Přejít na obsah


Fotka

Online seznam GC a TB z ME Nebílovy - bude?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
161 odpovědí na toto téma

#121 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 16:29

Já se díval na Facebooku a nenašel jsem o tomto seznamu ani zmínku. Teda zmínku možná, aleRozhodně ne URL ke stažení či nějaká hesla!
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#122 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 16:30

Přestaňtě tady kamenovat vládce podsvětí, nebo se na vás příště vysere, já bych to teda udělal..
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#123 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 16:33

Další zajímavé stránky: http://www.horydoly....sat.php?id=2623 http://mikec-porat-j...EVENT-Nebilovy/ a pokud se to někomu nelíbí, tak sorry, ale jsou to výsledky strýka Googleho z první strany na nevinný dotaz megaevent nebílovy.
  • 0

#124 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 16:38

Arne1 napsal/a:protože na satana jsou někteří alergičtí.

Nejlepsi jsou ti, co se chovaji podle toho, jak se jim to zrovna hodi. Ted me tu oznacuji za kokota, ale kdyz jsem posilal pozvanku na GCM nebo registraci na VectorMagic, tak jsem jim byl dobrej. :D:D

Valicek1: klid prosimte, nerozciluj se.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#125 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 16:48

Arne1: mam jenom halucinace, nebo je v galerii u toho horniho odkazu fotka s trackovacima cislama?? K tomu co se tady deje: Je mi to jedno, tahle vase hadka totiz stejne nema ani viteze, ani porazenyho, ani reseni, ktery by vyhovovalo vsem, ale to, ze se ponetu valej fotky s TN, vam nikomu nevadi...
  • 0

#126 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 16:49

petulinka1 napsal/a:
Arne1: mam jenom halucinace, nebo je v galerii u toho horniho odkazu fotka s trackovacima cislama??

K tomu co se tady deje: Je mi to jedno, tahle vase hadka totiz stejne nema ani viteze, ani porazenyho, ani reseni, ktery by vyhovovalo vsem, ale to, ze se ponetu valej fotky s TN, vam nikomu nevadi...


Proto jsem sem dal ty odkazy. Někteří se navážejí do Satana, jako kdyby mohl za všechno zlo na světě.
  • 0

#127 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 16:50

petulinka1: ale ne, ze nevadi. Jim to vadi, jenze co ti na to maji rict, kdyz tady nemuzou verejne pranyrovat toho cloveka, pac ten sem asi nechodi.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#128 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 16:54

Muhehehe:o, jde se discoverovat. Na truc, ať je vidět že za to nemůže jen satan :D :D :D
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#129 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 16:55

Jestli někdo podvádí a vyhledává čísla coinu na googlu, nebo na rajčeti, tak ochuzuje jen sebe... to samé u logováním keší které dotyčný nenavštívil. Jedinej argument (přijatelnej) kterej tady padl, že seznam ve spojení logovacího udělátka zaspamuje email, jenže to mohl majitel coinu kterej ho vystavoval čekat... Navíc bude mít email zaspamovanej i bez seznamu, rozdíl bude jen v tom, že mu nepřijde několik řekněme stovek emailů během krátké doby, ale třeba během tejdne a Pokud tohle někomu vadí, měl si řekněme na měsíc změnit na GC.com email a bylo by...
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#130 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 17:01

Snow. napsal/a:
Jestli někdo podvádí a vyhledává čísla coinu na googlu, nebo na rajčeti, tak ochuzuje jen sebe... to samé u logováním keší které dotyčný nenavštívil.
Jedinej argument (přijatelnej) kterej tady padl, že seznam ve spojení logovacího udělátka zaspamuje email, jenže to mohl majitel coinu kterej ho vystavoval čekat... Navíc bude mít email zaspamovanej i bez seznamu, rozdíl bude jen v tom, že mu nepřijde několik řekněme stovek emailů během krátké doby, ale třeba během tejdne a Pokud tohle někomu vadí, měl si řekněme na měsíc změnit na GC.com email a bylo by...


Pochop, že o to tady vůbec nejde. Tady jde o to, že si někteří představují že jediná správná cesta je ručně opisovat čísla z fotek do logovacího formuláře. Když to máš zjednodušené připraveným seznamem, tak jsi velmi ochucen o požitek toho přepisování, doplňování stále stejného textu logu a odklikávání...
  • 0

#131 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 17:03

Arne1 napsal/a:
Pochop, že o to tady vůbec nejde. Tady jde o to, že si někteří představují že jediná správná cesta je ručně opisovat čísla z fotek do logovacího formuláře. Když to máš zjednodušené připraveným seznamem, tak jsi velmi ochucen o požitek toho přepisování, doplňování stále stejného textu logu a odklikávání...


Neříká se tomu sebepoškozování nebo tak něco?
Snad za navádění k této aktivitě není trestní sazba... jinak to owneři coinů mají spočítáno.
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#132 beeuskadawe1

beeuskadawe1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 17:20

Netorack napsal/a:
Tak ještě pohled zase z jiné strany: Já na eventu byl, všechny coiny jsem viděl, všechny jsem si je sám nafotil a stejně tak jsem si nafotil i seznamy s trackovacími čísly (k čemu tam ty seznamy byly??). Coiny si chci discovernout, tato možnost mi byla výslovně nabídnuta organizátory ještě před akcí. Takže teď mám x desítek fotek a buď můžu trávit večery tím, že budu ty kódy ručně opisovat, nebo se naučím dělat s nějakým OCR a pokusím se to zdigitalizovat.

Rád využiji toho, že to S474N udělal přede mnou a je ochoten se o výsledek své práce podělit. Nebo je lepší pro to, abychom "neusnadňovali práci nepoctivcům" nechat poctivce, ať si to udělají každý sám?

Na druhou stranu, přidat do distribuovaného seznamu i kódy z automobilů apod. se mi také příliš nezamlouvá.


souhlasím... už na eventu jsem se s pár lidmi bavila na téma "seznamy" a "prográmek" , takže poptávka byla je a bude.

Bylo by možná lepší, kdyby ho Satan udělal neveřejně a oslovil pár svých známých - nedráždil by lidi a měl by klid. Jenže není srabík a nechce si to nechat jen pro sebe, takže to nabídne veřejně, a hned je ohen na střeše. A proč?? Protože je to SATAN! Kdyby to udělal někdo jiný, vlna nevole by nebyla tak velká.
Já osobně jeho nabídky využiju - byla jsem tam, každý coin na výstavě jsem si prohlídla, mnoho jich ofotila, nad mnohými jsem "slintala" - mám čisté svědomí.
  • 0
statusbar
GOOGLOVAT UMÍME :-)

#133 beeuskadawe1

beeuskadawe1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 17:37

pepa.z.pocernic napsal/a:
dr.vota: tak on je rozdíl, když někdo dostane discovered logy z toho co si kdo opíše, nebo když někdo pošle několika stum lidí kompletní balík 1500 coinů a dotyční to jen proženou programem. To může být rozdíl několika řádů.


A když mám vše nafoceno, vše jsem viděla, jen mi to Satan zjednoduší programem?
  • 0
statusbar
GOOGLOVAT UMÍME :-)

#134 beeuskadawe1

beeuskadawe1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 17:40

dr.vota napsal/a:

pepa.z.pocernic napsal/a:
dr.vota: tak on je rozdíl, když někdo dostane discovered logy z toho co si kdo opíše, nebo když někdo pošle několika stum lidí kompletní balík 1500 coinů a dotyční to jen proženou programem. To může být rozdíl několika řádů.

Tak mi to vysvětli, v čem je ten rozdíl? V pracnosti logujícího určitě. OWNER dostane v krajním případě stejný počet logů. Jenom je nedostane najednou v řádu dnů, ale budou mu chodit spíš v řádu týdnů až měsíců. To možná. Sám mám nezalogované ještě nějaké GC z roku 2009.
A upřímně, co tak originálního sami píšete zvlášť ke každému viděnému GC nebo TB, že by byl rozdíl v tom?


já měla na ME 3 trackovatelné předměty. Chodí mi každou chvíli nějaké "discovered" - snad 3 se vztahovaly přímo k předmětu a obsahovaly "nehromadný" nezkopírovaný log. I bez Satanova prográmku lidi prostě většinou udělají crtl+C a ctrl+V
  • 0
statusbar
GOOGLOVAT UMÍME :-)

#135 beeuskadawe1

beeuskadawe1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 17:55

Arne1 napsal/a:

dr.vota napsal/a:
pročpak se nepranýřuje JMENOVITĚ ten, co to zveřejnil na paprice a ksichtoknize?


protože na satana jsou někteří alergičtí. A pak, znáš to - za dobrotu na žebrotu. A satan který dělá dobro - to je jako býk na červenou plachtu.

BINGO.B)
  • 0
statusbar
GOOGLOVAT UMÍME :-)

#136 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 18:47

Já myslím, že by lidé měli být rádi za to, že se našel někdo, kdo jim usnadní práci. Sice jsem tam nebyl, ale podle počtu GC a průměrné doby, za kterou si obvykle coin prohlédnu bych na eventu strávil 7,08333333 hodin a následně logoval 21 a čtvrt hodiny. Někdo samozřejmě může namítnout, že zveličuji, nicméně s mým pomalým připojením k internetu a vzhledem k tomu, že si coin vždycky pořádně prohlédnu, případně si k němu napíšu k pozdějšímu logování nějakou poznámku (opravdu mi nestačí jen skákat se zapnutým foťákem od jednoho coinu k druhému), je to tak.
Jak někdo psal, že owneři nechtějí mít na e-mailu tisíce discovered logů je hloupost. Každý už dneska zná možnost rozšířených filtrů.
Když popřemýšlím o možnosti zneužití, pak je i tento seznam vlastně špatná věc. Můžu si rozklikat všechny jeho položky a zalogovat je, aniž bych je někdy třeba jenom viděl.
Co se týče smazání Maxinohovy databáze CWG, ani mi to nějak nevadí. A tak mě ještě napadá - měl Maxinoha souhlas ke zveřejnění fotografií CWG od všech jejich vlastníků? To by vlastně správně mít měl, že?
A co když si na svetgc.cz naklikám, že mám ve sbírce 300 000 CWG? Tak označíme také svetgc.cz za "nepohodlný seznam"?
  • 0

#137 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 18:50

Nechapu proc bych nemohl pouzit Satanuv seznam. Coiny mam nafocene a asi 200 jich mam zalogovano, kdyz jsem to ve stredu prohnal finereaderem... pranyrovani Satana za to, ze si s tim dal praci a ulehcil lidem logovani??? Normalne uz coiny neloguju, ale po rozpacitych dojmech z trznice, jsem si rekl ze si alespon obohatim profil o ikonky. Jestli nejaky owner coinu chce, klidne si muze logy smazat. Diky Satane za tu praci!!!
  • 0

http://www.munzee.com/m/Skleba/    Garmin Oregon 650 + iPhone 6



#138 Lucecitka

Lucecitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 20:20

Tak jsem se konečně prokousala tímhle vláknem, a musím říct, že lepší začátek dovolené jsem si ani nedovedla představit... Ještě že jsem si nezapomněla přesměrovat discovered logy na jiný mail :) Tak se to pokusím nějak shrnout: - coiny jsem na výstavu zapůjčila z dobré vůle a zdarma - nejsem proti discoverování GC - to bych nezveřejňovala trackovací čísla - způsob jakým kódy distribuuje S474N se mi nelíbí, ale to je tak vše co s tím můžu udělat - bohužel se z chování některých kačerů vytratila slušnost a zdravý rozum (btw napadlo někoho z vás poslat mi maila s tím že chcete kódy? - možná byste se divili, ale to už je teď jedno) - logy rozhodně nebudu mazat, protože na to nemám čas ani náladu, pokud někoho, kdo na megáči nebyl, nebo coiny neviděl, budou těšit takto získané ikonky, je to čistě jeho věc... Považovala jsem za důležité zveřejnit zde i svůj názor, a tímto pro mě tato diskuze končí!
  • 0
Lucecitka & Imagine & Štěpula
http://www.geocoinplanet.eu/

#139 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 20:31

Abyste se z těch ikonek nezbláznili.
  • 0

#140 m.a.r.k.a.l.

m.a.r.k.a.l.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 20:37

Tak jsem si říkal, že se nebudu vyjadřovat, ale nedá mi to. V Nebílovech jsem byl, výstavu GC jsem shlédnul, nafotil si "tracking numbers", udělal si seznam, asi 500 logů jsem dělal ručně, zbytek softwarově a i přes ten čas jsem si otevřel nebo otevřu stránku coinu. Ale nenapadlo by mě svůj seznam zvěřejňovat.
Stojím za názorem majitelů coinů. Teší mě, že nám umožnili shlédnout jejich úžasné sbírky, těší mě, že nám dali tu možnost si všechny mince discoverovat. Ale sakra nechápu, proč se jim za tuto jejich službu odvděčit tím, že i přes jejich nesouhlas, se najde někdo, kdo chce zvěřejnit seznam.
Zamyslete se nad sebou ti, co se jich to týká ! ! !
  • 0
Garmin Oregon 450 + TOPO Czech PRO 2010 HTC Sensation & C:Geo




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama