Přejít na obsah


Fotka

GCM - budoucnost


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
48 odpovědí na toto téma

#41 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 20:12

petulinka1: mozna ti dela problem premyslet v souvislostech, ale tady resime notifikace, ktere resi zejmena FTF lovci. Pokud te FTF nezajima, tak te urcite ani nezajima to, ze ti prijde notifikacni zprava o 30 minut pozdeji. Takze abychom si rozumeli, tim "kdo to mysli vazne" bylo mysleno "lovec FTF, kteremu zalezi na cerstvych notifikacich". BTW tvoje breceni o penezich je naprosto mimo misu, protoze stejne tak FTF potrebuje ve vetsine pripadu i vozidlo (ano, samozrejme to neplati ve 100% pripadu). Jasne, muzes jezdit na bruslich nebo na kole, ale jak ty vysledky budou vypadat, ze?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#42 Mimon_team

Mimon_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 20:45

Pe_Bo napsal/a:

S474N napsal/a:
Pokud to nekdo stejne mysli s GC vazne, tak obvykle jiz ma nejaky z mobilnich komunikatoru a tam ma maily pres PUSH.

To si myslím, že není pravda.
Mám Nokii N73, HG, OpenWIG, Operu Mini, SMSky. a zatím jsem si vždy vystačil. Takže komunikátor mi přijde zbytečný.

Netřeba vyloženě komunikátor.
Třeba já mám obyčejnou Nokii E51, a skrz MailForExchange mi maily chodí okamžitě. A na N73 by měl fungovat push přes IMAP (alias "IMAP IDLE"), takže i s obyč. telefonem může mít člověk informace ihned. A kompletní, bez zkracování na 160 znaků.
  • 0

#43 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 20:55

S474N napsal/a:

Tak nějak, zapálení ftfkaři propálí tolik benzínu (nafty, nebo... checht, plynu ;p ), že ten telefon už je detail. :]

Sám mám hloupou Nokii a necítím (kvůli push) upgradovat; nejsem ale "zapálený ftfkař". Ze stejného důvodu bych za notifikační SMS neplatil.
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#44 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 823 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2011 - 13:10

...a proč bychom nemohli využít pro notifikace SMS bránu přímo na T-Zones. Stačí se jen přihlásit každý si může posílat SMS kolik chce
https://sms.client.tmo.cz/closed.jsp

  • 0

#45 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 13:04

Sally&eL napsal/a:
...a proč bychom nemohli využít pro notifikace SMS bránu přímo na T-Zones. Stačí se jen přihlásit každý si může posílat SMS kolik chce

https://sms.client.tmo.cz/closed.jsp

Tak napiš skriptík, který to tam POSTne a poděl se s námi. Opisovat můžeš z projektu "esmska".
  • 0

#46 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 553 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 15:38

V podstate by to asi jit melo, dokonce to ani podminky pouzivani brany vyslovene nezakazuji. Ma to jediny problem - t-zones je snad jeste vic nestabilni nez gc.cz, velice casto se stava, ze je totalne pretizeny, nebo se vubec nejde prihlasit.
  • 0
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#47 koyamas family

koyamas family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2011 - 0:58

Pokud by byla možnost přistoupit ke gcm.cz (zatím jsem ovšem pozvánku nesehnal) a nechat si tak posílat notifikační SMS, rád za tuhle službu zaplatím. Jsem totiž u T-mobile, bohužel, vázaný až do října 2012.
  • 0
Vložený obrázek

#48 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2011 - 12:59

Na gcm.cz žádná zpráva není, tak se zeptám tady. Jak to s projektem vypadá? Já řeším podobný problém pro naši firmu. Zatím mám v zápůjčce na vyzkoušení GSM bránu Atheus EasyGate of firmy 2N. Musím tento kousek pochválit. Český výrobek, vynikající zpracování, dokumentace. SMSky pod linuxem jdou odesílat jako jedna malina díky projektu Gammu (vedoucí projektu je Čech - česká lokalizace i dokumentace). Samozřejmě existuje i více jiného SW. Brána se ovládá pomocí standardních AT příkazů přes RS232 (kabel je součástí dodávky). V bráně je, tuším, oblíbený modul od Siemensu. Tak teď ještě do toho SIMku s výhodným tarifem. Ale vzhledem k tomu, že za loňský rok nám monitorovací systém odeslal bezmála 170 000 SMS, tak nevím... Přes toto si ale SMS z Grounspeaku posílat nehodlám, proto se ptám na stav řešení GCM.CZ.
  • 0

#49 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2011 - 19:30

Hamaci napsal/a:
Na gcm.cz žádná zpráva není, tak se zeptám tady.
Jak to s projektem vypadá?

Já řeším podobný problém pro naši firmu.
Zatím mám v zápůjčce na vyzkoušení GSM bránu Atheus EasyGate of firmy 2N.
.


Takoví by měli co nejvíce oficielně protestovat u T-mobile.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama