Přejít na obsah


Fotka

Online seznam GC a TB z ME Nebílovy - bude?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
161 odpovědí na toto téma

#101 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 15:05

S474N: tak pokud tvrdíš, že od tebe ten seznam nikdo nechce, tak opravdu není co řešit.
  • 0

#102 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 15:07

Tak opět opáčko pro ty co si přečetli jen poslední příspěvky. Nikdo nikomu nezakazuje discoverovat coiny které viděl na megaeventu, ale některým majitelům vadí veřejná, nekontrolovatelná distribuce elektronického seznamu trackovacích čísel.
  • 0

#103 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 15:10

A nevyřešilo by situaci zřízení kontrolního orgánu distribuce elektronického seznamu trackovacích čísel?
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#104 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 15:13

fremen.cz napsal/a:
A nevyřešilo by situaci zřízení kontrolního orgánu distribuce elektronického seznamu trackovacích čísel?


teď už je pozdě ...
Jsem právě najetej na stránkách s kódama ... a kde si myslíš že jsem ho splašil ??? na facebooku včetně jména a hesla ...

Tohle se tě SATANE fakt povedlo. Většího idiota než jsi ty jsem ještě nepotkal.
  • 0

#105 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 15:15

geo.scorpions: tak to me tesi. Jeste by me zajimalo, kde na FB a KDO ho tam dal, protoze ja jsem to urcite nebyl. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#106 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 15:15

škoda... třeba by na to byly i dotace z EU
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#107 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 15:18

Maxinoha napsal/a:
Tak opět opáčko pro ty co si přečetli jen poslední příspěvky.

Nikdo nikomu nezakazuje discoverovat coiny které viděl na megaeventu, ale některým majitelům vadí veřejná, nekontrolovatelná distribuce elektronického seznamu trackovacích čísel.


Jak už jsem psal, tak od Tebe jsem žádný coin neviděl, takže mne to nebolí. Ale geo.scorpions psal, že ty za své coiny jsi proti.

Aha, možná viděl pokud byl ve výstavním sálu. Ale to ještě není zpracované.
  • 0

#108 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 15:20

Mimochodem, tady Skorpion je zjevne format - server je kvuli vypadku down, ale on je najetej na seznamu. Holt asi drsnejsi nez Chuck Norris, zrejme umi delit i nulou.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#109 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 15:22

Než toho S474na konečně upálíte na hranici, zkuste si třeba toto: na nejmenovaném ovocnozeleninovém serveru pro ukládání obrázků si zadejte do vyhledávače dotaz, který by napadl i lobotomického makaka, a voila, máte před sebou fotky všech archů s trackovatelnými čísly. A to tak, že si je může najít klidně Jimmy z Emeriky, který ani neví, kde ta ČR leží (narozdíl od S474na, který se snaží distribuci alespoň symbolicky kontrolovat). Takže se vás ptám: jak kruci chcete zabránit rozšíření trackovatelných čísel mezi lidi, kteří nebyli na eventu? Pokud jste je tam uvedli na archy (příp. by stačilo "nezakryli na mincích"), tak tomu nezabráníte. Nejde to. Takže ta snaha umlátit S474na je v tomto směru zbytečná. Jestliže bylo cílem, aby se coiny nediscoverlovaly (případně discoverovaly pouze návštěvníky eventu a nikým jiným), mělo se to udělat od počátku jinak (pravděpodobně nějak viz Blexa).
  • 0

#110 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 15:26

a tohle vám nevadí?

http://nejakynick.ok...es.cz/Megascuk/
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#111 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 15:28

Netorack: taky uz jsem to videl, ale ten dotycny si s nima nebude dopisovat jako ja a jsem tudiz "snazsi cil".

BTW kdyby jenom upalit/umlatit, ve vedlejsim tematu uz me chce nekdo i strilet.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#112 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 15:46

Tady vidíte, k čemu vede honba za imaginárními ikonkami. Nejlepší by bylo zrušit možnost Discovered it a bylo by vymalováno.
  • 0

#113 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 15:47

Smrk napsal/a:
Nejlepší by bylo zrušit možnost Discovered it a bylo by vymalováno.

Nebylo... Zažil jsem dobu, kdy Discovered ještě neexistovalo. Každý si musel coin z eventu vzít k sobě a zase ho vložit zpět. To by byla teprve mela.
  • 0

#114 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 15:49

Smrk: no ja uz jenom cekam, kdy jeste padne obvineni i z toho, ze za ty fotky na Rajceti muzu taky ja - a nejenom za tuhle galerii, ale i dalsi, co tam jsou k nalezeni. Jo a taky za hladomor v Somalsku a nakonec vlastne i za krizi v Recku.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#115 HEC Team

HEC Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 15:52

S474N napsal/a:
Netorack: taky uz jsem to videl, ale ten dotycny si s nima nebude dopisovat jako ja a jsem tudiz "snazsi cil".

BTW kdyby jenom upalit/umlatit, ve vedlejsim tematu uz me chce nekdo i strilet.


Myslim, ze je horsi upalit, nez zastrelit. :D

Ted vazne, Satane, kdy prosim dostanu seznam? Mail jsem, pokud vim, poslal spravne. Moc dekuji.

(na eventu jsem byl, kody mam vyfocene, ale proc bych si to neusnadnil...)
  • 0
Michal, leader of the HEC Team.

#116 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 15:55

pročpak se nepranýřuje JMENOVITĚ ten, co to zveřejnil na paprice a ksichtoknize?
  • 0

#117 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 16:05

dr.vota napsal/a:
pročpak se nepranýřuje JMENOVITĚ ten, co to zveřejnil na paprice a ksichtoknize?


protože na satana jsou někteří alergičtí. A pak, znáš to - za dobrotu na žebrotu. A satan který dělá dobro - to je jako býk na červenou plachtu.
  • 0

#118 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 16:07

HEC Team: veskere pozadavky byly odbaveny okamzite po doruceni. Napis mi soukrome, z jakeho mailu si to posilal. dr.vota: no protoze prece za vsechno muzu ja, ne?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#119 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 16:17

S474N napsal/a:
Smrk: no ja uz jenom cekam, kdy jeste padne obvineni i z toho, ze za ty fotky na Rajceti muzu taky ja - a nejenom za tuhle galerii, ale i dalsi, co tam jsou k nalezeni. Jo a taky za hladomor v Somalsku a nakonec vlastne i za krizi v Recku.


Mohu potvrdit, že fotky na Rajčeti nejsou satanské, měl jsem od něj jednu na zkoušku OCR a ta byla mnohem kvalitnější.
  • 0

#120 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 16:23

no ze by si satan dal nick aromeo, to by napadlo opravdu malokoho :D:D:D:D no dopadlo to podle ocekavani, ted jen cekam na velke finale, aneb co na to owneri v cele s lucecitkou....Jestli mi taky pak treba smazou pracne rucne vytvorene discover logy, tak teda myslim, jako ze nevim... po shlednuti fotek na rajceti (btw. proste genialni nazev pro portal na fotky :D ) uz me satanuv seznam nechava dost v klidu...
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama