Přejít na obsah


Fotka

Ztrácející se GC a TB


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
224 odpovědí na toto téma

#221 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2013 - 18:35

jurin25 napsal/a:
... Chtěl jsem krom vlastního TB založit i větší kešku, ale teď váhám, když vidím, jak se kradou trasanti. Ono to pak určitě není pro ownera příjemné, když zrovna z jeho keše někdo něco ukradl/vymudlil :(


Sice je velká pravděpodobnost, že se dřív nebo později ztratí, ale i kdyby běhal rok, tak za to dáš sto třicet korun za plíšek a bude hodně kačerů, kterým nález udělá velikou radost. Já pouštím jen coiny, už jich šlo ven víc jak dvacet. Sice se polovina ztratila, ale i tak mi to dělá radost.
  • 0

#222 jurin25

jurin25

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2013 - 18:44

Plíšek k TB u nás máme za 120, to zas nebude tak hrozná investice. Za tu radost ostatních to stojí :), hlavně mě zajíá, kolik naběhá :) 1 už mám, ale ten cestuje jen se mnou :D Druhý pořídím taky, risknu to a když se ztratí, zamrzí to, ale svět se kvůli tomu nezboří a zloději ta kradená věc stejně žádnou radost nepřinese.
  • 0

#223 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2013 - 21:42

Koncem roku jsme poslali do světa tři TB, jeden se ztratil hned v první keši. Ze dvou TB a jednoho coinu poslaných již dříve také jeden zmizel asi v 5-té keši. Ostatní zatím tuk tuk, "žijou". Mám tu dva coiny co půjdou do světa, ale tak nějak váhám je poslat. Ale co určitě udělají někomu radost :-) Máme také menší sbírku pěkných kousků a i ty udělají na eventech lidem radost. Protože by je normálně v keši nepotkali. Jinak na posledním eventu se mi dostal do ruky coin a při logování jsme zjistil, že se objevil po skoro roce, když ho už owner možná oželel. Vyzvedla ho nějaká začínající kačerka, nevěděla co s ním a pak šel nějak po různu bez logování až se objevil na tom eventu.
  • 0

#224 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2013 - 21:15

Prosím, znáte nick jménem Jeniee ?
Už přestávám doufat, že se mi můj coin vrátí :(
Jeniee odlovila poslední keš před čtyřmi léty a na své krabky kašle. viz odkaz
http://www.geocachin...t.aspx?u=Jeniee
Už má jednu v archivaci, druhé to hrozí a na finálce prakticky nikdy nebyla. Kdoví jak ji zakládala :(
Prosím kohokoliv, místního, nebo někoho, kdo se tam chystá, aby v rámci dobré věci zašel pro ty coiny. Můj tam není jediný.
Díky
  • 0
mishiczka1

#225 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2013 - 6:13

mishiczka1 napsal/a:
Prosím, znáte nick jménem Jeniee ?
Už přestávám doufat, že se mi můj coin vrátí :(
Jeniee odlovila poslední keš před čtyřmi léty a na své krabky kašle. viz odkaz
http://www.geocachin...t.aspx?u=Jeniee
Už má jednu v archivaci, druhé to hrozí a na finálce prakticky nikdy nebyla. Kdoví jak ji zakládala :(
Prosím kohokoliv, místního, nebo někoho, kdo se tam chystá, aby v rámci dobré věci zašel pro ty coiny. Můj tam není jediný.
Díky

Podle mě potíž je v tom, že jestli už něco ze série je v archivu, tak nikdo novej neni schopnej už bonusovou keš odlovit normálním způsobem . získáním čísel z ostatních keší. Musí to buď mít už doma v šupleti, což je nepravděpodobné, nebo to odhadnout a brutnout (což asi jde, když to udělal i FTFkař), nebo si souřadnice zjistit od někoho, kdo to má. Být tebou se obrátím na kolegu Sovidoupe, který má na keši FTF, požádám ho o souřadnice, případně o vyzvednutí trackables, pokud to má blízko a bude ochoten. A nebo, pokud získáš ty souřadnice (z tohodle důvodu by ti je dát mohl, myslím), tak pak zkus oslovit někoho z aktivních kačerů v okolí a poprosit, ať ti tam dojde. Najdeš to podle zdejší mapy v menu vlevo,kde jsou kačeři podle HC. Namátkou třeba ve Špindlerově Mlýně je nějakej Fousek.cz, kterej svou poslední keš ulovil před 2 dnama, takže funguje.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka