Přejít na obsah


Fotka

Nikdy bych...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
613 odpovědí na toto téma

#141 Verusik

Verusik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2011 - 18:19

Nikdy bych nenutila přítele vlézt do dutého stromu, aby vyndal kešku a on by si přitom vyndavání nesedl do koňského ho*na
  • 1

#142 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2011 - 21:09

marekd napsal/a:
Nikdy by se mi nezdál nejhorší sen...

- nikdy by mě nepotkalo faktické naplnění marekova snu že zapomenu doma GPS před cestou na dovolenou (sice jenom na tři dny, ale nikomu to fakt nepřeju...)
- nikdy bych (asi jako Javara) nebloumal s aktovkou rovnou z hokny po lese horem dolem ve fajnovym ohozu
- nikdy bych se nebrodil městskejma stokama
- nikdy bych si v 52 letech nepořídil T5 výbavu a nelozil na laně po stromech do 15m (už asi před 35ti lety jsem si naivně myslel, že jsem z toho vyrostl...)
- nikdy bych nejel 50km na kole jenom pro to že "možná" najdu na úplně nezajímavým místě krabičku od filmu v zábradlí...
...nikdy bych...
hold máme všicni dost podobnou úchylku...B)...je to hrubá droga.
  • 0

#143 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2011 - 21:15

Nikdy bych se na zcela odlehlém místě v Jizerkách nemusela schovat před nepřízní počasí pod skálu. Po zaslechnutí chrchlání jsem pochopila, že nejsem sama. Kouknu a on tam chlap, ze kterého by měl šok i Robinson (olezlý, špinavý, orvaný, zarostlý, s podezřelou flaškou v ruce). Když mě spatřil, uplivl si a řekl: "Fuj, to sem se tě ale lek!"B)
  • 0

#144 DanaOber

DanaOber

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 9:03

Nikdy bych nekupovala sprej proti klíšťatům častěji jež deodorant. Nikdy bych si ke kulatým narozeninám nekoupila místo lodiček holinky abych mohla lézt do kanálů a podzemí (mimochodem jsou moc pěkné a módní s otisky šelmích tlapek, ale fakt s nimi jinam než na keškování nepůjdu ) Nikdy bych neplavala na ostrůvek s GPSkou, foťákem a kapesníky, tužkou…v lock lock krabičce a už vůbec bych se neprodírala na tom ostrově v plavkách ostružiním a maliním abych se zapsala do logbooku dřív než mě sežerou komáři. Nikdy bych nepoznala jak krásné mohou být skály v zimě a podzemí s ledovými rampouchy. Nikdy bych nevěřila, že je tak snadné upadnout do závislosti.
  • 1

#145 tomarctus

tomarctus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 11:44

nikdy bych se uprostřed ledna v mínus 20°C neprocházela bosá 20minut v zartubněném potoce.

Přiložené miniatury

  • brrrrrrrrrrr.jpg

  • 0
Tomarctus

#146 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 11:52

- nikdy bych nelezl v Itálii na 2600 m. vysokej kopec jen proto, že se kamarád zasekl na keši a volal o help a to ještě tak že jeden den tam a zase zpět domů do čech...
- nikdy bych nelítal 5 hodin s 10 letou dcerou po lese a nehledal 87 stages šíleného eventu a to všechno od cca 22:00 do 3:00 do rána...
- nikdy bych nevisel pod mostem nad řekou zavěšenej jako netopýr v práve poledne v centru frekventovaného města a nešmátral no hádejte po čem...
- nikdy by mě nenapadlo, že na mapách nebudu hledat nejkratší cestu ale spíš právě naopak...
- nikdy neříkej nikdy ;)

to bylo jen pár do mlýnice jinak hodě nikdy už tu padlo ... fakt sqvělé téma... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#147 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 7:11

- tímto příspěvkem neposunul toto vlákno v přehledu témat o něco výše, aby už nezapadlo v historii témat, protože je opravdu velmi zábavné a chci, aby se udrželo o něco déle
  • 0

#148 J&I team

J&I team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 8:59

... bych nestál před namířenou pistolí policajta v civilu v Rakousku, když jsme cestou na lyžovačku v Bregenzu prohledávali křoví nedaleko jedné benzinky ve 3 ráno. On zastavil opodál, sledoval nás a pak se přišel ptát co tam děláme. Já řekl že nic, on řekl že ale prohledáváme křoví, já řekl že ano a co je na tom. Tak ukázal placku (do té doby jsem nevěděl že je to policajt) a chtěl doklady. Když jsme pro ně sáhli (byli jsme dva), tak se lekl tak, že vytáhl pistoli, a zařval ať se ani nehneme. To už jsem si začal říkat že nás ten blbec snad zastřelí. Tak kontroloval doklady a my dál prohledávali to křoví. Vrátil nám je protože nic nenašel a dodnes neví proč jsme tam byli :-) A pointa? Až doma jsme zjistili že moje připrava nebyla dokonalá a že to byla mysterka :)
  • 0

#149 krovicko

krovicko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 9:11

Nikdy bych nelezla úzkou chodbou plnou kokonů a aktivních pavouků, Nikdy bych netykala cizím "dospělákům", Nikdy bych dobrovolně a s radostí neběhala někam na čas, Nikdy bych hodinu neodhrabávala metr a půl sněhu v okruhu 20m, Nikdy bych večer po práci, těsně před setměním, nejela v hustém dešti na kole do lesa, Nikdy bych nesedla poprvé do kajaku na částečně zledovatělou řeku... :)
  • 0

#150 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 9:13

.... nikdy bych nenarazil na vyzvu (a doslova fantasticke misto) jako je toto GC23HNZ a nezacal shanet vizum do Turkmenistanu ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#151 Dorcadion

Dorcadion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 9:32

...nikdy bych na jednom pražském sídlišti nežadál úúúplně cizí fešnou maminku, zda by mi půjčila na 5 minut cirka 7 letého syna. Půjčila :), byl vysazen na jeden betonový objekt, sebral krabičku v ušmudlaném igeliťáku, podal mi ji - ja se zalogoval a on dostal žvýkačku. Ale připadal jsem si doooosti úchylně :D.
  • 0

#152 LuLuk

LuLuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 10:43

kapsa napsal/a:
.... nikdy bych nenarazil na vyzvu (a doslova fantasticke misto) jako je toto GC23HNZ a nezacal shanet vizum do Turkmenistanu ....

Michale, radeji si pohni : http://aktualne.cent...phtml?id=670162
  • 0
GARMIN OREGON 300 (HTC HD2)
nejen GeoAlbum http://lukasludvik.rajce.net

#153 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 12:18

LuLuk napsal/a:

kapsa napsal/a:
.... nikdy bych nenarazil na vyzvu (a doslova fantasticke misto) jako je toto GC23HNZ a nezacal shanet vizum do Turkmenistanu ....

Michale, radeji si pohni : http://aktualne.cent...phtml?id=670162

Ufffffff, no to by mi snad neudelali ! Moc diky za info, hned si to proverim ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#154 MAO

MAO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 12:47

nikdy bych nechodil cca 10 minut v zime po poli sem a tam abych smazal svoje stopy a zmatl dalsiho lovce za mnou :-D
  • 0
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

#155 SpeedyGT

SpeedyGT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 13:19

Nikdy bych při procházce předvánoční Prahou nešel na Petřín v mínus 15 hledat ve sněhu plastovou krabici. Nikdy bych tam kromě krabičky nenašel ještě umrzlého bezdomovce. Nikdy bych nedostal pochvalu od přivolaného policisty - "Vy jste ale vybavený" - tj. pořádná baterka, píšící propiska, nesmekavý boty... Nikdy by nás (s policistou) neoslovil kolega kačer, který vylezl z křoví kousek od toho bezdomovce: "Tak co, už jste našli?" Nikdy bych nemusel tomu policistovi vysvětlovat, co jsme tam teda všichni vlastně hledali. Nikdy bych po tomhle "zážitku" ještě neletěl pustit ořechové lodičky na Čertovku.
  • 0
zeland.hermansky.net - Web kačerů Speediholky & Simála o cestě po Novém Zélandu
geo.hermansky.net - Můj web pro kačery (gps kontrolor, převodník souřadnic)

Náš profil na geocaching.com

#156 Rybyk

Rybyk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 19:32

Nikdy bych nelhala do očí jeptišce, co pohledáváme v zahradách detoxikačního oddělení.
  • 0

#157 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 20:46

Nikdy bych nemusel svého šéfa taktně upozorňovat na bodláky přichycené na jeho drahém obleku poté, co jsem ho svezl svým autem s ještěrkou na zádi.
  • 1

#158 pepad

pepad

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 20:55

Nikdy bych nelezl po rozbahnenem srazu se zlomenou rukou, na kterou bych poslezl neupadl a nebolela by jak cert. Nikdy bych nehodnotil misto vyletu nebo dovoleno podle hustoty kesi Nikdy bych u sebe nenosil stale tuzku a celovku Nikdy bych si jen tak nepostaval u jedny dopravni znacky 20 minut a to dokonce 3x za mesic(pak nastesti odloveno :) Je toho opravdu hodne, bylo by to na dlouho
  • 0

#159 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 21:08

Nikdy bych přítelkyni na druhém rande nemusel vysvětlovat, co že to do toho kanálu v Praze jdu hledat a následně ji nemusel přesvědčovat o tom, že jsem naprosto normální (pravda, nejsem). Nikdy bych nenahnal přítelkyni do jeskyňky jenom protože se do ní nevejdu. Nikdy bych neprorval výfuk u týden vlastněného auta. Nikdy bych ho hned po koupi neumyl jen abych tam nalepil ještěrku. Nikdy bych nevstával v sobotu před sedmou abych mohl jet s kolegama na druhou stranu ČR jen abychom celý den hledali plastové krabičky. Nikdy bych na dovolené v Řecku nešel 14km se zastaralými mapami k nějakému posprejovanému železničnímu mostu kvůli tomu, že je na něm keš. Nikdy bych místo učení na maturitu nečetl tohle téma a nenašel asi tak 150 věcí, které mě přesně vystihují.:D
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#160 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 21:12

Nikdy bych v dámské kabelce nenosila razítko, CWGčka, čelovku a navigaci Nikdy bych na 10ti cm podpatkách nechodila po bahnité cestě kvůli PETce v plotě Nikdy bych nepoznala tolik skvělých bláznů
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama