Přejít na obsah


Fotka

Ztrácející se GC a TB


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
224 odpovědí na toto téma

#181 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 337 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2012 - 17:48

... nebo GeoKrtky. :D Naposledy to byl hroch z kindervajička.
  • 0

#182 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2012 - 17:49

mpik napsal/a:
Což nechat cestovat opravdu maličkosti jako QuickLogy.


Jsou tady alternativy v podobě Geokretů, Geolutinů Geopost pohledů a já nevím čeho všeho. Jenže naprostá většina kačerů takové předměty ignoruje. Jednak za ně není ikona a hlavně se musí trackovat na jiných stránkách. A to se většině lidí nechce.
  • 0

#183 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 337 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2012 - 17:51

Smrk napsal/a:

mpik napsal/a:
Což nechat cestovat opravdu maličkosti jako QuickLogy.


Jsou tady alternativy v podobě Geokretů, Geolutinů Geopost pohledů a já nevím čeho všeho. Jenže naprostá většina kačerů takové předměty ignoruje. Jednak za ně není ikona a hlavně se musí trackovat na jiných stránkách. A to se většině lidí nechce.


Problém zvaný lenost.
  • 0

#184 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2012 - 18:05

Nebo lenost nainstalovat si opičí skriptík, který QL přidá přímo do stránek. Ale spíš asi opravdu je to sběratelství ikonek, proč ne. Já dlouhou dobu vůbec trackably nebral a i teď je beru jen výjimečně. Ale jsou tu lidi, kteří vyráží za každou mincí, co se v okolí objeví, mají jich zalogované tisíce.
  • 0

#185 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2012 - 8:56

Tak jsem se rozhodl dneska pohřbít náš další GC [tb]TB3B12Y[/tb] :( A kde že se to ztratil? Opět v Německu na nějakém eventu... Když se na to teď podívám, tak skóre putující:ztracené je nyní 7:7 (naše trekovatelné autíčko nepočítám).

http://www.geocachin...9b-e2ac2dc6a4d5
  • 0

#186 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2012 - 9:39

Trhac napsal/a:
…kontaktoval jednoho místního peruánského kačera a ten by si ji měl vzít za svou. Takže doufáme ve šťastný konec. Přeci jen bugů, jenž splnily svou misi, není mnoho.


Hlásím i dobré zprávy, keš běží, morče [tb]TB1QWF6[/tb] je na cestě s vtipným komentářem nálezce: Recovered from Intipunku at Machu Picchu today. Will take him to a safe place where he is not at risk of ending up on someone's dinner plate. :D
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#187 packy_gis

packy_gis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2012 - 18:44

Dnes mě potěšila následující zpráva ohledně našeho [tb]TB3F7QJ[/tb], který jsme umístili v lednu 2010 a hned ve druhé krabce zmizel.

Nalezen u známého, který se kdysi chtěl věnovat geocachingu a záhy toho nechal. Rychle ho posílám do oběhu a přeji hodně navštívených keší.

Moc díky IVEKAHO2!
Packy
  • 0
Vložený obrázek

#188 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 5:36

packy_gis napsal/a:
Dnes mě potěšila následující zpráva ohledně našeho [tb]TB3F7QJ[/tb], který jsme umístili v lednu 2010 a hned ve druhé krabce zmizel.

Nalezen u známého, který se kdysi chtěl věnovat geocachingu a záhy toho nechal. Rychle ho posílám do oběhu a přeji hodně navštívených keší.

Moc díky IVEKAHO2!
Packy


Takových coinů mám několik, kdy je vyzvedl začátečník a pak toho nechal. Třeba je u nich časem taky někdo najde.
  • 0

#189 Jelca

Jelca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 8:06

Někdy to nemusí být ani začátečník ... Můj coin vyzvedl před více jak třemi měsíci _eda_ a dodnes se nedostal k zalogování, tak doufám, že i u něj ho někdo najde...
  • 0
Lepší být první v pekle než druhý v nebi ...

#190 MK1977

MK1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 8:27

Já teď dostal dobrou zprávu, že se můj první po půl roce, kdy byl pohřešován, objevil v jiné keši asi o 1,5 km vedle. V podstatě byl jen na druhé straně města :) Tak ještě aby se objevil jeden a mohly by zase putovat všechny čtyři vypuštěný. Zatím jako ztracený vedu v současné době pouze First to Find Geo-Award coin. Takže skore u vypuštěných je 3:1.
  • 0

Navigace: Garmin Oregon 450 Používaná přibližovadla (nejčastější): nohy / Merida Matts Sport 500 černostříbrná / Daewoo Matiz (červený nebo modrý) Doplňky: batoh US Assault II. pískový + fotoaparát Canon EOS 600D + osobní GC Beruška pro štestí (teď už jen kód)


#191 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2012 - 12:55

Můžu se zeptat, když jsem měl TB označený jako ztracený, pak byl nalezen u jiného uživatele, dá se potom nějak "odznačit"? Jako že se už našel? Já jsem to tam hledal a po půl hodině jsem nic nenašel. Díky
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#192 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2012 - 13:03

montezuma2 napsal/a:
Můžu se zeptat, když jsem měl TB označený jako ztracený, pak byl nalezen u jiného uživatele, dá se potom nějak "odznačit"? Jako že se už našel? Já jsem to tam hledal a po půl hodině jsem nic nenašel. Díky


Jakmile TBčko někdo zaloguje, tak se automaticky samo oživí.
  • 0

#193 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2012 - 18:23

2 Smrk: Díky;).
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#194 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 11:28

Další z lourdských zázraků! Geo-synek našel na Musale v Bulharsku GCQXY4 coin TB2KV07, který byl vložen před 3/4 rokem do TB hotelu v Lourdech a od té doby jej nikdo neviděl, nepřenesl, nelogoval!
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#195 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 12:44

Ne nutne. Spise si myslim, ze owner v dusledku write note GC oznacil jako ztraceny a teprve pak trhacuv geosynek logoval nalezeni mince se skutecnym datem nalezu, tedy drive nez byl oznacen jako ztraceny...
  • 0

#196 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 13:01

Smogeo napsal/a:
Následná reakce coinownera je tada docela LOL :D

Jde o majitele keše, který může logovat ztrátu domněle přebývajících coinů. Data se opravdu překřížila, výprava se vrátila včera.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#197 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 20:24

Tý brďo, teď jsem objevila Ameriku :-) Můj první TB se téměř rok válel u jednoho kačera, nejdřív nereagoval, pak ho začal posouvat z keše do keše... no prostě už jsem to vzdala. A teď koukám, že se najednou TB zas rozjel, je v Africe a má nacestováno 33000 km :D I takový věci se stávají. A to už koluje nejspíš jen plíšek, ale do Afriky to napravit nepojedu ;)
  • 0

#198 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 23:15

Mufa napsal/a:
... A to už koluje nejspíš jen plíšek, ale do Afriky to napravit nepojedu ;)


Takové ownery TBček mám nejradši. Koupí si plíšek a pak jim je líto tří měsíčních výplat na výlet do Afriky, aby se o svůj majetek řádné starali.
  • 0

#199 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2013 - 9:11

Smrk napsal/a:

Takové ownery TBček mám nejradši. Koupí si plíšek a pak jim je líto tří měsíčních výplat na výlet do Afriky, aby se o svůj majetek řádné starali.


No dobře... tak jestli tam vydží do léta, popadnu prémie a jedu oprášit plíšek. Nechceš jet se mnou? :D
  • 0

#200 stenli007

stenli007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2013 - 18:05

Musím souhlasit. Už jsem měl několik keší, kde mělo být TB/GC a nic :( A bohužel asi u dvou GC a jednoto TB jsem byl poslední, kdo je viděl, když nepočítám toho kdo si je vzal. Je to škoda, já když vím že ho rychle nepřesunu tak nechám ležet a většinou aspoň zapíšu, že jsem ho v dotyčný keši viděl. Někdy v létě tady kačer s nikem happz psal, jestli máme TB který chce do Ameriky tak ať mu ho pošlem. Poslal a od té doby nevím co s tím TB je, stále ho mám v inventáři, na write logy typu "pleas grab it" bohužel nikdo nereaguje. Psal jsem s omluvou email ownerovi, aby ho nastavil na ztracený. Bohužel nic, a tak mi stále "straší" v inevntáři. Tímto se ptám mohou revírníci TB nastavit jako ztracený nebo ho tam bohužel budu mít pořád?
  • 0
Nedělám to pro body, ale pro zábavu.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama