Přejít na obsah


Fotka

Online seznam GC a TB z ME Nebílovy - bude?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
161 odpovědí na toto téma

#141 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 20:55

m.a.r.k.a.l. napsal/a:
Tak jsem si říkal, že se nebudu vyjadřovat, ale nedá mi to. V Nebílovech jsem byl, výstavu GC jsem shlédnul, nafotil si "tracking numbers", udělal si seznam, asi 500 logů jsem dělal ručně, zbytek softwarově a i přes ten čas jsem si otevřel nebo otevřu stránku coinu. Ale nenapadlo by mě svůj seznam zvěřejňovat.
Stojím za názorem majitelů coinů. Teší mě, že nám umožnili shlédnout jejich úžasné sbírky, těší mě, že nám dali tu možnost si všechny mince discoverovat. Ale sakra nechápu, proč se jim za tuto jejich službu odvděčit tím, že i přes jejich nesouhlas, se najde někdo, kdo chce zvěřejnit seznam.
Zamyslete se nad sebou ti, co se jich to týká ! ! !

O kterém zveřejňování píšeš ? O těch fotkách na rajčeti ? Nebo o tom seznamu který měli selektivně dostávat k dispozici účastníci ME ?

A jak už jsem několikrát uváděl, jako účastník eventu smím ty coiny logovat nebo ne ? A co bude s logy těch kteří to tady nečtou ?
Mám to samozřejmě taky nafocené, a proto nechápu jaký by měl být rozdíl mezi ručně opraným kodem a kodem ze seznamu. Akorát pro mne menší opruz.
  • 0

#142 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 21:11

Lucecitka napsal/a:
- způsob jakým kódy distribuuje S474N se mi nelíbí, ale to je tak vše co s tím můžu udělat - bohužel se z chování některých kačerů vytratila slušnost a zdravý rozum

Docela by me zcela seriozne zajimalo, co je na mnou zvolenem zpusobu spatneho. Prosil bych konkretni fakta. Pripadne jake jine reseni bys navrhla?

m.a.r.k.a.l.: rozumim, takze te proste stve to, ze ses s tim musel drbat rucne.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#143 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 21:16

docela mne se...., že my kteří to tu čteme, jsme psychicky deptáni a tlačeni k tomu coiny co jsme viděli nelogovat. A to hafo kačerů, kteří mnohdy ani nevědí že nějaké gc.cz existuje, co s těmi ?
  • 0

#144 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 21:26

m.a.r.k.a.l. napsal/a:
Ale sakra nechápu, proč se jim za tuto jejich službu odvděčit tím, že i přes jejich nesouhlas, se najde někdo, kdo chce zvěřejnit seznam.
Zamyslete se nad sebou ti, co se jich to týká ! ! !


Hele brečíš na špatným hrobě. Nikdo tady žádnej seznam nezveřejňuje. Asi špatně čteš, nebo čteš něco jinýho. Jde jen a jen o to, že S474N stejně jako ty všecko nafotil, s pomocí ostatních projel OCRkem a seřadil do tabulky. A protože udělal fakt kus poctivé práce, tak to nabídl ostatním, kteří prokazatelně na ME byli k dispozici, aby stejnou práci nemuseli dělat znovu. Takže nevím proč se čílíš, protože pokud to nepustí ti, co ten seznam mají k dispozici, dalším lidem o kterých neví jestli opravdu na eventu byli, tak se nic neděje a akorát všichni mají ušetřenou práci, nehledě na to, že ne všichni na to mají soft a ne všichni s ním umí. Daleko víc mě vytáčí volně přístupná galerie na rajčeti a podobně, jenže proti té se nikdo neozval, protože neni S474Nova. To je celý. Prostě tady se řeší osobní antipatie vůči S474Novi a neprávem. Kdyby tu tabulku udělal Franta Rýna, tak skoro nikdo ani nehlesne a všichni mu budou děkovat jakej je pašák. Jako S474N je tvrdej diskutér a nebere si servítky, ale to co se tady proti němu rozpoutalo neprávem mě fakt vytáčí. Aspoň ale vidím co je tady na fóru za přizdisráče kteří se nedokážou povznést nad tím, když je někdo čas od času setře. Prostě S474N je na tomhle fóru nepřítel státu a je jedno kolik toho pro ostaní v dobrým udělá...
  • 0

#145 m.a.r.k.a.l.

m.a.r.k.a.l.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 21:43

S474N napsal/a:

m.a.r.k.a.l.: rozumim, takze te proste stve to, ze ses s tim musel drbat rucne.


...teď si na to kápnul ;)
A příště se už žádné podobné výstavy coinů nedočkáme, protože si owneři ušetří tohleto vše.

REVIZ: ...nemám ten pocit, že bych brečel...dal jsem jen svůj názor do placu

Arne1: seznam jako seznam
  • 0
Garmin Oregon 450 + TOPO Czech PRO 2010 HTC Sensation & C:Geo

#146 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 21:53

m.a.r.k.a.l. napsal/a:
...teď si na to kápnul ;)
A příště se už žádné podobné výstavy coinů nedočkáme, protože si owneři ušetří tohleto vše.

REVIZ: ...nemám ten pocit, že bych brečel...dal jsem jen svůj názor do placu

Arne1: seznam jako seznam


Tady je vidět jak formálně se na to díváš. Fotky co jsou volně na Internetu bez jakéhokoliv omezení dostupné s celého světa kladeš na roveň seznamu který dostane jen ten kdo tam byl a coiny tudíž viděl ?
Ty sis zalogoval ještě než tato debata vznikla. Já ještě ne. A já bych ted chtěl aby když já nemám logovat tak abys ty si ty svoje logy smáznul. Nebylo by to spravedlivé ? Oba jsme tam byli, oba to máme shlédnuté a třebas nafocené. Jaká je zde spravedlnost a rovnoprávnost ?
  • 0

#147 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 22:12

m.a.r.k.a.l. napsal/a:
Tak jsem si říkal, že se nebudu vyjadřovat, ale nedá mi to.
...
Stojím za názorem majitelů coinů. Teší mě, že nám umožnili shlédnout jejich úžasné sbírky, těší mě, že nám dali tu možnost si všechny mince discoverovat. Ale sakra nechápu, proč se jim za tuto jejich službu odvděčit tím, že i přes jejich nesouhlas, se najde někdo, kdo chce zvěřejnit seznam.
Zamyslete se nad sebou ti, co se jich to týká ! ! !

Taky jsem se už nechtěl vyjadřovat, ale prostě musím. Tohle výše od m.a.r.k.a.la bez výhrad podepisuji. A zároveň si poznamenávám pár nicků na svůj interní seznam arogantních hulvátů, se kterými nechci mít co do činění.
Ownerka Lucecitka, která na výstavu zapůjčila nejvíc coinů a hodiny a hodiny před otevírací hodinou se starala o jejich adjustaci do vitrín a večer to zase všechno musela sbalit si dovolí vyjádřit opravdu nekonfliktně svůj názor a okamžitě je napadena druhou stranou. No jak je přece možné, že si někdo, byť sám owner, dovolí mít jiný názor než Ti pánové, nad které patrně není. :(:(:(
  • 0

#148 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 22:59

venca68 napsal/a:

m.a.r.k.a.l. napsal/a:
Tak jsem si říkal, že se nebudu vyjadřovat, ale nedá mi to.
...
Stojím za názorem majitelů coinů. Teší mě, že nám umožnili shlédnout jejich úžasné sbírky, těší mě, že nám dali tu možnost si všechny mince discoverovat. Ale sakra nechápu, proč se jim za tuto jejich službu odvděčit tím, že i přes jejich nesouhlas, se najde někdo, kdo chce zvěřejnit seznam.
Zamyslete se nad sebou ti, co se jich to týká ! ! !

Taky jsem se už nechtěl vyjadřovat, ale prostě musím. Tohle výše od m.a.r.k.a.la bez výhrad podepisuji. A zároveň si poznamenávám pár nicků na svůj interní seznam arogantních hulvátů, se kterými nechci mít co do činění.
Ownerka Lucecitka, která na výstavu zapůjčila nejvíc coinů a hodiny a hodiny před otevírací hodinou se starala o jejich adjustaci do vitrín a večer to zase všechno musela sbalit si dovolí vyjádřit opravdu nekonfliktně svůj názor a okamžitě je napadena druhou stranou. No jak je přece možné, že si někdo, byť sám owner, dovolí mít jiný názor než Ti pánové, nad které patrně není. :(:(:(


Názor je jednoduchý. Z pohledu mne jako účastníka ME, který zaplatil vstupné (pozor, to není samozřejmé, jsou i eventy bez vstupného), všechno co bylo vystaveno si prohlédl a co chtěl tak si nafotil (zákaz focení nikde nebyl). Chceš snad říct, že teď může owner říct - nechci aby sis to logoval ? Ano může, ale právo na to nemá. Proto že jednou jsem TB viděl, znám jeho kod a tudíž mám právo si jej zalogovat. A NIKOMU není nic po tom, jakým způsobem ten log udělám. Mohu to dělat třebas ve stoje na hlavě a všem je po tom skutečně kulový.
Úplně stejně bys mohl chtít, abych se do tvé keše logoval jen fialovou propiskou a jen každou pátou minutu v hodině. A že zelené propisky neuznáváš.

Ty i m.a.r.k.a.l. píšete o nějakém zveřejňování. Pokud vím, tak seznamy už jsou dávno zveřejněné krásně viditelně pro kohokoliv na rajčeti. Co kdybys nějak zjistil kdo to tam dal a pořádně se do něj obul ? Klidně bych tě podpořil a předpokládám, že všichni co do tohoto vlákna přispěli (včetně Satana) také.
Takže v tomto jste mimo mísu a pláčete na špatném hrobě.
A za další - chválíte ownery na možnost discovernutí - ale situace je spíše opačná, je vidět snaha ownerů aby ti co si to nezalogovali v první vlně aby to už nedělali. V tom pžřípadě jak jsem psal výše - proč oni ano a já ne ?

A rozumíš-li psanému slovu, tak mi sděl co je na tomto názoru špatného.
  • 0

#149 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2011 - 2:19

Arne1 napsal/a:
O kterém zveřejňování píšeš ? O těch fotkách na rajčeti ? Nebo o tom seznamu který měli selektivně dostávat k dispozici účastníci ME ?

A jak už jsem několikrát uváděl, jako účastník eventu smím ty coiny logovat nebo ne ? A co bude s logy těch kteří to tady nečtou ?
Mám to samozřejmě taky nafocené, a proto nechápu jaký by měl být rozdíl mezi ručně opraným kodem a kodem ze seznamu. Akorát pro mne menší opruz.



Už i já to pochopil. Jako účastník eventu si samozřejmě GC logovat můžeš jak chceš, ale ne prostřednictvím někoho, či něčeho jiného. Je jen tvůj boj, kolik coinů si zaloguješ. Nechce se ti opisovat tisíce kódů, opiš si jich míň. Ale to nejde co, to by pak ty statistiky nevypadali moc dobře.

Nezlob se na mně, ale tobě očividně jde jen o čísla ve statistice. Proč? Vezmem to z opačného konce. Nebít nějakého programu na hromadné logování GCa je jedno od koho, podstoupil by jsi ten opruz jak píšeš?

A takovýhle, co se zde hádáte jak malé děti budete radit nováčkům kolik by měl mít odlovených keší aby mohl založit svou první. Jděte mně k šípku.

btw: Arne1 nedá mně to. Když už se tu bavíme o počestnosti logů....... Možná se pletu a v tom případě se velmi omlouvám za křivé nařčení. Ale dle tvého profilu nejsi premium. Tak co dělají tvé logy u keší, které jsou zveřejňovány jen pro platící členy?
  • 0

#150 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2011 - 5:35

Arne1 napsal/a:
... Chceš snad říct, že teď může owner říct - nechci aby sis to logoval ? ...

Nikdy jsem tu neviděl a nečetl a nikdy jsem ani já nezmínil a nikdo jiný nezmínil, že by owneři někomu, kdo coiny viděl, upírali právo je logovat (discoverovat). Třeba Maxinoha to tu napsal hned několikrát. Owneři a jejich zastánci protestují proti jedinému - proti šíření elektronické podoby (ready-to-log) seznamu trackovacích čísel.
To, co jsem tu teď napsal, tu ale zaznělo už mnohokrát včera i předevčírem. Tak vážně nevím, jak je to s tím porozuměním psanému textu...
  • 0

#151 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2011 - 5:50

Lidi, já opravdu nestačím zírat, co tady předvádíte. Tady už nejde o super výlety do přírody, ale o ikonky, které vám při pádu webu stejně zmizí.
  • 0

#152 Fast Hippo

Fast Hippo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2011 - 6:21

S474N napsal/a:

Lucecitka napsal/a:
- způsob jakým kódy distribuuje S474N se mi nelíbí, ale to je tak vše co s tím můžu udělat - bohužel se z chování některých kačerů vytratila slušnost a zdravý rozum

Docela by me zcela seriozne zajimalo, co je na mnou zvolenem zpusobu spatneho. Prosil bych konkretni fakta. Pripadne jake jine reseni bys navrhla?

m.a.r.k.a.l.: rozumim, takze te proste stve to, ze ses s tim musel drbat rucne.


S474n: na zvolenem postupu vidim jako spatne to, ze soucasti tveho seznamu jsou i kody minci, jejichz majitele si to vyslovene nepreji. Chapu, ze fakticky maji smulu, protoze mince vystavili (muzeme diskutovat, zde to bylo mineno pro uzavrenou skupinu nebo ne a ze riziko zverejneni na netu prvnim vykukem tu je vzdy). Povazoval bych proto za slusne, pokud bys jejich kusy se seznamu vyhodil, jakkoliv to je diskutabilni, zda maji na neco takoveho narok. Ale slusne by to bylo a situaci by to uklidnilo. Nicmene se mi zda, ze cim vic na tebe dupou, s tim vetsi radosti se drzis troho, ze to proste bude tak, jak chces ty a hotovo. To me pripada trochu...no, rekneme detinske. Jinak pokud mi neco na vlaknu uniklo (uz nejak nezvladam cist rozsahle a opakujici se prispevky) a tys ty dotycne kody vyhodil, tak se ti hluboce omlouvam a vse je pro me OK.
  • 0

#153 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 08 září 2011 - 6:26

Na mě už je tohle vlákno moc, chtěl jsem asi tři chybějící ikonky, ale dlabu na to a i trika a auta zaloguji až v zimě :P Teď jdu logovat keše ;)
  • 0

#154 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2011 - 7:09

Náše poslední vyjádření k této smutné záležitosti:

Zveřejněné fotky trackovacích čísel na rajčeti a zveřejnění přístupových hesel na SATANOVO web zapříčinily to, že už se zde v ČR výstava takových rozměrů nikdy konat nebude.

Ač si to tito "škodiči" vlastně do teď asi ani neuvědomují, ale zapříčinili to, že už nám na výstavu nikdo tak velké množství mincí nepůjčí. Nikdo totiž nechce, aby jeho seznam trackovacích čísel byl dostupný těm, kteří ani jeho geocoiny neviděli. Tímto je vážně ohrožené konání dalšího ročníku v roce 2013.

Teď přemýšlíme co s tím, protože další výstava s úplně novými geocoiny měla být největším tahákem pro všechny návštěvníky. Po tom co se začal volně šířit seznam čísel z Nebílov nám již dva sběratelé účast na další ročník výstavy odřekli.

Opravdu ještě jednou děkujeme, všem, kteří tohle všechno způsobili. Pravděpodobnost konání dalšího ročníku se snížilo tak na 10 %.

Je nám z toho smutno, ale co můžeme dělat proti absolutní lidské bezohlednosti ... :(:(:(:|:|:|:|
Potvrzeno pravodlo, že každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán. Vážně jsme si tohle zasloužili ????

Owneři ME 2011 v Nebílovech.
Radek, Vlaďka a Veronika
alias geo.scorpions

  • 0

#155 mikelord

mikelord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2011 - 7:14

No a udelat vystavu bez cisel, to te nenapadlo? Me by to totiz bylo fuk i ted ;-) S timhle jsi ale musel pocitat, deje se to na KAZDYM vetsim setkani. Nechapu ze jsi prekvapenej!? Blbej nejsi, aspon jsi mi nepripadl, kdyz jsme spolu mluvili, takze spis se zamer jak to priste zaonacit. Drzim ti palce. (Seznam neschlaluju, ale chapu!!!)
  • 0

#156 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2011 - 7:37

Taky jsem přemýšlel nad další výstavou. Navrhuji nedávat už žádné seznamy a plexisklo opatřit speciální samozatmavovací fólii. Když bude málo světla tak bude fólie průhledná a když se někdo pokusí coiny vyfotit s bleskem tak se fólie zatmaví.
  • 0

#157 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2011 - 7:39

[quote]Arne1 napsal/a:
docela mne se...., že my kteří to tu čteme, jsme psychicky deptáni a tlačeni k tomu coiny co jsme viděli nelogovat. A to hafo kačerů, kteří mnohdy ani nevědí že nějaké gc.cz existuje, co s těmi ? [/quote]
To uz tak bylo i ve skole, ze vzdycky byli servani ti, co dosli a ti co se valeli doma byli vychechtani.

[quote]m.a.r.k.a.l. napsal/a:
...teď si na to kápnul ;)
A příště se už žádné podobné výstavy coinů nedočkáme, protože si owneři ušetří tohleto vše.[/quote]
Ano, je mi to naprosto jasne. Nicmene pokud nekdo nechce discoverovat svoje mince, necht je opravdu neukazuje a uz vubec k nim nedava dobrovolne tracking cisla.

[quote]m.a.r.k.a.l. napsal/a:Arne1: seznam jako seznam[/quote]
A tohle je nejzasadnejsi projev hlouposti. Protoze ty fotky na Rajceti jsou UPLNE VOLNE k dispozici vsem. Seznam jsem poskytnul VYHRADNE tem, kteri jednoznacne prokazali, ze na eventu byli. Pokud toto davas na stejnou uroven, tak te uprimne lituji.

[quote]venca68 napsal/a:
Ownerka Lucecitka, která na výstavu zapůjčila nejvíc coinů a hodiny a hodiny před otevírací hodinou se starala o jejich adjustaci do vitrín a večer to zase všechno musela sbalit si dovolí vyjádřit opravdu nekonfliktně svůj názor a okamžitě je napadena druhou stranou.[/quote]
Opravdu a kde byla konkretne Lucitecka napadena? Myslis tim mym dotazem nebo cim konkretne?

[quote]tomy.22 napsal/a:
Už i já to pochopil. Jako účastník eventu si samozřejmě GC logovat můžeš jak chceš, ale ne prostřednictvím někoho, či něčeho jiného. Je jen tvůj boj, kolik coinů si zaloguješ. Nechce se ti opisovat tisíce kódů, opiš si jich míň. [/quote]
Chapu, ze v ramci hysterie clovek asi nepremysli ci necte pozorne, co protistrana pise, ale tohle je opravdu moc. Konkretne ARNE1 i tady nekolikrat zminoval, ze ma veschny kody vyfocene, tzn. ma je tak ci tak bez ohledu na seznam. Stejne tak to ma vetsina lidi, kterym jsem ten seznam poskytl, proste jedineho ceho se "zbavi" je opruz s OCR nebo rucnim prepisovanim. Opravdu by me zajimalo, co je za rozdil, jestli budu jak trotl neco opisovat rucne nebo pouziji elektronickou formu.

[quote]tomy.22 napsal/a:btw: Arne1 nedá mně to. Když už se tu bavíme o počestnosti logů....... Možná se pletu a v tom případě se velmi omlouvám za křivé nařčení. Ale dle tvého profilu nejsi premium. Tak co dělají tvé logy u keší, které jsou zveřejňovány jen pro platící členy?[/quote]
A co by tam nedelali? On snad nepremium se nemuze zalogovat? To, ze tebe nenapadne varianta toho, ze jde kuprikladu s PM na lov kesi, je pouze a jenom tvuj problem. ;)

[quote]Smrk napsal/a:
Lidi, já opravdu nestačím zírat, co tady předvádíte. Tady už nejde o super výlety do přírody, ale o ikonky, které vám při pádu webu stejně zmizí.[/quote]
Nikoliv, nezamenuj dusledek a pricinu. Pricina je totiz urazene ego owneru minci, ze si nekdo vubec DOVOLIL udelat seznam, kdyz oni se rozhodli, ze budou hazet lidem klacky pod nohy a co nejvic jim to logovani zneprijemni.

[quote]Fast Hippo napsal/a:
S474n: na zvolenem postupu vidim jako spatne to, ze soucasti tveho seznamu jsou i kody minci, jejichz majitele si to vyslovene nepreji. Chapu, ze fakticky maji smulu, protoze mince vystavili (muzeme diskutovat, zde to bylo mineno pro uzavrenou skupinu nebo ne a ze riziko zverejneni na netu prvnim vykukem tu je vzdy). [/quote]
Nejde o to, jestli maji ci nemaji smulu, nerad bych to stavel do teto roviny. Spis me udivuje, ze pokud neco vystavim a jeste k tomu napisu i tracking kod, tak mi snad musi byt jasne, ze si to nekdo zaloguje. A jak zde zaznelo v diskusi uz vyse - bylo snad nekde na eventu nejake varovani ve smyslu - tohle nesmite logovat? Ja ho tedy nevidel. Riziko zverejneni uz probehlo - tys nevidel ty fotky na Rajceti? A presto jsem tu pranyrovan ja, ktery dal seznam pouze vyhradne tem, kteri tam byli.

[quote]Fast Hippo napsal/a:Nicmene se mi zda, ze cim vic na tebe dupou, s tim vetsi radosti se drzis troho, ze to proste bude tak, jak chces ty a hotovo. To me pripada trochu...no, rekneme detinske. [/quote]
Me zase prijde slusne recene inteligentne svebytne vystavovat neco, co nechci, aby ostatni logovali. Zejmena, kdyz u nekterych minci bylo uvedeno XXXXXX. Tak si to same meli udelat ti kriklouni a ne tu poradat hon na carodejnici.

[quote]geo.scorpions napsal/a:
Zveřejněné fotky trackovacích čísel na rajčeti a zveřejnění přístupových hesel na SATANOVO web zapříčinily to, že už se zde v ČR výstava takových rozměrů nikdy konat nebude.

Ač si to tito "škodiči" vlastně do teď asi ani neuvědomují, ale zapříčinili to, že už nám na výstavu nikdo tak velké množství mincí nepůjčí. Nikdo totiž nechce, aby jeho seznam trackovacích čísel byl dostupný těm, kteří ani jeho geocoiny neviděli. Tímto je vážně ohrožené konání dalšího ročníku v roce 2013.

[/quote]
Myslel jsem, ze mas tu vec mezi usima, pripadne, ze ji alespon dovedes pouzivat. To, co tady predvadis, je naproste strhnuti hysterie proti me osobe a hlavne naprosto neoduvodnene. Jako skodice bych spise oznacil organizatory a predevsim tebe, za to, co zde predvadis. Slusnym kacerum, kteri na eventu byli, tak hazete zamerne klacky pod nohy, snazite se jim zalogovani co nejvic zneprijemnit. Presne takova cinnost se da nazvat skodenim. To, ze poskytnu nekomu seznam, ktery dotycny stejne ma a zvlast, kdyz nepochybne na eventu byl, tak to mi jako skodeni neprijde, to bych spise nazval "usetrenim prace". Zajimave, ze stejne tak to vidi desitky lidi, kteri mi vyjadrili soukrome podporu. A ani se jim nedivim, ze i pres mou prosbu to sem nenapsali.

Takze pro ty nechapave, jeste jednou (a taky tucne, protoze normalni text asi zamerne preskakuji a ignoruji): Ja jsem nikomu zadna hesla volne nezpristupnil, stejne tak jsem NIKDY nedaval zadna hesla na facebook a dalsi nesmysly, kterymi me tu obvinujes.

A byt tebou, tak si zapremyslim, jestli nahodou nedelas sam sobe medvedi sluzbu tim, co tady pises. Protoze ja osobne bych s clovekem, ktery navstevniky (navic ty platici, takze defacto zakazniky) sveho eventu oznacuje za "skodice" a kdovi co jeste, nic mit spolecneho nechtel.

[quote]Maxinoha napsal/a:
Taky jsem přemýšlel nad další výstavou.
Navrhuji nedávat už žádné seznamy a plexisklo opatřit speciální samozatmavovací fólii. Když bude málo světla tak bude fólie průhledná a když se někdo pokusí coiny vyfotit tak se fólie zatmaví.[/quote]
Jenom? Ja osobne bych navrhoval pred vstupem jeste udelat i prohlidku telesnych dutin - podle tvych napadu soudim, ze se toho velmi rad ujmes. :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#158 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2011 - 7:46

Chce se mi zvracet... Zcela chápu jak postoje jak těch, co seznam vytvoři, tak těch, co jsou proti němu... muselo se počítat, že seznam vznikne... Rád si prohlédnu mince i bez logování, na druhou stranu si ale rád zaloguju co jsem viděl... Nápad se zatmavovací fólií by byl asi dobré řešení, jinak toto je můj poslední příspěve sem, raději půjdu dologovat kešky up to time... Nemohu si jen pomoci, že kdyby účastníci dostali ten seznam k dispozici, tak nevznikla poptávka po souboru a pochybuju, že by někdo ten seznam dával dál... Ono kdo ty ikonky fakt chtěl, tak v Nebílovech byl... Přeji Lucce pokud možno klidnou dovolenou a Satanovi hlavně aby nepotkal v nejbližších dnech některého naštvaného vystavujícího ownera... Btw plánoval jsem také event s větší výstavkou coinů... Myslím, že si to odpustím, aby se pak lidi nehádali a raději tam případně vystavím CWG... tam si lidi alespoń prohlédnou obrázky...
  • 0

#159 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2011 - 7:52

zamkněte to tady prosím ... Díky
  • 0

#160 m.a.r.k.a.l.

m.a.r.k.a.l.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2011 - 7:52

[quote]geo.scorpions napsal/a:
Náše poslední vyjádření k této smutné záležitosti:

[b]Zveřejněné fotky trackovacích čísel na rajčeti a zveřejnění přístupových hesel na SATANOVO web zapříčinily to, že už se zde v ČR výstava takových rozměrů nikdy konat nebude.

Tak a máte, co jste chtěli. Díky pár jedincům, co si seznam nemohli vytvořit ručně a sami, na tom budou bití všichni.

S474N: ...jaký projev hlouposti? koho tady lituješ? zamysli se nad sebou, co jste ty a tobě podobní způsobili
  • 0
Garmin Oregon 450 + TOPO Czech PRO 2010 HTC Sensation & C:Geo




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama