistu vycházejícího ze služebny visíc na značce přímo naproti vchodu

pravděpodobně bych se nikdy nepodepisovala vlastní krví
(a nepsala bych těď všema devíti, protože ten prst bolí)

nikdy bych si tak často nepřála být alespoň o deset centimetrů vyšší!
  • 1

#123 engys

engys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 23:27

Nikdy by moje tříletá dcera nelezla pod každý keř a nekřičela že hledá kešku. Nikdy bych se nezajímal o horolezectví. Nikdy bych si nekoupil 30m statického lana. Nikdy bych nesháněl sedák na obvod pasu 120cm.
  • 0
Garmin GPSMAP 62s + nokia E51

#124 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 7:00

nikdy bych ... ... si rozespalý nestahoval souřadnice nových keší do PDA ... z těch schodů nespadl ... se nerozhodl, že pokus o FTF má přednost ... cestou z neúspěšného FTF neodlovil ještě jednu keš ... nepsal tento příspěvek z čekárny ortopedie na Bulovce
  • 0

#125 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 7:25

nikdy neříkej nikdy.... :D
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#126 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 8:05

Opravdu nikdy? :)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#127 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 8:08

S474N napsal/a:
Opravdu nikdy? :)

Opravdu :D
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#128 petrz

petrz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 9:49

Nikdy bych: - se tak nebavil při čtení tohoto vlákna tak, abych se poprvé rozhodl do něho i přispět - nelezl do kanálu a ještě nepřemýšlel, zda si s sebou nemám vzít skejt - nepřemýšlel, jak mám staré očkování proti tetanu - nesekal si o půlnoci díru do ledu, abych se v tom rybníce mohl vykoupat jen s čelovkou a v kulichu na hlavě - nevezl holkám batoh teplého oblečení do Rudolfina a pak je do něho nenavlékal v atriu v tom davu odcházejících, aby mi úplně neztuhly při pouštění skořápek po Vltavě v třináctistupňovém mrazu - netáhl do lesa láhev šampusu a čtyři skleničky, abych s holkama pořádně pokřtil a zapil naší právě ukládanou kešku - nezavazoval si tkaničky na rohu v centru města, když si normálně ty Prestiže obouvám jako mokasíny - nevysazoval a nestrkal holky tam, kam sám nedosáhnu - nesháněl od kolegy rybáře broďáky, abych mohl přebrodit hlubokou tůň v kanále - nejel autem z Brna do Prahy celé odpoledne - plánoval cyklotrasy tak, aby nevedly moc do kopce a ne podle nějakých krabiček - neoblézal v noci s dětmi okapy a kanály na Malé Straně s UV baterkou v ruce - neseděl jako jediný chlap nad 6 let na dětském hřišti jen proto, že by tam někde měla být nějaká krabička od filmu - nenutil kolegyni v lodičkách při služebce třikrát běžet po Starých zámeckých schodech nahoru a dolu, protože to přece nevzdáme i když mi to PDAčko pořád padá - neposílal do světa nějaké mince, o kterých vím , že se mi stejně nikdy nezúročí - nenutil holky stát v mrazu se smetákem a lopatou v ruce uprostřed náměstí - nerozkládal právě nafasovanou projektovou dokumentaci uprostřed křižovatky, abych mohl nenápadně vyndat kešku ze sloupku - a tak bych mohl pokračovat ještě dlouho - ...a hlavně! Nepotkal tolik stejně postižených lidí, nezažil tolik dalších zážitků a nepoznal tolik zajímavých míst, kam by mě jinak nikdy nenapadlo jít a které stojí za to navštívit!
  • 1

#129 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 9:51

petrz napsal/a:
Nikdy bych:
- se tak nebavil při čtení tohoto vlákna tak, abych se poprvé rozhodl do něho i přispět
- nelezl do kanálu a ještě nepřemýšlel, zda si s sebou nemám vzít skejt
- nepřemýšlel, jak mám staré očkování proti tetanu
- nesekal si o půlnoci díru do ledu, abych se v tom rybníce mohl vykoupat jen s čelovkou a v kulichu na hlavě
- nevezl holkám batoh teplého oblečení do Rudolfina a pak je do něho nenavlékal v atriu v tom davu odcházejících, aby mi úplně neztuhly při pouštění skořápek po Vltavě v třináctistupňovém mrazu
- netáhl do lesa láhev šampusu a čtyři skleničky, abych s holkama pořádně pokřtil a zapil naší právě ukládanou kešku
- nezavazoval si tkaničky na rohu v centru města, když si normálně ty Prestiže obouvám jako mokasíny
- nevysazoval a nestrkal holky tam, kam sám nedosáhnu
- nesháněl od kolegy rybáře broďáky, abych mohl přebrodit hlubokou tůň v kanále
- nejel autem z Brna do Prahy celé odpoledne
- plánoval cyklotrasy tak, aby nevedly moc do kopce a ne podle nějakých krabiček
- neoblézal v noci s dětmi okapy a kanály na Malé Straně s UV baterkou v ruce
- neseděl jako jediný chlap nad 6 let na dětském hřišti jen proto, že by tam někde měla být nějaká krabička od filmu
- nenutil kolegyni v lodičkách při služebce třikrát běžet po Starých zámeckých schodech nahoru a dolu, protože to přece nevzdáme i když mi to PDAčko pořád padá
- neposílal do světa nějaké mince, o kterých vím , že se mi stejně nikdy nezúročí
- nenutil holky stát v mrazu se smetákem a lopatou v ruce uprostřed náměstí
- nerozkládal právě nafasovanou projektovou dokumentaci uprostřed křižovatky, abych mohl nenápadně vyndat kešku ze sloupku
- a tak bych mohl pokračovat ještě dlouho
- ...a hlavně! Nepotkal tolik stejně postižených lidí, nezažil tolik dalších zážitků a nepoznal tolik zajímavých míst, kam by mě jinak nikdy nenapadlo jít a které stojí za to navštívit!

moooc pěkný nikdy :D
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#130 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 11:19

Nikdy bych nepřišel o auto na parkovišti u lesa v Mníšku :)(naštěstí bylo služební) :D
  • 0

#131 Trnec

Trnec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 23:10

- nepotkal lidi, ktery bych v zivote nepotkal
- nekoupil si gps garmin eTrexH, protoze Nokia LD-3W stoji v lese za prd
- nenechal bych si udelat razitko
- nekoupil bych si GC za 230Kc jen abych mohl trackovat kese, ktery jsem navstivil
- nezacal sbirat CWG
- nezdrhl bych z prace jen kvuli flash eventu vzdaleneho 30km :)
- nejel bych jen tak v nedeli 1.5.2011 na praded na skutru jen kvuli eventu
- nekoupil bych si skutr :)
- neutratil tolik za benzin :(
- neschovaval bych veskere obaly od potravin, ktere vypadaji jako potencionalni kese
- nevrazel bych penize do Lock&Lock krabicek a logbooku jeste k tomu v tech nejdrazsich obchodech
- nekoupil bych si oficialni samolepku geocachingu na skutr
- nejezdil bych do zakazu vjezdu
- nejezdil bych do pessich zon
- nejezdil bych po cyklistickych steskach
- nepokousel se najit mysterku BF 5x (nalezeno)
- nesedel na zahradce a pri piti kafe a hledeni do booku nesledoval kes na hodne zamudlenem miste
- nenosil minimalne 3 propisky po kapsach
- nemel bych depku z toho, ze jsem doma zapomnel razitko
- do hlavy nevsugeroval myslenku vydat se do romske ctvrti s batohem v hodnote cca 25.000 Kc (ne, nesel jsem tam)
- nevyslapl tolik psich hovinek
- nepresvedcoval pritelkyni, ze geocaching je smysl zivota (nebo sebe?)
- nejel jen tak do kese pro TB/GC
- nepresvedcoval svoje pratele, ze je to uzasna zabava
- nesteskl po FTF :@
- nekoukal do tech perfektnich statistik a tim si planoval dalsi pocinani
- nepreinstaloval geoget 2x za den
- nevyfoukl kamaradum umisteni nove kese
- ...

- a to nejhlavnejsi, nezalozil bych tohle tema, abych mohl cist Vase prispevky, ktery se mi strasne moc libi :)
  • 0
Garmin eTrex H, HP Pavilion dm3, Geoget, Locus, WhereIGo ... Vek? To je ta doba, po kterou sbiram ty plastove krabicky na potraviny...

#132 Minas

Minas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2011 - 7:41

- Nikdy bych od vedlejšího stolu na Pradědu nesledoval s ostatními Trnce, který si zapnul noťas se stránkami geocachingu a neříkal, že to je určitě ten, který se tam hnal na skútru :D :D
  • 0
Nokia 3110c + Qstarz BT-Q818X + Handy Geocaching

#133 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2011 - 19:51

- nikdy bych se tolik nezasmála (asi) jako při čtení tohoto pravdivého vlákna - nikdy bych si nekoupila navigaci - donedávna jsem věřila tomu, že mozek a mapa stačí na to, aby člověk trefil kamkoli, kam cestuje - nikdy bych nelezla v kancelářském oblečení a hlavně obutí do zabahněných strání v lese - nikdy bych se u frekventované silnice nemyla od bahna sladkou matonkou ( http://www.geocachin...01-7c09cd0361f9 ) - nikdy bych, nebýt geocachingu, nechodila tak často špinavá (do 15.5.2009 jsem byla poměrně čistotný tvor), zabahněná, otrhaná, poškrábaná, upocená..... - nikdy bych nevěřila, že nezvládnu základní sčítání a odčítání do desíti - nikdy bych místo víkendového odpočinku nesedala v sedum ráno na kolo a neštrachala se 25 km kvůli špinavé krabici pod stromem :) - nikdy bych dobrovolně nelezla na tolik mostů, různých skal a jiných vyvýšenin (protože nesnáším výšky - nikdy bych se neradovala ze setkání s cizím chlapem u jakési sochy potmě daleko od civilizace (chodil kolem s baterkou, tak co bych se bála! Hlavně že jsme krabku našli :) - nikdy bych "nenápadně" neukazovala navigaci nebo notýsek s ještěrkou spolucestujícícm v buse, vlaku, spolustolovníkům v restauraci, s čekáním jestli se "někdo chytne" :) - nikdy bych bývala nemusela poslouchat od svých dospělých dětí, že jsem poloviční(možná celý) blázen, který přijede špinavý domů se zabahněným kolem a hlásí další úspěšný nález mokrého plesnivého papírku :) - nikdy bych se v kruhu spolužáků při setkání po několika desetiletí tolik nenadřela s vysvětlováním, proč jako ostatní "dámy" vrstevnice nechodím na kafíčka, na procházku do supermarketu atd a proč místo toho spoustu volného času trávím v bahně, v křoví, případně ohmatáváním špinavých okapů a záhadných otvorů - nikdy bych se nedočkala toho, že uvidím padesátiletého chlapa padat po zadku do špinavé řeky jen kvůli tomu, že jsem ho špatně nasměrovala na krabku a urval se s ním kořen stromu (nad řekou) - nikdy bych nepotkala ..................... ty lidičky, které jsem potkala atd..atd..atd... takže díky!
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#134 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2011 - 15:00

při úklidu keškovacího batohu mě napadlo: - nikdy bych ve svém "zralém" věku neměla v příručním civilním zavazadle svítilnu, razítko, spoustu propisek, vlhčené ubrousky, v autě bych nevozila náhradní oblečení a obutí... moje vrstevnice nosí pudřenku, krémy a brufen, já náplasti, čelovku, nůž, provaz, igelitové sáčky - nikdy bych nejela večer sama těsně před setměním k lesu, potom kilometr lesem s téměř vybitou navigací, abych pak zjistila, že od krabky mě dělí nepřekonatelná řeka - na zpáteční cestě (bez nálezu) potmě bez baterky, bez navigace, bez signálu v mobilu a jen počuchu k autu :) - nikdy bych nevěřila, že 90% zážitků zde píšících úplně cizích lidí jsem prožila taky :) jen mě ještě čekají ty stromy a lana :) - nikdy bych nenutila svoje vlastní potomky vlézt jako první do úzkého vchodu neznámé tmavé jeskyně (zadkem napřed) s větou: když tam vlezeš a přežiješ, polezu taky... (krabka tam byla, super) a ještě jednou díky za tohle vlákno :) když mi bude někdy smutno, vím kam si jít číst pro zlepšení nálady :)
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#135 beeuskadawe1

beeuskadawe1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2011 - 19:37

Nikdy bych... ... nenařídila tehdy 4letému geokinderku, aby se v zimě drželo kmenu stromu na břehu říčky a ani se nehlo :P, zatímco já jsem prohledávala pár metrů vedle zasněžené pařezy;) (a stejně DNF!) ... nestála v sedm ráno s mladším geokinderkem v krosně na doneseném ikeáckém stupátku uprostřed parku ve snaze dosáhnout na kešku (a stejně "jen" STF:D) ... nenechávala mudloděti na výletech kolegyním, jen abych si kousek vedle odskočila pro keš ... okamžitě po informaci, kam pojedem do školy v přírodě, nevyhledávala keše v okolí :D ... a konečně bych si určitě dobrovolně nenavlíkala sáčky na boty, protože ta keš je v rozbahněném poli a někdo pro ni dojít prostě musí :D:D:D

Přiložené miniatury

  • clipboard01_5.jpg

  • 0
statusbar
GOOGLOVAT UMÍME :-)

#136 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2011 - 20:47

brtnicek napsal/a:
- nikdy bych nelezla v kancelářském oblečení a hlavně obutí do zabahněných strání v lese

Nějak mi to připomnělo kolegu Javara na jedné ne zrovna salónní multimysterce:
Vložený obrázek
Já jsem onehdá lovil cache oblečený podobně, v obuvi přece jenom bytelnější ale zato ve sněhu...
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#137 Sesheta

Sesheta

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2011 - 23:53

...nikdy bych v cizině nelezla na strom za zády rybařícího důchodce a neriskovala, že budu muset v místní řeči vysvětlovat, proč vykrádám ptačí budky. ...nikdy bych s nadšením tři hodiny necourala po lese, kde je kvůli možnosti výbuchu munice z druhé světové vstup na vlastní nebezpečí. ...ale především; nikdy by mi většina "nikdy bych..." v tomto vláknu nepřipadala jako přirozená součást šťastného života. :D
  • 0

#138 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2011 - 0:06

...nikdy bych svoji chatrnou angličtinou nevysvětloval v půl páté ráno v Maastrichtu holandským policistům, co že to tam dělám v té díře ve stromě ... nikdy bych v půl jedenácté večer spolu a Akryxem při lovu FTF vyukazoval policistce svoji kešku (zatím co nás její kolega lustroval), abychom ji vysvětlili, co že to ten geocaching je a že opravdu nejsme zloději, i když se pohybujeme v noci v chatové oblasti, kterou již několikrát vykradli ... nikdy bych nebyl spolu se Zeggou kontrolován v brzkých raních hodinách plzeňskými policisty a při vysvětlování, co se tam vlastně děláme, se nedověděl, že i policisté znají nás koníček... prý se to jmenuje "čekpoint" nebo tak nějak
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#139 marekd

marekd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2011 - 6:34

Nikdy by se mi nezdál nejhorší sen: jel jsem na týdenní zájezd, už jsem seděl v autobuse, už jsme vyjeli a já zjistil, že jsem doma nechal celou taštičku s gpskou, razítkem, seznamem keší, prostě vším... pak jsem se naštěstí probudil a zjistil, že to byl jen sen... ale fakt jsem zpotil při představě, že by to byla skuečnost...
  • 0

#140 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 672 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2011 - 17:44

- nikdy bych nezjištovala informace o věcech, které mě vůbec nezajímají, - nikdy bych nechodila na místa, kde je vstup zakázán, - nikdy bych nechodila celé odpoledne po Bohnické léčebně a pak bych se neptala zřízence, zda pro mě nemá poklad, - nikdy by kvůli mně nelezli kamarádi na stromy, protože já tam nevylezu, - nikdy bych nenutila vlézt dceru do neprozkoumané a zatuchlé díry, protože ona se tam vejde a já se tam bojím; - nikdy bych nechodila v noci do lesa a nepřemlouvala k tomu dceru, - nikdy bych si nekoupila UV baterku, lupu a teleskopický magnet, - nikdy bych nenosila náhradní baterie a KPZ v kabelce, - nikdy bych se nepodepisovala někam rtěnkou, - nikdy by mi nebylo jedno, kam pojedeme na dovolenou, hlavně že jsou v místě kešky, - nikdy bych nezačala zas jezdit na kole, - nikdy bych nechodila s předstihem na schůzky oklikou a pak stejně přišla pozdě a ještě ušpiněná, - nikdy bych nechodila z práce domů až za tmy, - nikdy bych neměla radost, že je večer už dlouho vidět, - nikdy bych nechodila kolem stanů bezdomovců, - nikdy bych si nezapisovala, co mám kde spočítat nebo přečíst, až náhodou půjdu okolo, - nikdy by mi netrvalo tak dlouho naplánovat výlet, - nikdy bych nemohla prokázat alibi s přesností na minuty, až ho náhodou budu potřebovat, - nikdy bych nevěděla, jak vypadá nevyfouklá PET lahev, - nikdy bych nevěděla, že na netu jsou detailní fotky pomníků a desek celé Prahy, - nikdy bych nevěděla, co se dá vše na netu zjistit, - nikdy bych neviděla tolik krásných a zajímavých míst.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama