Přejít na obsah


Fotka

ČR TOPO50 v3 stále nikde...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
224 odpovědí na toto téma

#201 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2006 - 11:32

Tohle je zajímavý srovnání :-) Já si Windows XP koupil před několika lety a od tý doby mám všechny aktualizace a opravy systému zadara. Takže bych si to netroufal srovnávat s diskutovanou TOPO ČR :-))
......

Já si koupil Windows95 a na WindowsXP jsem musel zase platit :-(
Mimochodem, Windows95 byly asi v 7 verzích a licence neumožňovala přechod mezi nimi.
A ještě lepší příklad:
Koupil jsem krabicovou, tj. drahou a přenosnou verzi MS-Office 97 a když jsem našel chybu v Visual Basicu, tak mi bylo doporučeno, ať si koupím verzi Office2000, tam že je to opravené. Koupit, za peníze, ne jako opravu zadarmo
Mimochodem, upgrade mojí současné verze mapy byl taky zadarmo, teď se jedná o novou verzi, tak se bude platit.

  • 0

#202 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2006 - 12:18

...... Klidne koupim hifi v masne, pokud je reznik spolehlivy a ma polovicni cenu. .....


to je vpořádku, ale potom mužeš nadávat a spekulovat o opravě a záruce jen ve spojení s tím řezníkem, ale tady si spousta lidí utíkala "koupit GPS do MF aby dostali zadarmo kolo :-)", k tomu si koupili mapu, na krabici si přečetli picodas a teď tady řeší jací jsou v picodasu lumpové, když budou prodávat upgrade .... jinak je dobře, že se řady bláznů s chytrou krabičkou, kterou tahají všude kam se hnou, rozrostou ....
  • 0

#203 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 13:17

ty ses nejak spatne vyspal clovece... ;D ale "dobre informovanymi zdroji" asi nemyslis pracovniky picodasu, kteri telefonicky uz termin nekolik mesicu slibuji a posunuji a zase slibuji a zase posunuji, ze?

Ale když myslíš, že to ten picodas dělá tak blbě, tak tu mapu kup klidně jinde, určitě je spousta jiných, lepších map

nebavime se tady o kvalite produktu, na to by bylo potreba nove vlakno... ;DDD

A ty máš s picodasem podepsanou nějakou smlouvu o dodávce nové verze TOPO50 mapy?
Pokud vím, tak žádné oficielní vyjádření o termínu není a to co tu zaznělo, jsou jen "dobře informované zdroje".
Chci Vás vidět v pracovním procesu, nejlépe jako šéfy asi tak 5ti lidí :-)

Ale když myslíš, že to ten picodas dělá tak blbě, tak tu mapu kup klidně jinde, určitě je spousta jiných, lepších map ....


  • 0

#204 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 13:43

To asi resit nebudem vse zalezi na tom, jak ma picodas postavenou smlouvu se svymi subdodavateli (mapovych dat, ..., CD nosicich,...). Ja porad nevim o cem se tu ale bavime. Termin(y) finalni verze si defacto urcoval sam Picodas (telefonaty, navstevy lidi v picodasu, informace od Doktora). To picodas rikal, ze bude pristi tyden, za 14 dni... a nestihli jsem to protoze to spadlo,... a kolega neprisel do prace... kolega je nemocny... a nedodali nosice... Lepsi by bylo, kdyby vubec nic nerikali o terminu vydani ani po telefonu, nic neslibovali, a pak mapu proste vydali. Po tech 5 mesicich ocekavani se uz tomu uz jen ironicky smeju... Ale rad si ji koupim, snad bude jeste letos.

Musíš začít jinak. Picodas je autorem závěrečného produktu a je závislý na subdodávce potištěných CD, které nedostal. Je otázkou zdali bude firmu, která CD nedodala penalizovat. V případě, že né, tak se musíš zeptat: Jak se prosadí na trhu ta firma, která nedodala CD a tím způsobila zdržení distribuce finalního výrobku a ujmu na jméně jiné firmy? Firmu vlastním a na subdodávkách jsem závislý a zároveň jsem subdodavatelem dalších firem. A mohuti říci, že když nějaký můj subdodavatel, nedodrží smlouvu a dodávka není v termínu, tak kdybychom se přetrhli, tak je to houby platný, protože nemáme dělat z čeho!!! mA u nás jde o hodiny a né dny ba týdny. Takže takovouto situaci zažívám několikráte za den.


  • 0

#205 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2006 - 13:35

Tak trochu oficiality. Žádná další mapa v3 zatím nebude. To na co všichni čekáme, se jmenuje TOPO Czech v1 a upgrade jedné licence stojí 690,-Kč.

  • 0

#206 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2006 - 10:45

To si radši ani nepřej vědět. Dát 4000Kč za pouze jeden klíč když v Picodasu za to dávají klíče dva ;-)

Hm, tohle je další pozoruhodnost, proč si musim kupovat dva klíče když mám jednu GPS...... asi toho ještě hodně nechápu :-)
  • 0

#207 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2006 - 16:01

Já během roku vyměňuji už druhou ledničku ryze kapitalististické výroby, loni těsně po záruce Indesit, teď po necelém roce zase Elektrolux, obě vyšší modely, obě na konstrukční vadu materiálu, protože se na všem teď díky konkurenci musí šetřit a na trh musí jít z časových důvodů nedodělky, prože musíme ostatní dohnat a předehnat. To stará komunistická ruská Minsk mi sloužila 17 let a zbavil jsem se jí ne proto, že by se porouchala, ale že mi byla malá. Jela by určitě doteď. A pračka Tatramat mi taky jela aspoň 15 let, zato na tu novou kapitalistickou jsem volal opraváře po půl roce, otec na stejnou po týdnu. Nemluvě o kvalitě sw v gps, o mobilech ani nemluvím, to jsou téměř vše zpočátku nedodělky. Dnes je nedodělek bohužel standard.

Příjde mi, že jsi tak trošku smolíček... I já měnil Minsk a Tatramatku, oboje za Elektrolux a plná spokojenost. Nedodělek není standard, nedodělek je prostě nedodělek.

... ale tady si spousta lidí utíkala "koupit GPS do MF aby dostali zadarmo kolo :-)", k tomu si koupili mapu, na krabici si přečetli picodas...

Ano je to tak. A proč ne? Co je na tom špatnýho, když se Mountfield domluvil s Pikodasem na této prodejní akci? Nebo - že by o tom Pikodas snad nevěděl??? l
  • 0

#208 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 13:31

nebavime se tady o kvalite produktu, na to by bylo potreba nove vlakno... ;DDD

Tebe bych potřeboval jako zákazníka :)) Tebe nezajímá kvalita, ale kdy? Takže pro tebe: Picodas mapu má!!! Ale nemaji kvalitní CD, aby ji mohli distribuovat. Takže si kup pastelky, skoč k nim, a oni tě to určo nechají obkreslit a máš ji ještě dnes!!!! Tedy jestli to stihneš :)))))

  • 0

#209 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 14:34

ty ses nejak spatne vyspal clovece... ;D ale "dobre informovanymi zdroji" asi nemyslis pracovniky picodasu, kteri telefonicky uz termin nekolik mesicu slibuji a posunuji a zase slibuji a zase posunuji, ze?

nebavime se tady o kvalite produktu, na to by bylo potreba nove vlakno... ;DDD

tys zjevne nikdy nejaky zadny slozitejsi projekt nedelal, ze?
  • 0

#210 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 13:53

To asi resit nebudem vse zalezi na tom, jak ma picodas postavenou smlouvu se svymi subdodavateli (mapovych dat, ..., CD nosicich,...). Ja porad nevim o cem se tu ale bavime. Termin(y) finalni verze si defacto urcoval sam Picodas (telefonaty, navstevy lidi v picodasu, informace od Doktora). To picodas rikal, ze bude pristi tyden, za 14 dni... a nestihli jsem to protoze to spadlo,... a kolega neprisel do prace... kolega je nemocny... a nedodali nosice... Lepsi by bylo, kdyby vubec nic nerikali o terminu vydani ani po telefonu, nic neslibovali, a pak mapu proste vydali. Po tech 5 mesicich ocekavani se uz tomu uz jen ironicky smeju... Ale rad si ji koupim, snad bude jeste letos.

Jo je pravdou, že je lepší se chovat, tak jako ostatní. Takže, když si tam zavoláš a dostane se ti odpovědi: Vyliž si prd... a neotravuj, až bude tak bude, tak by jsi byl spokojený? Picodas dává infornace podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale prostě to na něčem vždy zahapruje. Tím končím, jdu se balit a jedu lovit na Třeboňsko a Budějky. Jestli chceš pojeď se mnou. Mám sice furt jen starou V2, ale povodí nás dobře, uvidíš :))))

  • 0

#211 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2006 - 14:20

[quote]
[/quote]Tak trochu oficiality. Žádná další mapa v3 zatím nebude. To na co všichni čekáme, se jmenuje TOPO Czech v1 a upgrade jedné licence stojí 690,-Kč.

[/quote]
Takže co? Přejmenovali v3 na TOPO Czech v1?
A už si pro ni mohu teda zajít do Picodasu? Oni ty novinky na svem webu někdy oznamují až s měsíčním spožděním...
  • 0

#212 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2006 - 16:26

Příjde mi, že jsi tak trošku smolíček...


Je to mimo, omlouvám se, ale neřekl bych, tohle http://www.spotrebit...p?id_vyrobek=58 byla ta první, a podle mého opraváře byly vadné téměř všechny, což potvrzují i tyto stránky. Použitý příliš tenký hliníkový plech na chladič,který brzo korodoval. Holt výrobek nesmí vydržet déle než dva roky, jinak zkolabuje ekonomika. Ty ledničky jsem zmiňoval, protože mi ta druhá odešla zrovna včera večer, dva dny před dovolenou. Je to k ...
Doporučuji ty zkušenosti k přečtení obecně, někdy se člověk docela zasměje, netušil jsem, že je někdo ochoten koupit deku za 30 000 Kč a stěžovat si, že po připojení do zásuvky mu brní celé tělo a nemůže pod ní spát :-)
  • 0

#213 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 13:51

To KDY urcoval picodas, ja jenom 5 mesicu vnimal neustale odkladani terminu. :D Me to je jedno, jestli bude mapa za 1/2 roku nebo za rok. Nekdy je lepe ale radsi mlcet, budi to lepsi dojem u zakazniku...

Tebe bych potřeboval jako zákazníka :)) Tebe nezajímá kvalita, ale kdy? Takže pro tebe: Picodas mapu má!!! Ale nemaji kvalitní CD, aby ji mohli distribuovat. Takže si kup pastelky, skoč k nim, a oni tě to určo nechají obkreslit a máš ji ještě dnes!!!! Tedy jestli to stihneš :)))))


  • 0

#214 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 13:56

Jo je pravdou, že je lepší se chovat, tak jako ostatní. Takže, když si tam zavoláš a dostane se ti odpovědi: Vyliž si prd... a neotravuj, až bude tak bude, tak by jsi byl spokojený? Picodas dává infornace podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale prostě to na něčem vždy zahapruje. Tím končím, jdu se balit a jedu lovit na Třeboňsko a Budějky. Jestli chceš pojeď se mnou. Mám sice furt jen starou V2, ale povodí nás dobře, uvidíš :))))

Bych se měl v tom Picodasu stavit pro to pižamo :)))))

  • 0

#215 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 13:57

Jo, V2 byla dobrá, Mountfield už o něco míň, mám obě, takže může srovnávat. :D
Cejdo, všechno dobré a dobrý lov!

Jo je pravdou, že je lepší se chovat, tak jako ostatní. Takže, když si tam zavoláš a dostane se ti odpovědi: Vyliž si prd... a neotravuj, až bude tak bude, tak by jsi byl spokojený? Picodas dává infornace podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale prostě to na něčem vždy zahapruje. Tím končím, jdu se balit a jedu lovit na Třeboňsko a Budějky. Jestli chceš pojeď se mnou. Mám sice furt jen starou V2, ale povodí nás dobře, uvidíš :))))


  • 0

#216 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 14:54

Vazeny pane, delal. A byl jsem vazan smluvnimi terminy, kde hrozily vysoke sankce (a to se pak programuje, to mi verte) a ne sliby po telefonu. :D

A tim s timto flameware definitivne koncim. Tecka.

tys zjevne nikdy nejaky zadny slozitejsi projekt nedelal, ze?


  • 0

#217 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2006 - 14:42

[quote]
Tak trochu oficiality. Žádná další mapa v3 zatím nebude. To na co všichni čekáme, se jmenuje TOPO Czech v1 a upgrade jedné licence stojí 690,-Kč.

[/quote]
Takže co? Přejmenovali v3 na TOPO Czech v1?
A už si pro ni mohu teda zajít do Picodasu? Oni ty novinky na svem webu někdy oznamují až s měsíčním spožděním...
[/quote]No jo je to v1

  • 0

#218 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2006 - 14:42

Jo, dneska jsem si ji tam vyzvedl. Ale nejde mi vubec nahrat do 60CSka. Ani po castech. Tak uvidime, jak se s tim chlapci vyrovnaji. BTW - to, co vidite v gpsce pry ale vypada stale jako stare Topo. :-)
  • 0

#219 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 14:02

proc zrovna pro pijamo? :D Ja osobne bych tam sel s prazdnym mediem Verbatim... :D

Bych se měl v tom Picodasu stavit pro to pižamo :)))))


  • 0

#220 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 14:29

Bych se měl v tom Picodasu stavit pro to pižamo :)))))


Já už tam stojím ve frontě dávno a nic... :-( Naštěstí jsou teď docela teplé noci.

Jinak těmi dohady tady se nic nevyřeší, přeji všem trpělivost a shovívavost. Věci nejsou nikdy tak jednoduché jak se zdají na začátku.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama